Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

zły

Zamiast pisać pierdoły i oczerniać jeden drugiego, spójrzcie lepiej na siebie, weźcie się w końcu do roboty bo z tego co tu czytam to wam się z nudów nieźle we łbach(usunięte przez moderatora)

nonim

To jesli mozna wiedziec ile mozna zarobic? staram sie o prace w jednym z salonów .Interesuje mnie magazyn,za odpowiedz dziekuje.

Mnie sie pracuje bardzo dobrze i poki co nie zmienie pracy. Dzis dostalam wyplate i musze przyznac ze jest niezla :), a wcale nie mialam 100% wykonania. Ludzie przestancie narzekac!!! Jak wam nie odpowiada to zmiencie prace.

a no ni ma nic za darmo

do garderoby - masz racje z butami, a nasze bluzki to sie nie niszcza? jeszcze jakis wanisz daliby chociaz na wybielenie...

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Agata K-ce

Ja pracuje w Agacie w Katowicach, jestem bardzo zadowolona z pracy i poki co nie szukam innej :). Pozdrawiam wszystkich pracownikow! No i przestancie juz narzekac!

To się pozwalniajcie a nie narzekajcie bez końca.

rekrutacja

http://www.pracuj.pl/praca/Sprzedawca%20Mebli%20Kuchennych;jt/śląskie;r,13/oferta,1643380 i zmiana

A co sądzicie o indywidualnej sprzedaży?

sama prawda

Butikówy skończcie jęczeć, bo nie tylko wy pracujecie ciężko w tej firmie. Chyba po to idzie się do pracy by [usunięte przez admina]

Czy wy nie macie innych tematów tylko ciągle butik i butik? Jak wasz nowy dyrektor?

"gliwickim "pisze się z małej litery mądra głowo!!!!!!!!!!!!!!!! poza tym to z tobą wszystko ok?

Witam! Chciałam się podpisać to co napisał Szczecin!

co myslicie o nowym dyrektorze w kato?

czerwony kapturek

Brawo Ola! Swietnie to opisalas. Podpisuje sie pod tym w 100 procentach. Podziwiam Twoja odwage i pozdrawiam Cie serdecznie. Zyczliwa CI osoba.

Gliwice pozdrawiają Szczecin.Trzymajcie się.Szkoda że macie (usunięte przez administratora) Wszystko minie,będzie dobrze.Głowy do góry.

czerwony kapturek

No ten nowy dyro jest ciekawy hehehe

i

nie pale i na papierosa nie chodzę

wróżka

Zrozpaczony - 2010-01-14 12:13:09A gdzie nie ma [usunięte przez moderatora], wejdziesz na forum o Ikei [usunięte przez moderatora], wejdziesz na forum o Fiacie [usunięte przez moderatora], wejdziesz na forum o Telekomunikacji też [usunięte przez moderatora]. Co to znaczy, że wszędzie się ludzi gnoii nigdzie nie warto pracować? Proszę podajcie mi info gdzie najlepiej wysyłać na śląsku swoje CV, czy są tu jakieś porządne firmy? (usunięte przez administratora)

anonimowa w żaden sposób nie połączona z profi

Najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy mają lewe ręce do roboty i za dużo czasu na pierdoły. Czasami warto stanąć przed lustrem i przejrzeć swoje sumienie , czy aby sami nie mamy sobie nic do zarzucenia.......

desperate

ja ci powiem, że nie ma znaczenia czy pracujesz w dużej korporacji czy w małej firmie u prywaciarza, czy na swoim polskim podwórku czy za granicą.. [usunięte przez moderatora] jest kurde wszędzie! ja wróciłam miesiąc temu z wysp, najpierw pracowałam troche w Irlandii, ostatnio w Londynie i powiem wam, że wszędzie był mobbing!! Jak mnie szef po tyłku nie macał, to nas inny gnoił. Choć najczęściej byłyśmy zwyczajnie w świecie zmacane przez szefa, z góry na dół! I to kurde w Londynie!!! W Polsce jeszcze kogoś możesz pozwać a tam?? czy ktoś wie jak poradzić sobie z [usunięte przez moderatora] za granicą????

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.