Opinie o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Pytający

Mam pytanie. Jak jest z zatrudnieniem osób z orzeczeniem o niepełnosprawności? Jest to na plus, czy na minus, i lepiej się tym "papierkiem" nie chwalić? Czy w razie rekrutacji na stanowisko "umysłowe" przemilczeć fakt posiadania, czy raczej będzie to coś pozytywnego, wszak są "państwowe" dopłaty do osoby z orzeczeniem. Czy Auchan w ogóle korzysta z tego dofinansowania?

@Pytający

Zeby firma dostala doplaty za osobe niepelnosprawna, musi spelnic szereg wymagac ( w praktyce nie do spelnienia,albo trzeba zainwestowac kupe kasy). Ja bym siedzial cicho. Ale mam pytanie, co to jest za stanowisko umyslowe w markecie?

bbbbbbbb
@Pytający

Chcesz być "umysłowym" , zacznij od przeczytania wszystkich komentarzy . Może to pomoże Ci w podjęci decyzji.

gość

Witam. Zwracam się z serdeczną prośbą o informację, czy to prawda, że serwisanci mają w Auchan zakaz wchodzenia na magazyn? Ponoć w Auchan pracownicy mają wyjeżdżać paletami serwisanckimi w związku z zakazem wyżej opisanym,

Spełniam serdeczną prośbę :-)
@gość

Dementuję. To jest nieprawda, takiego zakazu nie ma. Ktoś celowo wprowadza Cię w błąd żebyś nie zarobił(a) w Auchanie na serwisie. Musisz natomiast mieć książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych bo Cię ochrona z portierni nie dopuści do świadczenia usług serwisowych. Jest natomiast zakaz wnoszenia oraz spożywania artykułów spożywczych na hali a także używania telefonów komórkowych. Są też nakazy, ale dotyczą wyłącznie pracowników więc Ciebie to nie musi interesować. Jeśli się zdecydujesz to witamy i powodzenia życzę ;-)

dadadadad

Dobrze Gada Polać Mu ! ;)

One and Only

Walić to Auchan panowie i panie. Stać was na więcej. Troche wiary w siebie :) Pozdrawiam was serdecznie

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auchan Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Chochlik

Podstawą pracy kary menadżerskiej w Auchan Kielce jest analizowanie bezsensownych tabelek. Bez tabelki nie są w stanie funkcjonować. Może warto zerknąć na kolejną. Auchan Kraków 389 opinii2 gwiazdki Auchan Piaseczno 122 opinii3 gwiazdki Auchan Legnica 87 opinii2 gwiazdki Auchan Kielce 84 opinii1 gwiazdka Auchan Warszawa79 opinii3 gwiazdki Zatrważające jest to, że napis na budzie jest od stycznia. W zaistniałej sytuacji można tylko „pogratulować” dyrekcji. Ale macie parcie na szkło:-))) Oczekując na impakt i spektakularne progresje trzymajcie tak dalej!!! Jesteście w tym dobrzy:-)))) W tej klasyfikacji będziecie cool:-)

Tofik:-)))

Firma Auchan Kielce jest mało wymagająca:-))) Oczekują wyłącznie: „Umiejętności pracy w zespole, Odpowiedzialności i zaangażowania, Odporności na stres, Motywacji i chęci do pracy, „ A coraz mniej osób chce tam pracować. Ilość ofert pracy jakie wystawiają jest wprost proporcjonalna do osób odchodzących. A może osobom na stanowiskach „kierowniczych” puszczają nerwy, może są mało odporni na stres i nie umieją pracować w zespole ??????????? Ciekawe czy równie szybko zmienicie treść ofert pracy, jak pomalowaliście toalety:-))

Jestem z wami, jestem pośród was.

Jak widzisz Al:-) pracujesz w firmie Auchan, który został roboczo nazwany "oszołomem" teraz wiesz już dlaczego. Czytam te wasze komentarze tu na temat atmosfery w pracy a jakoś na co dzień nie widzę żeby ktoś się skarżył w sklepie. Wszyscy chodzą normalnie i potulnie wykonują polecenia przełożonego. To jak to jest- tu wszyscy pokrzywdzeni a tam odezwać się nie umiecie??? Tak bardzo jesteście zastraszeni, że nie łaska wyrazić swojego sprzeciwu? Ludzie wy zarabiacie najniższą krajową a dajecie sobą pomiatać jakbyście zarabiali co najmniej 3000 zł netto i bali się o stratę tego uposażenia. Nie mówcie też, że się boicie o etat bo na wasze miejsce jest multum osób, które chcą was zastąpić bo nie ma, nikt nie chce pracować oprócz studentów za takie pieniądze. Prawda jest taka, że jesteście "sierotkami Reala", którzy przyzwyczaili się do tej pracy i tak jak Al:-) napisał wierzycie w lepsze jutro, które nie nadejdzie. Oczywiście każdy ma swoje powody żeby pozostać nadal pracownikiem Auchana vel Arela, jedni z powodu sytuacji materialnej (może kredyt do spłacenia) , inni z racji wieku, ale kurczę w umowach macie zapisane pracownik a nie niewolnik. Fajnie, że na tym forum wyrażacie swoje niezadowolenie, ale to nijak się nie przekłada na warunki pracy w firmie. Ponadto pani "od sterydów" i pani "od kaczych nóżek" śmieją się z was bo wiedzą, że te wasze komentarze możecie sobie wsadzić pod poduszkę. To one mają realną władzę nad wami w tym hipermarkecie, będą chciały wydać polecenie to je wydadzą a wy i tak je wykonacie wedle ich uznania nawet o 6-tej nad ranem po ciężkiej, nieprzespanej nocy; taka smutna rzeczywistość. Ja zakończę tymczasem swój wywód by nie zajmować wam więcej czasu przed monitorem. Pa.

Real Kielce :)
@Jestem z wami, jestem pośród was.

Hmm? Jesteś z nami czy raczej jesteś po tej drugiej, "ciemnej stronie" ? Nie widzisz żeby ktoś się skarżył, bo może nie chcesz widzieć???? ;) Pracownicy muszą wykonywać polecenia przełożonego w każdej pracy, jeśli chcą nadal pracować, ale tu w tym bajzlu nie jest to wykonywane z taką radością, energią jak było to za innych dyrektorów. NIKT, NIGDY nie dorówna stylowi Ireneusza, który jak zjebał pracownika to przynajmniej miał konkretny powód i każdy przyzna, że miał rację (nawet ten któremu się oberwało), ale potrafił też pochwalić, zagadać, poklepać po ramieniu, fantastycznie wszystko organizował, był świetnym gospodarzem i miał głowę na karku. I najważniejsze uśmiechał się jak robił poranny obchód po sklepie, a nie jak obecna gospodyni hali WIECZNIE niezadowolona. Wiele osób się bało tego dyrektora, ale atmosfera była jakoś normalna - nie jak teraz. Jesteśmy sierotkami Reala, ale przynajmniej jesteśmy nauczeni ciężkiej pracy, dyscypliny i jeszcze wiele damy radę przetrwać! A co do zmiany pracy to 60% pracowników jest na etapie szukania, tylko nie ma co się śpieszyć, bo można trafić z deszczu pod rynne ;) Jeszcze będziecie zaskoczeni jak Wam pół kadry kierowniczej zwieje w jednym momencie :)

sprzątacz-magazynier-wykładacz-obsługa-kierownik-p
@Jestem z wami, jestem pośród was.

"Czytam te wasze komentarze tu na temat atmosfery w pracy a jakoś na co dzień nie widzę żeby ktoś się skarżył w sklepie." Może nie jesteś osobą godną zaufania. A komentarze tutaj owszem przełożą się na warunki pracy w tej "firmie" tylko w swoim czasie. Ludzie mają różne powody, żeby trzymać gębę na kłódkę przy przełożonych, ale uwierz mi - Kielce nie są duże i multum osób już wie co się tutaj dzieje, i będzie wiedziało więcej. Siła poczty pantoflowej. "Prawda jest taka, że jesteście "sierotkami Reala", którzy przyzwyczaili się do tej pracy (...)" Do siebie nie równaj :-) A odbiegając od Ciebie już sąsiadka mi narzekała ostatnio, że bajzel straszny na hali i zaczęła jeździć na zakupy gdzie indziej :-)

Do Oli co ma ładne imię ;-)

Ola, ładne imię masz :-) Wiesz co, wygląda na to, że masz rację, oni naprawdę to czytają :-) Moja kierowniczka sama przyznała, że czyta te nasze forum :-) Dziś widziałem też naszą panią dyrektor, była uśmiechnięta i to albo wynik tego, że była na urlopie albo tego, że przeczytała o tym wszystkim, sam nie wiem i teraz ociepla sobie wizerunek ;-) Tak sobie myślę, że może odwilż przyszła w końcu :-D Patrzę w kalendarz i jest środek lata to może już czas :-) Pozdrawiam ludzi tu czytających to wszystko co my tu piszemy, niech wiedzą co i jak :-)

Kielczanin
@Real Kielce :)

Życzę powodzenia w szukaniu pracy, chyba że w Makro-zwalniają tam pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy a przyjmują młodych

mloda
@Kielczanin

Bo są tansi. Makro wcześniej dobrze placilo, szukają oszczędności, także mamy szansę ehehe

rozstania nadszedł czas
@Kielczanin

Pożyjecie - zobaczycie :)

Myślę, że...

Myślę, że ktoś napisał co myśli, ale obawiam się, że i firma napisała co o nim myśli rezygnując z jego usług. Czy naprawdę &&& uważasz, że anonimowa ankieta jest potrzebna? Komu? Na pewno nie przełożonym, im jest dobrze tak jak jest a Ty masz już anonimową ankietę w formie "go work.pl". Lepiej posłuchajmy Migotki i pograjmy w Pokemon Go to troszeczkę się zrelaksujemy bo nerwów mamy już pod dostatkiem. A do Migotki mam pytanie- kto ma oddać 4 kabinę? Nie zauważyłem, żeby ktoś ją zabierał. Po prostu wpisy zostały wyczyszczone bo miejsca brakowało na kolejne i tyle. Poza tym wiesz jak niewygodnie pisze się po płytkach...? ;-)

&&&
@Myślę, że...

W sumie racja:-)))) A kabina nr 4 to takie "gowork.pl" tylko więcej łaciny :-))))))) A teraz dodatkowo będzie często malowana. Mogli by zainstalować rolkę papieru z plotera, było by praktycznie.

&&&

Czy napisał ( napisze )ktoś w bilansach to co naprawdę myśli o firmie i przełożonych, czy tylko to co chcą przeczytać ???? Opinie o auchan Kielce są delikatnie mówiąc cierpkie. Spodziewam się, że anonimowa ankieta ukazała by inny obraz tej absurdalnej sytuacji.

Migotka

Pograjcie lepiej w pokemon go,a nie podkładajcie świnie sobie wzajemnie. Peace and Respect! Ps. Oddajcie 4 kabine! :)

trollica

W Biedrze lepiej płacą, cóż za cos. Co do obozów to rzeczywiście chyba nie ma co porównywać, nikt nikogo nie trzyma na sile. Nie pasuje szukasz innej roboty i tyle.

Nowy 1234567

A w szczególności na kogo ?trzeba uważać ? chodzi o zmianowych ? A którzy są spoko?

pimpka
@Nowy 1234567

Jak pracujesz to nie musisz na nikogo uważać. Chyba, że chcesz "dorabiać", to nie wiem, bo ja tam chodzę do pracy. Na nikogo specjalnie uważać nie muszę, a często dostanie się za tzw. jajco - życie.

@pimpka

Z tym dorabianiem to przesadziłeś ! Ja tylko chce spokojnie pracować.

@Nowy 1234567

Trzeba było sobie pracy w urzędzie poszukać. W markecie ciężko o spokój. Zależy jeszcze jaki dział. :)

Nowy 1234567

O co chodzi z tą ochroną ? Bo od znajomego słyszałem że na nich narzekacie ?

pimpka
@Nowy 1234567

Ochrona jest od tego aby pilnowac i klientow i pracownikow ( wiadomo w zyciu sa mozliwosci i pousy), jednak czasem odnosze wrazenie, ze pilnuja przede wszystkim pracownikow, bo klientow nie bardzo potrafia. Jak dla mnie tyle. Niektore osoby sadza sie, jakby byli wyzej, a kazdy z nas ma taka robote, jaka ma. No, ale akurat sadzenie sie w tej firmie to norma.

kcin

Czy pracownicy też dostają zakaz wyjścia?

@kcin

Zakaz wyjścia gdzie????? Pracownicy, jak i wszyscy mają przerwę i wychodzą na stołówkę, gdzie chcą byleby nie za linię kas ( na tzw. pasaż nie ma wyjścia w zasadzie). Nie ma czegoś takiego jak zakaz wyjscia. Albo sprecyzuj, bo nie wiem o co chodzi. Co do tych poniewieranych, to może napiszcie kto was tak traktuje. Atmosfera jest ciężka, ale tutaj wypisywane są jakieś ekstremalne sytuacje, więc może czas nazywa rzeczy po imieniu!?

0nick
@Stary pracownik

Skoro często dawali zakaz wyjścia serwisantom z pracy, tak i ciekawy jestem czy wam pracownikom też tak robią ?

@0nick

Teoretycznie kierownik ma prawo wydłużyć czas pracy. Praktycznie żeby to zrobił trzeba mu podpisać taki druk zmieniający. Są sytuacje, że trzeba zostać, bo coś jest nieskończone ( potem te godziny powinni oddac). To zależy już od podejścia kierownika, czy jest fair, czy też nie. Raczej nie ma odgornego nakazu przetrzymywania w pracy, no co Ty, że niby z jakiej paki.

Kcink
@Stary pracownik

A serwisantów też może?

@Kcink

Nie wiem, ale przepisy chyba dotyczą tylko pracowników, więc serwisantow chyba nie. Nie mam w tej kwestii wiedzy.

Po co??

Po co tak na siebie smarujecie Po co wypisujecie ze ktoś lepiej czy gorzej pracuje niech każdy zajmie się swoim nosem i swoją praca nie doprowadzajcie do tego ze każdy na siebie paczy z pod byka bo widzę że do tego dazycie a po co? ? Ktoś nieźle się stara żeby wszystkich na markecie zklucic a po co nie dajcie się powodzenia

@Po co??

Jakos mi sie wydaje, ze "Po co" i "zadowolony: to ta sama osoba. "byki" ortograficzne w tym smym stylu, RAŻĄCE! Fakt, smarujecie na siebie nawzajem, a każdy z was powinin stanac za kolega murem ( w razie koniecznosci). Co do skutecznosci, to bez obaw, niedlugo Wam wprowdza skutecznosc. ;-)

zadowolony

Do obojniaka Dla wyjaśnienia jestem 100 procentowym facetem!! A prawda zawsze koli w oczy !! Tak Cię boli ze są jeszcze tacy którym zależy na pracy ?? To popraw swoją skutecznosc

nick

Najlepsza i tak jest chemia i drogeria :)))

nick2
@nick

Pod jakim wzgledem? Obijania czy ciezkiej pracy?

zadowolony

Wiecie nie da się tego nie zkomentować piszecie takie bzdury ze szok pracuje tu już trochę i sporo widzę te wszystkie bzdury które tu piszecie to chyba z braku pracy bo co Wy wiecie o prawdziwej pracy większość to przesiedzi na magazynie lub przegada ten co naprawde ciezko pracuje to nie narzeka bo wie że są sklepy w których jest naprawdę ciężko niech jeden czy drugi trafił by do biedronki czy lecklerka to by zobaczył jak wyglada ciężką praca jesteście nie nauczeni pracować i dlatego narzekacie żaden by nie chciał zamienić się miejscami ża dyrektorke menadżera czy seniora do nas należy tylko wyłożyć towar zrobić cenę i po 8godzinach zucacie wszystko spadacie do domu i nic Was nie interesuje jak wam coś nie pasuje to się zwolnijcie nikt Was tu nie czy ma na siłę a tak wogule to widzę że najfajniejszy skład jest na stronie przemysłowym dziewczyny haruja jak mrówki a co nie którzy faceci się opierdzielaja zwłaszcza na sporcie dziewczyn to pozazdrościć kierownikowi same wiedzą co mają robić nie jeden menadżer chciał by mieć takie pracownice tak samo na tekstyliach czy na telewizorach czy na garach czy na zabawkach dwoją sie i Troja zeby towar byl na sklepie sam jestem facetem ale one to biją nie jednego faceta jeśli chodzi o wydajność pracy WEJSCIE SIE NIEROBY DO ROBOTY

nick3
@zadowolony

Ooooo a gdzie to kolega widział facetów na menazu, tekstyliach, że tak porównuje? Aaaa na telewizorach to same kobitki składają te tv, stroja, no dosłownie baba na babie! Śmiech na sali. Jakaś niedowartosciowana jednostka.

?????
@zadowolony

Coś mi się wydaje, że przedstawiciel dyrekcji zmienił taktykę. Jak pani dyrektor , seniorzy itp. maja tak strasznie ciężko to niech idą wszyscy na urlop. Biedni. Nie będą musieli się denerwować, siedzieć na monitoringu, patrzeć na siedzących w magazynie i rozmawiających. To musi być bardzo frustrujące. Chłopakom nikt nie będzie przeszkadzał i mieszał a dziewczyny na pewno im z chęciom podpowiedzą co mają robić. Przecież się „dwoją sie i Troja zeby towar byl na sklepie ”. Ha ha ha

Obojniak
@zadowolony

''weś'' się lepiej za słownik ortograficzny, a nie za przelewaniem wypocin KOBIETO na necie :)

Stary pracownik

Związki zawodowe, to jest to co musimy zrobić.

obiektywnie

"Już i tak sporo osób odeszło ze względu na atmosferę i to co się tam dzieje w tej robocie." I sporo jeszcze odejdzie. Ciągle słychać jęki, że to czyjeś ostatnie miesiące w tej "pracy". Duża rotacja pracowników - widocznie taka polityka auchan albo niekompetentni rządzący. Sama z siebie się nie narodziła. Tylko tempo i jakość pracy pikują w dół. Ciągle nowi, ciągle się uczą, a za dwa miesiące i tak odchodzą. Tak więc dzisiaj się z kimś widzisz - jutro już go "nima". A czemu? Bo znalazł inną pracę. Mniej nie płacą nigdzie - w najgorszym wypadku tyle samo ;)

@obiektywnie

Obiektywnie rzecz ujmujac, nie m "zlotej roboty" bez wad, w Kielcach niestety nie ma tez dobrze platnej roboty ( a jezeli jest to nie dla kazdego ). Praca w mrkecie nie jest latwa i nie dla kazdego, a czy cos sie zmieni, a nie sadze. Zawsze pozostana Ukraincy, ktorzy beda za tyle pracowac, to sytem z innych marketow. goreze zostana zawsze kierownicy ( a nieee, managerowie teraz), po ktorych mozna pojezdzic, a niewielu z nich ( o ie w ogole) ma jaja aby rzucic to w diably i powiedziec co o tym mysla. Czy cos sie zmieni, nie sadze. Trza robic swoje i tyle.

Niepoprawny optymista.

Ja tam kiedyś słyszałem, jak dawny dyrektor marketu mówił, że jak przejmie nas Auchan to będzie lepiej i jest, ale dla niego... teraz jest dyrektorem regionalnym. Miały być podwyżki, lepszy standard pracy a jest jak jest. Z rozmów ze znajomymi dowiedziałem się, że w "starych" sklepach Auchan jest dobrze za to w "nowych" przejętych po Realu ludzie i mentalność się nie zmieniła tylko nazwa. Tu w Kielcach jest właśnie ten drugi przypadek. Szkoda bo kiedyś ten market ciągnął inne markety w firmie Real, teraz jakby dostał zadyszki. Mam jednak nadzieję, że to niebawem się zmieni i sklep stanie na nogi a tymczasem trzeba przeczekać te ciężkie czasy. Pozdrawiam i życzę zdrowia oraz żeby uśmiech wrócił na twarze wszystkich pracowników :-)

Mam wizję
@Niepoprawny optymista.

Tak stanie na nogi, proponuje wywalić wszystkich najemców z obskurnego pasażu i zrobić tu jednego wielkiego Auchana. Kiedyś wielkie blaszane budy, jakim były markety, przyciągały klientów, teraz jest inaczej: sama cena klienta już nie interesuje, potrzebuje mieć szereg atrakcji łączonych: gdzie zjeść, zostawić dziecko, modnie się ubrać ( mam na myśli modowe butiki) i zrobić zakupy. Potrzebuje tez korzystnej atmosfery, a w temperaturze plus 30 ciężko o takiej mówić. Auchan połknęło zanętę jaką były Reale, ale to stare sklepy, niemodernizowane, które nadają się do gruntownej przebudowy ( zresztą niektóre galerie auchanowe również). Teraz nie buduje się już w ten sposób ośrodkow handlowych. Poza tym rynek hipermarketów dostał mocno po tyłku przez tzw. dyskonty. Maja grono produktów o znanej i uznanej marce własnej, no i cotygodniową reklamę w tv. Jest z kim walczyć, a aby zacząć trzeba popatrzeć krytycznie na swoje podwórko. W aktualnych czasach myślenie " jesteśmy najlepsi" się nie sprawdza, przez takie myślenie niejedna firma spakowała manatki i zaczynała od nowa. O pensjach nie wspomnę , ale dobra pensja pracownicza to też element polityku płacowej firmy, którą powinna się chwalić . Owszem mamy akcjonariat, ale co z tego.... nikt nas nie słucha, traktuje się nas jak zwyczajne pionki ( wiadomo, jesteśmy nimi, ale można trzymać pozory), zwracanie uwag przy klientach na sklepie ( wtf? jaki to standard, co ci ludzie sobie pomyślą), do tego grono zakazów , nakazów, spotkań, list do zapamiętania . Może lepiej być normalnym człowiekiem . I ile jest jeszcze w nas wszystkich normalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska