Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Ciekawski

Wie ktoś coś na temat zmiany kadry kierowniczej w magazynie centralnym oraz czy stawka podstawowa wzrosła?

Kurczak
@Ciekawski

Kadra kierownicza to już dawno pouciekała do innego magazynu w Głuchowie żeby nie mieć nic wspólnego z pewnym hanysem m.s.-zwykłej miernoty co ma układy z właścicielami i dlatego tam tak długo trwa,a reszta już niedługo (w tym ja) się będzie zwalniała.miernota doprowadziła do prawdziwej zapaści jeśli chodzi o zarządzanie magazynem,nikt normalny tam na kierownicze nie przyjdzie i nie będzie z nim współpracował,za duży rozgłos jest jak się tu traktuje ludzi.

Haja
@Kurczak

No dałeś się zeszmacić za kilka złotych????

Zawiedziona

Agata meble Gdańsk Szadółki bardzo niemiły pan na dziale reklamacji pomijając fakt iż na meble czekaliśmy dłużej ponad miesiąc to meble otrzymaliśmy nie kompletne i uszkodzone na reklamację czekamy następne ponad 3tyg a pan od reklamacji z łaską zgodził się przyjąć reklamację potraktował nas jak zło konieczne i na do widzenia otrzymaliśmy wiadomość że możemy czekać na swoją część mebli może 2tyg może 3 sam nie był wstanie podać terminu więc czas leci a my nadal czekamy i zero odzewu ze strony sklepu ani słowa przepraszam. Nie polecam meble bez szału a pan z działu reklamacji do bani brak słów nie polecam

Malina

Zamówiłam transport wniesienie i montaż mebli wszystko przebiegło sprawnie i bez zastrzeżeń co do montażu Pan zadzwonił o 14 informując że ma opóźnienie i będzie po 17 po czym o godzinie 17.30 Pan dzwoni i mówi że nie przyjedzie jednak dziś możnaz opłacony czekał na Pana od Pon a Pan mówi żebym robiła co chciała ale on nie przyjedzie.

Ptysio

Czy osoby z mojego naboru styczniowego 2019r. do Agata Meble Zielona Góra wytrzymały próbę czasu ? Czy ktoś już był na szkoleniu kwiecień/maj, czy jeszcze szkolenia nie było ? Chodzi o osoby z początku roku. Nabór do naszej Agaty był już w grudniu 2018r.

Badylek
@Ptysio

Szkolenia już się odbyły.Twraz praca pełna parą ????

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Darek

Czy wie ktoś coś na temat ogloszenia o pracę dla pracowników z Ukrainy w magazynie centralnym.

Ktos

Nie polecam pracy w Agata meble Rzeszow.Zarobki marne 2100na umowie,rekrutacje ciagle,ciagle tajemniczy klient. O atmosferze lepiej nie mowic.

mon
@Ktos

Tez nie polecam pracy w Rzeszowie,(usunięte przez administratora), a o atmosferze miedzy pracownikami lepiej nie wspominac.

Oksik

Witam, czy ktoś dostał się teraz na dniach do Agaty w Zielonej Górze na sprzedawcę? Na czym polega szkolenie, ile trwa?:) bo jak na razie nie dostałam informacji na temat szkolenia, ale dostałam się.

Pyśka
@Oksik

Szkolenie na nowy salon wygląda tak że jedziesz na inny w delegację i jesteś skazana na pracownikoiw danego działu i ich dobra wola jest że coś wytlumacza, o wszystko musisz się prosić A i tak zmienia się co chwilę wszystko.

@Oksik

Szkolenie polega na wyjechaniu do innego salonu. A co do czasu szkolenia, to zależy na jakie stanowisko się dostałaś. Na szkoleniu poznajesz w praktyce jak wyglądac będzie twoja praca. Uczysz się programu na którym będziesz pracować. Od ciebie zależy ile z tego szkolenia wyniesiesz, bo nikt na siłę ci wiedzy do głowy nie wbije. Nie jest tak jak mówią, że nie idzie się niczego nauczyc. Ja się dużo nauczyłam

@Oksik

Nie wiem jak będzie wyglądało twoje szkolenie, gdy na salonie już się pracuje, ale napewno o wszystkim cię poinformuja :-)

Oksik
@Ewa86

Dostałam się na sprzedawcę, wiesz może ile potrwa takie szkolenie?

@Oksik

Ale na sprzedawce mebli? Oni indywidualnie ci powiedzą. Nie wiem czy będziesz wyjeżdżać jak ci przyjęci wcześniej, czy może będziesz mieć szkolenie na miejscu

ksks

Czy ktoś starał się o pracę dekoratora w Agata meble w Rzeszowie? jakie są warunki, jakie stawki, jaka atmosfera ogólnie?

Nina

Czy ktoś wie ile zarabia się jako dekorator sklepu Agata ?

zainteresowana
@Nina

Byłaś może na rozmowie na to stanowisko?

TAk byłam :)

Tak byłam :)

Tak

zainteresowana
@Nina

Bierzesz udział w drugim etapie?

@zainteresowana

Przepraszam to ja się pytam :) O zarobki :)

ksks
@Nina

podpinam się pod pytanie! prowadzą właśnie rekrutację, warto?

Pomocy

Zielona Góra! Na jakiej ulicy robione są badania ze skierowania?

Ukrainiec

Co się dzieje na magazynie centralnym Agata meble? (usunięte przez administratora)

cichy78

Jak wyglada praca na magazynie w Agata.Ilość godzin zmiany zarobki?

Endriu
@cichy78

Praca jest bardzo przyjemna i w miłej atmosferze. Ludzie są bardzo pozytywnie nastawieni do ładu panującego w miejscu pracy. Pracujemy w stałych parach. Zarobki są adekwatne do naszych wydajności. Praca jest prosta. Norma do wyrobienia. Nawet jest czas żeby pomóc innym. Nie wiadomo czemu tylu ludzi zwalnia się w ostatnim czasie. Prawdopodobnie jest to związane z dobrobytem.

OmG - ma_sa_kra
@Endriu

Mówisz 2900brutto to dobrobyt w tych czasach.. Jestem pełen podziwu!

Vega
@Endriu

Jakieś jaja? Taka forma ironii??

Papa Marko
@Endriu

To są niesamowite jaja jeśli chodzi o dwóch uczestników forum a mianowicie: cichy78 oraz endriu. Już wyjaśniam czemu – otóż obydwaj panowie są brygadzistami na wysyłce magazynu centralnego AGATA MEBLE mało tego pracują na tej samej zmianie no i są to niesamowite osobowości. No i zaczynamy farse: jeden pyta drugiego jakie są warunki pracy na magazynie centralnym i jak myślicie jaka jest odpowiedź - ano taka iż jest wspaniale – otóż jest daleko od wspaniale a to dzięki niesamowitemu duetowi meneger –kierownik – których prowadzi wspaniały dyrektor wspierany raźnie przez cudownych koordynatorów.

Nie polecam pracy w Agata meble w Rzeszowie.Na umowie (usunięte przez administratora).Ciagla rotacja ludzi.

neni

Słuchajcie jak u Was wypadł tajemniczy klient?? W Warszawie na Okęciu jednej osobie wpisali naganę do akt a innym grożą zabraniem premii a nawet zwolnieniami. Jeśli ktoś coś wie dajcie znać.

Serwisant123

A ile zarabiają serwisanci i jakie są godziny pracy bo widzę ze jest ogłoszenie na rejon Łódzki.

M.Ola

Dzwonili do mnie z Zielonej Góry. Proponują trochę wyżej od najniższej krajowej. Premia dość duża 50% ale to i tak bardzo słabo. Pracujące soboty bez dodatków oraz niedziele handlowe. Nie zgodziłam się na te warunki. Po co pytali się ile chce zarabiać jak mają odgórnie narzuconą kwotę.

Ona
@M.Ola

Trochę więcej niż najniższa krajowa, czyli ile?

@Ona

2100 zł brutto

Patrycja.K
@M.Ola

A to nie jest przypadkiem tak, że te premie 50% masz tylko podczas okresu szkoleniowego? U nas teraz jest juz tak, ze po przejsciu tego czasu wysokosc premii zalezy od sprzedazy

ajka66
@Ex_agata

Najniższa krajowa to 2250 zł od stycznia 2019 więc piszesz bzdury.

@ajka66

Przepraszam za pomyłkę. Już dawno nie pracuje w Agacie meble więc najniższa krajowa jest mi obca

@Ex_agata

Najniższa krajowa wynosi 2250 brutto.

@ajka66

Niestety prawda, umowa jest tak sprytnie skonstruowana, że podstawę masz 2100 zł plus 10%premii, co daje najniższą krajową 2250 .

niktnicniewie
@Safiya23

to czyli nie jest prawdą to co mówią na rozmowie, że ok. 2300?

Aniela
@Patrycja.K

I jak jest wtedy z wynagrodzeniem? Czy to prawda że jest najniższa?

Popraw_koszule
@Aniela

Niestety tak

@niktnicniewie

Mnie na rozmowie mówili, że 5000 tysięcy miesiecznie mogę zarabiać ????

Edi

najnizsza jest 2250...

Magda

Czy ktoś został zatrudniony w Zielonej Gorze? Jak wyglądają tam zarobki na umowie? Bo na rozmowie z tego co słyszałam dosyć wymijająco odpowiada się ile wynosi podstawa -podobno „bardzo niewiele”.

Zainteresowana pracą

Witam, Czy ktos startuje na stanowisko - Specjalista ds. Marketingu w Agacie w katowicach? Ktos moze cos powiedziec, jak wyglada praca na tym stanowisku? Czy jest to proaca od poniedzialku do piatku, czy weekendy tez w to wchodza? Jaka jest stawka? Jaka atmosfera? Czy wgl warto aplikowac? Z gory dzieki za info.

Ja jestem zadowolona poniżej 2.500 nie schodzę a można wyciągnąć nawet 4000 Lubię atmosferę w Agata S.A. za: Współpraca z innymi

Aniela
@Kasia

Ale jako sprzedawca tyle zarabiasz?

niktnicniewie

Hej. Czy pracuje ktoś jako sprzedawca w agacie? Jakie są godziny pracy? I jak z wynagrodzeniem, ile średnio wychodzi?

@niktnicniewie

Co do zarobków to dostajesz dokładnie tyle ile napisała koleżanka Safiya23 powyżej. Pracujesz po 10 godzin dziennie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.