Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

agata kraków

o co chodzi z tymi zniżkami jestem pracownikiem swiezo co otwartego sklepu i podobno moge sobie wziasc znizke na sofe ktora mi sie podoba dobiero po roku czasu jak przepracuje wszyscy w kazdym miescie tak macie?????

Mari

W Katowicach ta sama sytuacja, proponują 1600 brutto, ale oczywiście zapewniają, że jak się postarasz to i 5000 netto zarobisz :D

Ana i jak ci tam jest? Wiesz juz na jakim dziale jestes ?

Ana

znasz jakies szczegoly? bo ja poza tym ze mam codziennie miec biala koszule i czarne spodnie badz spodniczke to nic nie wiem, no i ze codzienny powrot mamy.

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

KTOS JEDZIE NA SZKOLENIE JAKO SPRZEDAWCA DO BUTIKU ?

Ana

Ktos jedzie na szkolenie do Katowic z Krk?

daniel

ile można zarobić na stanowisku pracownika magazynowy rekreutacja jest do nowo otwieranego salonku w krakowie

@daniel

1600zł brutto, śmieszne?? No dobrze, a zorientowałeś się ile można zarobić z prowizji? Masz niską podstawę, ale to motywuje Cię to do pracy. Jak jesteś dobry to zarobisz 4 tyś.

kisiel

Krakow rekrutacja do nowego salonu: 1600 brutto. komentowac to? do tego dochodzi lojalka.

dora

Witam chcialabym zapytac o co chodzi z rekrutacja w Agacie i osmieszaniem potencjalnych kandydatow proprzez roznego rodzaju inscenizacje?

dronka

Czegoś nie rozumiem. Narzekacie i wcale się nie dziwię bo tak jak traktuje się sprzedawców w polskich sklepach to urąga traktowaniu człowieka! Marne grosze za pracę na kilku etatach, bo po co zatrudnić kilka osób, kiedy tą samą pracę wykona jeden! Kiedyś to przerabiałam i wiem, że w pojedynkę nic się nie da zrobić. Macie forum, załóżcie związki zawodowe. Pracodawca jednak trochę musi liczyć się wtedy z pracownikami. Innego wyjścia nie ma. Dzięki Bogu są jeszcze przepisy, których nasz rząd jeszcze nie zmienił. Powodzenia! bo mi się w pracy udało i dziś pracujemy normalnie z zapłaconymi nadgodzinami.

kam

Jakie warunki zaproponowali??

popo

Witam . Staram się o pracę w Warszawie .Interesuje mnie stanowisko montażysty. Jeśli ktoś mógłby napisać coś o godzinach pracy umowie i ewentualnie czy da się zarobić więcej niż 1800zł . Pozdrawiam Łukasz.

Sanczuniobijacz

Ja tez wpadlem tu po latach(usunięte przez administratora):D zwolnilem sie jakies pol roku temu i jestem zadowolony,bo badz co badz ale w takiej atmosferze jaka panuje na magazynie w szczecinie to nawet puszek sie nie da zbierac.Pjona:)

Nikt

Byłam na rozmowie w Agata Meble;-)... to sa po prostu zarty

bielskimim

Ta firma to cyrk! Zero profesjonalizmu na każdym szczeblu. Nie dajcie się im nabrać!

ewaszczecin

Hej... zaglądam z ciekawości po kilku latach:) Jednak nic się nie zmieniło.Nadal ciągle zabawnie jak widzę:):):) Pozdrowienia dla pierwszej ekipy szczecińskiej( ktoś jeszcze w ogóle został?)

a

kiedyś też zwolniłam się z Agaty [Katowice] - i nie żałuję :))) trzeba nie dać wejść sobie na głowę ;)

MK

Kiedyś zwolniłam się z Agaty Katowice, teraz tego żałuję. Ten kto tam pracuje niech się cieszy.

don juan

... aha, i nie polecam pracy w tej firmie. Ciągle wyścig szczurów, możesz być nie wiadomo jak dobrym pracownikiem, to jak nie masz wyniku (bo u nich liczą się tylko cyfry a nie ludzie) to ci ładnie podziękują wręczając pismo (wypowiedzenie). Pracownicy są mili, ale trzeba uważać z kim się rozmawia bo wielu lubi kapować na innych, tym samym podlizując się dyrekcji. Generalnie dramat, a o wynagrodzeniu nie wspomnę, bo to jest dopiero porażka, zresztą można poczytać wyżej. Mógłbym jeszcze pisać i pisać ale szkoda mi słów na tą firmę. Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie na tym forum. Raz jeszcze odradzam zatrudnienie w Agata Meble. Pozdrawiam:)

gall anonim

Czytam te wypowiedzi sprzed 3 lat i stwierdzam,że nic się tam nie zmienia- (usunięte przez administratora) Radzę omijać szerokim łukiem całą tą firmę! Dno totalne!

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.