Opinie o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Ola

A zejdzcie już z tych kierowników, łatwego życia też nie maja

@Ola

Tak biedactwa malutkie:-) wszyscy znerwicowani muszą się odstresować na palarni kilkanaście razy na zmianie. W burach muszą narzekać do seniora z jakimi "niedorajdami" muszą pracować. I znowu po raz kolejny szykuje się popijawa (kolejna w styczniu, to się chyba nazywa wyjazd integracyjny). Połowa z nich nie potrafi obliczyć prostego równania (2+2*2) Oni wyliczają lądowania i inne analizy. No proszę litości. Zero predyspozycji do kierowania kimkolwiek. Większość kabluje do senora na innych, aby tylko się oczyścić i wybielić. Skłócają ze sobą pracowników, którzy jakby nie patrzeć są fundamentem każdej firmy. Jeśli chodzi, że tak często o się pisze "o tych biednych kierownikach". Też uważam, że trzeba trochę odpuścić. Nie zasługują na to, żeby cokolwiek o nich pisać bo nie zasłużyli sobie na to. Menagerowie, seniorzy i itp. nie zasługują na szacunek w pracy jak i poza pracą (wiele osób już się o tym przekonało). "jaką miarą dajecie taką miarą dostajecie"

@Rudolf

Widzę, że masz świetne predyspozycje. Na piekarnie widziałam ogłoszenie na mng. Startuj, będziesz przykładem dla pseudokierownikow niedorajdow! Kariera czeka. Ola

@Ola

A ja widzę,że trzymasz z tą bandą-tak bardzo ich bronisz. Zaraz się popłaczę.

@Rudolf

A płacz, a zdrowie. Tyle ci zostalo. Z. Nikim nie trzymam, bo już tam nie pracuje.

@Ola

To dlaczego ich bronisz?nie pracujesz to nie wiesz jak razi to ich nierobstwo.daj juz spokój.

@Rudolf

Wiem, bo ich znam. Nie bronie wszystkich, ale wszyscy na palarnii nie siedzą więc to nirsprawiedliwe pisać źle o wsz)stkich. Są tam egzemplarze, na których żal patrzeć, ale są albo też było, kilku normalnych, po których też jezdzono. Problem w tym, że jadą po wszystkich kierownikach, a niewielu z nich buforuje to na sobie, bo nie chcą robić z siebie idiotow, ta druga część nie potrafi i puszcxa to samo na pracowników. Cała filozofia. Atmosfera idzie z góry.

halowiec

co halowiec rozpowiada plotki. ? Co Ty możesz wiedzieć jeden czy druga. Kto was tak rozzłościł może wasze (usunięte przez administratora) kierowniczki , które w (usunięte przez administratora) każdemu z góry by wlazły. Ile ludzi tyle sugestii. A co do tej kobitki z piekarni ..... dobry tekst łapówki...... Nigdy w to nie uwierzę inna kierowniczka to i owszem wiem na bank co dostaje. Pogadajcie z ludziskami z piekarni zanim coś takiego napiszesz.

phi
@halowiec

Taaaa z warzyw dostaje w marchewce

psikus

Najniższe wynagrodzenie w Ikei na poziomie ok. 3,2-3,3 tys. zł brutto (przy 40-godzinnym tygodniu pracy) to o ponad połowę więcej od płacy minimalnej, która będzie obowiązywała w kraju od 2017 r., czyli 2 tys. zł. Auchan tez podnosi bo musi hahahaha:-)))) ( wina ustawy)

set
@psikus

A kierowniki w auchan po podwyżce mają 3 brutto a zachowują się jak by mieli z 10. Zero godności.

Muszę stwierdzić, że nie spodziewałem się, że parę osób tak zawistnie zareaguje na moją obecność po paru miesiącach będąc na zakupach, po odejściu z firmy z własnej woli, z moim szacunkiem dla wszystkich. Bo wiedzą, że mam lepsze pieniądze i lepiej mi się układa. Niestety w naszym narodzie tak już jest i tak zostanie, zawiść i zazdrość.

abc

Dziwie się, że tam poszedłeś na zakupy. Tak jakby innych sklepów nie było.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auchan Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
q

z tego co tu widze to ten halowiec najwiecej plotek rozprowadza...znam ludzi z piekarni i napewno nie padly by takie slowa od nich jakie halowiec tu wypisuje...co za leb

EMica

Hehehe sposoby motywowania w tej firmie są wręcz imponujące. Wspominam z uśmiechem na ustach. Było minęło i dobrze! Pozdrawiam wszystkich!

nie nowa

właśnie skończyłam pracę i dodam do tego że coś może być na rzeczy bo podobno dostawca prace jej załatwił i teraz u niego będzie robić. Tak się ustawiła bo chyba wiedziała co się szykuje. Pracownicy jej nie żałują bo tez robiła im wodę z mózgu. Sama tez nie miała równo pod sufitem, tak mówią

nie nowa

nie gratisy , tylko kasa za większe zamówienie do rączki.

@nie nowa

przepraszam, nie znam sie, nie kombinuje. Drygu do tego nie posiadam niestety.

Chwalisz się czy zalisz?

halowiec

To nic nie wiesz kogo skoro pracujesz? z piekarni babkę taka zawsze elegancka , fajna kobieta. Nie chciała wiecie kogo to ją wywalił.

@halowiec

Ech, od początku posowala tam wcale. Znajdzie coś, odzyje. Praca nie kończy się w tym miejscu.

obiektywnie

"Też się zwalniam , a wy reszta parobków tej kaczki dyrektorki pozwalajcie się sztorcować." W firmie nie jest kolorowo, ale od ludzi, którzy ciężko i uczciwie w niej pracują się po prostu odczep, bo nikomu krzywdy nie robią.

A kogo znów zwolnili

EMica

Kogo wywalili? Chociaż z perspektywy to chyba przysluga

Sportowiec na emeryturze :)

A mi tylko brakuje 4 kabiny :D A Tak poza tym jestem nowym człowiekiem po zakończeniu tam pracy. Pozdrawiam wszystkich ze starej ekipy :)

Prawo Pracowników

Zawsze jest tak,że ktoś pokrzywdzony będzie się żalił .... Jak to czytam to piszecie że jest żle i Dyrektor nie pomoże...... Czy ktoś był i mówił co jest grane? Ilu z was ma odwagę pójść wspólnie i wymusić rozmowę? Tak załatwicie dużo czemu nie wszystko! Jeżeli widzisz jak ciemięży ktoś z zarządzających pracownika to Twoim obowiązkiem jest odezwać się włączyć się do rozmowy by pokrzywdzony pracownik miał świadka. Pamiętajcie świadek rozmowy jest Twoim waszym bezpieczeństwem bo nikt w takiej sytuacji się nie wyprze . Z doświadczenia wiem jak wygląda mataczenie( to mieszanie unikanie i wprowadzanie w błąd) za co również jest &(paragraf od 3-6 miesięcy). Pomyślcie ilu was jest ile duetów, tercetów itd możecie stworzyć a każde wasze słowo powiedziane razy dwa znaczy tyle samo więcej. Metoda prosta codziennie jedna skarga ze świadkiem i sami uporządkujecie wasze relacje....z przełożonym . Odwaga i kreatywność wam pomogą osiągnąć godne warunki pracy. Ktoś pisze że podpuszczam do działania..... nie podpuszczam Ciebie ani żadnej osoby z was idę w myśl prawa o poszanowaniu godności człowieka bo rozumiem że o to walczycie. Wskażcie mi z kim mam się spotkać i porozmawiać a to fizycznie zrobię . Przepraszam że nie odpisywałem byłem w Strasburg w imieniu mojego klienta. Sprawa długo się toczyła ale jest sukces czego i wam życzę.

Jaa
@Prawo Pracowników

Chyba . ze swiadek zmienia zeznania, a Ty ladujesz z reka w nocniku, tj. z wypowiedzeniem, bo nagle zaczales marnie pracowac.

_$_

Czytam i zastanawiam się ? Czy nie wiecie, że jesteśmy pod grupom. Gdyż MY nawet nie jesteśmy AUCHAN tylko AREL a to nie to samo. Dlatego jesteśmy rak traktowani. Aby zrozumieć drugiego człowieka wystarczy zamienić się miejscami normalny zrozumie a nasze władze nie, gdyż zabrakło by im na WACIKI i biedaki musieli by ... może nie na piszę. Pozdrawiam wszystkich jeszcze wytrzymałych.

Boot82

Sami pracownicy tworzą taką czerstwą atmosferę!!! Żal czytać

www
@Boot82

Obronca utrapionych sie odezwal.zalosne.

Ola

Obraz nędzy i rozpaczy - dyskusja. I wy chcecie być traktowani poważnie!

Mejo

Slyszalem ze podwyzki byly w auchan duzo dostaliscie??

było minęło

Czytam te wszystkie wpisy wasze i zastanawiam się czy macie świadomość tego co piszecie czy tylko wiecie ze słyszenia. Pracowałem tam kilka lat temu ,ale zmieniłem prace zanim real poległ. Pracowałem w Biedrze i powiem Wam że płacili dobrze kiedyś ale teraz tez tną koszty,tylko tam robiłeś wszystko. Siedziałeś na kasie wykładałeś towar ale i sprzątać trzeba było bo Polita tam nie pracowała.Nawet kartony sam pracownik belował ( beluje na zenteksie jeszcze u Was p.Mieciu?).. a w Real pracownik tylko ładował w półki. Z perspektywy czasu wydaje mi się że nawet kierownik to taki lepszy serwisant był bo ładował w półki. Było super bo nikt niczego nie chciał d nas poza tym by był towar i obrót. Wszyscy byli cudowni i wspaniali ale firma upadła z tej cudowności . Dobry szef to taki który wymaga ale i uczy. Niestety moja kierowniczka a potem kierownik zostali chyba nimi z racji długiego stażu chyba bo wiedzy to nie mieli żadnej. Nie dziwie się że jak weszła nowa firma to zaczęła wymagać od Was i kierowników , a że ci wiedzą nie błyszczeli zaczęli przerzucać stresy na pracowników i sami wymiękali jak piszecie, bo oprócz ładowania w półki trzeba było zarządzać pracownikami , którzy tego nie znali. Teraz pracuje w dużej Firmie i jestem zadowolony , jednak szef ode mnie wymaga i dużo mnie kosztowało wysiłku i starań by mieć wiedzę jakiej wymagał. Nie siedzę też jak w dawniej w Real godziny na palarni a czas leciał. Myślę że cześć tego co piszecie jest prawdą ale część to usprawiedliwienie tego że niestety zbyt wiele nie potraficie bo jakby tak było zamiast narzekać zmienilibyście prace na inną... tylko jak czytam lepiej pisać zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Ja tak zrobiłem i nie narzekam.

@było minęło

Zgadzam się kolego, tyle, że muszę odnieść się do kwesyi wymiekania i wymagania od kierowników. Co do wymiekania to nie wymieklam, tylko kwestia pracy do placy jest zdecydowanie nieproporcjonalna. Za tyle mogę pracować od 8 do 16, od pn do pt i bez zawracania d. Telefonami :). Co do wymagań to ich nie ma, ale jest zadanie robienia wszystkiego na wczoraj, bez dyskusji. To bardzo rozwojowe, tylko gdzie praca na priorytetach. Pozdrawiam całą ekipę, szczególnie EM.

@EMica

Płaca a praca.... wiesz, to co piszesz to tłumaczenie samej siebie. Wszyscy chcą więcej zarabiać, ale porażki i swoje niedociągnięcia uważają za coś normalnego, co może każdemu się zdarzać. Potem Ty udajesz, że pracujesz a firma udaje że Ci płaci. Jakbyś stratę w zyskach spowodowaną przez swoje złe zarządzanie, miała pokryć z własnej kieszeni to inaczej podchodziłabyś do pracy. Znam to z autopsji i to mnie dużo nauczyło. W Real pamiętam jak było i nie miało to nic wspólnego z zarządzaniem. Wszyscy którzy piszą, że się zwolnią, jednak....tylko o tym piszą,żeby ego było większe, ale tak naprawdę nie maja odwagi by szukać innej pracy bo wiedzą jakie umiejętności mają , a w zasadzie jakich nie maja by mieć lepszą pracę. Kolega z napoi może się pochwalić co robi teraz. Irek awansował niektórych tylko dlatego, że nie miał wyboru, a nie dlatego, że mieli ku temu predyspozycje... ale myślę że Ci, którzy pracowali w tym czasie dobrze o tym wiedzą.

@było minęło

Doczytałam do połowy, tłumaczy to wszystko fakt, że się nie znamy, a ja nie jestem stara na sile awansowana osoba, no i już cały Auchan nie jest moja bajka. W życiu liczą się predyspozycje, wiedza, doświadczenie ale i duzo szczęścia. Szczególnie tak jest w Kielcach. Nie znaczy to jednak, że należy zgadzać się na wszystko i zachowywać się jak potulne ciele. Tu tak jest, to bardzo przykre. Tak naprawdę każdy dobry manager, dyrektor (wtf) woli pracować z osobą, która zna swoją wartość niż z potulnym cielakiem, który niewiele potrafi więc nie zaryzykuje.

aaaaaaa
@było minęło

Jak ja czytam Twoje komentarze to mi się płakać chce. Ja pracuje w tej firmie 10 lat i wiem jak było wcześniej a jak jest teraz. To nie jest kwestia tego,że wcześniej ładowało się w póły, a teraz wymaga się cudów.Nie rob z nas (usunięte przez administratora) To nie tak. W tym wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o brak szacunku do swojego pracownika i wykonywanej przez niego pracy.Mają nas za nic.Dyrekcja bladego pojęcia nie ma o zarządzaniu ludzmi i wogóle nie wiedzą nic. potrafią tylko mieszać. Nad zwykłym pracownikiem jest 5 osób decyzyjnych i każda z nich ma wizje.Tutaj zwyczajnie można zwariować. wydzierają się na nas i nic poza tym. Bożego słowa się nie usłyszy.90%załogi pracuje tam bo musi. Nie sztuką jest się zwolnić i zostać bez środków do życia.To nie jest kwestia braku ambicji tylko przymus.Tak więc nie cwaniakuj, bo nie masz pojęcia jak jest teraz.

aaaaaaa
@EMica

ŚWIETNIE TO NAPISAŁAŚ. BRAWO TY:-))))))))

@było minęło

Aaaa odniose się jeszcze do jednej kwestii, chociaż zapewne kolegi z napoji bronić nie trzeba. Dokładnie wiem czym się teraz zajmuje i żadna, żadna uczciwa praca nie jest złem koniecznym. Managerem w Auchanie w CK jest się takim samym jak Królowa Angielska, doprawdy żadna degradacja. W sytuacji gdy standardem jest publiczne zbieranie ochrzanu przy pracownikach, ciężko nowic o kulturze zarządzania i czuć się osoba zarządzająca ludźmi. A tutaj to normalka. Dlatego nie wiem po co te wybiegi odnośnie zatrudnienia obecnego. Miałeś farta to super, ja kiedyś też miałam, ale życie kołem się toczy i dobrze jest znać powiedzenie "wyżej s.. niz.... ma"

było minęło

skoro jest tak jak piszesz to się zwolnij i znajdź lepszą pracę, na miarę twoich możliwości .... a tylko ich nie masz.Gdybyś miał to dawno byś to zrobił. Ja tak zrobiłem i nie wylewam żółci na forum jak wielu. To nie niewolnictwo , nie pasuje to zmieniam prace. Tyle w temacie

Prawo Pracowników

Ludzie tu nic nie zwojujecie trzeba iść do góry może Dyrektor coś załatwi to jest chyba rola dyrektora. A jak nie pomoże to jeszcze wyżej...... Lub środki masowego przekazu...... a na końcu ja......

ak
@Prawo Pracowników

Nie wiem kim Ty jesteś, ale mam podejrzenia, że wypowiadasz się tu, żeby nas podpuszczać.Przypominam jeszcze raz w jaki sposób motywuje się pracowników na NF cytuje "jeśli Wam się coś nie podoba to się możecie zwolnić"(niektórzy tak uczynili). Kierownicy sami tego nie wymyślili. Zawdzięczamy ten tekst dyrektorce, więc nie ma takiej możliwości żeby GÓRA komukolwiek w czymkolwiek pomogła.

xyz

Po prostu chcę dyrekcji otworzyć oczy. Skoro zakupy w czasie pracy to nic złego, to może wszyscy zacznijmy tak robić. Ciekawe czy dyrekcja będzie się cieszyć? Na pewno będą szczęśliwi z takiego podejścia swoich KIEROWNIKÓW.

Jaa
@xyz

Oj, bedzie zebranko i potulne miny ahahahaaaa

hahaha
@Jaa

Z koleżankami z ulicy zebrania się nie robi:-)

Fiu fiu

Hahahaha z ta wasza spostrzegawczoscia chyba ktos ma bujna wyobraznie ciekawe ilu juz klientow op...lo sklep i nawet nikt tego nie zauwazyl a co do zakupow to panie z centrali wychodza sobie drzwiami obok miesa i ryb z torebka i robia zakupy po czym wchodza tymi symymi szczegolnie jedna blondi jakies specjalne wzgledy ? Traktujecie zwyklych pracoqnikow jak (usunięte przez administratora) patrzac na nich z gory a sami za...cie za najnizsza w bardzo ambitnej pracy...

Prawo Pracowników

Racja ! od jakiegoś czasu przyglądam się tym opiniom jestem prawnikiem . Najlepiej zacząć od środków masowego przekazu. W razie czego to ja to czytam . To jest jakiś absurd , jeżeli prawdą jest to co piszecie to jest mega gruba sprawa, tylko Pani Rzecznik Prasowa Auchan jest nieuchwytna ciekawe czemu?

Pozdro

Z tego co mi wiadomo to kierownik chodzi nadal dumny.Dobrze jest się pozbyć pracownika, który ma swoje zdanie, nie pasuje do reszty i nie chce się dostosować. Kierownik ma święty spokój.Jeden problem z głowy.Co złego to nie on:-)

polikuj

Ciekawe czy nadal serwisanci dostają zakaz wyjścia? Ktoś wie?

Pozdrawiam

Ciekawe z jakiego działu pracownik robi zakupy dla swojego menago? ;D hehe..

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska