Opinie o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Integrum Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Porti

Polecam, dobre warunki jeśli chodzi o kasę

ok

Tutaj każdy jest traktowany na równi. Nie ważne czy młody czy stary, czy doświadczony czy to jego pierwsza praca czy też nie - nie ma wyzysku ani nic takiego.

Maria
@ok

Ale jeśli chodzi o tę równość to nie dotyczy wynagrodzeń? Nowoprzyjęci nie dostają tyle co starsi koledzy?

OK

Praca ok, dobrze mi się tam pracowało i nie narzekałem.

zadowolony

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Z początku obawiałem się, czy to miejsca dla mnie, ale szybko przekonałem się, że to sprawdzone i pewne miejsce dla osób, które szukają stałego zatrudnienia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
OsiedleZielon

Moim osiedlem administruje od początku IM. Współpraca przebiega bez problemów. Dba o czystość na osiedlu; prawidłowe rozliczenia całej wspólnoty. Duży plus za optymalizację kosztową - wymiana firmy ochroniarskiej; montaż CCTV. To wszystko przełożyło się na spadek kosztów utrzymania części wspólnych. Administrator naszego osiedla to przemiły Pan. Zawsze pomoże i doradzi. Na miejsce odpisuje nawet wieczorem. Więc wszystkie osiedlowe problemy są na bieżąco rozwiązywane. Polecam Integrum Management szczególnie za rozwiązanie problemy POR.

Maria
@OsiedleZielon

Tamta firma ochroniarska krótko rzecz ujmując się nie sprawdzała i stąd ta podmianka czy chodziło tylko o koszty? A dużo tych "osiedlowych problemów" tak właściwie macie czy raczej to sporadyczne delikatne przypadki?

Donter

Polecam gorąco, dzięki nim miałem okazję zarobić porządne pieniądze, a tego mi w życiu brakowało

Brooo

Polecam pracę, wszystko tak jak być powinno. Normalna umowa, dobra kasa.

Kowal

Dobre warunki współpracy. Jasno i konkretnie. To mi się podoba.

Cruu

Na ten moment nie ma do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam!

Ilona
@Cruu

A to długo już tam jesteś? :) Co cenisz sobie najbardziej? Rozwijasz się? Ludzie tam fajni?

Bartek

Jako właściciel mieszkania mogę zarekomendować tego zarządcę. Kontakt jest dobry, zawsze można o wszystko dopytać i wyjaśnić.

Lukito

Dobre warunki umowy.

Wawrzyk

Luźna praca, dobra kasa, no i przede wszystkim fajna atmosfera w pracy, a to najważniejsze, firma na duży plus

MSRT

Myślę że można polecić, bo dobre zarobki i warunki, które są w porzadku.

OK

Jak na razie jestem zadowolony z pracy. Jest co robić, człowiek się nie nudzi, ważne że jest robota i można kasę zarobić.

Chico

Zmieniliśmy zarządcę właśnie na Integrum i jest wszystko ok.

Maggie

Polecam, dobra praca

Kamila

Polecam, bo to najlepszy możliwy zarządca

Coatis

Ogolnie w porządku. Jest porządek i wszystkiego pilnują żeby było tak, jak być powinno.

Graam

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałem się na pracę tutaj.

Magda

Właśnie wróciłam z kontraktu z Niemiec. Będę starała się dostać. Dam znać czy się udało ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrum Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrum Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrum Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 160 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrum Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrum Management Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrum Management Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 438 ocen.

Integrum Management Sp. z o.o.