Aga Light SA

Jacentów

Opinie o Aga Light SA

GROSIK 2010-06-02 15:14:44
Tyle się mówi o oszczędnościach a ja ciągle widzę auto firmowe naszej głównej księgowej w którym namiętnie wozi się mąż.
Chyba że nasza księgowa dostała auto rodzinne a nie służbowe.
Porażka a premii jak nie było tak nie ma !!!!
Ona 2010-06-03 13:19:54
Co wolno wojewodzie to nie Tobie Grosiku.
anonim 2010-06-04 10:35:39
Premii nie ma bo nie ma sprzedazy zazalenia do handlowców bo przez ich nieudolnosc ludzie są zwalniani a ci co pracuja to wiadomo za podstawe. Oni pewnie premie maja a oszczenosci dotykaja pospolstwa.
Corn 2010-06-04 10:53:43
Doszło obecnie do absurdu. Sprzątaczki zarabiają więcej niż pracownicy produkcyjni. Z ta premia to jest niezły przekręt. Tylko fizyczni jej nie mają.
anonim 2010-06-04 11:00:45
Wszyscy na umowach o prace nie maja biurowi tez
Nick 2010-06-04 11:50:52
Z premiami to zawsze było w Aga Light tak, że jedni dostawali (cichaczem np. konstruktorzy, księgowość) a inni nie. Ci co dostali premie mieli siedzieć cicho i nic nikomu nie mówić. I teraz też tak jest. Oficjalnie nie ma premii ale wybrane osoby dostają. Ta firma to lipa. Nie polecam szukania zatrudnienia w tym(usunięte przez administratora)
jojo 2010-06-04 12:07:47
przecież to od szefa zależy boi sie warszawce postawić! taki mały pionek! ale za to jak na nas umie sobie odbić!!!!!!!! chyba mam racje co? i to odbija od góry to tych biednych szaraków z produkcji którzy co by tu nie mówić najwięcej w tej firmie pracuja
Corn 2010-06-04 16:23:38
Skoro księgowa i inni rządzący mają takie przywileje więc trzeba domagać się zabranej premii a nawet wzrostu płac. Świat idzie do przodu a my cofamy się .
Quest 2010-06-04 19:04:51
Grosiku prosimy o więcej informacji na temat tej księgowej i kto jeszcze ma takie przywileje?
on 2010-06-04 20:20:53
Głupoty piszecie księgowa to jedyna osoba ktora w pełni kryje koszt utrzymania mieszkania, możecie umowe zobaczyć na dyskach sieciowych ja widziłem bo akurat potrzebowałe treści umowy najmu. A grosik Ty najpierw sprawdz informację zanim bzdure puścisz w eter. I jeszcze jedno do Starachowic troche daleko na piechote.
GROSIK 2010-06-05 10:40:06
QUEST -PRZYWILEJE MAJĄ WSZYSCYCI KTÓRZY SĄ TZW. KLIKĄ W AL.!!!
Quest 2010-06-05 10:58:27
Proszę więc o szczegóły Grosiku.
O N A 2010-06-06 08:37:28
ryczałty mają tylko inwalidzi na dojazdy pozasłużbowe na to są pieniądze państwowe a nie firmowe. firama ma kupę pieniędzy z inwalidów nie wiem ile ale są to ponoć dbardzo duże pieniądze może z nich sobie fundują swoje przyjemności
GROSIK 2010-06-07 13:14:02
QUEST- BRAKŁO BY MI CZASU W CIĄGU DNIA ŻEBY WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY WYPISAĆ, PRACUJE JUŻ PONAD 10 LAT WIĘC DUŻO TEGO BY BYŁO.
Quest 2010-06-09 13:04:11
Jestem pewien ze gdyby trzeba było pracownicy AL też by bronili swojego zakładu gdyby taka konieczność zaszła. Wszystko co tu piszą ludzie to tylko protest przeciw ograniczeniu płac. Za 1 tys naprawdę jest ciężko wyżywić rodzinę zrobić opłaty. A o kupnie czegokolwiek nie można nawet pomarzyć.
anonim 2010-06-09 16:58:40
My nie chcemy nikogo obrażać, nikomu ubliżać chcemy zwrócić na siebie uwagę, chcemy normalnie godnie żyć. Robić swoją robotę za godziwe pieniądze. Nie możemy ciagle tłumaczyć naszym dziecią że nie pojadą na wakacje bo rodzice nie mają pieniażków.
była 2010-06-18 11:40:54
to nie jest zwykla rotacja tylko marnotrastwo bo kazdego pracownika trzeba szkolic a to kosztuje zanim dojdzie do wydajnosci
frędzel 2010-06-29 16:34:41
Szkoda sobie zawracać gitarę i marnować czas na tą firmę. Nie warto nawet czytać ogłoszenia.
al 2010-06-30 12:19:45
Ty pędzel, firma jest ok tylko niektórzy pracownicy mają odchyły i oczekiwania
malina 2010-07-02 13:52:24
Witam, czy jest ktoś w posiadaniu adresu e-mail do Hiszpana mam ważny temat do przekazania bezpośrednio ?
Master 2010-08-21 21:01:48
Mam nadzieje że ta firma nie padnie a ludzie tam pracujący nie zasilą rzesze bezrobotnych ..a [usunięte przez administratora] niech "dorosnie" do roli DYREKTORA>.
Wiki 2010-09-02 21:23:46
A mnie jest szkoda tych pracowników którzy pracują bardzo wydajnie za dość marne wynagrodzenie. Ciekawy również stał się system rekrutacji nowych pracowników. Gratulacje
xxx 2010-09-10 15:55:53
Chciałem się dowiedzieć jakie są godziny pracy przy produkcji montażu itp
Czy wszyscy pracują w tych samych godzinach (sobota też?)
ja 2010-09-12 13:44:37
pracują jak zwykle robolki i niektórzy kierownicy tych robolkow a reszcie szkoda lata tratatata tratatata i już tak od lipca trata tata no i jescze niedziele!!!! ale czy ktoś to docenia? no tak ! pewnie nie!!!! przeciaż my nie mamy pieniązków na weeeeeekendy!!! zarabiamy w nie na utrzymanie rodzin!!!! a ci co zawalają sprawy balują odpoczywają w poniedziałek biorą się za pracę i od czwartu rusza produkcja tralalala
(nie)powazny 2010-09-16 18:20:24
No nie tak calkiem wszyscy z montazu pracuja chetnie w sobote i niedziele jesli niechcesz to nie musisz przychodzic w weekend tylko ze wtedy wezmiesz gola pensyjke za ktora tylko jest wyjscie sie opic bo płakać to juz nawet szkoda nad nia. No coz jak dla mnie to powinnismy zarabiac takie pieniadze jakie bierzemy po chodzeniach w weekend do pracy ale tu pojawia sie slowo "brak na podwyzki pieniedzy" no i tak w koleczko dlatego czlowiek chodz podbudowac budzet w weekend. Ale teraz odp na pytanie pracuje sie od poniedzialu do pt. Pewnie jestes nowy zobaczysz zobaczysz tez zaczniesz chodzic w weekendy jak zobaczysz pierwsza wypłate pozdrawiam:)
nowy 2010-09-16 20:21:49
tak z ciekawości ile można wyciągnąć na montazu za pracujacy weckend? a jakieś premie macie? urlopowe itp??
KICIUŚ 2010-09-17 20:04:45
0,5 na głowe, pizze , 250 zł.wypłacane przez nagą ochroniarkę na bramie. Myślę że to dobrze, no nie ?
Jacek 2010-09-20 11:25:43
"Aga Light" jest wspaniałą firmą. Dużo się w niej nauczyłem.
Wiem, że będzie się dalej rozwijać i zwiększać udziały rynkowe.
Wiem też, że największą wartością oraz kapitałem dla Zarządu "Aga Light" są ludzie. I to jest właściwe.
A, że nie wszyscy to doceniają... Trudno! Takie życie...
Życzę tej firmie i jej pracownikom powodzenia!!! Tak Trzymać!!!

Jacek / Silesia 2010-10-21 14:14:54
Aga-Light jest wspaniałą f-mą dbającą o swoich pracowników. Ma bardzo profesjonalny Zarząd. Jestem spokojny o przyszłość tej f-my.
Brawo!!! Tak Dalej...!!!
jojo 2010-11-13 16:47:45
Jak to żle?? z tego co wiem pracujecie soboty, niedziele, nadgodziny i wszystko macie nieżle płacone, choćby dziś... ile zgarniecie za robotę od rana do nocy??gdyby wam tak żle było poprostu nie zostalibyście po godzinach i tyle...
ona 2010-11-15 06:23:14
Właśnie tylko dlatego ze są nadgodziny można trochę więcej zarobić i w miarę godnie żyć.
była 2010-11-18 13:00:10
ja tam żyję o wiele godniej poza Aga Light)))))))))))))))))))) odejście stamtąd to była wspaniała decyzja
BYŁY 2010-11-20 08:51:40
hej ludziska, ja również odszedłem z firmy AL i wcale nie żałuje, co prawda firma ma coś w sobie, że trzyma ludzi ale to przede wszystkim za moich czasów była atmosfera i stosunki między ludzkie.
Ale poważanie mówiąc człowiek powinien się rozwijać i jak zasiedzi się w jednym miejscu to raz że zaczyna wymyślać i narzekać, a druga sprawa, że takim już nic się nie chce.
Generalnie aby Wam wszystkim żyło się lepiej to osobiście zwolniłbym wszystkich pracowników którzy się zasiedzieli aby mieli kopa od życia, wiadomo że ci lepsi mieli by zdecydowanie lepiej, pozostali no cóż ..
Pozdrawiam Was wszystkich, co najgorsze już za Wami , ale przed Wami jeszcze gorsze czasy.......
anonim 2011-01-22 10:27:03
Witam serdecznie wszystkich, mam takie pytanie. Przeprowadziłem się właśnie do Ostrowca i poszukuję pracy, może podpowie mi ktoś gdzie należy szukać lub poproszę o informację czy warto starać się o pracę w Aga Light.Są jakieś wolne wakaty , na jakim poziomie są zarobki.
Poszukuję pracy gdzieś w biurze.Znam 2 języki biegle niemiecki i angielski mam duże doświadczenie jeśli chodzi o zarządzanie magazynem zakupy oraz wszystkie tematy pokrewne.
Będę wdzięczny za informację lub ewentualnie podpowiedż. Pozdrawiam wszystkich.
Czarnuch 2011-01-27 09:38:54
Z tego co mi wiadomo jest tylko wolne miejsce i oferta poszukiwania konstruktora... no chyba ze kolega chce isc na montaz lub blacharnie to tam byc moze cos sie znajdzie radzlbym pytac w biurze
Morszczuk 2011-02-05 22:26:58
W Aga Lightcie pracują sami frustraci, nie spełnieni kierownicy budujący w wyobraźni firmę po swojemu bojący się odezwać na większym forum, pracownicy fizyczni niedoceniani i zarabiający tyle żeby im starczyło od 1 do 21 (chyba że masz grupę), pracownicy biurowi, którzy są gnojeni przez samych siebie obsrywających się na wzajem, i dyrektorzy, którzy mają wszystkich w tyłku chcący wydrzeć jak najwięcej kasy. Kto miał trochę ambicji i głowę na karku już dawno tam nie pracuje. Znam takich co pracują tam ładnych parę lat ale to są osoby o ograniczonych horyzontach z klapkami na oczach.
anonim 2011-04-13 11:42:51
Jakie szczęscie że już nie pracuje w tym obozie dla lizusów...będe chwalił dzień w którym odeszłem.....i b ede pozdrawiał środkowyum palcem ludzi z okolic OPATOWA
anonim 2011-07-12 13:49:29
A mnie tam się podobało w Aga Light, mile wspominam. Fajni dyrektorzy, zwłaszcza w Macierzyszu, wyrozumiali, dający zarobić. Szkoda że już tam nie pracuję, tęsknię bardzo, nie ma co ukrywać. Bardzo miła, wspaniała wręcz atmosfera w pracy, choć starcia czasami zdarzają się, to ludzkie i zdzrzają się też osoby którym wszędzie będzie źle. Chętnie bym tam wrócił gdybym mógł. Trzymam za wszystkich kciuki, żeby dalej rozwijała się tA WSPANIAŁA FIRMA!!!
anonim 2011-07-28 13:19:00
Ogólnie rzecz biorąc to firma ma dobre i złe strony.
Moim zdaniem najlepszą częścią firmy są ludzie , mało w których firmach tak dużo osób się lubi, wiadomo że są jakieś spory ale ogólnie atmosfera jest ok, ale wszystko to bardzo mocno starają się popsuć niektórzy dyrektorzy czy kierownicy.
Z jednej strony na spotkaniach podchodzą do ciebie żeby pogadać pośmiać się a 2 min później mówią ci żebyś pamiętał za czyje pieniądze pijesz albo tak się uwalą że trzeba ich zbierać z podłogi. (nie muszę pisać o kogo chodzi :-) wstyd - ja rozumiem się napić ,ale trzeba mieć jakieś granice.
Rafałłłłłłłłł 2011-12-21 19:20:05
Fantastycznie Rewelacyjnie Bardzo Dobrze Pozdrawiam
zainteresowany 2012-01-15 11:22:47
Sa przyjecia w Aga Light? jakie tam sa zarobki? Prosze o informacje.
Już obojętny 2012-02-12 17:47:37
nick - 2012-02-11 19:16:27

ha ha ha ha ha ha ha ha ha hah hah ah hahha
każdy jest kowalem swego losu, ale praca dla tej firmy to stracony czas - pozdrawiam małą już grupkę entuzjastów pracy i doradzam rozsądek - NIE WARTO - nie dla tego Kierownictwa...Jako wieloletni, były już pracownik ( odejście na własną prośbę ) - odradzam...
nowy 2012-06-03 14:37:22
Sa jakies przyjecia w tej firmie? jakie zarobki? Prosze o odp.
michał 2012-06-05 13:47:32
Ile kapusty można tu zarobić? Słyszałem że tu zarabia się w kapuście więc w ten sposób pytam.
Będę wdzięczny za informacje. Mam 3 fakultety znam pięć języków mam 10 lat doświadczenia i doktorat.
kolo 2014-01-12 13:02:01
kapusty coraz wiecej
pan i władca 2014-01-30 21:00:27
macie tam w luxionie jakies nowe miejsca pracy
mozna o cos sie starac w biurach
hhh 2014-09-21 13:31:41
no i do mnie właśnie dzwonili już nawet, chyba się do nich przejde na rozmowe
kirby 2015-01-31 16:15:30
hej, i co odezwali się do Ciebie @olek z Aga Light ? i na jakie właściwie aplikowałeś stanowisko w tej firmie ? obecnie szukają konstruktora elektryka oraz technologa więc może na jedno z tych? też interesuje mnie praca tutaj i pytam, bo ciekawi mnie co zastałeś u nich na rozmowie kwalifikacyjnej ...
Putek 2015-08-05 22:06:28
Nie wiem kto został tam jeszcze ze starego składu który budował ta firmę ale myślę ze nikt i mówię wam ze naprawdę było nieźle i nie było żadnych dupolizow zarobki w tamtych czasach były bardzo dobre a imprezy po pracy i nawet w pracy super .Pozdrowienia dla Fidka Mirka Buliego Sylwka Suchego Mariusza Char-ego Dźwiga Arka Młodego
tak 2016-05-07 21:39:59
Świetnie, że można liczyć na negocjowanie stawek wynagrodzenia @rak, ale wiecie czy wypłata jest w terminie? Dostawać pensję o czasie to coś dobrego, a przynajmniej stawki są adekwatne do powierzanych obowiązków.
Zostaw swoją opinię o Aga Light SA - Jacentów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aga Light SA