Opinie o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy Tymczasowej Sedulus Sp. z o.o wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12563, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Alex23

Wysłałem cv, szybko oddzwonili niemiecki sprawdzili i po tygodniu w BMW zatrudnili!

@Alex23

i jak w BMW? Przy czym pracujesz?

Przy montażu siedzeń

@Alex23

A zadowolony jesteś z mieszkania? Z wypłaty?

AIex23

Nie

@kandydat

Haha, pewnie ze tak inaczej bym tu nie pracował!

@Alex23

Ok, to już wszystko wiem. 20 euro na godzinę tak jak w ogłoszeniu, jadę.

Knapik

Dostałam numer do nich z polecenia i faktycznie wszystko gra,fajny kontakt z biurem i wypłata jest na czas!

Szpaku

Czy ktoś pracuje w Berlinie jako malarz? Widziałem na ich stronie ofertę 16 plus 40 wie ktoś może jak wyglada mieszkanie?

parka11

szukamy pracy dla par, znamy niemiecki, czy do bmw też przyjmuja grupy ktore beda pracowac na tą samą zmiane? bo mamy jedno auto na dojazdy

Michalina
@parka11

Raczej tak! warto wysłać do nich cv!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sedulus Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Електрик сонячних панелей → Від 27 zł/нетто?
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
Sisilka

fajna agencja warta polecenia, już dwa razy z nimi wyjeżdżałam:))

Witam czy ktos wie cokolwiek na temat pracy w Pappenheim? Jakie zarobki i sama praca? Jakie mieszkania?

Asik
@Gość

Pracowałam tam na wakacjach, praca jest przy produkcji plastikowych zderzaków samochodowych, wypłata była na czas i pokój miałam z koleżanką. Chce tam jechać znowu na wakacje jak się da:D

Sylwek

Wszystko jak w umie! Ok!

Kira
@Sylwek

A umowa polska czy niemiecka?

Sylwek
@Kira

Niemiecka umowa ale w biurze jest polski koordynator

Sylwester2022
@Sylwek

Idealnie takiej agencji właśnie szukam!!

Krysia

Ooo super!

Elo

Polecam jak najbardziej

Tiki

Fajne opinie tu mają to wysłałem cv zobaczymy jak w realu :D

Kris
@Tiki

Dokładnie! czekam od nich na info zobaczymy

Ecco

Dobra umowa, dobre warunki i porządni ludzie

Piotrek

Jak ktoś szuka dobrej pracy to tutaj ją znajdzie. Oferują dobre stawki, zawsze można się dogadać

Banque

Pracy tyle, że czasem nie wiadomo w co włożyć ręce, ale takie kontrakty mi się podobają. Można przywieźć sporo kasy i odłożyć na jakiś konkretny cel.

Loom

Dają solidne zatrudnienie i porządne warunki. Człowiek stratny nie jest.

Paciak

Polecam

hess

praca w porządku jak na obecne czasy, stabilna i pewny pieniądz

Alina

Fajna agencja, w styczniu planuje znowu wyjechać z chłopakiem za ich pośrednictwem.

Remo

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie.

Donia
@Remo

Ja również mogą polecić tą agencję! Dzięki nim dostałam się do pracy w BMW :))))))))))

Ibo
@Donia

Jak umowa tylko przez telefon czy na miejscu podpisanie

@Ibo

Na miejscu normalnie w biurze, dostajesz kopie dla siebie wszystkiego co podpisales. Oczywiscie podxzas rozmowy wszystko Ci powiedza telefonicznie i umie rozmowa i to co w umie 100% sie zgadzalo.

Ibo
@Michał

Mieszkanie dostałeś dzwoniłem i nie maja mieszkan czy są przestoje teraz ?

@Ibo

Ja tam juz pracuje drugi rok, po krotkim czasie sam sobie ogarnalem lokum, ale slyszalem ze teraz problemy z mieszkankami bo caly czas zatrudniają nowych ludzi.

Donia
@Ibo

na miejscu w Monachium podpisałam umowę:)))) a tak to wszystko przez telefon i e-maila się załatwia!

Maciek21
@Michał

Witaj, orientujesz się może kto wynajmuje jakieś pokoje w Dingolfing/okolice?

damos

Damik

Jak z pracą u jechać?

wistik
@Damik

Firma ma dobrą opinię i się w sumie nie dziwię, bo czego się nie podejmą to robią właściwie, konkretnie

wistik

znajacy sie na rzeczy, dbajacy o swoich pracownikow, poza tym mega dobre zarobki, a to najwazniejsze

Zostaw merytoryczną opinię o Sedulus Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Sedulus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sedulus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedulus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 127 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sedulus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sedulus Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sedulus Sp. z o.o.

Sedulus Sp. z o.o.