Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Jerzy

Czy naprawdę nie można lepiej napisać?

Maciek

Dno ,rok pracowałem ,własna działalność gospodarcza , samemu płacisz ZUS ,ZERO URLOPU ,mało przerwy ,współpracowny ok ale reszta kadry porazka ,nie polecam nikomu ,Zmiany po 14 godzin lepiej już na kasie pracować na etacie niż tutaj .

oszukany

praca instalatora to sciema.praca na wlasnej dzialalnosci i maja gdzies ze nie zarobisz.nie maja zlecen i szukaja ciagle nowych naiwniakow na instalatora.jak zrobisz plan tj 120 montazy tj 120 x 50 zl.od montazu tj 6 tys zysku tylko ze jest haczyk otoz 120 montazy zrobic to jest nie wykonalne gdyz nie maja wogole zlecen.jesli zrobisz mniej niz 120 montazy stawka jest 35 zl czyli np119 x 35 zl rowna sie 4100 zl minus zus i podatek zostaje ok 2 tysiace na reke.ale..!!!! jest haczyk ze w ciagu miesiaca zrobisz okolo 60 lub 70 montazy bo nie maja zlecen.czyli prawie nic nie zarobisz.w ogloszeniu pisza ladnie ze zarobki 0d 3 do 7 tys.chyba w snach.kolejna firma ktora oszukuje i wciska kit.kolega robil pry tym i zarobil 1000 zl na czysto.w dzisiejszych czasach trzeba uwazac gdzie i do kogo sie przyjmujemy do pracy.takie czasy.

Gogo

Dostaliscie już kase na łubinowej?

zebrano kilka osób na wyznaczoną godzinę, przedstawiono wymogi/płacę. dla tych poniżej 26 lat (umowa zlecenie), dla tych powyżej (działalność gospodarcza). w ofercie pracy na stronie internetowej była informacja "inna forma umowy"- gdyby TO było podane, to wcale nie byłoby mnie na tej rozmowie zapytano kto jest chętny, dla zainteresowanych wyznaczono termin szkolenia

kto jest chętny i nazwiska poproszę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Konrad2741

Jak przedstawia się w tej chwili sytuacja na Łubinowej, stanowisko konsultant - współpracownik? Czy połączenia praktycznie się nie urywają, czy jest chwila na oddech pomiędzy? Jak z zarobkami w przypadku umowy o zlecenie? Będę bardzo wdzięczny.

AJ
@Konrad2741

Kolejki całe dnie , zapieprzasz jak osioł a i tak się ktoś o coś przypierdzieli do Cb na podsumowanie, że coś źle nie patrząć na to ze odbierasz poł za poł

Czy pracując na infolinii jako współpracownik, połączenia tylko przychodzące trzeba również coś sprzedawac? Np KSW? Czy to jest obowiązek i trzeba jakąś norme wyrobić? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi że można tylko wyrobić godziny a za godzinę 16 zl brutto. Oddział Łubinowa prosze o odpowiedź.

@Nowy

Dołączam się do pytania, czy można zgarniać jakieś prowizje?

X
@Tomek

Prowizje za przedłużenie umowy, albo za nowego klienta tv/internetu, także filmy vod oraz gale ksw sie dostaje.

Iga

Fajna pracę mam w firmie. Niestety sporo osób nie nadaje się do takiej pracy a pewnie tera piszą na forum jak ich strasznie wykorzystywano!!!

Mam pytanie odnośnie pracy. Formą zatrudnienia na najniższych stanowiskach (konsultant) jest działalność gospodarcza, tzn firma vs firma. Czy po jakimś czasie, 3 czy 6 miesiącach pracy w ten sposób firma oferuje jakieś dodatki socjalne? Premię na święta, ubezpieczenie grupowe czy chociażby kartę multisport? Pytanie tyczy się szeregowego pracownika, bez umowy o pracę. Nie o kadrę menadżerską, czy etatowców. Z góry dziękuję za odpowiedź

nick
@Adam

Złotówki tam za darmo nie dostaniesz.

Roman
@nick

Nie prawda. Multisport jest, koszt miesięczny jest naprawdę nie wygórowany (ok. 20-30 zł). Premie coroczne są jak masz staż chociaż z pół roku, nie są małe. Świątecznych niestety nie ma i nigdy nie było dla współpracowników. Jak jesteś cierpliwy, ambitniejszy niż te wszystkie darmozjady, które to piszą negatywy i nie mają przebicia życiowego (tzw. gimbaza) oraz zagadasz to polecam dostać się do DOK i mieć spokój oraz normalnych przełożonych i lepsze warunki godzinowe czy unormowany grafik z ilością godzin jaka Ci odpowiada. Ubezpieczenia są w Twoim zakresie tak samo jak pilnowanie ZUS i US.

@Roman

... polecam dostać się do DOK . Co to jest DOK ?

JFK

Poszukuję osób do współpracy z działu utrzymania klienta w Cyfrowym Polsacie...Bardzo atrakcyjne zarobki przy niewielkim wkładzie pracy. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy : cyfrowe.media01@wp.pl

Rozbawiona
@JFK

Padłam. Byłam na takim szkoleniu i mam znajomych, którzy tam pracują. Co ciekawe nikt nigdy na podłodze nie siedział :D hahaha

JFK
@Rozbawiona

Mogę prosić o kontak mailowy? cyfrowe.media01@wp.pl

noregr man
@JFK

W (usunięte przez administratora) MAM PRACE W (usunięte przez administratora) POSAT A TE ZAROBKI TO MOZESZ WSADZIC JESCZE GLEBIJE,PRACUJE W NORWEGI TERAZ I NIE WEM CO ROBIC Z KASA HAHA

korek

jestem z koszalina wczoraj t j 24 11 2017 chciałem obejrzeć o godz 20 koncert disco polo niestety telewizja kablowa koszalin znowu miała awarię akurat na polsacie i o godzinie 20 nie mogłem się dodzwonić do serwisu tkk widocznie nikogo nie było przez takie niechlujstwo spadła oglądalność może polsat zainterweniuje w tej sprawie prawdopodobnie sygnału nie miałó kilkanascie tysięcy odbiorców

Trivet

DZień dobry wszystkim, czy pracuje/pracował ktoś w Cp na stanowisku instalatora ? Na OLX jest ogłoszenie od kilku tygodni że szukają osób na te stanowisko. Oferują niby duże wynagrodzenie, samochód, laptop, wszystkie niezbędne narzędzia. Może ktoś coś wie o tym, lub ma znajomego który robił na podobnym stanowisku.

Klopsik

Jeśli chodzi o prace na infolini, jak najbardziej polecam. Pracując 100h na miecha mam te ponad 2k, wystarczy umieć sprzedawać, rzecz jasna robie na zleceniu bo na firmie trzeba jednak więcej pracować i robic te 150 umów przez cały miesiąc żeby się opłacało. Więc jeśli jesteś przed 26 rokiem życia to polecam prace na zlecenie, mi za godzine pracy wychodzi ponad 20 złoty, czasem 25. Zależy od chęci najczęściej.

Klopsik

Jędrula

Jaki jest powód, że Cyfrowy Polsat ma tak długa listę ofert pracy? Jeszcze nie tak dawno można było pomarzyć tylko o pracy w takiej firmie a teraz proszę mają tyle wolnych miejsc pracy. Czyżby ogólny brak fachowców?

Aśka

Mam nadzieję, że te wszystkie dziwne systemy zatrudniania ludzi zostaną w sposób znaczący ograniczone!

Jasiek

Jeszcze nie tak dawno można było pomarzyć o pracy w takiej firmie a teraz niektórzy tylko narzekać potrafią. Widzę, że Cyfrowy Polsat ma bardzo długą listę ofert, jaki jest tego powód?

Pozdro
@Jasiek

Przede wszystkim mało kto pracuje w tej firmie. Jeśli już możesz współpracować z tą firmą. W większości zatrudniają na działalność gospodarczą, ewentualnie umowę zlecenie. O umowie o pracę możesz pomarzyć.

Nikx

Jeśli chcesz być zwolniony z dnia na dzień bez zapowiedzi jest to miejsce idealne dla Ciebie. Jesteś na niższym stanowisku, czyli jesteś kimś gorszym, czemu mieliby Cię szanować?

Nikx

Hrabia

Szkoda, że czasami nie potrafimy obiektywnie ocenić swoich umiejętności(słabych)

Weronika

@Mirek - czy udało Ci się zdobyć interesujące Cię informację? Warto podzielić się swoją wiedzą na temat zatrudnienia z innymi użytkownikami forum. Obecnie Cyfrowy Polsat prowadzi rekrutację na wiele stanowisk. Jak przebiega sama rozmowa kwalifikacyjna? Na co warto zwrócić uwagę przygotowując się na pierwsze spotkanie z pracodawcą? Osoby potencjalnie zainteresowane podjęciem pracy skorzystają na waszym doświadczeniu.

Ta na "nie"
@Weronika

Pracowałam w tym bajzlu 4 lata i... sorry, ale nie. Kierownikami zostają ludzie z racji wieku a nie na to co mają w głowie (a nie mają nic) Potem kierownikami zostają ich członkowie rodziny... Żenada. A jak nie włazisz w tyłek to nic nie osiągniesz...

Ta na "nie"
@Weronika

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowy Polsat S.A.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowy Polsat S.A.