Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

osa

to jak ja zarabiam minimalną pensje w innej firmie to warto sie przeniesc do nestle czy nie bo prace mam na miejscu a do nestle musze dojechac.teraz sama nie wiem bo o zarobkach w Purinie każdy inaczej pisze , a są przyjęcia na pakowanie saszetek?

Hhhh.

Jakie 2000 na rękę ja biorę 1700 z groszami z dodatkami i weekendami. Nie kłam ludzi powiedz prawdę jak tam jest WERA.

przyjaciel
@Hhhh.

ile godzin pracuje się w purinie mówią że 12godz prawda to.Ktoś zadał pytanie jak jest w Amazonie fatalnie jak cię wyślą na pikowanie to masz przerombane wszystko jest po niemiecku w dwa tygodnie masz wszystko załapać, na pikerze pokazuje w ilu sekundach masz znależdż produkt 2 razy po 15 min są przerwy płatne jak raz ci wręczą spużnienie na płatnych wylatujesz,to jest najgorsze miejsce pracy.nie pchać się tam

@Hhhh.

Pokazac Ci fiszkę?! po co mam kłamać, zresztą nie do Ciebie była ta wiadomość, po co się udzielasz? Nie odpisuje po to żeby komuś ścieme wmawiać bo praca jest ciężka, nie bawie się w dziecinade jak inni!

Amazonka
@przyjaciel

A kto ci takich bzdur na opowiadal? Pracuje w Amazonie juz ponad rok i wlasnie na picku. Nie jest latwo bo 10h chodzisz ale jest znosnie. Za upomnienia za przerwe jeszcze nikt nie wylecial no chybaze z 15nastki zrobil sobie polgodzinna. Zarobki z tego co czytam lepsze niz w purinie. Pracujesz po 10h 4 dni w tyg czasem 5 ale to tylko w okresie swiatecznym lub jak sa wyprzedaze. Czasem bardzoej warto sprobowac samemu i sie przekonac jak jest naprawde zamiast dalej siac ploty. Narzekaja ci co im sie robic nie chce bo mysla ze manna z nieba poleci.

rafi
@Amazonka

Czesc Prosze o informacje czy macie klimatyzacje w Amazonie?

Amazonka
@rafi

Mamy z tym ze na 2 pietrze slabo ja czuc natomiast na parterze az momentami robi sie zimno ale tam musi byc chlodno bo tam jest jedzenie. Nic nie smierdzi ludzie sa mega (oczywiscie jak w kazdej duzej firmie trzeba uwazac na to co sie do kogo mowi bo nie kazdy jest taki zyczliwy). Ja osobiscie uwielbiam ta prace. Najgorzej jest na poczatku jak pracujesz przed podfirme bo musisz sie wykazac zeby przejsc pod Amazon ale jak juz ci sie uda to masz najpierw 3mce okr probnego a jak sie sprawdzisz um na czas nieokreslony. I dostaje ja kazdy bez wyjatku (pod warunkiem ze pracuje a nie udaje ze pracuje).

ola

czy mogłby ktoś napisac jak pracują kobiety i czy jest ciężko na pakowaniu, bardzo dziekuje

Tom

Dzięki Wera za odpowiedź. Zaproponowali mi 2850 zl brutto. Po wszystkich dodatkach wyciągnęła tyle netto? A jak jest z zapachami? Dużo opini mówi, że nie są one zbyt ciekawe. Da się to wytrzymać? Pozdrawiam

@Tom

Co do netto to dokładnie Ci nie powiem bo nikt się nie chwali takimi sprawami, ale mogę Ci powiedzieć jak to u mnie wychodzi, mam 2000 brutto i w zależności od ilości niedziel, sobót i świąt ta wypłata jest różna, czasami przekracza 2000 ale minimalnie. Co do zapachów to za mojej kadencji tylko 1 osoba zrezygnowała z tego powodu a pracuje tam b. dużo ludzi, jeżeli nie jesteś wrażliwy to dasz radę, praktycznie tego nie czuć.

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Tom

Tzn z dodatkami wyciągnie się tyle co brutto :)

aga

ile kobiety na pakowaniu maga zarobic z dodatkami?

ola

witam jak u was z klimatyzacja bo lato zapowiada sie upalnie?

wera

Wiesz to zależy bo operator maszyn nadzoruje prace maszyny i w sumie kręci się tylko wokół niej, a kierowca wózka widłowego jeździ sobie po magazynie, obydwie role da się przeżyć:-) Wliczając do tego premie, dodatki za nocki, niedziele, soboty i święta to wypłata nie będzie zła:-) Chłopaki pracują i z tego co widze nie jest im źle:-)

@wera

wera a jak pracują kobiety co robią

@aga

Kobiety pracują w miejscu na stojąco albo siedzą zależy jak kto potrafi, praca jak każda, jak ktoś chce pracować to będzie pracował i tyle

Tom

Cześć. Chciałbym dowiedzieć się jak pracuje się w Nestle, jakie są teraz warunki, bo rozważam pójście tam do pracy. Zaproponowali mi stanowisko operator maszyn - kierowca wózka widłowego za 2850 zł brutto. Zastanawia mnie ile bym dostawał na rękę wliczając to wszystkie dodatki (premie, system zmianowy itp.). No i jeszcze najważniejsze, czy warunki pracy na moim stanowisku są sprzyjające :) Proszę podpowiedzcie i doradźcie. Pozdrawiam

aga

kiedy otwarcie nowej hali , czy są przyjęcia na pakowanie przez firme czy przez pośrednika

Polikarp

Witam serdecznie ile powinienem dostać na renie jako wózkowy? Jest tam coś takiego jak malowanie czy coś w tym stylu?

abc

od kiedy jest planowany przestoj w czerwcu?

;{

Czy jest dojazd z Legnicy ?

rafi

siemanko od kiedy jest planowany przestoj w czerwcu?

wojtek

co robi pracownik produkcji - giver i czy są przyjęcia ?

ola

czy przyjmują juz na nową hale , kiedy bedzie otwarcie

bolo

kiedy przestoj w czerwcu?

siwy

co słychać w purinie przyjaciele /

Hhhh.

Plac kościelny na 25 lecia i koło netto są przystanki w Bielawie.

pieszyce

witam !!! Gdzie w Bielawie są przystanki dla Nestle Purina ? Bardzo serdecznie dziękuje za odpowiedź .

bolek
@pieszyce

plac Kościelny, xxv-lecia, netto, kiedyś ktoś z dolnej się zabierał

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 25 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.