Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

szukająca szczęścia

napewno w dużych korporacjach jest gorzej.Mam porównanie.Pracowałam w małej firmie-był opieprz od szefa,zostawanie po godzinach,o umowę o pracę walczyłam jak lwica iwypłatę w ratach ale byłam szanowana jako pracownik,człowiek.Pracując w korporacji dostawałam premię kwartalną,procentową od sprzedaży,bony na święta,opiekę lekarską w przychodni,jednym słowem bogaty socjal-zarabiałam trochę więcej niż u prywaciarza i wypłata była zawsze na czas tylko...no właśnie zostałam gratis psychicznie sponiewierana.Wszędzie teraz pisze się o [usunięte przez moderatora] ludzie którzy go doświadczyli naprawdę szukają odreagowania swoich frustracji na takich forach bo są poniewierani przez pseudo kierowników a skargą u prezesów nic nie wskórają najwyżej zwolnienie.Może moja wypowiedź jest banalna ale prawdziwa.Nie szukaj pracy w dużej firmie bo zjedzą Cię zazdrosne o prowizje,zdolności,urodę,inteligencję,lub cokolwiek innego 'starzy pracownicy" firmy.Chyba że złożysz podanie do firmy w której masz plecy wtedy nic Cię nie ruszy.Ja wracam do mojego prywaciarza-będę się szarpać z nim,będę miała wszystko na głowie premia będzie albo nie ale zachowam swoją godność, bo w korporacji stawia się tylko na zysk człowiek się nie liczy.Chyba że pasuje Ci rola bezwolnego parobka to sorry..osobiście uważam że dla dodatkowych 200zł nie warto się zarzynać pozdro

frustracja

Te wszystkie kwoty, ktore podajesz są brutto, czy netto, gdyz straciłam watek :)

zarobki agata

W agacie można zarobić od 1065zł do 2000zł kierownicy pok mają jakieś od 2500-3000 pensja brutto to 1500zł

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.