Opinie o Luxiona Poland S.A w Jacentów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Luxiona Poland S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luxiona Poland S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luxiona Poland S.A w Jacentów

ANTYszefunciu

Skoro ty masz ludzi od tego zeby sie znali to po jakiego grzyba ty jestes tutaj potrzebny? Twoja pensje mozna rozdac innym wartosciowym pracownikom. Wtedy kazdy bedzie zadowolony. Pozatym ty ruszył bys ten zakuty łeb i robil to co do ciebie nalezy reprezentowal godnie imie firmy a z tego co widze to mozesz reprezentowac ale stoisko z bananami na targu w ostrowcu. pozdrawiam

szefuniu

Szef nie musi się na wszystkim znać ma od tego ludzi i za to im płaci. Poza tym to trzymanie ludzi za pysk należy mieć we krwi a nie wyjdzie taki niedołęga z montażu i nie wie jak rozmawiać z ludżmi,oni go utopią i następnego trzeba wyciągać. Trzeba mieć jaja i charakter.A krawat jeden z drugim możecie założyć w niedziele na sumę. A teraz do pracy !!

Roobin Hood

A ja wiem... On w dalszym ciagu rozgryza problem piktogramow "strzalka w prawo" i "strzalka w lewo". Tu trzeba chylic czolo nad jego wkladem nad rozwiklaniem tej zagadki. Wlasnie takich szefow nam trzeba !!! Do Zarzadu: Zatrudniajcie dalej takich KOMPETENTNYCH szefow dzialow. Moze warto sie zastanowic i zanim pozwolicie zalozyc krawat takiemu dyrektorkowi to niech pozasuwa na kazdym z dzialow???A potem niech dopiero rzadzi znajac zasady funcjonowania firmy !!! O ile jego dyrektorski mozdzek bedzie w stanie przyswoic taki nawal wiedzy a nie tylko ograniczy sie do tego jak (usunięte przez administratora) ludzi albo zwalniac i obcinac pensje !!!

ggg

najpierw to zaczol bym od swojej kultury osobistej i samemmu dbal z tego z czego sie korzysta w firmie

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Luxiona Poland S.A na stanowisko Księgowy/Księgowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ano

Co do czystości to proponuje zająć się czystością toalet na wydziałach produkcyjnych. Syf i brud ze strach korzystać z tych miejsc. Gdzie jest osoba nadzorująca porządki?

kierownik zaopatrzenie nigdzie nie trafi, malo to już było jego wpadek? Jakoś żadnych konsekwencji nikt względem niego nie wyciągał a tylko dostał nagrodę za osiągnięcia za 2009 rok :) wszystko to śmiechu warte i tyle, robi się parodia firmy

Miro

Ciekawe gdzie trafi kierownik zaopatrzenia za swój wyczyn. Mieszka on sobie wiadomo gdzie . Za mieszkanie nie płaci tylko robi kolejne koszty. Przed wyjazdem na weekend majowy nie zabezpieczył kranow i woda lała się przez kilka dni. Ciekawe kto za to zapłaci. Zużycie wody plus wywóz przepełnionego szamba to będą spore koszty.

czeremis

Nikt nie jest idealny,i nie będzie robił wszystkiego.Przede wszystkim trzeba wiedzieć co sie robi i za co sie odpowiada.Każdy z nas powinien robić to co umie najlepiej.A nie myli sie tylko ten co nic nie robi!.Nie wiem czemu służą te rotacje?bo napewno nie firmie.Dobrze jest wszędzie tam gdzie nas nie ma!!!!!

cygan

grzesiu popracowal dzien na montazu i jaki cwaniaczek-ameryki nie odkryles ze praca fizyczna jest prostrza i mniej stresowa niz w biurze-odpierdolisz swoje i do domu i masz wszystko w glebokim powazaniu. ale i tak sa takie jeszcze dzialy w biurach co tylko od 8 i jak juz sie 16 zbliza to juz w blokach czekaja i za brame i podobna nie sa do zwolnienia . zreszta na tym forum pisza tylko nieudaczniki ktorych glownym zajeciem jest narzekanie

produkcja

czy aby na pewno koledzy z planowania na wszystkim tak swietnie się znają? ciekawe dlaczego zatem jest tyle wpadek i tajemniczych wyjazdów do kooperantów i nie tylko. To właśnie oszczędności?!

BIURO

Słuchajcie geniusze ludzie z biura również potrafią pracować,poza tym co niektórzy i bardziej ambitni wyrośli z produkcji. Planowanie jest tego żywym przykładem.Ci ludzie na wszystkim się znają i z pewnością rozróżniają śrubki. Głąby - nie obrażając [usunięte przez moderatora]. pracują na montażu tyle lat i płaczą że im żle.Dużo pracy żle,mało pracy żle. Wam nikt nie dogodzi zachowujecie się jak stare baby z targowicy.

czeremis

Ktoś za to wszystko beknie,to co sie dzieje w firmie to jedno wielkie nieporozumienie!!!!!Już zaczynają pękac fundamenty tej firmy,jak tak dalej pójdzie to ...

KICIUŚ

No nie produkcja będzie nie po 16 bo od wtorku na montaż blacharnie przychodzą ludzie !!! MADRZY i PRACOWICI z BIuRAI!!!Robota bedzie szła ze SZOK he..he tylko oni nie rozróżniają wkrętaka od blachowkręta

też

święta prawda!!!!!!!!! Zbliża się lato więc i produkcja ruszy a my znowu noce!!!!!! znowu po 16!!!!!!!!!!!!! a płacić nie będą chcieli!!! co jakiś czas te same błędy robią!!! a ile ich inwalidzi kosztują? nic!!! dzięki nim ta firma jeszcze żyje! inne firmy nie mają dotacji wiec jak sobie radzą? może coś nie tak z zarządzaniem !!!co? ciekawe???????

jak troszke kryzysu to od razu jacentów i produkcja leci!!!!!!!!!! a swiete krowy w kapuście siedzą!!!!!!!!!!!!!! Jak się ruszy to znowu nabór jakichś nierobków znowu uczenie itd!!!!!!!!!!! my chcemy produkować!!! chcemy pracowac!!!!!!!! pPanie naczelny czy generalny moze troszkę z warszawki!!!!!!!!!! może z pięciu handlowców ruszyć!!! dużo wieksze oszczędności niz szraczki z produkcji

cygan

ludzie pewnie ten szefunciu to jakis zwykly pracownik i ma ubaw z was a wy sie tak niepotrzebnie irytujecie. I tak wam to nic nie da. tracicie czas siedzac na tym forum. Jak macie cos do powiedzenia to powiedzcie to ludziom do ktorych piszecie prosto w oczy a nie ukrywacie sie za jakimis nikami

Wiki

Oj Szefuniu . To co wypisujesz i jakie poglądy prezentujesz wobec szeregowych pracowników pokazuje jakim jesteś bezwartościomym człowiekiem jak zniżasz się do poziomu zdrowego. Tak ostatnio mówi się o pojednaniu o solidarności międzyludzkiej a Ty co robisz? Nawróc się człowieku póki nie jest za późno.

dluzejej pracownika jak kierownika szefuniu troche ich przetrwalam , a kazdy z nich jakie mial wizje ze ho ho [usunięte przez moderatora] przy nich wysiada hihihihihi

szefuniu

Wynik będzie jak więcej owieczek wyfrunie i wreszcie zakończy się głupawka na forum, nie będzie już sensacji !!

KICIUŚ

ojj--- od dzis nowe oszczedności ...poleciały nastepne owce z montazu ...blacharni,....a zamówień jak nie ma i nie ma (i nie będzie????? ) Ale Barcelonie wynik okażecie ok?? NAPEWNO

Zostaw merytoryczną opinię o Luxiona Poland S.A - Jacentów

• Jak się pracuje w Luxiona Poland S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Luxiona Poland S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxiona Poland S.A?

Luxiona Poland S.A