Opinie o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Dodać muszę jedno, że wszyscy (prawie) przytakujecie i zaraz poten idziecie do roboty kulac po sobie uszy. Gdyby wszyscy mieli do siebie odrobinę godności i szacunku sytuacja wyglądałaby inaczej.

zuza

Prawie wszyscy:-)

ktoś

Atmosfera w firmie jest coraz bardziej nerwowa. Psełdo menagerowie czepiają się wszystkich.Gotowi byli się zwolnić i zostać stażystami, żeby służyć wielkiemu Auchan. Tylko menager EM miał na tyle godności żeby odejść z podniesioną głową. Widać kto się szanuje:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kukuryku
@ktoś

Takie małe sprostowanie, oprócz manager z EM z podniesioną głową odeszli w styczniu tego roku manager z Napoi oraz wiosną tego roku manager z Ogrodu. Gratuluję odwagi i słusznej decyzji. Nie dali sobą pomiatać dla maluczkich, wybranych na szybkości i bez kwalifikacji "fachowców" z auchan. Powodzenia Wam życzę.

@kukuryku

I z mięsa, krótko był ale nerwy mu chyba też na to puściły. Ogarnięty facet.

Gosc
@kukuryku

A ludzie gadają, że z napojów został zwolniony za długie l4? To jaka prawda?

jaaa
@Gosc

Sam odszedł, a długie L4 się bierze po to, żeby spokojnie szukać pracy :)

POL666

"Olu", "Odszedł", bo pewne osoby mu w tym pomogły.

jaaaa

Brawo Ty! Zazdrosmimy i tez niedlugo pójdziemy w Twoje slady. My tez pozdrawiamy ;)

Mka

Przepraszam, kto kogo chciał wywalić z innego działu? Nie tęsknię, ale chyba powinnam. Bo tu takie nowiny. A..m Pozdro!

Mka

A człowiekiem się jest. Motto mojego byłego dyrektora, takiego, który był mega wymagającym szefem ale też i człowiekiem i za którym osobiście skoczylabym w ogień :) Ale to nie tu.

zuza
@Mka

Kierownicy i dyrekcja w Auchan już dawno o tym zapomnieli.Liczy się dla nich władza i pieniądze, ale długo to nie potrwa. Co niektórych już gryzą wyrzuty sumienia.Czekajmy na rozwój wypadków.

Ola

Pragne zauwazyc, ze atmosfera wyjatkowo spaskudzila sie po "cesji" jednej , niewielkiej osoby z wielkimi aspiracjami i donosnym glosem. Wczesniej nie bylo podobnych sytuacji, rozowo w handlu nie jest, byly sytuacje stresowe, ale nigdy nie na ostrzu noza. Kompetencja porazajaca.

Ola

Tak , tylko , ze odchodza nie tylko ludzie Reala. Czesc z tych , ktora odeszla to ludzie zatrudnienie dla Auchan przez ekipe Auchan. To nie ma znaczenia, ktora ekipa, tylko kto bardziej sie ugnie. Prawda jest taka, ze kto ma szacunek do siebie , moze sie ugnie, ale tylko troche. Elastycznym trzeba byc w tych czasach. Tu troche nie wystarczy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auchan Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Przyszła pracownica

A są jacyś chociaż przystojni faceci?

@Przyszła pracownica

Yyyyyyy całe stadko! W czwartej kabinie szczegolnie! Kwintesencja nowego pracownika, czy w pracy są faceci! Tu się zasuwa, nie ma czasu na facetów. Licznik tyka.

Ola

Jaaaa? Ja to się w 100% zgadzam z Twoja opinia. No tylko senior aż tak mnie nie pociąga :p. Mam lepszego w domu. Pozdrawiam.

nie nowa

Nie szczyp się dziewczyno tylko zagadaj go. Na mnie nie zwróci uwagi ale na CIEBIE .. Kuj żelazo póki gorące. ps. Słyszałam ,że jest wolny :)

auszanka

Auchan nie jest kwestia wieku Auchan to stan umyslu Are U Auchan?

auszanka
@auszanka

No moi drodzy chyba szanowna dyrekcyja tu zagląda. Ktoś właśnie usunął posta z inicjalami pan dyrektor, kontroler i man. Zasobów ludzkich. Brawo. Prawda w oczy kole. Zamiast się oburzac może czas coś zmoenic!

zainteresowany

Dla tych co na górze udają że pracują AUCHAN jest najważniejszy.Tylko współczuć.

Nowy pracownik

Informacja dla Pani od zasobów ludzkich- na rozmowie kwalifikacyjnej nie powinno się pytać młodych mężatek o plany macierzyńskie.To jest dyskryminacja.Proszę się doszkolić.

@Nowy pracownik

O w mordę jeża! Seryjnie? Która taka mądra?

spostrzegawczy

Niektórzy kierownicy nic nie potrafią jak tylko palić papierosy. I dobrze o tym wiedzą:-))))))))))))))))))))))))

Ola

Z tego co wiem to właśnie odszedł kolejny kierownik. Dzieje się, kto ma chociaż trochę jaj i odrobinie honoru opuszcza ten padół. Mało płacą ponoć wszystkim.

jaaaaa64

Który kierownik odszedl???

@jaaaaa64

Z elektro

Ola

Ja tych z NF za bardzo nie znam, chyba, ze pala fajki to znam ;-) Tez maja o co trzasc gaciami , takie moje zdanie. No ale jak ktos nic innego w zyciu nie robil, to co sie dziwic.

Pracuś

Bardzo fajna kontaktowa osoba. Szkoda że odeszła. Pozdrawiamy ją. :-)

Kati

O kurcze jest tak jak piszecie? mam koleżankę która tam pracuje wspominała że jest ciężko . ale ona nie narzeka na kierowniczkę. może taki z niej twardzielka

tak

Oczywiście nie mam na myśli komentarzy typu: Mam najwspanialszego kierownika na świecie. Podpis: Jan Iksiński Bardzo potrzebuję wolnego w niedzielę:-)))))

Marla

to nie ma działu poza słodkimi i chemią z dobrym menagerem no kierownikiem? kurcze

Idź na chemię, polecam.

szukająca

Witajcie chcę złożyć CV do Auchan , który dział jest najfajniejszy i kierownik spoko człowiek? Proszę o wskazówki raczej na spożywce bo w niej mam doświadczenie 3 lata? dziękuję za podpowiedz ewentualną.

@szukająca

To na słodkie idź.

@Ola

dzięki no też z innych żródeł doszły mnie słuchy że najlepszy kierownik to na ciastkach czekoladach jest. może mi się poszczęści .

@Ola

A jak nie tam to gdzie się da pracować a dobra marudzę. Wszędzie jest dobrze.

@szukająca

Nigdzie. Sorry ale o managemencie wypowiadać mi się nie chce...

megan

Tak są przystojni kierownicy tzw managerowie, ale zajęci...............................niestety:(

@megan

Taak? Np którzy?

@megan

Jezzzu, niby który?

Aga35677

Ochrona w tym sklepie jest żałosna. Przez takie traktowanie klienta odechciewa się kolejnej wizyty. Za odłożenie towaru na inną półkę jest się wzywanym do ich pokoju jak zwylły (usunięte przez administratora)

aga sraga
@Aga35677

Teraz odłożysz towar na inną półkę, a za godzinę przyjdziesz się kłócić, że się cena nie zgadza. To raz, a dwa - jak ruszysz mózgownicą, to zrozumiesz jak działa (usunięte przez administratora) w sklepie.

gość
@Aga35677

Koleżanko sklepy pomyliłaś , żeby do pokoju ujęć kogoś wziąć to musi być jakaś podstawa.Jak źle Cie potraktowali zawsze możesz złożyć skargę. Żyjemy w wolnym kraju

g 2
@Aga35677

Żałosna to jest twoja odpowiedz

@Aga35677

tez tak uwazam, takich powinno si zostawic , gdy sprzata sie dzialy. Juz wiecej nie zostawilby towaru na innej polce. Z drugiej strony mieso, ryby odlozone w ciuchy to takie zabawne.

Stary pracownik

To pewnie BHP owiec! Oj narobisz się, narobisz. Taaakie raporty trzeba robić :)

Siedzę w 4 kabinie jak coś. :)

To do pracy w Auchan trzeba mieć jakieś kwalifikacje? Wartościowych pracowników się zwalnia,a przyjmuje jakiś ''oszołomów''którzy się pytają jak się paleciaka pompuje,albo jak prawidłowo streczuje paletę...Ale takich,którzy robią na paru działach naraz lub mają porobione uprawnienia,to się wypier.. Niektórzy ''kierownicy działów'',to mają mniejsze pojęcie niż pracownicy danego stoiska o pracy tam. A o powiedzeniu czegokolwiek na temat produktu na swoim dziale,to już nie wspomnę..Oczywiście nie wszyscy,bo są ''menadzerowie''chociaz to nieliczna garstka,którzy są na prawde obeznani z tym co robią i sa jeszcze w miare ludzmi..Pozdrawiam prawdziwych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska