Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Mariusz

Najgorszy salon meblowy, jaki może istnieć. Totalne lekceważenie klientów. Na meble czekałem trzy miesiące. Kilka razy nie dotarły, ponieważ podobno były uszkodzone. Ciągle telefony i mydlenie oczu klienta. Tak nie może być! To jest kpina!

@Mariusz

Tak to jest jak się nie czyta opinii w Internecie

Witam Dostał już ktoś info z Agaty Zielona Gora

@John Snow

Tak dzisiaj dostałam, o to odpowiedź (skopiowane z e-mailia) Dzień dobry, chciałam Pani bardzo podziękować za udział w procesie rekrutacyjnym do naszej firmy, jednak ostatecznie nie możemy zaproponować Pani współpracy. Decyzja ta nie oznacza negatywnej oceny Pani kwalifikacji, które w pełni doceniam, wynika jednak z ukończenia procesu rekrutacyjnego i wybrania osoby, która aplikowała do nas wcześniej. Było nam niezmiernie miło spotkać się z Panią. Życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

@John Snow

Tak dzisiaj dostałam Ototo ich odpowiedz Dzień dobry, chciałam Pani bardzo podziękować za udział w procesie rekrutacyjnym do naszej firmy, jednak ostatecznie nie możemy zaproponować Pani współpracy. Decyzja ta nie oznacza negatywnej oceny Pani kwalifikacji, które w pełni doceniam, wynika jednak z ukończenia procesu rekrutacyjnego i wybrania osoby, która aplikowała do nas wcześniej. Było nam niezmiernie miło spotkać się z Panią. Życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Job.24
@Nina

Formułka wytnij wklej. Dział HR najczęściej tak odpowiada. Odpowiedz jak z wielu innych sieci . Życzę szczerze Tobie znalezienia dobrej posady. Na pocieszenie odpowiem że ja nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, wypadało by odpisać nie dziękujemy . Przykre.

@Nina

Z czystej ciekawości na jakie stanowisko aplikowałaś?

@Job.24

Ja dostalam od nich odpowiedź dopiero jak sama zadzwoniłam do (usunięte przez administratora) że jescze nie otrzymałam od nich odpowiedzi. Podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałam się, że ponoć Wszystkim dali odpowiedź i że jeszcze zweryfikuje. Po 2 dniach od czasu rozmowy telefonicznej dostałam tego e-mailia. Pozdrawiam i powodzenia.

Na sprzedawce.

Rita
@John Snow

Ja dziś miałam od nich telefon z zaproszeniem na rozmowę w czwartek. Stanowisko sprzedawca.

Djmax
@John Snow

Po ile godzin pracoje serwisant od ktorej do ktorej .

Neder

Witam. Pracuje w salonie w Opolu od ponad pół roku. Po otwarciu nowego salonu zapowiadały się wielkie zmiany. Niestety jak się po tym okazało na gorsze. Moja wypłata wynosiła nico ponad (usunięte przez administratora)czyli najzniza krajowa. A obiecane było (usunięte przez administratora). Nie jestem jedynym pracownikiem oszukanym przez firmę. Nie wiem jak wygląda sprawa na innych salonach natomiast jeśli cenisz sobie spokój ducha i dobre zarobki to serdecznie odradzam pracę w salonie Agata w Opolu.

Nina

Rekrutacja do tej firmy, to przysłowiowa "łapanka" , nie liczą się dla nich kwalifikacje zawodowe, tylko kto pierwszy nadesłał aplikacje. Jeżeli chcesz pracować jako sprzedawca, to spiesz się z nadesłaniem aplikacji, bo po przejściu 2 etapów rozmow kwalifikacyjnych (1 etap są ćwiczenia, trzeba przedstawić innego uczestnika zapamuętuhąc min. 10 cech, 2 ćwiczenie, to trzeba wczuć się w rolę sprzedawcy i sprzedać wylosowaną kanapę), 2 etap, to rozmowa z każdym z osobna. W odpowiedzi można potem przeczytać: "Dzień dobry, chciałam Pani bardzo podziękować za udział w procesie rekrutacyjnym do naszej firmy, jednak ostatecznie nie możemy zaproponować Pani współpracy. Decyzja ta nie oznacza negatywnej oceny Pani kwalifikacji, które w pełni doceniam, wynika jednak z ukończenia procesu rekrutacyjnego i wybrania osoby, która aplikowała do nas wcześniej. Było nam niezmiernie miło spotkać się z Panią. Życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej." Więc się spiesz, bo kto pierwszy ten lepszy. Pozdrawiam wszystkich kandydatów i życzę powodzenia.

@Nina

Mi żadnego e-maila nie wysłali. Ciekawe czy beda raczyć wysłać w ogóle ;-)

@Nina

Mi też odmówili pracy, z takim samym tekstem w e-mailu jaki inni dostali. Ale jeszcze raz zgłoszę swoją kandydaturę w maju. Agata oficjalnie otwiera się w Zielonej Górze w III kwartale roku 2019. Biorąc pod uwagę 5 tygodni szkolenia i np. miesiąc towarowania mniejszych rzeczy, sprzedawców zatrudniać będą...w maju. A magazynierzy już mogą mieć szkolenie w połowie marca, bo towarowanie sklepu i magazynu dużymi meblami zajmuje 3 m-ce.

@Paulina

Dostałem info dzisiaj. Przyjęty na doradca klienta

@John Snow

Mi nic nie odpowiedzieli. Za małe doświadczenie widocznie, albo za dużo zaproponowałam na "rękę". Bynajmniej. Bardzo się cieszę, że Ci się udało :-). Mnie nic nie pozostaje, a dalej czegoś szukać "stabilnego". Ciekawi mnie ile Ci dali na rękę. Hm.

Malyurwis87
@Paulina

Prawda jest taka, że nikt nie da Ci dużej pensji na początek. Pensja zależy od zaangażowania pracownika. Jeśli ktoś się sprawdzi to na pewno może dostać awans. W końcu kierownictwo też zaczynało od najniższej krajowej i stanowiska sprzedawcy.

Ollla

Również się dostalam

@Paulina

No ale w trakcie rozmowy, Pani powiedziała, że szukają ludzi, którzy chcą zarabiać 5000 zl na rękę. Skrzywiła sié, jak powiedziałem jej, że wystarczy mi najniższa krajowa i wersalka raz w miesiącu. Coś za dużo powiedzialaś. Może 10 tys? Pozdrawiam

Annia766
@John Snow

Ile dostaje sie na rękę wypłaty jako doradca klienta ?

Popraw_koszulę
@Malyurwis87

Twoja wypowiedź "że nikt nie da Ci dużej pensji na początek" świadczy o bardzo głębokiej niewiedzy na temat aktualnego rynku pracy.

@Annia766

Na początku jakieś 2,2-2,3k potem wszystko zależy od prowizji jaka zrobisz

Malyurwis87
@Popraw_koszulę

To może nas oświecisz ile powinno się żądać na rękę podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

@Ptysio

Powiedziałam 2,800 na rękę.

Popraw_koszule
@Malyurwis87

Gdybym miał aplikować jeszcze raz na doradcę klienta wiedząc , że poza sprzedażą muszę robisz dużo więcej nie schodziłbym poniżej kwoty 3,5 tys netto podstawy plus prowizja.

@John Snow

Bardzo bym prosił, abyś napisał Johnie na forum, jak będziesz jechał na szkolenie do Białegostoku.

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Witam. Czy moglibyście napisać jakie są zmiany w Agata Meble? Sklep jest czynny od 10 do 20 ale czy pracuje się na dwie zmiany? Przed godziną otwarcia i po też? Jak wygląda przykładowy grafik?

Witam serdecznie, Czy ktoś może ma informację dotyczące stanowiska: Specjalista ds. reklamacji w Agata Meble? Jakie warunki finansowe, praca (w jakie dni i godziny), jak atmosfera? Pozdrawiam

Mega mi zalezy na pracy u nich. Kolega robi na magazynie juz drugi rok bardzo sobie chwali. Przeszedl z innej firmy i jak sam mowi warunki sa niebo a ziemia. Roboty jest sporo ale to standard jak wszedzie. Tylko tutaj za nadgodziny cos sie ma, a nie jak poprzednio. Zarobki sobie tez chwali a zwlaszcza traktowanie ludzi. Wszyscy pozytywnie nastawieni do innych i w ogole do pracy

@Marcin

To chyba kolega nie pracuje w Warszawie:)

Mierniak
@Ex_agata

Czemu kolega tak mysli? Ja pracowalem w zeszlym roku na magazynie w Warszawie i nie moglem na ekipe i astmofere zlego slowa powiedziec. Prace zmienilem tylko dlatego, ze dostalem lepsza oferte, ale naprawde bylo ok :)

@Mierniak

Cóż , znam kilku chłopaków z magazynu którzy przepracowali tam kilka dobrych lat i jak słyszę co tam się działo (i pewnie nadal dzieje)(usunięte przez administratora)

Mierniak
@Ex_agata

Pewnie jest to kwestia odczucia i towarzystwa.. no sam nie wiem, ale jak mowie, ja mialem naprawde fajna, zgrana ekipe i nie mielismy jakis wiekszych problemow nad ktorymi by trzeba bylo wylewac zale. Praca jak praca, bywalo, ze wychodzilem podirytowany, ale porownujac do obecnego stanowiska bywalo to bardzo rzadko.

Paulina

Dzwonili już z Agata meble zielona góra?

@Paulina

Powinni dzwonić w tym tygodniu.

@Paulina

Cześć masz już jakieś info z ZG?

Fifi
@Ptysio

Macie już jakieś info z Agata ZG?

K
@Paulina

Do mnie dzwonili dzisiaj, przyjety na magazyn

heniek
@K

a powiedzieli stawki

Witam, Czy aktualnie jest zapotrzebowanie do magazynu centralnego pod Piotrkowem Trybunalskim? Do kogo się zgłosić, dokumenty zostawione w budce ochraniarzy.. Dzięki

Wiola

Agata meble Gorzów Wlkp, nie polecam cały personel trzęsie portkami na sam widok (usunięte przez administratora) Siedź cicho, broń Boże się odzywać za dużo....

Zabrzanka

Salon w Gliwicach to istny (usunięte przez administratora) to jedyna rzecz nasuwająca się na myśl o tym miejscu. Część pracowników butiku trwa w tym upokorzeniu udając że wszystko jest ok. Natomiast (usunięte przez administratora)robi wszystko żeby to najgorsze wrażenie zatrzeć. Nie wiem dlaczego ale nikt nie emituje tych ocen. Myślę że inspekcja pracy poradzi sobie z tym problemem

@Zabrzanka

Aż z niecierpliwością czekam na opinie z zielonej góry ????

@Zabrzanka

Aż z niecierpliwością czekam na opinie z zielonej góry ????

Z niecierpliwością czekam na opinie z Zielonej Góry

Ptysio

Właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Zielonej Górze. Na początku lutego ma być odpowiedź. 20 marca planowane jest szkolenie. Pani powiedziała o zarobkach rzędu 3-5 tys netto dla sprzedawcy. Jak to jest w Polsce?

Artur
@Ptysio

Taaaak :) zarobki w Agacie są takie, ale czesto tez większe no ale to wiadomo że wszystko zależy od zaangażowania pracownika i jego checi :)

@Ptysio

3 tys zł to górna granica jaką osiągniesz jako sprzedawca w Agata Meble i to też nie w każdym miesiącu. Średnio jest to od 2- 2,5 tys zł na rękę.

jajoio

Chyba za kwartał haa

Pow pow pow! Piątek
@Ptysio

3-5tys ale za 2 miesiące to tak. (usunięte przez administratora)

Hej. No u mnie cisza

John Snow

Dostaliście już info z Agaty ZG?

Miras

Od nowego roku działam na magazynie w salonach agata gdańsk. Ogolnie atmosfera spoko, z ludźmi idzie sie dogadac, luzacko nastawieni, ale robotni. Kazdy mega zaangazowany w swoja robote, dlatego tez w sumie udaje sie wyrabiac z tematami w wyznaczonych godzinach. Zarobki tez spoko

Kika

A zarobki agata rzeszów?? :) jakies dodatki socjalne? Ogolna atmosfera?

Zagubiona

Witam proszę napisać mi jak przebiega taka rozmowa na sprzedawcę w Agata Meble? Jaki test. U nas w mieście dopiero budują salon lecz nie ukrywam chciałabym tam pracować :) Pozdrawiam

@Zagubiona

Rozmowa jest banalnie prosta , standardowe pytania typu " proszę opowiedzieć coś o sobie" lub " dlaczego Pani chce pracować w naszej firmie" Nie trzeba wiedzieć nic na temat mebli , ani też nic na temat firmy więc możesz być spokojna

Babolka

Hej hej Ile na start dostaje doradca klienta?

Kaufi

Cześć wszystkim. Dostałam pracę jako kierownik sprzedaży. Na całe szczęście brałam udział w innej rekrutacji na MM w Kaulandzie. Wybrałam Kauland. To co mi zaproponowano w Agata Meble do nowo powstającego salonu to porażka. 3800zl brutto! Życzę powodzenia dla innego Jelenia..

Mrozu
@Kaufi

Cześć ja również dostałam takie propozycje jednak jestem przed ostatnim etapem w Kaufandzie który odbędzie się w Warszawie. Będę wdzięczna za wszelkie informacje na temat MM Kaufland pomóż plissss kontakt : aleksandra.mrozowska4@wp.pl Z góry dziękuję

Iwona
@Kaufi

Pamiętaj proszę, by nie publikować w komentarzach nazw innych firm. Tego typu komentarze są postrzegane przez użytkowników forum jako wpisy konkurencji, a co za tym idzie, są dla nich mało wiarygodne. Wypowiadasz się w wątku firmy Agata i na pracy w tym miejscu się skupmy. Jakie jeszcze warunki zaoferowano Ci na opisanym stanowisku?

Ula
@Kaufi

Płakać się chce, gdy słyszy się, że dają takie niewielkie pieniadze na kierowniczym stanowisku.

JanuszE

Proces rekrutacyjny kiepsko, pierwszy etap w miarę ale drugi etap porażka te same pytania tylko że na rozmowie były 3 osoby, tylko po co!! Chyba dla jaj. Po 2giem etapie Agata meble zapewniała kontakt do danego dnia celem informacji do kandydata czy sie dostał czy nie. Brak kontaktu, trzeba się było upominać W jednym skrócie brak szacunku do kandydata myśląc że jest się bardziej ważnym niż osoba ubiegający się o pracę. Błędne myślenie Agata Meble. Wynagrodzenie zaproponowane marne, wymagają cudów w oferują ochłap. Powodzenia w dalszym szukaniu naiwniaków. Nie polecam oj nie nie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.