Opinie o Luxiona Poland S.A w Jacentów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Luxiona Poland S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luxiona Poland S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luxiona Poland S.A w Jacentów

Jacek

"Aga Light" jest wspaniałą firmą. Dużo się w niej nauczyłem. Wiem, że będzie się dalej rozwijać i zwiększać udziały rynkowe. Wiem też, że największą wartością oraz kapitałem dla Zarządu "Aga Light" są ludzie. I to jest właściwe. A, że nie wszyscy to doceniają... Trudno! Takie życie... Życzę tej firmie i jej pracownikom powodzenia!!! Tak Trzymać!!!

KICIUŚ

0,5 na głowe, pizze , 250 zł.wypłacane przez nagą ochroniarkę na bramie. Myślę że to dobrze, no nie ?

nowy

tak z ciekawości ile można wyciągnąć na montazu za pracujacy weckend? a jakieś premie macie? urlopowe itp??

(nie)powazny

No nie tak calkiem wszyscy z montazu pracuja chetnie w sobote i niedziele jesli niechcesz to nie musisz przychodzic w weekend tylko ze wtedy wezmiesz gola pensyjke za ktora tylko jest wyjscie sie opic bo płakać to juz nawet szkoda nad nia. No coz jak dla mnie to powinnismy zarabiac takie pieniadze jakie bierzemy po chodzeniach w weekend do pracy ale tu pojawia sie slowo "brak na podwyzki pieniedzy" no i tak w koleczko dlatego czlowiek chodz podbudowac budzet w weekend. Ale teraz odp na pytanie pracuje sie od poniedzialu do pt. Pewnie jestes nowy zobaczysz zobaczysz tez zaczniesz chodzic w weekendy jak zobaczysz pierwsza wypłate pozdrawiam:)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Luxiona Poland S.A na stanowisko Księgowy/Księgowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

pracują jak zwykle robolki i niektórzy kierownicy tych robolkow a reszcie szkoda lata tratatata tratatata i już tak od lipca trata tata no i jescze niedziele!!!! ale czy ktoś to docenia? no tak ! pewnie nie!!!! przeciaż my nie mamy pieniązków na weeeeeekendy!!! zarabiamy w nie na utrzymanie rodzin!!!! a ci co zawalają sprawy balują odpoczywają w poniedziałek biorą się za pracę i od czwartu rusza produkcja tralalala

xxx

Chciałem się dowiedzieć jakie są godziny pracy przy produkcji montażu itp Czy wszyscy pracują w tych samych godzinach (sobota też?)

Wiki

A mnie jest szkoda tych pracowników którzy pracują bardzo wydajnie za dość marne wynagrodzenie. Ciekawy również stał się system rekrutacji nowych pracowników. Gratulacje

Master

Mam nadzieje że ta firma nie padnie a ludzie tam pracujący nie zasilą rzesze bezrobotnych ..a [usunięte przez administratora] niech "dorosnie" do roli DYREKTORA>.

malina

Witam, czy jest ktoś w posiadaniu adresu e-mail do Hiszpana mam ważny temat do przekazania bezpośrednio ?

al

Ty pędzel, firma jest ok tylko niektórzy pracownicy mają odchyły i oczekiwania

frędzel

Szkoda sobie zawracać gitarę i marnować czas na tą firmę. Nie warto nawet czytać ogłoszenia.

była

to nie jest zwykla rotacja tylko marnotrastwo bo kazdego pracownika trzeba szkolic a to kosztuje zanim dojdzie do wydajnosci

My nie chcemy nikogo obrażać, nikomu ubliżać chcemy zwrócić na siebie uwagę, chcemy normalnie godnie żyć. Robić swoją robotę za godziwe pieniądze. Nie możemy ciagle tłumaczyć naszym dziecią że nie pojadą na wakacje bo rodzice nie mają pieniażków.

Quest

Jestem pewien ze gdyby trzeba było pracownicy AL też by bronili swojego zakładu gdyby taka konieczność zaszła. Wszystko co tu piszą ludzie to tylko protest przeciw ograniczeniu płac. Za 1 tys naprawdę jest ciężko wyżywić rodzinę zrobić opłaty. A o kupnie czegokolwiek nie można nawet pomarzyć.

GROSIK

QUEST- BRAKŁO BY MI CZASU W CIĄGU DNIA ŻEBY WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY WYPISAĆ, PRACUJE JUŻ PONAD 10 LAT WIĘC DUŻO TEGO BY BYŁO.

O N A

ryczałty mają tylko inwalidzi na dojazdy pozasłużbowe na to są pieniądze państwowe a nie firmowe. firama ma kupę pieniędzy z inwalidów nie wiem ile ale są to ponoć dbardzo duże pieniądze może z nich sobie fundują swoje przyjemności

Quest

Proszę więc o szczegóły Grosiku.

GROSIK

QUEST -PRZYWILEJE MAJĄ WSZYSCYCI KTÓRZY SĄ TZW. KLIKĄ W AL.!!!

on

Głupoty piszecie księgowa to jedyna osoba ktora w pełni kryje koszt utrzymania mieszkania, możecie umowe zobaczyć na dyskach sieciowych ja widziłem bo akurat potrzebowałe treści umowy najmu. A grosik Ty najpierw sprawdz informację zanim bzdure puścisz w eter. I jeszcze jedno do Starachowic troche daleko na piechote.

Quest

Grosiku prosimy o więcej informacji na temat tej księgowej i kto jeszcze ma takie przywileje?

Zostaw merytoryczną opinię o Luxiona Poland S.A - Jacentów

• Jak się pracuje w Luxiona Poland S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Luxiona Poland S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxiona Poland S.A?

Luxiona Poland S.A