Opinie o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kielce Radomska 20C

Klientkaaa

Byłam z rodziną na zakupach w Auchan w sobotę. Miałam zamiar zrobić spore zakupy, ale niestety się nie dało. Było tak duszno i upalnie, że ledwo wytrzymaliśmy z mężem i z dziećmi 10 minut. Złapaliśmy tylko najpotrzebniejsze artykuły i poszliśmy do kasy. Kolejki spore, pot lał się z czoła. Aż ciężko uwierzyć, że kasjerki mogą tam siedzieć po tyle godzin, serdecznie im współczuję. Zróbcie coś z tym, bo stracicie klientów... Lepiej jechać do Tesco, czy Leclerka, gdzie przynajmniej jest czym oddychać... NIE POLECAM.

Bylejaki
@Klientkaaa

Proponuje zlozyc skarge przez formularz kontaktowy, bezposrednio do wladz sklepu: http://www.auchan.pl/obsluga-klienta/formularz-kontaktowy To forum, na ktorym opini dodaja w wiekszosci pracownicy sklepu, zaden z nich raczej nie jest w stanie pomoc w tym temacie. W sklepie niestety nie ma klimatyzacji, w okresie letnim jest goraco.

Bylejaki

Szanowni Koledzy,wszystkiem winna jest bylekajosć. Bylejaka ekspozycja, bylejacy pracownicy, bylejacy menadzerowie. Dodam, ze przyklad idzie z gory.... bylajakosc to takie nowe slowo i jedoczesnie swietnie oddaje oddzwiek calej sytuacji. Oto co znaczy slowo bylejakosc wg google : Synonimy do słowa „bylejakość” anemiczność, banalność, bezbarwność, bezpłciowość, mdłość, miałkość, mierność, mizerność, naskórkowość, nieatrakcyjność, niemrawość, nieoryginalność, niewyrazistość, nijakość, płaskość, płycizna, płytkość, pospolitość, powierzchowność, prymitywność, przeciętność, skromność, słabość, szablonowość, szarość, szarzyzna, bezwartościowość, drugorzędność, lichota, małowartościowość, niefachowość, niesolidność, niestaranność, partactwo, tandetność, amatorstwo, amatorszczyzna, brakoróbstwo, dyletanctwo, dyletantyzm, fuszerstwo, niekompetencja, nieudolność, niewprawność, nieznajomość rzeczy, bezużyteczność, kiczowatość, marność, nieprzydatność, niezdatność, przeciętniactwo, niedokładność, miernota, podrzędność, tandeta, niestrawność, marnota,

mudżin
@Bylejaki

Szanowny kolego "Bylejaki", zapomniałeś o najważniejszym - bylejaka pensja. Epitet ten idealnie odzwierciedla podejście do wykonywanej pracy przez tzw. pracowników (czyli tzw. LUDZI - nie mylić z popychadłami).

patrzałek

Jak dla mnie to nie jest źle ;-) Dają Ci kasę na czas, możliwość zostania akcjonariuszem- co prawda nie valauchan tylko valpoland, ale kto czepiałby się szczegółów :D Dla klientów to Auchan pełną gębą a dla zarządu Arel czyli AuchanB. Macie obowiązki jak Auchan, ale na przywileje sobie trzeba zasłużyć. Wyrobiliście cel na maj +35%? Nie??? To co się obruszacie. To przez was pani dyrektor, seniorzy i menadżerowie nie dostaną premii. Wstyd drodzy państwo :-D Nie byliście gotowi na więcej i są tego efekty. Musicie się poprawić. Proponuję żeby każdy obniżył sobie pensję bo premii to i tak nie macie i założenie koszulek z napisem : "Przepraszamy za to, że cel był nierealny i nie jesteśmy cudotwórcami" Dobrze, że Tempora weszła jak w Auchan, teraz biegacie jak przecinaki, żeby się odbić i liczycie się co do minuty. Jak w porządnej firmie. Wypada wam życzyć zdrowego żołądka bo sztuką jest zjeść w 15 minut dwa dania: gorącą zupę i drugie danie :D Na koniec napiszę o pani Małgorzacie W., która sieje pogrom i strach w markecie. Ludzie nie bójcie się jej, ona nie gryzie, jak się z nią wejdzie w gatkę to spoko babeczka, która gra tylko pozerkę i uśmiechnie się czasem i cześć nawet powie, normalnie kobieta do tańca i różańca ;-) Pozdrawiam was i zluzujcie gatki, dacie radę w końcu zawsze mogłoby być gorzej ;)

pol
@patrzałek

Witam przedstawiciela dyrekcji. W przeciwieństwie do Was my mamy normowany czas pracy a nie zadaniowy, dlatego biegamy jak „przecinaki”. My mamy płacone za minuty a nie od procentu. Drodzy czytelnicy, ta wypowiedz ukazuje dokładnie jak jest , jak jesteśmy traktowani. Nic dodać nic ująć. To przez nas szanowna dyrekcja nie dostała premii i to my musimy się bardziej starać. Jeżeli wszystko od nas zależy, to z prostej logiki od was nic nie zależy ???? To po co Wy jesteście??? Jeżeli my niewłaściwie pracujemy to tylko dlatego, że Wy nie nadajecie się do kierowania kadrą. A o nasze żołądki zatroszczymy się sami. Przestańcie nas faszerować dziwnymi ideologiami (akcjonariatem , celami, procentami), to nas naprawdę nie interesuję. Codzienne zebrania przy tablicy tylko nas irytują, a głównym problemem jest, że zebranie trwało krócej niż 15 minut. Zacznijcie nas szanować to i my zaczniemy szanować Was. Bardzo dobrze, że czytacie opinie o sobie, może zaczniecie inaczej patrzeć na inne sprawy (powiało optymizmem :-) ). Jeśli chodzi o Panią M.W. to okryła się „sławą” poza tą stronę, bo tutaj w opiniach nie zauważyliśmy. I na szczęście nie gryzie, w przeciwnym wypadku musielibyśmy się szczepić.

Tratata

Nie no , bez jaj, albo ktos specjalnie bzdury pisze, albo jaja sobie robicie. Jakich dyrektorow? Macie rozdwojenie, czy problemy ze wzrokiem. Dyrektor jest jedne i tyle. Ja nie masz nic do napisania z sensem, to nie pisz. Tyle w temacie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auchan Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

prac

O chaosie w tej firmie to szkoda się rozpisywać, bo w opis obecnej sytuacji to raczej nikt nie uwierzy jeśli tam się nie pracuje. Jeśli chodzi o kierownicze stanowisko o którym wspominasz, to wydaje mi się, że raczej powinno się nazywać brygadzista. Ta nazwa raczej ma zwiększyć ego pracującego , bo raczej nie mają znaczącego głosu decyzyjnego. Kierownik ma tu wykonywać rozkazy, nie kwestionować poleceń , „jeździć ” po pracownikach i przyjąć na klatę każdy ochrzan („chłopiec do bicia”). Zgadzam się, że powinny być to osoby z kwalifikacjami, jednak sytuacja tu jest taka, że i tak z nich nie będą wykorzystywać . Nawet jeśli mają jakieś dobre pomysły to zaraz zostaną „skróceni”. Na „dobre pomysły” mają monopol tylko 2 osoby czasem 4, reszta to trybiki.

Brygadzita
@prac

Swiete slowa. Zadni z nas managerowie, a ludzie do bicia Ale juz niedlugo, kilkoro juz walnelo papierami , a na lepiej sie nie zanosi. Pozdrawiam cala ekipe. Nie damy sie!

pola

współczuje pracować w takiej firmie, ale co zrobić to w końcu Kielce, pracy nie ma trzeba brać co jest!

M.M.K. mówię jak jest

Zgadza się, kompetencji to Oni zbyt wiele nie posiadają. Jak można kierować kadrą i nią zarządzać skoro nie zna się specyfiki pracy na „dole” a co najgorsze nikt nie chce słuchać o problemach. Jednak jednego Im nie brakuje, ambicje i wysokie mniemanie o sobie. Wiedzą również, że teoria jest w tedy, kiedy wszystko wiemy ale nic nie działa. Wiedzą również, że praktyka jest wtedy , kiedy wszystko działa i nikt niw wie dlaczego. Jednak najwyższa kadra kierownicza firmy potrafi połączyć teorię z praktyką. TU NIC NIE DZIAŁA I NIK NIE WIE DLACZEGO. Mniej więcej tak wygląda organizacja pracy w tej para-firmie.

Bo obok uczelnia

Jak jest teraz na wykładaniu towaru przez serwisantów? Bo chciałam wrócić... Czy to prawda, ze trzymają do 12:00? Bo zajecia mam od 11:00 a nie chce sytuacji, ze każą zostawać..

:-?

Auchan Kielce coraz częściej przypomina sektę. Dziwne ideologie, wmawianie,że dbamy o pracownika i dajemy mu szanse na rozwój (brednie) !!! Wynagrodzenie to jedno a atmosfera to drugie. Kokosów to raczej się nikt tam nie może spodziewać, to jest raczej oczywiste w markecie. Ale co do atmosfery w firmie Auchan Kielce można by wiele powiedzieć. Każdy dla każdego wilkiem. Miłego słowa to raczej tam nie usłyszycie. Jak macie jakiś problem to jak sami go nie rozwiążecie to nikt wam nie pomoże. Jesteście rzucani w pierwszy dzień na głęboką wodę, nikt was niczego nie nauczy, kierownicy działów niemałą dla was czasu, przyklejają was do pracownika który mało umie i też jest zawalony robotą. Zresztą po kierownikach to też jeżdżą jak po psach. Zero organizacji i logicznego myślenia. Sam fakt ciągłego zatrudniania nowych osób daje do wiele do myślenia. Jeżeli byłoby tak fajnie, pełen socjal itp. to dlaczego taka rotacja??? Zapewniam, że to nie zasługa programu 500+ :-))) Jadnak muszę przyznać, jest jeden plus w pracy w Auchan Kielce jest dodatnia temperatura :-) Reasumując: Auchan Kielce "Ludzie ludziom zgotowali ten los"

Alejajaj

Tak, bedzie brak kasy w portfelu, tyle pewne. Tylko czy po to czlowiek pracuje? Czy idac do pracy, majac czy nabywajac z czasm doswiadczenia, powinnismy sie zgadzac za prace za marne grosze, najnizsza krajowa? Czy na tym polega praca aby zapiep..ac i nie miec mozliwosci jechac na wakacje ( a nieee sorry sa wakacje pod grusza, jakies marne grosze zwracaja), nie moc kupic mieszkania ( raczej nikt nie da kredytu). Do czego zmierza ten kraj? Ludzie chca zyc, ale teraz do tego potrzebne sa pieniadze. W korpo nikt nie mysli, jak uczciwie zaplacic pracownikowi, ale jak "wydoic " go na maxa za najnizsza krajowa. My pokornie sie na to zgadzamy i dlatego jest jak jest. Ciekawe czy we Francji pracownik w Auchan zauwa za najnizsza, a watpie. Jezeli tak, to na 100% nie pracuja tam Francuzi, a emigranci. O atmosferze juz nie wspomne, praca jest ciezka i g platna. Tyle w tamacie. Ale tak jest umowa , jakis tam socjal, teoretycznie szanse na rozwoj, o ile ktos chce miec "wyprany" leb przez korporacje. Takich pyskatych z wlasnym ja, to czasej sie nie awansuje.

gal

"nie trzeba się przejmować tym co jutro będzie" Widzę dwie możliwości: 1. Autor tej wypowiedzi jest gimnazjalistą otrzymującym kieszonkowe w wysokości pensji pracownika 2. Autor jest jedną z tych osób, które już zostały "wyprane". A może tą wypowiedz trzeba traktować bardziej dosłownie - 10-go wpływa wypłata a cały następny dzień czyli 11-go czuję się bezpiecznie. A od 12-go znowu dreszczyk. Pamiętajmy również o osobach, które zatrudnione są na niepełnych etatach, a takich tam również nie jest mało. One dopiero czują się bezpiecznie i nie martwią się o jutro.

Cooooo

to jeden z tych normalnych. Nie sadze aby ktos narzekal. Ogolnie, kierownicy maja raczej prze..ane, kupe roboty i nadrzedna wladza w postaci juz nie sw trojcy, ale sw czworcy ( hahahah) dyrektor, senior, kierownik zasobow i kontroler, ktory ani wygladem, ani kultura nie grzeszy. Kazdy patrzy , jakby tu po kims pojezdzic. Sfrustrowani ludzie.

marcin
@Cooooo

ok dzięki za info może się spotkamy kiedyś w pracy:)pomimo tych nieciekawych opinii

Magazynier

Jakie mnie więcej zarobki magazynierów w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska