Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Ada

Byłam dzisiaj na rozmowie. Pani ktora przeprowadzala rekrutację jest bardzo miła i uprzejma. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie.Mam pytanie czy do ubezpieczenia prywatnego mozna za dodatkową opłatą dopisac rodzinę. Jak wyglada pakiet socjalny, wczasy pod gruszą.

Matek

Na wiekszosci magazynow tak jest u nich?

Bibi

Kiedy wysłałam cv w sprawie pracy w Administracji Biurowej w Gorzowie Agata S.A podałam nieaktualne dane . BARDZO PROSZĘ O INFO Z KIM SIĘ I GDZIE AKTUALNIE KONTAKTOWAĆ W SPRAWIE PRACY W GORZOWIE. Dziękuję za informacje

EX_Agata
@Bibi

Wyślij jeszcze raz - nikt nie zauważy Twojego błędu . Odezwą się na 100%

@EX_Agata

Witam, która skrzynka e-mail z cv jest na 100% przeglądania? Dziękuję z góry za info.

@Bibi

Najlepiej wypełnij formularz na ich stronie w zakładce Kariera

@Ex_agata

Dziękuję, za info i zainteresowanie :)

Reclamejro

Nie pchajcie się do działu reklamacji. Będziecie robić wszystko za wszystkich a zarabiać bedziecie mniej nawet od serwisantów ktorym zlecacie pracę...i prawie od wszystkich w swoim salonie

@Reclamejro

eee nie dramatyzuj....

Gu
@ja

Potwierdzam

Ex reklamacje
@Reclamejro

Dokładnie tak, przynajmniej w salonie na Targówku... Do tego tępa dyrekcja, korpo zarządzanie. Nie polecam pracy tam. Najgorsza praca ever. A początki miały być takie kolorowe... Nie polecam!!

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Muki

Wybieram się 17.09 z Lubina na szkolenie do Częstochowy, może ma ktoś ochotę zabrać się autem ?

@Muki

witam czy możesz podać nr tel. bo tez jadę 17.09 to z chęcią się zabiorę

@Muki

Proszę o kontakt na mojego maila mada.1976.mod@gmail.com. Jeżeli jest jeszcze miejsce to chętnie skorzystam.

Fireblade

Kto wybiera sie do Czestochowy 17.09...kontakt tel 667552816

@Fireblade

Podaj mail to ci wyślę numer tel

Napisałem maila

Oli

Czy polecacie prace na magazynie?

Newsletter

Ile % podstawy stanowią premie kierownika ds. sprzedaży? Jest szansa na podwojenie podstawy?

Mada

Witam, szukam osób z Lubina które wybierają się na szkolenie do Katowic od 17.09.2018.

Ja też zaczynam od Katowic od 17.09

@Mada

Ja mam od 17 Ale nie miałam informacji gdzie :( wiem że Wroclaw a dodatkowo czy Warszaw czy Katowice nie wiem jeszcze czekam na info.

@Mada

Witam. Pierwsze słysze o Katowicach , miał być Wrocław lub Częstochowa . Dostał już ktoś jakieś pewne info odnośnie szkolenia - gdzie , kidy , jaki chotel . Pozdrawiam

@Sky

Taką mam informację że pierwszy tydzień w Katowicach a potem Częstochowa. Szczegółowe informacje mają być wysłane mailowo.

@anonymous

Też nie znam szczegółów, pewnie zostaną wysłane mailowo.

@Dagi

Jeżeli można to proszę o kontakt na mojego maila mada.1976.mod@gmail.com fajnie byłoby zebrać grupę i razem wyruszyć.

Witam . A orientujesz się kiedy będą wysyłać maile z informacją . Pozdrawiam

@Dorota.lubin@wp.pl

Witam, mi zmienili i jadę do Częstochowy 17.09

Sylwia 2405
@Mada

Hej Magda ja też jadę 17.09 do Katowic:) jak coś to pisz emaila . zalesna.sylwia@o2.pl

@Dorota.lubin@wp.pl

Ja też jadę do Katowic 17.09 dagidzieza@interia.pl

Baka81

Czy są osoby z Lubina które jadą 10 września do Katowic

JKl326

Jadę 10.09.do Warszawy

Hej! Jadę 10 do Katowic.

@Baka81

Ja jadę 17.09 do Katowic i mam prośbę daj znać jak tam jest ???? dagidzieza@interia.pl

Fireblade

Jade 17wrzesnia do hotelu skout

Małaczarna

Witam, Czy jest tu ktoś z Lubina i wybiera się na szkolenie do Częstochowy??

@Małaczarna

Owszem, ja również zaczynam szkolenie od 24 września:)

Malaczarna
@anonymous

@anonymous a na jakie stanowisko jeśli można wiedzieć?? Masz już info o hotelu itp. Jak wrażenia o firmie

Malaczarna
@anonymous

A na jakie stanowisko można wiedzieć? Wiesz coś może o warunkach o hotelu itp

Koolavy
@Malaczarna

Hotel pracowniczy z ukraińcami

Mimi
@Koolavy

A wiesz bo byłeś??? Jesteś może pracownikiem i możesz podzielić się informacjami o firmie

Koolavy
@Mimi

Wiem bo jestem byłym pracownikiem tej firmy, informacji na jej temat znajdziesz aż nadto w postach poniżej. Jak je przeczytasz to zadaj sobie pytanie po co tam idziesz pracować.

Aga
@Malaczarna

Jako sprzedawca. Jeszcze nie mam informacji szczegółowych o hotelu ale oczywiście wszystko będzie opłacone przez pracodawce, zwrot kosztów podróży, dojazdów oraz wyżywienia. Rekrutację odebrałam jako bardzo rzetelną, dobrze przeprowadzoną (sama takowe przeprowadzałam w poprzedniej firmie). Pani jasno przedstawiła warunki pracy, w razie jakiś wątpliwości wystarczyło się skontaktować telefonicznie bądź mailowo, odpowiedź była bardzo szybka. Moje pierwsze wrażenia odnośnie tej firmy bardzo pozytywne :) Co do osób, które negatywnie podchodzą do kwestii "podstawa + prowizja", taki system premiowy ma na celu zmotywowania pracownika do osiągania wysokich wyników sprzedażowych i to jest logiczne, firma otwiera salon po to by "zarabiać" więc nie powinno to nikogo dziwić. W salonach Media Markt, Neonet, Expert, salonach sieciowych sklepów jest podobnie. A osobiście wiem jak nastawienie do klienta i chęci do pracy potrafią mieć znaczenie, ja potrafiłam osiągać wynagrodzenie 3500zł mając prowizję, a osoby z tego samego sklepu działu, które się ze mną zmieniały zarabiały około 1000zł mniej. Na prawdę wiele zależy od naszego własnego podejścia :)

Aga
@Małaczarna

Stanowisko sprzedawcy. Firmę odbieram bardzo pozytywnie, wszystko jasne i klarowne, rzetelne przedstawienie warunków zatrudnienia oraz zwrot kosztów za dojazd na szkolenie, wyżywienie. Co do wypowiedzi Pana powyżej "Hotel z Ukraińcami", pracodawca nie wie, kto jeszcze wynajmuje pokoje w danym hotelu więc nie można się akurat o to przyczepić. 90% sukcesu to nasze nastawienie i chęci do pracy :) Szkolenie fakt długie ale firma jest stabilna na rynku, możliwość zjeżdżania na 2/3dni w zależności od rozłożenia grafiku przez kierownictwo, a system premiowy jest jak we wszystkich obecnie firmach opierających się na sprzedaży. Myślę, że to będzie bardzo dobra i satysfakcjonująca praca dla osób otwartych i energicznych :)

Gxgjomn
@Małaczarna

Ja również zaczynam od wczesna i jadę na szkolenie do Częstochowy

Baka

Czy jedzie ktoś 10 września na szkolenie do Katowic

@Małaczarna

Witam. Jadę do Częstochowy od 01.10.2018 na dwa tygodnie , ale najpierw do Wrocławia od 17.09.2018 . Pozdrawiam

Lachu

A jak zarobki rks-a się przedstawiają ? Często się zmieniają ludzie na tym stanowisku ?

Jkl326

Czy juz ktoś zakończył szkolenie w Warszawie ?jakie wrażenia?

Iwona

@Kasandra, jak rozumiem jesteś zainteresowana pracą w Agacie? Jeśli tak, powiedz nam co jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia? Jak wnioskuje po Twojej wypowiedzi ważne są dla Ciebie możliwości rozwoju? @Sky, co skłoniło Cię do podjęcia zatrudnienia w Agacie? Warunki finansowe, benefity pozapłacowe a może stabilne zatrudnienie? Podziel się z nami swoją opinią.

KASANDRA
@Iwona

Pracę w salonie Agaty rozpoczynam szkoleniem od września, jestem ciekawa czego mogę się spodziewać, bo mam pewne obawy, a nikt na forum nie udziela konkretnych odpowiedzi. Na pewno skłoniła mnie umowa o pracę na pełen etat. Ciekawi mnie ile z tego co mówi przyszły pracodawca jest prawda.

@KASANDRA

Szkolenia bać się nie musisz bo w zasadzie ogranicza się ono do bycia na salonie i naukę podstawowych rzeczy takich jak asortyment i program sprzedażowy. Obie te rzeczy są banalnie proste i w zasadzie po kilku dniach już będziesz się swobodnie to ogarniesz . Z kwestii zatrudnienia nie musisz się obawiać dostajesz umowę na pełen etat. Jeśli będą dodatkowe pytania nie krępuj się

Lena
@KASANDRA

Podzielisz sie prosze, wiedza na temat rozmowy kwalifikacyjnej ? Jakie byly pytania? Ide w piatek i fajnie by było miec rozeznanie . Kto wie moze czeka nas wspóln a praca ????Dzieki

@Lena

Witam . Napisz na jakie stanowisko ,bo pytania są zadawane pod tym kątem . Pozdrawiam .

Kasandra
@Lena

Cała ta rozmowa trwała bardzo długo, bo pierw była spotkanie całej grupy, a potem każdy zgłaszał się na rozmowę indywidualna. Pytania standardowe, o zarobki, oczekiwania, gotowość na wyjazdy itd :) nie ma się czego bać, bo Pani rekruterka jest bardzo miła i sympatyczna osoba :)

Pawelek86

Witam. Powiedzcie proszę czy w Agacie nadal wymagane jest zaświadczenie o niekaralności? Czy zrezygnowali już z tego pomysłu?

Nadal ????

Tak trzeba

@Pawelek86

Witam . Z tego co wiem to trzeba . Załatwiałem to w Legnicy w sądzie okręgowym od ręki ,koszt to 30zł (zwrotny)

Kasandra

Hej, może ktoś już po szkoleniu napisze jak wrażenie? Czego można się spodziewać? Na czym polega szkolenie komputerowe? Czy faktycznie na weekendy zjeżdża się do domu? Czekam na odpowiedzi :) Pozdrawiam

Franek
@Kasandra

Tak zjeżdza sie do domu na weekend 40 godzin musisz miec w tyg szkolenia . Program ciezki ale do ogarniecia potem juz smigasz powodzeni

@Franek

Nie opowiadaj bzdur - program jest banalnie prosty można go ogarnąć w kilka godzin

kostka78

Heeeej. kto z Lubina wybiera się na szkolenie od wrzesnia do Wrocławia? :)

@kostka78

ja dostalem propozycje pracy, ale za (usunięte przez administratora)brutto !!!! chyba podziękuję

Megi1234
@kostka78

Ja jadę Ale gdzie konkretnie nie powiedzieli

@Megi1234

A wiesz może na jakie stanowisko i dzial?

Megi1234
@Kostka78

Sprzedawca na butik

DEZEE
@kostka78

Ja również zaczynam szkolenie we Wrocłąwiu początkiem września. Pozdrawiam ;-)

@DEZEE

Na jaki dział jak można wiedzieć? ????

@kostka78

Witam. Prawdopodobnie od 17.09.2018 też pojadę jako serwisant.

Iwona

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Młody? @Kostka78, czy jesteś zainteresowana pracą w firmie? A może już złożyłaś swoją aplikacje? Jeśli tak, powiesz nam co skłoniło Cię do pojęcia zatrudnienia w Agacie? @DEZEE, trzymamy kciuki za Twoje szkolenie! Koniecznie podziel się z nami wrażeniami. @Młody, jak rozumiem planujesz podjąć zatrudnienie na wspominanym stanowisku?

Młody

Czy możecie mi powiedzieć jak się pracuje monterom ekspozycji w Agata Meble? Jakieś ogólne warunki pracy...

Sylwia

Jedzie ktoś z Gw do szczecina na szkolenie 13 sierpień?

Monia

Witam Czy ktoś zna date otwarcia salonu w Gorzowie i później w Zielonej Górze?

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.