Opinie o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. w Stargard

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. w Stargard

Mir

Jeśli czytasz teraz tą opinie i Jesteś z firmy co-op.... To uciekaj jak najszybciej.... Nie zarobisz pieniędzy.

@Mir

Panie Mirosławie, mamy dowód na to, że otrzymał Pan wypłatę od ówczesnego Pracodawcy, co możemy potwierdzić udostępniając to na tej stronie. Stawkę ustaloną na umowie, którą Pan podpisał, a tym samym zaakceptował jej warunki, ilość godzin, które Pan przepracował i za które Panu zapłacono. Posiadamy również korespondencje pomiędzy Panem, a pracodawcą. Niepokojący jest poziom, który Pan prezentuje w opiniach na temat firmy. Epitety, którymi Pan obrzuca firmę są obraźliwe i nie mają nic wspólnego z merytoryczną dyskusją na temat. 14.000 kr netto w 15 dni tyle ca. Pan przepracowal i zarobil. Ta kwota zostala przelana na Pana konto. po tym jak postanowil Pan PORZUCIC PRACE. Czyz nie po pogrzebie ojca mial Pan wrocic do pracy? Do dzis nie doslal Pan stosownych dokumentow swojemu pracodawcy, ktore mialy potwierdzic te sytuacje. A tego wymaga nie tylko polskie prawo pracy, ale takze norwskie.

ale jakie przekręty? konkretnie proszę! pisać głupoty anonimowo każdy może!

Jacek

Bardzo przeciętna firma, slabe kontrakty, nie maja żadnego wplywu na Norweskich pracodawców, przynajmniej tak twierdzą. Trafiłem do konkurencyjnej firmy i jestem Bardzo zadowolony.

Bolec
@Jacek

Daj namiar jeśli polecasz to skorzystam

@Bolec

nie da ci namiaru. pisze żeby pisać i wylać żółć anonimowo.

Hanna

@Robi Warszawa, Rotacja często nie wynika wyłącznie ze strony pracodawcy, pracownicy obecnie są bardzo mobilni na rynku w związku z dużą konkurencją firm o pracownika. Czy uważasz, że poziom wynagrodzeń w firmie Co-oP Recruitment and Training jest główną przyczyną wspomnianych odejść? Może wkrótce się w tej firmie coś zmieni?

Mirek
@Hanna

Sądzę, ze poziom wynagrodzenia to jedno, ale problem z jego wyegzekwowaniem też jest dość uciążliwy. Dodatkowo totalna dezorientacja i bardzo mozolne załatwienie spraw przez biuro.

Gowork

Firma istnieje od 4 lat i nigdy nie zmieniła nazwy. Proszę nie szerzyć informacji nie zgodnych z prawdą. http://www.krs-online.com.pl/co-op-recruitment-and-training-sp-z-o-o-krs-1614405.html

@Hanna

oczywiście, że nie!!! pracownik dostaje 5 kr. więcej od konkurencji - wyjeżdża i ma w nosie okres wypowiedzenia, czasem jak chce mu się być kreatywnym to powie, że ktoś z rodziny umarł, albo się rozchorował. Finalnie jest zdziwiony, że firma nie wypłaca mu pieniędzy na konto już w ten sam dzień, w którym zwiał.

@Mirek

14.000 kr netto w 15 dni to rzeczywiscie niewiele Panie Miroslawie. Bo tyle ca. Pan przepracowal i zarobil, zanim postanowil Pan PORZUCIC PRACE. Czyz nie po pogrzebie ojca mial Pan wrocic do pracy? Do dzis nie doslal Pan stosownych dokumentow swojemu pracodawcy, ktore mialy potwierdzic te sytuacje. A tego wymaga nie tylko polskie prawo pracy, ale takze norwskie.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Ciesla Konstrukcyjny / Stolarz w firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Mir

Przecież w Polsce zarobisz, tyle samo co w tej firmie.

@Mir

14.000 kr netto w 15 dni to rzeczywiscie niewiele Panie Miroslawie. Bo tyle ca. Pan przepracowal i zarobil, zanim postanowil Pan porzucic prace.

Kiedy zmiana nazwy firmy

Nigdy nie będzie nic załatwione jak należy, nigdy!!!!!!!!

@Kiedy zmiana nazwy firmy

Uważajcie !

Zero zaufania, szkoda nerwów i straconego czasu. Jedna wielka farsa. Zdecydowanie nie polecam.

Robi Warszawa

Śliski temat, słabo płacą i duża rotacja ludzi czyli nie ma się o co bić, tam gdzie jest dobrze to ludzie sie trzymają, a tu co chwilę oferty widać, bo każdy kto zobaczy o co chodzi zmyka do konkurencji. Nie polecam

@Robi Warszawa

Stawki w firmie są zgodne ze stawkami w branży budowlanej. Na każdym kontrakcie mogą się różnić. Tak działa ta branża. Jeśli komuś nie odpowiada stawka to po prostu nie wybiera tej oferty. Pan Panie Robercie skorzystał z oferty i podpisał umowę, na której wytłuszczonym drukiem była podana stawka godzinowa. Nie komunikuje się Pan w języku angielskim, ani norweskim, nie miał Pan doświadczenia w pracy w Norwegii, zaaplikował Pan na nasze ogłoszenie i przyjął przedstawioną ofertę. Nie rozumiem pretensji, które wylewa Pan na tej stronie. Wśród pracowników naszych klientów są osoby, które współpracują z nami od kliku lat. To oni decydują czy chcą z nami współpracować. Nikt nikogo do niczego nie przymusza. Przypominam Panu, że własnie na tym polega praca w agencjach. Tu pracuje się na kontraktach. Ilość ofert wynika, z ilości zleceń klientów firmy. Firma współpracuje z wieloma klientami z Norwegii, stąd ich duża ilość.

Polak

Kiedy będzie samo zaoranie tego czegoś. Nie Polecam tej firmy nikomu, nawet największym wrogom.

Nie polecam, chyba ze ma ktoś ochotę na przepychanki o wynagrodzenie.

Gowork

Przepychanki o wynagrodzenie jak pan to nazywa wynikają z faktu porzucenia pracy, bądź innego niewywiązania się ze swoich obowiązków pracownika. Norwegia ma również prawo pracy, do którego należy się stosować. W Polsce za takie zachowania grozi dyscyplinarka. A w Norwegii hulaj dusza! Nie ważne, ze narażam firmę na utratę kontraktu, opóźnienia, a tym samym straty finansowe.

Krzysztof

Twoja wypowiedź jest bardzo krótka i przydałoby się jej odpowiednie uzasadnienie. Rozumiem, że coś poszło nie tak w kontekście wynagrodzenia. Czy możesz opisać tę sytuację szerzej, najlepiej w taki sposób, aby każda osoba na forum mogła ją sprawiedliwie ocenić?

Robert

Nie polecam, jest w czym wybierać jesli chodzi o firmy, bądźcie ostrożni.

@Robert

Panie Robercie, pracował Pan raptem 17 godzin w firmie i postanowił porzucić pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia, dając się zmanipulować koledze. Dodatkowo zaraz po rozpoczęciu pracy poprosił Pan o zaliczkę, którą chciał Pan dostać natychmiast. Nie ma Pan pojęcia o czym Pan pisze, pisząc o niekompetencji firmy i ukrywając się pod rożnymi nickami na tym portalu. Życzę powodzenia w Adecco, mam nadzieję, że kolejne konsultantki będą miały dużo mniej cierpliwości niż my.

Mir

Jaka wypłata??, przecież w tej firmie coś takiego nie istnieje. (usunięte przez administratora)

Krystian727

Ja jestem zadowolony z firmy, warunki są zawsze rzetelnie przedstawiane i z góry wiadomo czego można się spodziewać. Nie każda oferta jest warta uwagi, ale jak coś mi nie pasuje nie jadę i czekam na coś innego

Jarek

Solidny pośrednik. Warunki takie na jakie się umawiałem. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam.

Pavlo

Pośrednik dla mnie ok. Mieli załatwić pracę - załatwili. Zakwaterowanie - warunki dobre. Pomogli z dojazdem. Wypłata w terminie. Korzystałem kiedyś z innych pośredników i było podobnie, więc ja mogę ich polecić.

@Pavlo

Napisałeś, że korzystałeś kiedyś z innych pośredników. Czy według Ciebie firma Co-oP Recruitment and Training wyróżnia się czymś szczególnie pozytywnym na tle konkurencji? Wyczuwam, że jesteś zadowolony ze współpracy, czy to oznacza, że będziesz ją kontynuował?

Pavlo
@Krzysztof

Ja jestem zadowolony. Wszystko było bardzo sprawnie i szybko załatwione przez biuro. Czy skorzystam z biura w przyszłości: jeśli będą dobre oferty czemu nie.

T. wlkp

Ja wyjechałem dwa razy na kontrakt korzystając z pośrednictwa CooP do Trondhejm. Jestem zadowolony wszystko było w porzadku, praca jak w ogłoszeniu i kasa się zgadzała.

Szczecin

Nie polecam. Z resztą znacznie więcej jest opinii negatywnych, wiec cos w tym jest.

Pojechałem do pracy końcem sierpnia. Warunki bytowe dobre, transport zapewniony według rozmów z firmą i pieniądze wpłynęły wg umowy. Na chwilę obecną jestem zadowolony i mogę polecić. G.S

U mnie wszystko ok. Wyjechałem miesiąc temu i jest tak jak było ustalone. Kasa się zgadzają.

@Michał

Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków mieszkaniowych i twoich dojazdów do pracy? Te dwa aspekty są częstym tematem wśród pracowników korzystających z pośrednictwa agencji pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. - Stargard

• Jak się pracuje w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.?

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.