Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

kot

a operator maszyny tyle samo ma co wozkowy tak

kot

tak sory ze nie wspomnialem o to chodzilo wiem wlasnie wozkowy ma 2850 ale mowil ze dostal 6400 okolo z nadgodzinami a tu wyplacaja co pol roku to mozliwe to a teraz daja wolne niz wyplacaja bo sie boja tyle placic

sam
@kot

Nie wierze w te 6400! A teraz jest wolne z winy zakładu, ale zabierają to ludziom z nadgodzin albo z urlopu, a nadgodziny wypłacają raz w roku w marcu, chyba że zdążysz je wcześniej wybrać. Nie wiem ile zarabia operator ale powinien więcej zarobić niż wózkowy. Wypłata zawsze max 10, nawet wcześniej!

kot

czy ktos wie kiedy bedą przyjęcia na pakowanie

kot

do rafi tak jest giver na multipackingu mamy grafik do stycznia serio bedziemy pracowac w sylwestra na 1 zmiane i w nowy rok jak bylo rok temu dali wolne niechce sie wierzyc by pracowac w nowy rok i sylwestra chociaz by zaplacili duzo ale bym nie chcial

Rafi
@kot

Ponoć pieniądz nie śmierdzi. Robiąc w purinie stajesz się jednym wielkim smrodem czyli jeste (usunięte przez administratora) wart. Śmierdolisz parzoną kurą tak ,że nawet brutal nie pomoże. Latem jest najgorzej, aż wykręca. Temperatura na hali dochodzi do 40 stopni a Ty zap ierdylasz w tym mięsno-gronkowcowym smrodzie. Do tego niewygodne syntetyczne buty, ubrania od których można się nabawić zaciery, kaski od których migreny stają się naszymi przyjaciółmi, okulary-nieporozumienie. Komplet ochronny co najmniej jak dla niedorozwiniętych. Tyle o warunkach. Jednak tym co śmierdzi tam najbardziej jest to , że większąść ludzi tam pracujących to wiechole z gównem na bucie oderwani od pługa. Króluje typowe dla zdesperowanych karierowiczów-januszowstwo a co za tym idzie włazidupstwo-donosicielstwo. Świata po za tą fabryką nie widzą. Nie widzą też, że z marszu dają się rąbać w tyłki jak pokorna koza ciapatemu.

@Rafi

jak nie chcesz to nie pracuj i wiecej nie wypisuj takich rzeczy

@Rafi

dobre, brawo Ty!!! donosicielstwo powinno być karalne!!! a kto chodzi jak małe dziecko do kierownika i skarży? no kto? wiochmenki, które pracują nie cały rok i czuja sie jak pączki w maśle, na linke biegną tak szybko, że buty im lecą ze śmierdzących gumowców!!! Mało tego, dorosła osoba, niby z kulturą, niby poważna, niby zaradna a obrzuca -nie powiem czym- w człowieka innej narodowości!!!!!!! Dziwie się, że b. dobrzy znajomi tej osoby ni słowem nie pisnęli do kierownika, gdzie w innym przypadku już dawno ta osoba byłaby zwolniona!!! To co tam sie działo i teraz dzieje to jedno wielkie przedszkole niedorozwinietych patoli!!!

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

kot

kiedys slyszalem ze bylo po 4 giwerow na lini a teraz po 2 czy 3 czemu ostatnio bylem na lini nr 3 chyba tak sie chwala ze buduja a zimno tam i brudno jak na dworze maszyna sie ciagle zacinala

rafi
@kot

pracujesz na multipackingu jako giver?

kot

dlaczego ludzie z tad uciekaja skoro jest tu fajnie mi sie podoba wiadomo ze kasa mogla by byc wieksza na giwerke biora ludzi nawet z produkcji ukraincy tez kiedys odejda skoro ludzi brakuje to czemu nie przyjmuja kasa jest w miare okej koles powiedzial ze dostal 6400 okolo razem z nadgodzinami 3 miesiecznymi a ma 2850 brutto chyba jak licza teraz te wolne na poczatku maja urlop czy z nadgodzin czy jak mialem szkolenie 1 kwietnia i 4 to jak beda liczone sobota i niedziela zmiana zielona miala nocki czyli moja zmiana zaplaca mi cos jak liczy sie tutaj nadgodziny co sie mnozy stawka i godziny

6400!!! NEVER!!!

@kot

a 2850 to mają wózkarze na magazynie a nie giverzy, po co takie głupoty piszecie!!!

Ciekawy

Powiem tak, wysłałem cv do wielu firm z różnych zakątków Polski i odpowiedź była niemal natychmiastowa z prawie każdej firmy. Prawie z każdej bo tylko Nestlé nie odpowiedziało. Zastanawiam się dlaczego (praca dla tej firmy wiąże się dla mnie z przeprowadzką, ale jakoś dla innych firm nie stanowiło to problemu żeby się odezwać i porozmawiać). Nasuwa mi się jeden wniosek-nie zadzwonimy do człowieka z wieloletnim doświadczeniem bo nie przyjdzie pracować za oferowane przez firmę zarobki. Wolimy przyjąć pracowników, którzy będą pracować za małe pieniądze. Mylę się?

erf
@Ciekawy

pewnie masz racje, ale spokojnie odezwą się przed wakacjami hehe cwaniaki

asia

Proszę napiszcie czy przyjmują na pakowanie

erf
@asia

nie wiem czy przyjmują ale możesz aplikować

sdf

wejdz na strone purina wroclaw i aplikuj nic więcej

SISI

Czy wysłanie CV odbywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej czy można bezpośrednio wysłać swój życiorys do Puriny, jeśli tak do na jaki adres?

xddd

czy przyjmują teraz na pakowanie?

miki

czy przyjecia sa na pakowanie

Mysza

Niestety ale jest klauzula poufności co do wynagrodzenia także nie można podać ile zarabia operator maszyn

bcok

Kochani napiszcie jakie są zarobki netto dla operatora maszyn.

asia

przez agencje przyjmują czy bezposrednio przez Firme, jak przez agencje to na jaki adres mam wysyłac aplikacje

asia

prosze napiszcie czy na pakowanie przyjmują

maniek

co sie robi gorzej?

ytr

Coraz gorzej się robi

Hubert

Witam czy jest ktoś z oriętowany czy są przyjecia na wózek widłowy Pozdrawiam

asia

czy są przyjęcia na pakowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 25 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.