Opinie o Mainjobs.BV w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mainjobs.BV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mainjobs.BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mainjobs.BV w Toruń

OSZUŚCI!!!!

Kandydat Nowy wpis
@Adam

Coś konkretnego się stało? Widzę że ludzie piszą o opóźnionych wypłatach lub odliczeniach za sprzęt, o to chodzi?

Kamil Nowy wpis

Witam, pracowałem w wielu firmach od początku 2020 , jest zatrudniony w Mainjobs. Co prawda nie ma firm idealnych, ale nie mogę narzekać na Mainjobs, wypłaty są wypłacane regularnie, jeżeli jest jakieś obsuniecie jedno czy dwu dniowe zaraz dostajemy informacje z biura Pan Tomasz wszystko dobrze ogarnia i zawsze jest pomocny . Na tą chwilę Mainjobs jest najlepsza i sprawdza opcja. Pozdrawiam Kamil

Kandydat Nowy wpis
@Kamil

Na jakim stanowisku pracowałeś? Firma oferowała jakieś benefity? Premie?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mainjobs.BV? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

jan

Najlepsze jest to, że przyjedzie taki jeden czy drugi bez doświadczenia z mlekiem pod nosem , zna kilka słów po ang. i mówi ,że przyjechał jako prowadzący:) hahaha

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mainjobs.BV? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Pracownik do pracy na produkcji opakowań
Toruń
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Bylypracowniktejgownianej firm

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Jeżeli będą w miarę w porzadku przez 12miesiecy i nie będzie Ci przeszkadzało to że nie płacą na czas to przy rozliczeniu podatkowym będziesz musiał oddać kilka stówek euro, to tylko taki mały szczegol

xyz

@Nowy a co ci się z nimi przytrafiło??

Tentyp

Niepolecam, wieczne problemy co miesiac pieniadze sie nie zgadzaly, w dniu wyplaty kolejka do ksiegowego, odliczaja pieniadze za sprzet bhp co jest nie legalne, odtracili kilka tys euro podatku a na jarografie wychodza cuda niewidy i doplata kilkaset euro zamiast zwrotu. Naciagaja i oszukuja na kazdym kroku. Paweł jest wporzadku ale to tylko koordynator a slepy dyma ludzi na lewo i prawo.

Ryszard

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać? Szkoda, liczyłem na jakieś info!!

praca

Zainteresowany zmianą pracy? Sprawdź oferty kilku pracodawców-wybierz najlepszą! Więcej szczegółów pracy dla monterów rusztowań na monterzy.praca@gmail.com

Tomek Plock

Czesc Podziele sie swoja opinia o mainjobs . Pracuje tu od niedawna (2 miesiace ) jak narazie jestem po drugiej wyplacie i jak do tej pory wszystko sie zgadza , kase dostalem co prawda dzien pozniej ale to drobiazg na pieniadze z grupaconu czekam do tej pory a to juz prawie trzy miesiace . W grupaconie mieszkalismy po 2, 3 w jednym pokoju a tu mila niespodzianka , MAM SWOJ POKUJ ! Poprosilem Pawla o pomoc w ubezpieczeniu i tu kolejna niespodzianka chlop zalatwil i nie wzial za to ani grosza wiec zawiozlem mu butelke bo w polskim biurze , dordrecht , chcieli zebym zaplacil 40 euro . Co do 40 godzin pracy to mam je zawsze a procz tego nadgodziny i soboty ( pracuje na HSM Schiedam ) i nie spotkalem nikogo kto ma mniej niz 40 godzin w tygodniu . Na koniec , na wyplate 15 grudnia poprosilem o moje uelopowe i wakacyjne , powiedzieli ze nie ma problemu i jak to zrobia to wam napisze ze firma jest ok i bede ja polecal . Narazie jest dobrze a pozniej zobaczymy . Tomek Plock

maja

mimo niektórych negatywnych komentarzy tutaj nadal jednak chcę zatrudnić się u was jako Monter izolacji przemysłowych w Rotterdamie - zbnam język niemiecki i holenderski jak chcą więc powinnam się raczej dostać

Nie jest tak źle jak piszą ale bywa że są poślizgi z kasą..... Ja tam nie narzekałem na Mainjobs bo w innych firmach jest jeszcze gorzej i na kasę czeka się długo długo...., że już nie wspomnę o mieszkaniach jakie tam proponują. Paweł pomaga jak może ale wiadomo, że nie zawsze ma możliwości bo sam jest pracownikiem zależnym od kogoś innego. Cieszcie się,że nie pracujecie dla Polaka a z Turkami z Mainjobs idzie się dogadać. Nie ma firmy bez skazy zwłaszcza dla obcokrajowców i wiadomo wszem i wobec ,że będą próbowali cię oszukać. Ale jak będziesz wobec nich lojalny i pracowity to potrafią to docenić.

seba

Witam . Pracowalem przez ta firme 7 miesiecy i nie bylo ok . Kase dostawalem moze nie zawsze na czas ale max dzien , dwa i byla na koncie . Po przyjezdzie do Polski dostalem wakacyjne i urlopowe . Dla mnie bylo ok . Co do mieszkan , to mieszkalem na Spijkenisse i powien jedno , robilem wczesniej w kilku agencjach i nie ma co porownywac , chata luksus . A co do stawki to dostalem wszystko tak jak sie umowilem . Co do Pawla , chlop naprawde sie stara zeby pomoc ze wszystkim ale jest tylko posrednikiem miedzy wlascicielem a pracownikami , mi zalatwil ubezpieczenie i nie wzial za to kasy . Jak bede wracal do Holadii wezme ich pod uwage .

Grzegorz
@seba

Robiło nas 15 osób mieszkaliśmy wszyscy koło siebie i każdego oszukał, nikomu nie wypłacili wakacyjnego, urlopowego, po 3 miesiącach każdy się zwolnił... Jak coś jest nie tak to Paweł zaczyna nie odbierać telefonu, unika itd... Nikomu nie polecam, najgorsza agencja w jakiej byłem

Heniek

NIE POLECAM!!! Nie dajcie się nabrać, popracujecie tydzień a potem czekanie na pracę!!! Oszuści!!! Zamknąć takie biura!!!

Jan

Paweł kłamie jak z nut, tydzień temu poszedłem od niego po 3 tygodniach czekania na pracę, ściąga Polaków nie mając dla nich pracy bo mają mieszkania powynajmowane, za każdą osobę co czeka na pracę biorą kasę z belastingu na mieszkanie im dłużej siedzisz tym więcej kasy mają i nie muszą płacić że swoich za mieszkanie... Tylko Turcy tam mają pracę bo szef to Turek i Polaków ma w (usunięte przez administratora)

@Jan

To prawda!!!!! Wysyłają na najgorsze projekty gdzie nigdy w tygodniu nie ma nawet 40h!!!!!

mały

To wszystko prawda sam czekałem na pracę 2 tyg , aż powiedziałem dosyć ściemniania i zawinąłem du.. i znalazłem coś innego. Osobiście rozmawiałem z tym Pawłem i powiedział mi, że jego szef każe załatwić pracowników, a potem trzeba będzie znaleźć jakąś pracę NIE dajcie się oszukać.!!!!

lukasz
@mały

Tadziu Nie pisz takich glupot bo to ze nie pracowales to tylko twoja wina , I Indoramy wywalili cie bo nie potrafiles zlozyc rusztowania wiem bo pracowalem razem z toba , z Bam wywalili cie bo przypiety do rusztowania chciales zjechac winda a twoje piopisy jezykowe na Eonie juz przeszlu do historii . Nie pisz wiec glupot a w szczegolnosci na pawla bo facet latal za toba zebys pracowal ale niestety tam gdzie poszedles to byla jedna wielka D....pa . Ja dalej robie na Indoramie i jest ok , robote mam na stale a kase dostaje na czas , byly poslizgi jedna dwu dniowe ale pracujac w innych biurach czekalem znacznie dluzej . Pozdrawiam

Zenek B.

Wszystko to prawda.

Krycho

Jak nie potraficie pracować jak należy a tylko wymagacie i chlejecie wódę za zarobione pieniądze to nie miejcie do nikogo pretensji, że was nie chcą i nie róbcie pod górę innym co chcą solidnie zarabiać. Ja jakoś nie mam z nimi problemu i kasę mam na czas. Opłacone ubezpieczenie (bo chorowałem) a co do mieszkania to też jest ok. Jestem ze wsi i sam się do wszystkiego dopracowałem a teraz nie żałuję , że pracuję dla MainJobs. Wszyscy ci co tak narzekają to albo nieroby albo liczą tylko na benefity i kasę za nic. Już na samym początku kiedy przyjeżdżają do pracy to stawiają warunki a potem jak wyjeżdżają to kradną z mieszkań co się da. Z resztą co tu gadać gdzie trzech Polaczków tam sześć opinii....................Takim Jesteśmy Narodem Pozdrawiam Krystek.

Henryk
@Krycho

Przyjedzie taki jak Ty dostanie 10 na rękę i myśli że złapał Pana Boga za rękę,robi jak za 10, zaniza stawkę i nic nie wymaga, w stodole jakby spał to by nie narzekał

Zostaw merytoryczną opinię o Mainjobs.BV - Toruń

• Jak się pracuje w Mainjobs.BV?

Zobacz opinie na temat firmy Mainjobs.BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mainjobs.BV?

Mainjobs.BV