MAW Telecom International S.A.

Opinie o MAW Telecom International S.A.

liki

Próby kontaktu z recepcjonistką- porażka, dwa razy się pytała czy na pewno do dobrej firmy dzwonię. Łaskawie nie chciało się jej sprawdzić potrzebnej informacji. Opryskliwa, niemiła, złosliwa i mówi szybko oraz niewyraźnie. Mam nadzije , że koejen osoby sie na nią nie natknął- bo się rozłączy w połowie rozmowy..i

Pierdzący w stołek

Tragedia i żenada w jednym! Zdecydowanie odradzam, chyba że lubisz pracować z środowisku (usunięte przez moderatora)! Wszyscy są leniwi, nic nie robią, pierdzą w stołki. Żadne zadanie nie jest wykonane jak należy, a to przecież zasługuje na potrącenie premii, zgodnie z zasadą "od kiedy Fenicjanie wynaleźli pieniądze, jeszcze nie znaleziono lepszego sposobu motywowania pracowników". Szerokim łukiem!

Zostaw opinię o MAW Telecom International S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAW Telecom International S.A.