Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Milena

Czy moglby sie ktos wypowiedziec kto byl teraz jakos nie dawno w pracy przez firme Axidus.? Wraz z mezem planuje wyjechac jakos na poczatku lipca ale po przeczytaniu kilku wypowiedzi zastanawiamy sie czy obu na pewno jest tak jak to oni z zewnatrz z firmy mowia czy tez jest tak jak w tych niektorych powyzszych komentarzach. Co do domkow na internecie na Fb na ich stronie to nie powiem, bo ladnie wygladaja ale czy tez tak prawde jest ??? Prosilabym o wszystkir opinie na maila wimilenka@o2.pl Ps. Dla zainteresowanych jestesmy z warminsko-mazurskiego, Olsztyn

Ewcik
@Milena

Ja wyjeżdżam z nimi już 3 raz w każde wakacje, w czerwcu też się wybieram. Mieszkania trafiały mi się fajne, nie ma co narzekać, zresztą znajomi mówili,że jak źle trafili to była możliwość zmiany. Praca jak praca, najważniejsze żeby było jak najwięcej godzin, a było. Jest możliwość zarobienia.

Miła

Cieszę się, że AXIDUS ma pracę w lecie dla studentów .

Olek

Czy ktoś mógłby mi wytlumaczyć jak to wygląda z dojazdami do pracy jesli jest się rzucanym po innych firmach???? z tego samego domku co bede mieszkac z innymi to z nimi bede jezdzic czy ktos inny po mnie bedzie przyjezdzal???????

malw
@Olek

codziennie wieczorem jest plening i jest napisane kto jedzei o której na jaką firmę i poprostu czeka na transport.

Paulina
@Olek

Tak,axidus ma zewnetrza firme,,ktora zawozi i przywozi pracowanikow,dlatego tez tak dużo. Ale jesli ktos z domku bedzie jezdzil autem to mozesz zabierac sie z nim. Ale kierowcy sa zawszezad,tez polacy i bardzo w porzadku :)

jejq

Wyjezdzam z dziewczyną i kolegą z tej agencji na produkcje ktoś chce coś dodać jak aktualnie stoi praca u nich? Warto wyjezdzać czy szkoda zachodu? Wiem, że beda nami rzucac po pracach, nie podoba nam sie to zbytnio ale co zrobić.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jejq

Mam zamiar wyjechać z tej firmy z dziewczyną i kolegą, zaproponowali nam poczatkowo prace na kapsułkach, ale zadzwonili i powiedzieli nam, że jest już full, powiedzieli ze dadza nam inna prace, zaznaczyli, ze nie chca zebysmy bezczynnie siedzieli, wiec bedziemy pracowac w roznych pracach, nie bardzo wiem co maja na mysli, codziennie chca nami rzucac? Mamy zamiar wyjechac w przyszłym tygodniu, ktoś coś wie i chce pomóc lub wyjechać ;)?

jejq

Witam. Mi mojej dziewczynie i mojemu znajomemu zaproponowali wyjechać na początku na kapsułki, dzis dowiedziałem się, że tam już jest full i dadza nam prace gdzie indziej, dodali, ze nie zapewniaja pracy razem jak i zmian (zakladam ze w 90% bedziemy sie mijac), ktoś chce coś dodac, czy warto tam jechać? Bylem we francji kiedys w pracy z agencji eurokontakt, Istny (usunięte przez administratora) do tego wydymali nas na euro, nie polecam agencji EUROKONTAKT.

aneta

Ktos jedzie sam?????

Hubi690
@aneta

ja jadę sam

jolka

czy na tych kapsułkach są faktycznie 3 zmiany??????????????

Olkaaaaaa
@jolka

z tego co wiem to tak są 3 zmiany bo wyjeżdżam 15.05.2017 właśnie prawdopodobnie na kapsułki do kawy i w biurze powiedzieli ze to są na 3 zmiany lecz powiedzieli ze mogą mnie i mojego chłopaka przerzucać na inne prace

Monia
@Olkaaaaaa

TEz jade na te kapsułki ale we wtorek.. i mi mowili ze mnie przepisali na te kapsułki. wiec ta praca jest u jednego pracodawcy. jesli chodzi o kapsułki bo inne prace warzywa szklarnie to przerzucają

catia
@jolka

ja byłam na dwóch. od 7 rana do 19 i później od 19 o 7 ;)

Natia

Dostałam ofertę żeby jechać do pracy przy kapsułkach ale poważnie zaczęłam to rozważać czytając komentarze odnośnie tej firmy. Pytanie czy da się coś odłożyć żyjąc oszczędnie? I czy faktycznie taka tragedia z mieszkaniami? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Marecki

Jedzie ktos 17 maja na szklarnie spod krakowa ?;D

Gosiaczek74
@Marecki

17 maja jedziemy w dwie osoby na produkcje. Okolice Kalwarii Zebrzydowskiej.

domen

ile można odłożyć w 3 miechy jak się pracuje po 8 godzin nie imprezuje ?

as
@domen

nie można nie imprezować :)

@domen

To ile odłożysz, to zależy od ciebie. Ja miałem wypłaty po 300€ czasem więcej tygodniowo, ale nie byłem na wiekówce. Co do wypłat nigdy nie miałem problemu, zawsze były na czas, zakwaterowanie też ok. mieszkanie 4 osobowe, z dojazdu do pracy nie musiałem korzystać bo blisko. Powiem tak, każdy ma inne wymagania, niektórzy wiedzą, po co jadą i nastawiają się konkretnie, a drudzy uważają, że jadą na wakacje do 5 gwiazdkowego hotelu. Spotkać można było różnych. Co do Agencji nie mam zastrzeżeń.

Monia
@Piotr

HEj. Pracowałeś w Axidus widzę . więc mi napisz czy warto wyjechać z nimi jeśli nie jestem na wiekówce? jak mieszkania dojazd do pracy i wgl? chce wyjechac 1 raz z nimi do Holandii :D Pracowałeś codziennie w innej firmie? czy jak?

Domen
@Piotr

Dzięki Piotrek a ile się średnio wydaję się miesięcznie na żarcie ? jak to u was wyglądało gotowaliście sobie coś ?

Marzena

Bardzo lubię tę agencję bo maja fajne roboty dla kobiet. Zawsze wracałam z roboty zadowolona z kasy i z pracy

zelka

Planuję wyjechać z tą firmą do pracy na wakacje wraz z chłopakiem. Mógłby ktoś napisać mi na maila jakie są realne warunki? Po komentarzach w internecie trochę się wystraszyłam. Nie pogardzę także jakimś namiarem na inną sprawdzoną agencję pracy głównie wakacyjnej :) zelka9519@gmail.com

pauliiiiii

Czy ktoś jedzie teraz 18 maja na pakowanie kapsułek do kawy ? Wybieram się razem z siostrą i koleżanką , jakie są wasze opinie o tej pracy i na czym ona dokładnie polega oraz czy miejsce zakwaterowania jest rzeczywiście takie same jak na fb ?

Marta J.
@pauliiiiii

No hej. Akurat ja tam pracowałam. To EuroCaps na pograniczu Schiedamu i Rotterdamu. Praca nie jest ciezka ale nudna jak flaki z olejem (zazwyczaj 12-godzinny system dzień albo noc)a po powrocie do domu pachniesz cała spaloną kawą. Nie jest źle ale uważaj na niejaką Ewkę Kowalczyk - jest tam liniową. Wredna pinda której sie wydaje że ma więcej do powiedzenia niż sam szef i lubi wywalać ludzi za byle co. Chociaż kto wie. Może już tam nie pracuje. Powodzenia

Kamilek97

Siemkaa, wraz ze znajomym wyjeżdżam 17.05 do pracy przez Axidus, Pracowałem juz w Holandii,Niemczech i Anglii ale przez tą Agencje pierwszy raz, Ktoś cos powie mi na temat tej Agencji ktoś kto pracował lub pracuje? I jesli ktos szuka znajomości zeby było raźniej śmiało pisać e-mail: Kamilektokarski97@op.pl Pozdrawiam :D

Choco

Witam mam pytanie do osób, które już wyjeżdżały z tej agencji do pracy. Jak to wszystko wygląda? Jak z warunkami panującymi na miejscu? Jakie wynagrodzenie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

Kala

Jedzie ktoś 10.05 2017 z okolic Katowic? Pozdrawiam

Tomaszz

Witam wybieram sie z aksidusem do holandi,warto tam jechac?mozna zarobic czy stracic?

Carson
@Tomaszz

Poszukaj innego biura, zawyżają opłaty za pobyt , warunki na miejscu tragedia a żeby dostać legalne papiery- sofii i BSN na miejscu to trzeba się prosić bo nie mają czasu.

Dan 09

Witam. Ja z kolegą mamy zamiar wyjechc. Moze mi ktos powiedziec jak tam jest z pieniedzmi i po jakim czasie dostajemy pierwszą wypłate. :) Z góry wielkie dzieki ;)

Paulina
@Dan 09

Pierwsza wyplata jest po 2 tygodniach. A pozniej miesieczna. Ja bylam w tamtym roku,praca jest,placa na czas. Ja tam szczerze polecam,nie mam zadnych uwag,chociaz moze za duzo troche za gtansport biora bo az 5,5 € dziennie. Ale 1000-1500€ miesiecznie jest.

Aicha

Witam, czy ktoś jedzie może 11.05.2017 (czwartek) ?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.