Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

asia

czy ktoś wie kiedy bedą otwierać gerber i gdzie wysyłac sv

włodi
@asia

żadnego gerbera nie będzie

zainteresowany

Wie ktoś czym zajmuje się pakowacz w purinie? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Te 1700/1800 zł da rade wyciągnąć na rękę? Dzięki za odpowiedzi.

Pola

Ja pracuje w Purinie w Nowej Wsi Wrocławskiej. Jestem operatorem produkcji i jestem w ciąży w zakładzie jeszcze się nie przyznalam a ginekolog nie chce mi dac L4 a wiadomo że po poinformowaniu pracodawcy nie będę mogła dłużej pracować na tym stanowisku. Zastanawia mnie czy przeniosą mnie gdzieś do biura czy co ze mną zrobią

def
@Pola

a czy dziecko nie jest ważniejsze niz ta marna praca? po macierzyńskim wrócisz, a co do lekarza to szukaj takiego co Ci da L4, bo ta praca nie jest dla kobiet w ciąży!

Pola

Czy jest na forum jakaś dziewczyna która jest w ciąży? Ginekolog nie chce mi dac L4 a dobrze wiecie jaką mamy pracę. Czy nasz pracodawca zapewnia inne miejsce pracy? Z góry dziękuję za informacje

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

asia

czy może ktoś wie jakie zakłady pracy powstaną w najblizszym czasie na bielanch wrocławskich

ola

o gerber cos słyszałam ale ze zaczeli budowac hale ale nic wiecej

Gacek

Czy slyszeliscie cos o budowie fabryk gelwe, gerber? To prawda czy fake?

Kevin

Witam w jakich godzinach Państwo pracujecie ?Ile jest zmian ?Proszę o info. Jestem Ziębic czy też jest dojazd .

asia

tania a wysyłałaś do nich cv

asia

czy są przyjęcia na pakowanie saszetek

Gosc

witajcie czy sa przyjecia na magazyn posiadam 7 letnie doswiadczenie oraz uprawnienia urzedu dozoru technicznego pracowalem na wysokim skladzie oraz ladujac auta i je sciagajac prosze o konktetna odpowiedz

przeczytajcie to sobie.

To nie zakład pracy tylko obóz. Nie radzę tam iść na do pracy. Trzeba siędzieć w temperaturze do 40 stopni w lato. Nawet klimatyzacji nie ma i dali 1 wiatrak na kilka osób. a płaca też do dupy robić 12 godzin za tak małe pieniądze na produkcji dla kobiet nawet 2000 tys. netto nie ma tylko marne 1700. Lipa jak niewiem. Za nadgodziny też nie wypłacają tylko dają dzień wolny albo odrabiasz za jakiś dzień. A urlopu też nie ma jak powinno być z 20 dni zostaje tylko 13 bo zabierają za 1 dzień 1,5 dnia z urlopu więc nie wychodzi 20 dni tylko 13.

S.A.M
@przeczytajcie to sobie.

Kolego urlop wedlug K.P jest rozliczany jako 8 godzin a ze my pracujemy po 12 to zabieraja 1.5 dnia. Takze warto by bylo sie doszkolic w tej kwestii. Pzdr Czerwona brygade... ja tam jestem OP/kierowca wozka widlowego i nie narzekam na kase. Praca lajtowa, przelozeni tez to czego chciec wiecej?

Lea
@S.A.M

Witaj, możesz powiedzieć coś więcej o zarobkach?

jjj

Ludzie nie ma klimy i nie będzie!!!

kazik
@jjj

bedzie bo lider obiecał!!!!

rafi
@kazik

Ponoć pieniądz nie śmierdzi. Robiąc w purinie stajesz się jednym wielkim smrodem czyli jeste (usunięte przez administratora) wart. Śmierdolisz parzoną kurą tak ,że nawet brutal nie pomoże. Latem jest najgorzej, aż wykręca. Temperatura na hali dochodzi do 40 stopni a Ty zap ierdylasz w tym mięsno-gronkowcowym smrodzie. Do tego niewygodne syntetyczne buty, ubrania od których można się nabawić zaciery, kaski od których migreny stają się naszymi przyjaciółmi, okulary-nieporozumienie. Komplet ochronny co najmniej jak dla niedorozwiniętych. Tyle o warunkach. Jednak tym co śmierdzi tam najbardziej jest to , że większąść ludzi tam pracujących to wiechole z gównem na bucie oderwani od pługa. Króluje typowe dla zdesperowanych karierowiczów-januszowstwo a co za tym idzie włazidupstwo-donosicielstwo. Świata po za tą fabryką nie widzą. Nie widzą też, że z marszu dają się rąbać w tyłki jak pokorna koza ciapatemu.

bolek
@kazik

nowy dyrektor powiedział, że " temperatura jest optymalna" wiec klimy nie będzie i tyle. w tym roku temperatury są znośne, powiedzmy. po drugie schłodzenie całości jest zwyczajnie bardzo drogie :( sorry, ale tam wszystkie maszyny grzeją. ja osobiście się przyzwyczaiłem, chociaż dobrze jakby było parę stopni mniej.

stefan

Czytam wasze komentarze i duzo w inch jest informacji na temat donoszenia na kolegow, a w rzeczywistosci jest tak ze "donosiciele" Sami sobie robie tym krzywde, bo liderzy i kierownicy maja taka postawe ze Sami to sprawdza I nie zaufaja donosowi na 100 %, a potem I tak patrze na donosiciela z pogarda.

Kevin

Witam na ile może liczyć operator wózka widłowego brutto ?Proszę o info :) Pozdrawiam

Ona

Gdzie tam naprawili na hali jest 32 stopnie tak samo jak na dworze.

nowy
@Ona

Nie wiem czy wytrzymam w takich warunkach do zimy...

nowy

a klimatyzacje juz naprawili?

Mysza

Nowa trasa do Puriny Świdnica - Strzegom - Kostomłoty - Kąty Wrocławskie

Karina

Podałby ktoś stronę z aplikowaniem do Nestle ? Nigdzie znaleźć nie mogę :(

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 25 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.