Opinie o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy Tymczasowej Sedulus Sp. z o.o wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12563, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

pasiak

Zadnych problemow z ta firmą nie miałem a trochę tam popracowałem w sumie zastanawiałem się nad powrotem

bellor

Przyjmują ludzi młodych, bo to moja druga praca w życiu od nich i warunki są na tyle dobre, że nie muszę na siłę szukać czegoś i na razie jest ok. Agencja w porządku, bo zajęła się mną od razu po aplikowaniu. Nie kombinowali, że jestem małolatem tylko pomogli

Pawka

Super agencja. Ludzie konkretni, którzy rzeczywiście dobrze działają.

Poldi

Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sedulus Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Електрик сонячних панелей → Від 27 zł/нетто?
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
Zeman

Można trafić na dobre oferty, bo u nich większość taka jest. Kozacko wychodzi pod względem kasy i to się ceni.

Tarrris

Agencja jest w porząku. Nie zostawiają człowieka bez pomocy i jeśli cokolwiek się wydarzy to pomagają. Ofert mają mnóstwo i na pewno można znaleźć coś dla siebie

Exon

Oferują to, co ma pokrycie w rzeczywistości. Warto spróbować swoich sił.

Appiser

Dużym atutem są konkretne i sprecyzowane warunki wyjazdu przez co nie musisz jechać w ciemno, bez wiedzy. Masz już zapewnione podstawowe rzeczy, które każdy pracownik czy to w kraju czy za granicą musi mieć.

Wacław

Szukam roboty jako cieśla ile się wyciągnie w miesiącu w Holandi przez tą firmę? W zimie tez się robi czy się siedzi w domu? Ktoś wie?

Kowol
@Wacław

zaczynasz od 13 euro na reke ale jak jesteś dobry to możesz negocjować stawke na wiecej, i praca jest cały rok, no chyba że śnieg spadnie wiadomo! na tydzien sie zjeżdza do domu, a 5 tygodni sie robi to mi to pasuje bo po to jade zeby robic a nie siedzieć na mieszkaniu!

Gienek
@Kowol

a gdzie sie podpisuje umowe?

Małgosia

Fajna firma, miłe i pomocne Panie w biurze, warunki pracy jak w przedstawionej ofercie -wszystko się zgadza!;)

Zielony

A na wózek widłowy do Dingola trzeba mieć niemieckie uprawnienia? Bez takich też przyjmują?

franek
@Zielony

najlepiej mieć niemieckie uprawnienia ale zadzwoń do biura to cos ci pewnie znajdą!!

Urban

Robie od miesiąca na bandzie robota spoko ludzie fajni biuro w Dingolfing wszystko mi ogarnęło! Dobra agencja!

Gajor

Oby więcej takich firm. Można liczyć na pełne wsparcie.

Widziałem oferty dla mechaników w Dingolfing sa jeszcze przyjęcia do BMW?

@Marek

Tak, biora cały czas, bo widzę co tydzien na bramie! Zgłoś sie do p. Karoliny w Sedulus ona Ci wszystko ogarnie! Pozdro!

@Michał

Dzieki za info. Dzwoniłem tam i za tydzien zaczynam!!

Bartek
@Marek

Pewnie tak widze ze tam cały czas rekrutują

Sebastian

Praca i mieszkanie Ok!

Błazej

Pracyje w MAN od dwóch miesięcy agencja spoko pomogli w załatwieniu formalności a mieszkanie sobie sam ogarnąłem

Dino

Nie ma problemów z kasą, umowa też ok. Polecam! ;)

Pysie

Szukamy pracy dla par czy ktoś pracuje w Kleinostheim? Jak się nazywa firma?

Sylwia
@Pysie

Amazon i nie trzeba znac niemieckiego:)

Jarek

Wyjechałem pracuje i nawet mi meldunek w Niemczech załatwili.

Adela
@Jarek

ja na ostatniej agencji sie przejechałam, może w styczniu faktycznie skorzystam z ofert Sedulusa skoro mają tyle dobrych opini

Dominik

Jestem zadowolony z wyjazdu razem z tą agencją. Warunki jak najbardziej ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Sedulus Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Sedulus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sedulus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedulus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 127 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sedulus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sedulus Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sedulus Sp. z o.o.

Sedulus Sp. z o.o.