Opinie o Oasis East sp z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oasis East sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oasis East sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oasis East sp z o.o. w Gliwice

Pracownik Oasis

Dla zwykłego pracownika "operatora linii" wynagrodzenie jest większe o 50zl od najniższej krajowej czyli kokosów nie ma do tego Premia 150zl brutto....Plus może taki że Praca na jedną zmianę a minus hmm... Pełno donosicieli, wazeliniazy co by tylko pod biurko latali do kierownika, szacunek pomiędzy pracownikami jest bardzo słaby sami Fałszywi ludzie co są przybici do swoich stanowisk nigdy się nie zamieniają. tyle na ten temat. Jak ktoś nie ma innego wyjścia i musi pracować na jedną zmianę jak ja to zapraszam ale napewno nie polecam....

Pracownik Oasis

Są ta zarobki 2500 brutto...

ojtam

czyzby super roman sie zwolnil

brroo

gdzie sa moje pieniadze sie pytam

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Witam

Chciałbym zapytać o prace w Tej firmie dlatego,ze otrzymałem taką ofertę. Jaka jest atmosfera ? Czy praca jest ciężka i trudna ? Jaki jest przekrój wiekowy załogi ? Czy -ale szczerze bez przesadnego chwalenia iani narzekania- warto podjąć pracę w tej firmie?

...Spring

Te Pany wy przy naprawach dobijacie gazu czy tylko tak piszecie ?

anonimomos

Rajtekbezmajtek piwo się nalezy dobrze powiedziane sam bym lepiej tego nie opisal pozdro .Dla każdego Do wiadomości to wszystko prawda co kolega opisuje więc zastanuwcie się dokladnie .

tedi

jestem ciekawy jak wygladaja zarobki w tej firmie i jak sa traktowani pracownicy? bo z tego co czytam to nie za ciekawie sie tam dzieje.moze ktos cos napisac

a co

haha

janek

Ale feromony działają:D

Byłem, widziałem, dziekuje

Ta firma to jakaś patologia. Pracowałem tam kiedyś przez agencje, to jest jedno wielkie przedszkole. Co drugi jest teamliderem (chociaż prawie żaden z nich nie rozumie na czym polega kierowanie zespołem), a jak przyjdzie co do czego, to nikt nie jest za nic odpowiedzialny. ... Co do samej produkcji, 3 razy dziennie brakuje części, linia staje, nikt nie wie co gdzie jest i czy wogóle jest, a jeśli nie ma to nie wiadomo kiedy będzie itd ... jeden wielki bajzel. Polecam ten syf tylko desperatom, którzy muszą coś złapać żeby jakoś przebiedować do ostatniego.

kobi

atmosfera w tej firmie jest straszna. liderzy to jekies popierdulki zwlaszcza ten najmadrzejszy. konfidenctwo wlazenie w dupsko to u nich podstawa.kierownik szkoda slow na niego.

slazak

byłem na tej rozmowie co proponują w urzędzie. fakt 1750 czyli najniższa krajowa po inflacji. wszyscy co pracuja na najniższych krajowych zarabiają od stycznia 1750 brutto. nadgodzin raczej nie ma a jak są to są oddawane jako wolne w tygodniu, mowa o tym jak bd pracowac w soboty. nadgodziny co są w tygodniu niby wypłacają. system rozliczeniowy 4 miesięczny jesli chodzi o nadgodziny za prace w soboty. podwyżki tak jak mówili 50zł brutto co roku, tyle to rząd podniesie albo i więcej. osobiste odczucia po wizycie?? młoda Pani zemna rozmawiała, w moim góście ale mowiła o wielu zmianach które bd niebawem wprowadzone ale nic nie wie konkretnie, szkoda bo warto wiedziec gdzie sie ma pracować i co robić. opisała pokrótce prace i tak jak ktos pisał praca nie jest specialnie ciężka i kasa tez taka nie jest. osobiście polecam komuś kto nigdy ni epracował, studiuje zaocznie i najlepiej mieszka blizitko zakładu bo jak dostanie sie 1243zł na rączke i trzeba na dojazd wydac ok 300lub i więcej to juz sie nie opłaca. tak jak mówie dobre do zdobycia doświadczenia. ps: z tego co wiem to rotacja jest może i mała ale atmosfera bardzo hu******

anonimus

badziewie firma do d....y omijac lukiem ci co opisywali wcześniej maja racje jeśli masz coś z deklem i mało kasy przyjmij sie do Oasis.

Broda

Postoje potrzymam i może nie spadnie.

wiosennie

Tych normalnych ludzi można policzyć dosłownie na palcach jednej ręki.(usunięte przez administratora)

xx

brawo suchy [usunięte przez moderatora] w stół a nożyce same sie odezwą ja bym im poodkrencał kola i powiedział ze same odpadły

Rehau Team

Suchy co to. Brednie... Sam odpadł. Twoja wypowiedź zbulwersowała cały team rehau dlatego postanowiliśmy kupić ci nowy wentyl do tego motoroweru i czeka juz na ciebie.

suchy

pracuje dopiero 3 tygodnie i już jakis dowcipniś wyrwał mi wentyl z opony na firmowym parkingu , niewiem czy mam sie śmiac, płakać albo bać

P.

Jeżeli ktoś lubi robić społecznie to jak najbardziej polecam Oasis. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Tam się ludzi traktuje jak śmieci a Oni oczekują w zamian, że człowiek się przyłoży do pracy. Porobicie za darmo soboty w okresie letnim to sobie odpoczniecie w listopadzie jak będzie piękna pogoda; no ale czego oczekiwać od żydowskiej firmy. Gdyby Amerykanie wiedzieli dokładnie co tam się wyprawia to na czele z kierowniczkiem hali, wielkim podpierdalaczem Mundkiem lecą na mordę. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! Oni się nazywają porządną firmą, ja bym się nie ośmieszał dając ludziom po 50 zł BRUTTO podwyżki raz na dwa lata.

Zostaw merytoryczną opinię o Oasis East sp z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Oasis East sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oasis East sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oasis East sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oasis East sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Oasis East sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oasis East sp z o.o.
2.5/5 Na podstawie 48 ocen.

Oasis East sp z o.o.