Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

poznań

Pozdrowienia dla wszystkich pracowników z Poznania! Coś o naszym salonie cicho...to chyba dobrze-chociaż może to być cisza przed burzą:), ponoć szykują się wielkie zmiany!Miłej pracy życzę Wam wszystkim:)!

ktosia

Witam wszystkich czy możecie coś napisać o dziale reklamacji w Agacie,jak tam się pracuje bo chcę podjąć pracę a nie mam kogo zapytać o to stanowisko?Dzięki

szukający pracy

czy dalej pracujesz w agata meble w Płocku???, ponieważ szukam pracy i idę na rozmowę

carlo

(usunięte przez administratora)jak w każdej Agacie.Nie masz tak naprawdę nic do gadania.Liczy się tylko wynik ciągle mało i mało.Jakoś nie chce mi się wierzyć że co miesiąc zajmują ostatnie miejsce w Polsce.Lepiej się tam nie przyjmuj bo i tak zaraz cię zwolnią.Ja tego nie mogę zrozumić pensje dyrektorskie dostają nic nie robiąc i jeszcze się o wszystko przypiepszają.Także z dala od AGATA PŁOCK!!!

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

xxx

Witam,palety euro zwracamy do dostawców a do czeladzi tylko jednorazowe.palety mamy rozliczane,(usunięte przez administratora)

gg

Potrzebuja projektanta w katowicach ...czy ktoś coś może powiedziec o pracy w Meble Agata Katowice

Marcel

Nie polecam pracy w tej firmie. W (usunięte przez administratora) od 3 miesięcy poszukują do salonu(usunięte przez administratora) osobę na stanowisko: Kierownik Sprzedaży (artykuły dekoracyjne). Odradzam składanie ofert na to stanowisko, ponieważ sama rozmowa z (usunięte przez administratora) jest na niskim poziomie. Decyzję o zatrudnieniu na managerskim stanowisku podejmuje jedna osoba, której nie odpowiada żaden kandydat (do tej pory na pracuj.pl wychodzi ogłoszenie).

Anka

Pracuję w Salonie Meblowym Agata W (usunięte przez administratora) jestem zatrudniona od września 2011 Jeśli chodzi o pracę w salonie to jest dobrze :) jeśli chodzi o płacę no to jak wszędzie ile wypracujesz tyle zarobisz ale tragedii nie ma :) Troszkę słabiej jeśli chodzi o organizację dużo papierkowej roboty nawet bardzo dużo w XX! wieku jeden komputer na 4 do 6 osób to już raczej słabo ale trzeba się dobrze zorganizować jeśli chodzi o sprzedaż :) Mi się praca podoba może to też zależy od kwestii podejścia i nastawienia do tego co się robi :) W każdej firmie w naszym kraju są lepsze i gorsze dni ale nie można się zniechęcać i poddawać :) Moim zdaniem ważne jest aby móc ze sobą rozmawiać tu myślę o rozmowie między pracownikiem a dyrekcją czy kierownictwem brak komunikacji międzyludzkiej to główny powód nieporozumień między pracownikiem a pracodawcą :) Pozdrawiam i cierpliwości życzę

paleta

Witam mam pytanie do pracowników magazynu , co się dzieje z paletami euro? czy oddawane są do czeladzi? (usunięte przez administratora)

ZSZOKOWANY

Trafiłem tu przypadkiem, co do opinii o pracy, to myślę, że praca porównywalna do każdej innej, raz lepiej raz gorzej, a i za darmo już umarło, więc wysiłek i starania od siebie trzeba włożyć - jak z resztą wszędzie (nawet we własny biznes). Do pracy się idzie, żeby zrobić swoje, lepiej nie zajmować się pierdołami, plotkami czy podkładaniem świni, z takim podejściem (z własnego wieloletniego doświadczenia) wiem, że jest się wtedy uśmiechniętym w każdej pracy i można dogadać się z niemal każdym człowiekiem, a jeśli ktoś, mimo naszych starań nie wykazuje chęci - unikać i olać kogoś takiego:) Opinie tu przedstawiane są typowe (niestety) dla nas Polaków:(:( a szkoda, bo z narzekania nic nie ma,, trzeba patrzeć racjonalnie na świat, przyjmować go takim jaki on jest. Skoro niczego nie zmienię, to przynajmniej mogę cieszyć się ze swojego życia, a wtedy mój mały świat jest cu (usunięte przez administratora) y. Do rzeczy: piszę tu z jednego powodu, do łez rozbawiła mnie wypowiedz o pozostawionych kartonach :):) Jeśli ja coś kupuję i samemu odbieram, to też nie wyrzucam w sklepie kartonów i opakowań, które służą OCHRONIE I ZABEZPIECZAJĄ TOWAR W TRANSPORCIE. Widzę już mebel zapakowany w cienką folię, która w transporcie się rozrywa - na 100% klient tego samego dnia jest w sklepie z awanturą o uszkodzonym towarze!! (stan naszych dróg znamy :) proponuję przejażdżkę na pace pewnym osobom, może się przekonają, że trzeba zabezpieczyć towar, a dodatkowo może taki ponurak pośmiałby się przez chwile, jakby go tak trochę pozarzucało jak na karuzeli :) i przestałby narzekać. Na koniec dodam, że transport mebli to nie montaż! np. paneli, czy okien, gdzie ekipa również sprząta po sobie, ale zostawia odpadki i kartony do wyrzucenia przez klienta! POZDRAWIAM

xyz

No cóż pewnie został zwolniony więc nie ma wyjścia...

Zarobki ch....podstawa 1270pln na ręke a reszte trzeba sobie wypracować. Plany [usunięte przez moderatora] takie że sie [usunięte przez moderatora] można a ruchu prawia nie ma. Najlepsze są weekendy jak sie wszystkie wiochy zjeżdżają. Ale obsługa jest kapitalna. Agata Meble Łódź

PYTANIE

A istnieje możliwość dorobienia na "napiwkach" za wnoszenie mebli?? Czy ludzie raczej nie są skłonni płacić chłopakom z transportu za wnoszenie??

1500 to max jezeli dostaja dlatego juz tam nie pracuje szkoda nerwów

PYTANIE

W ramach pensji podstawowej wnosicie meble do klienta?? o0 Mógłbym się dowiedzieć ile mniej więcej zarabia na godzinę osoba która rozwozi meble i wnosi je do klienta??

w ramach pensji to jest zapłacone premie o czym ty mowisz tam takiego czegos nie ma za wszystko odbieraja premie nawet za zle spojrzenie ;(

PYTANIE

Witam serdecznie wszystkich!! AGATA MEBLE oferuje darmowy transport w danej strefie + wniesienie mebli do domu/mieszkania klienta. I ta druga część bonusa firmy bardzo mnie interesuje... Pracownicy wnoszą meble w ramach pensji podstawowej (stawki za godzinę) czy mają dodatkowo płatne wniesienia?? Z góry dziękuje za odp!

jestem pracownikiem agaty z płocka. jeżeli chodzi o meble z ekspozycji czy wyprzedaży nie przypominam sobie żeby klient kupując taki mebel, był niezadowolony. my zawsze z klientem oglądamy dokładnie mebel i jeżeli jest coś nie tak to o tym informujemy. a to że meble klejone są przez montażystów, to chyba u was tak się działo. przecież jeżeli montażyści montują nam meble to trzeba je obejrzeć. skoro oni to \"zepsuli\" i nie da się tego naprawić, ja jako sprzedawca nie przyjmuję tego na dział. proste! informuję reklamację i kierownika sprzedaży i wtedy wspólnie załatwiamy sprawę. co do naszej obsługi to nikt nie ma zastrzeżeń. pozdrawiam wszystkich z płocka

niedoszly pracownik

Robicie bardzo dobra robote ostrzegajac ludzi na tym forum. To w zasadzie jedyna obrona przed cwanymi pracodawcami. W Poznaniu ma byc niedlugo otwarcie nowego salonu i Agata Meble ma bardzo duze problemy ze skompletowaniem zalogi. Ale co sie dziwic, skoro szukaja dobrych magazynierow za 1700 brutto. Dobry magazynier to specjalista, a takim trzeba zaplacic.

katar

Bardzo dziękuje, teraz wiem, że dobrze robię nie podejmując tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.