Opinie o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. w Stargard

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. w Stargard

Hanna

@Pracownik, twoja opinia na temat firmy Co-oP Recruitment and Training jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno zdanie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Określenie nic szczególnego, jest bardzo ogólne i niewiele wnosi do tematu. Dlaczego radzisz innym uważać? Czy możesz przytoczyć konkretne argumenty?

Nic szczególnego, jest dużo innych pośredników, radzę uważać

Hanna

@Robert, Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne argumenty, które potwierdzą Twoją opinię? Negatywne opinie warto uzasadnić. Dzięki temu są one bardziej wiarygodne i wartościowe dla pozostałych pracowników. Czy pracowałeś wystarczająco długo w firmie Co-oP Recruitment and Training, żeby wyrobić sobie o niej obiektywną opinię?

Myślę, ze Jackowi chodzilo właśnie o formę kontraktu i płace, ale ja dorzucilbym jeszcze, ze te kontrakty nie sa stabilne, trzeba ciągle o cos walczyc, prosic, wydzwaniac, a nie o to chodzi przecież

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Ciesla Konstrukcyjny / Stolarz w firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Hanna

@Jacek, czy możesz napisać coś więcej na temat kontraktów w firmie Co-oP Recruitment and Training? Stwierdzenie, że są słabe jest bardzo ogólne i wiele nie mówi na ten temat. Czy miałeś na myśli formę tego kontraktu, a może warunki takie jak wynagrodzenie? To może być ważna informacja dla innych kandydatów. Warto to wyjaśnić.

Krzysiek

Firma malo doświadczona, obsługa średnio zorientowana. Nie polecam początkującym, bo nie dacie rady, a doświadczonym polecam szukac lepszych ofert, bo szkoda czasu i pieniędzy, choc obietnice zlote..

Hanna

@J. Okolice Szczecina, czy możesz napisać na temat tej sytuacji coś więcej? W twoim wpisie brakuje konkretów, a prawdopodobnie chodzi o poważną sprawę. Może sytuacja z wypłatą terminowego wynagrodzenia była wyłącznie pojedynczym przypadkiem i nie należało skreślać firmy Co-oP Recruitment and Training od razu! Czy dopytywałeś o przyczyny tej sytuacji?

J. Okolice Szczecina
@Hanna

Pani Hanno! Doskonale oboje wiemy, ze moja sytuacja i zastrzeżenia nie są odosobnione, wystarczy poczytać fora internetowe, a ostatnio nawet lokalna prasę. Nie wiem z kim firma tak zadarla, ale z kimś bardzo konsekwentnym .

J. Okolice Szczecina

Firma ta nie spełnila moich oczekiwań ..myślałem ,ze jak rzetelnie bede wykonywal pracę, to bez żadnych interwencji uzyskam wynagrodzenie wg umowy. Wszystko trzeba wywalczyć, a na koniec jałmużna, bo wypłatą to trudno nazwać.

BOGDAN

Kompletna lipa, na każdej linii, uważajcie, niestety słowo dziś nic nie znaczy.

Hanna

@Zachodniopomorskie, czy możesz opisać dokładniej sytuację lub jakoś uargumentować swoją wypowiedź? Czy poznałeś warunki umowy jeszcze przed wyjazdem na kontrakt? Może warto to było wyjaśnić z firmą Co-oP Recruitment and Training. Niektórzy z kandydatów zaglądają na forum GoWork.pl żeby zdobyć informacje właśnie o tej firmie.

Op

Obiecują zlote góry a później problem, zeby odebrały telefon, niepewny temat i słabe zarobki

Michał Skwierzyna

Niezły marketing mają i nic poza tym chyba...obiecanki-cacanki. Dobrze, ze poczytalem trochę o nich i wybrałem inna firmę. Polecam wszystkim lekture zanim wyjedziecie

OSTRZEGAM

Przejechalem się i to zdrowo, uważajcie, jest wiele innych, uczciwych firm!

Paweł Szczecin

Dlaczego co-op ma od dawna te same oferty pracy? Nie ma chętnych chyba, wiec rzeczywiście muszą byc słabe warunki, mozecie cos powiedziec o tym ??

Mir

Ja potwierdzam, ze jest problem z wyplatami i również nie polecam ! Orientuje sie ktos jak biuro w Stargardzie jak jest otwarte Co-Op , w jakich godzinach ? Chciałbym na miejscu wyjasnic wszelkie nieporozumienia, jest jeszcze za mna dwoch kolegów. Dajcie znac. Wybieram sie w najbliższym czasie i będę czekał do skutku.

Hanna

@Nie polecam, Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może potwierdzić Twoją informację? Co miałeś na myśli pisząc problemy z wypłatami. Czy zostałeś poinformowany o wysokości wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy dla Co-oP Recruitment and Training?

Nie polecam

Problem z wypłatami, a ich wysokość nie wiem sam czy bardziej śmieszna czy żenująca...Nie polecam

Nie polecam

Jedna wielka żenada. NIE POLECAM !!

Polacy

W tej firmie zarobisz mniej, niz w Polsce dostalbys z MOPS-u. Masakra, tylko naiwnych szukają i na tym żerują. NA PEWNO TEGO TAK NIE ZOSTAWIMY.

!!!!!!!!

Firma Co-Op to jeden wielki dramat i pomyłka !!! Nie polecam kategorycznie !!! I nie jestem jedyny jak widać po licznych opiniach.

Zostaw merytoryczną opinię o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. - Stargard

• Jak się pracuje w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.?

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.