Opinie o Voicepin.Com Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Voicepin.Com Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Voicepin.Com Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voicepin.Com Sp. z o.o. w Kraków

kop Nowy wpis

czy ktoś ostatnio trafił do Was z firmy Hoist?

Stefan Nowy wpis

Podpowie ktoś czy Voicepin prowadzi może rekrutację lub odbędzie się ona w najbliższym czasie, bo nie mogłem nigdzie znaleźć aktualnych ofert pracy? Jakie są Wasze wrażenia na temat rozmowy kwalifikacyjnej, o co najczęściej pytają?

sola Nowy wpis

scandale R.T.I.A. ...................... LOT orange 2018

Rozmowa przyjemna, konkretna. Osoby rekrutująca same (bez mojego pytania) zadeklarowały, że zawsze powiadamiają kandydatów o wynikach rekrutacji. Nie doczekałam się odpowiedzi, chociaż rozmowa odbyła się miesiąc temu. Nie świadczy to najlepiej o firmie. :/

Julia Nowy wpis
@ja

No niestety, brak informacji zwrotnej po rekrutacji często się zdarza. A z ilu etapów składała się rekrutacja? Powiedz jeszcze, o jakie stanowisko starałeś się w Voicepin, dzięki.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Voicepin.Com Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Julia

Ostatnie opinie na temat firmy Voicepin.Com Sp. z o.o. pochodzą sprzed kilku miesięcy. Wiecie jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Czy prowadzą rekrutację?

po rozmowie

Nie wypowiem się na temat pracy w firmie, ale mogę coś powiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej. Historia zaczęła się dość zabawnie. Złożyłem CV, zadzwoniła miła Pani. Umówiliśmy się na rozmowę przez Skype. Następnie dostałem maila od innej Pani, że jednak się rozmyślili i będą przeprowadzać rozmowy na żywo. Ok, mi to pasuje, bo procedura rekrutacyjna będzie szybsza. Zmiany decyzyjne się zdarzają. Kolejno zadzwonił do mnie mężczyzna (ten już się nie przedstawił) i umówiliśmy się na spotkanie. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się w wyznaczonym terminie, punktualnie. Z jakimiś dwoma mężczyznami, którzy się nie przedstawili, więc nie wiedziałem z kim rozmawiam. Atmosfera była sztywna i niezbyt przyjazna. Przyszedlem na spotkanie nastawiony pozytywnie, a wyszedłem z zupełnie odmiennym zdaniem. Po spotkaniu nie otrzymałem żadnego feedbacku, pomimo umówionego tygodniowego terminu. W moich oczach nie świadczy to dobrze o przyszłym pracodawcy. Przyjąłem inną ofertę i jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy ;).

ta
@po rozmowie

Niestety ale miałam podobne doświadczenie. Najpierw szybka rozmowa na telefon kiedy mogłabym pojawić się na rozmowie. Do samego biura miałam problem z trafieniem - firma zmieniła nazwę i dopiero w recepcji mnie uświadomiono. W 'biurze' w recepcji czekałam z kilka minut zanim ktokolwiek się pojawi - nie chciałam chodzić po i tak małym biurze. Gdy ktoś się w końcu pojawił to był wielce zdziwiony że tego dnia jest rekrutacja. Pierwszy Pan z którym przebiegała rozmowa - atmosfera fatalna, wyglądało to tak jakby siedział tam z przymusu zaś połowa pytań była tendencyjna i nie związana ze stanowiskiem. Druga osoba która przyszła potem była już bardziej serdeczna. Nie mniej - wrażenie bardzo słabe.

Maria
@po rozmowie

Szkoda, że Twoje doświadczenie z procesem rekrutacji w firmie Voicepin.Com Sp. z o.o. nie były pozytywne. Jak wyglądała sama rozmowa? Na jakie stanowisko aplikowałeś i czy pytania były z nim związane? Może na forum jest osoba, która ma odmienne doświadczenia i chciałaby się nimi podzielić z użytkownikami.

Olgierd

Świetnie rozwijająca się firma. Aż chce się w takim miejscu pracować

Maria

Po komentarzach jakie są tu widoczne z roku 2016 widać, że Voicepin.Com jest bardzo dobrym pracodawcą. Jak sytuacja wygląda dziś? Czy dalej pracuje Wam się korzystnie w tej firmie? Jaka panuje tu atmosfera? Jakim pracodawcą teraz jest Voicepin z Krakowa?

Entalpia

Super klimat, ciekawe zadania. Firma prężnie się rozwija , międzynarodowe projekty ciekawa technologia, nie ma na co narzekać :p kasa jak trzeba - praca to sama przyjemność! !!

VoicePIN.com

Wysyłajcie CV, do teamu można dołączyć zawsze. :) Zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Voicepin.Com Sp. z o.o. - Kraków

Voicepin.Com Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Krakusa 11
    30-535 Kraków