Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

?????

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

tomasz

po jakim czasie dają znać o wyniku rekrutacji?

Mariusz
@tomasz

Zazwyczaj na drugi dzień

Nie najlepiej

Klienci tragedia, chyba najgorszy plebsu ma umowy z CP. Nawet ci pseudo wykształceni brzmią jak niedorobieni. Odkąd tu pracuje mam niechęć do ludzi. (usunięte przez administratora)

RODO

Ale numer :) negatywne opinie tutaj usuwają na bieżąco :) Dobre :) Kasa z Polsatu dotarła na GO WORK?

Secondo
@RODO

usuwają ależ oczywiście , usunęli już dawno te gdzie byli wskazani pseudpracownicy którzy sobie zasłużyli na pewne oceny!

@RODO

Go work prowadzi dla nich rekrutację.

zebrano kilka osób na wyznaczoną godzinę, przedstawiono wymogi/płacę. dla tych poniżej 26 lat (umowa zlecenie), dla tych powyżej (działalność gospodarcza). w ofercie pracy na stronie internetowej była informacja "inna forma umowy"- gdyby TO było podane, to wcale nie byłoby mnie na tej rozmowie zapytano kto jest chętny, dla zainteresowanych wyznaczono termin szkolenia

kto jest chętny i nazwiska poproszę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
alko

Tylko za przedstawienie ludziom takiej oferty pracy to powinni od razu zamykać w więzieniu.

Nie polecam. Przedszkole nie praca. Niskie płace i kiepski rodzaj umowy. Żeby przejść tam bezpośrednio przez firmę na zatrudnienie trzeba przepracować co najmniej 2 lata.

Srebrna_Kula
@Gość

Niektórzy pracują tam 10-11 lat i więcej na działalności i do dzisiaj nie dostali nawet propozycji przejścia na etat mimo zaangażowania... proszę tylko pomyśleć co oni mogą czuć.

@Srebrna_Kula

Mam przez to rozumieć, że na samym początku trzeba być przygotowanym na to, że pracodawca zatrudnia tylko i wyłącznie na podstawie współpracy przez własną działalność gospodarczą? Jeżeli by tak było, to mógłbyś napisać, czy firma pomaga pracownikowi w pierwszych miesiącach prowadzenia takiej działalności? Ciekawi mnie, czy można liczyć na odpowiednią pomoc.

@Srebrna_Kula

Co mogą czuć? A co mają w głowach? Zapewne zero ambicji

Kate

Ludzie a czy oprócz stawki 18 zł na h i prowizji za sprzedaż są też inne dodatki finansowe w postaci bonusu za przepracowana konkretną ilość godzin itd. I czy jeśli chodzi o umowę b2b to tylko jednoosobowa działalność wchodzi w grę czy pracują tam również ludzie na innych formach działalności?

Barbara
@Kate

Ja z kolei jestem tutaj, bo chciałam z kimś doinformowanym pogadać o procesie onboardingu. Jak to wygląda w Cyfrowym Polsacie? Kate, niestety nie znam odp na Twoje pytania, ale mam nadzieję, że jak się czegoś dowiesz to podzielisz się tutaj.

@Kate

18 zł za godzinę to ja miałem zaczynając pracę w 2013 :D Czyli nadal dziadostwo...

Czy firma w ogóle prowadzi rekrutacje? Pewnie nie jest łatwo się dostać tu do pracy?

@Karolina

Nonsens. Bardzo łatwo można dostać pracę na infolinii. Właściwie wystarczy, żebyś umiał czytać i pisać.

Leszek

Czyli nie trzeba mieć dużego doświadczenia. Czy zanim podejmie się pracę trzeba przejść przeszkolenie, a bardziej doświadczeni pracownicy pomagają się wdrożyć?

@Leszek

Firma szkoli od podstaw z wymaganego zakresu, a dodatkowo za te szkolenia płaci po rozpoczęciu pracy.

@Karolina

A po co Ty chcesz tam iść na litość boską? Zdrowie psychiczne Ci niemiłe ?

bysior

firma tragiczna, po 14 godzi sie pracuje na słuchawce, każą zakładać firmę a potem po 3 miesiacach z wieloma ludzi nie predłuzają umów.

@bysior

Bzdura, grafik jest bardzo elastyczny i można go dostosować do swoich potrzeb. A co do przedłużania umów po okresie próbnym to na prawdę trzeba się mocno nie przykładać do obowiązujących zasad i nie realizować minimum wyznaczonego celu.

Poli

(usunięte przez administratora) .Tragedia !!!

Xxxxcccc

Jest tyle ciekawych filmów, a Wy puszczacie jedno i to samo!!! Ileż można?! ????

Nie polecam

Byłem na rozmowie i to była tylko strata czasu. Śmieszne stawki, w ogóle nie konkurencyjne z innymi ofertami na rynku. Technologicznie średnio. Pan rekruter bardzo zestresowany, bardzo nie zachęcał do pracy tam, przedstawił projekt jako nieciekawy i nierozwojowy. Z tego co mówił to praca polega głównie na utrzymaniu legacy projektów. Po rozmowie i tak nie dostałem feedbacku, nie było obiecanego kontaktu

Leszek
@Nie polecam

Większość firm odzywa się tylko do kandydatów, którzy przeszli weryfikację pozytywnie. Z tego co piszesz nie byłeś zadowolony z zaproponowanych warunków wynagrodzenia. Czy rekruter oferował też prowizje od sprzedaży lub dodatkowe benefity?

nowy

Jak sie pracuje w biurze na Ostrobramskiej?

atoja

Niestety, poza atmosferą która jest w porządku więcej dobrego powiedzieć nie można. Brak umów o pracę, niezależnie od stażu pracy, przy pracy po 170 godzin wychodzi niecałe 2500 zł. Od tego odliczyć trzeba oczywiście zus. WSTYD. Praca dobra dla studentów, chcących dorobić. Bardzo duża rotacja, większość "pracowników" siedzi do czasu znalezienia innej pracy. Jest masa firm, które zatrudniają na dużo lepszych warunkach.

@atoja

Nie ma żadnej fizycznej możliwości, aby otrzymać zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? W takim razie, jaki rodzaj umów preferuje pracodawca? Pojawia się tu kolejne pytanie związane z urlopem wypoczynkowym. Czy można bez problemu otrzymać go w dogodnym dla nas terminie? Jak widzisz Twoja opinia, zrodziła kilka ważnych pytań, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz.

@Sławomir

Urlop bierzesz bezpłatny, tak to wygląda. Nie pracujesz nie dostajesz wynagrodzenia, które jest za przepracowane godziny .

@123

Więc wychodzi na to, że nie mamy żadnego płatnego urlopu. Szkoda, bo biorąc urlop bezpłatny, nasza pensja będzie sporo niższa. W takim wypadku skoro pracodawca praktykuje taką zasadę, to wiesz może, czy możliwe jest zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasowym?

enyone

pracownicy bardzo sie nie szanuja, 1 przelozony jest analfabeta i obraza pracownikow a drugi mowi by pracowali przed rozpoczeciem pracy podajac smieciowe argumenty

Hdjd

Pracowałam i nie polecam. Brak szacunku do pracownika, żeby zarobić porządne pieniądze trzeba pracować po prawie 200h miesięcznie - takie uroki samozatrudnienia :) gra nie warta świeczki

LAMA

Kolejny raz z przyjaciółmi oglądałem POLSAT SPORT FIGHT HD ( np: gala FEN w Lublinie ) i Wasz komentator doprowadza do szału. Jego wstawki i jąkanie się typu: mmnnny , ymmmn, nmmm, mmmuymn itd. są czymś co psuje całe widowisko. Czy Wy tego nie widzicie! Płacę wysoki abonament i obiecuję i nie tylko ja, że z tego powodu nie przedłużę go! pozdrawiam Andrzej lajfert (usunięte przez administratora)

obecny pracownik

Beznadziejna lokalizacja !! wymóg pracy na DG ??? zarobki proto wyliczyć  etat 160 h razy 18zł bo tyle teraz płacą wynosi 2880zł minus zus 1300 zostaje 1580 minus podatek dochodwy warunki pracy może nie są złe ,praca jak praca odbieranie bieżaca obsługa ale warunki zatrudnienia koszmarne

Czesław
@obecny pracownik

Faktycznie wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie, ale czy za dobre wyniki można uzyskać premię, a jeśli tak, to jak wygląda procentowo w stosunku do podstawy pensji. A inne benefity lub szkolenia? Napisz więcej szczegółów.

PIOTR

Faktycznie dobra firma dadzą ci 40 zł prowizji a oni przed cały okres umowy zarobią z 5 tysięcy albo i więcej jeśli podoba ci się zarabianie 100 zł na miesiąc i wolontariat dla polsatu to idz pracować i przestań pisać bzdury . ODRADZAM DENNA PRACA I BARDZO ZŁA LOKALIZACJA

Nie ważne kto
@PIOTR

Nie chcesz to nie pracuj.

KAPITAN AMERYKA
@PIOTR

Wiesz praca jak praca, 16 pln brutto to moze 10 lat temu bylo cos, teraz to na podobnych stanowiskach w innych firmach placa wiecej. Jak to nazywaja dosprzedaz uslug pewnie jest,przeciez tez Polsat musi zarobic. Kiedys tam pracowalem, i zaluje ze odszedlem, ale bylem mlody no i niedoswiadczony w zyciu slowem troche glupi i naiwny, inaczej wtedy postrzegalem swiat, teraz spowaznialem jesli mialbym cos zmienic w zyciu to raczej bym zostal w Polsacie Cyfrowym, i inaczej by sie wszystko potoczylo. Fakt rotacja jest a w jakiej firmie nie ma rotacji, przez to mozesz poznac duzo nowych ludzi, Zasady wspolpracy sa jasno okreslone, druga strona tej pracy ze caly czas cos sie zmienia, wiec musisz sie szybko uczyc nowych rzeczy. Kiedys jak ja sie przyjmowalem to placili 14 pln brutto i chyba po pol roku dawali 17 pln brutto. Wiadomo stres jest zawsze, ale pracowalem w innych firmach telemarketingowych i tam byl dopiero stres, w wielu firmach typu strikte sprzedaz bezposrednia albo przedluzanie umow jesli nie wyrobisz ich norm tak to nazwe to zwalniaja takich ludzi z dnia na dzien. Tak wiec oceniajac moje doswiadczenie to w skali od 1 do 10 dalbym firmie 8.

KAPITAN AMERYKA
@PIOTR

Piotr musisz wiedziec, ze nigdzie nie ma lekko. Polsat to raczej solidna firma, wiadomo jest stres i cisnienie. Ja z perspektywy czasu oceniam to dobrze. Z drugiej strony nie pracuje tam dawno, a wiele moglo sie zmienic.

Czesław
@KAPITAN AMERYKA

Faktycznie w firmie mogło się coś zmienić, ale skoro uważasz firmę za solidną to podstawy zatrudnienia na pewno zostały te same. Jeśli chodzi o ciśnienie i wyniki to nic dziwnego, bo każda firma dąży do zysków. Fajnie gdy wraz z dobrymi wynikami idą też gratyfikacje finansowe dla pracowników. Czy tak było kiedy parcowałeś w Cyfrowym Polsacie? Napisz więcej szczegółów.

mmckk

Po ponad 4 latach zakończyłem współpracę jako konsultant na Łubinowa 4a. Praca była warta uwagi na początku, kiedy obowiązywało stare prawo telekomunikacyjne. Od 12 grudnia 2018 obowiązuje nowe prawo, które nie pozwala sporządzać umów telefonicznie co przekłada się na bardzo niską prowizje. Bardzo ogromna ilość osób z opisanego wyżej powodu zrezygnowała lub zamierza zrezygnować z pracy jako konsultant. Osoby, które nie zamierzają sprzedawać są zobowiązane do realizacji bardzo ogromnej ilości godzin przyjmując przez cały dzień połączenie za połączaniem z powodu, że brakuje obsady do obsługi tak ogromnej ilości klientów. Jednym słowem praca jest ciężka a stawka nie jest adekwatna do wysiłku, który trzeba włożyć, aby wytrzymać odbierając połączenie za połączeniem. Kolejnym minusem pracy jest konieczność założenia działalności gospodarczej co przy zarobkach jako konsultant sprzedający jest tylko opłacalne przez okres ulgi na ZUS. Call Center funkcjonuje tak naprawdę dzięki starszym pracownikom, którzy w żaden sposób nie orientują się na rynku pracy, nie posiadają żadnego wyższego wykształcenia i nie zamierzają się rozwijać – są skazani na pracę w tym jednym miejscu. Chciałbym podkreślić, że w firmie jest bardzo dobre wsparcie jeśli chodzi o szkolenia związane ze sprzedażą lub procedurami wewnętrznymi firmy. Pracując jako konsultant jesteśmy wewnątrz firmy odcięci od świata zewnętrznego (nie można używać telefonów, brak dostępu do internetu) jest to ogromnym minusem, ponieważ nie jesteśmy nawet w stanie sprawdzić w wikipedii prostego hasła jeśli usłyszmy coś nowego od klienta.

Bobo bud
@mmckk

A nadal jest prowizja z przedłużonej umowy tak zwany "up" premia nadal jest 25 zł?

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowy Polsat S.A.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowy Polsat S.A.