Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

wolf

Byłem niedawno na spotkaniu rekrutacyjnym na Łubinowej. Niby wszystko w porządku, oferują płatne szkolenie i dobre zarobki, ale zdziwiło mnie, że wymagają własnej działalności. Przez 2 lata jest zniżka na ZUS, a co potem? Nie wiem czy nie lepiej iść do ochrony gdzieś na 200 godzin za 2500 PLN. Zero formalności, a kasa wpływa na konto.

Wy Już Wiecie KTO JPM

Witam serdecznie Pracowałem prawie 2 lata na Ł4. Generalnie jeśli chodzi o hajs, nie można narzekać, zawsze płatne na czas,jeśli dobrze sprzedawałeś to odczułeś to finansowo. Ekipa w pracy jeżeli chodzi o ludzi (konsule oraz świetni trenerzy oraz niektórzy z SKJIM ) złego słowa nie można powiedzieć, oczywiście znajdą się czarne owce i do tego sprzedawczyki co biegają do koordynatorów na skargi. Co do reszty, zasłona milczenia powinna być tutaj wszystkim. Koordynatorzy czy niektórzy kontrolerzy to ludzie którym słoma z butów wystaje, o czymś takim jak szacunek nie mają pojęcia. Zmiany 14h i 7h, wszystkie święta pracujace, weekendy również. Problemem na Ł4 są ludzie którzy tam zarządzają, nie szanują ludzi. Stąd ogromna rotacja, bo gdy wchodzi duzy ZUS to jaśnie Państwo da ci 2 zł podwyżki tylko zus wzrasta CI prawie o 700 zł, więc świeży pracownik zarabia więcej niż stary, chociaż ma mniejsze kompetencje. Generalnie 200 h się pracowało, praca wykańcza psychicznie a (usunięte przez administratora) co niektórzy kontrolerzy przentują (szczególnie S.S oraz M.J wieśniaki którym słoma z butów wystaje, jakbym spotkał to naplułbym na ryj) i koordynatorzy prezentowali to można książkę napisać. Generalnie praca zła nie jest, zła jest atmosfera którą tworzą Ci wyżej I ich klakiery, gdy chciało się cokolwiek załatwić zawsze było " nie da się" "nie mogę" ze wszystkim wiecznie problem a ciągle wymagania. Generalnie szkoła życia, pieniążek można wyciągnąć całkiem solidny i ciekawe doświadczenie, ale z perspektywy czasu uważam że za długo tam siedziałem :) Serdecznie pozdrawiam

Misio

Ja pracuje i jest mi dobrze, tylko klienci chu**e

waldemar

Witam Powiedzcie cos Tylko monterzy Jak praca Dla Cyfrowego Polsatu. Idzie wytrzymac.Jakie wam stawki wychodza w Miesiacu czy na.prawde wszyscy Musza zakladac Działalnosc G...Ile km robicie dziennie.Tylko szczerze.

Kristo
@waldemar

Każdy musi założyć działalność, co do pracy to jak najbardziej da się wytrzymać lecz też w zależności od rejonu bo to też różnica. Co chodzi o całokształt to na początek przygotuj się do zrobienia z domu magazynu na sprzęt które dostaniesz :). Odnośnie kilometrów to rowniez zależy od twojego rejonu ale przygotuj się na sporą kilometrówkę dziennie oraz sporo papierkowej roboty (ok 38% twojej pracy to papierologia). Co do zarobków to da się zarobić ale oczywiście wszystko zależy od chęci oraz liczby zleceń która zrobisz w miesiącu, są miesiące lepsze i gorsze ale źle nie jest.

zebrano kilka osób na wyznaczoną godzinę, przedstawiono wymogi/płacę. dla tych poniżej 26 lat (umowa zlecenie), dla tych powyżej (działalność gospodarcza). w ofercie pracy na stronie internetowej była informacja "inna forma umowy"- gdyby TO było podane, to wcale nie byłoby mnie na tej rozmowie zapytano kto jest chętny, dla zainteresowanych wyznaczono termin szkolenia

kto jest chętny i nazwiska poproszę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jak byś się nie starał to i tak mają Cie w d.......Samozatrudnienie. a po 2 latach rozwiązuja umowę z dni na dzień!!!!! Cwaniacy wykorzystują młodych i naiwnych ludzi .Nie radzę w tej firmie się zatrudniać !!!!Ostrzegam przed samozatrudnieniem.nawet kuroniówka Ci sie nie należy. Zostajesz bez środków do życia

@anonymous

Z jakiego powodu rozwiazali umowe, moze slabo pracowales/as? Znam,osoby co pracują po 5, 10 lat..

mati mateo

Na lubinowa w warszawie szukaja testerow z wyksztalceniem informatycznym, znajomoscia jezykow programowania i wiedza techniczna na umowe zlecenie przez agencje za 14brutto za godzine. Parsknalem śmiechem jak do mnie zadzwonili. Chyba nie trzeba nic wiecej dodawac..... Ta firma to dno, nic dziwnego ze taka rotacja. Za takie stawki to juz Ukraińcy nie chca robic

Djddj
@mati mateo

Ja (usunięte przez administratora) toc nikt tam nie przyjdzie z takimi referencjami od 4 tysiecy stawka za miesiac sie zavzyna i to dla juniorow a doawiadczony jescze by ich od scierw nawyzywal xD

Weronika

@hehe, Twoja wypowiedź nie wnosi nic konkretnego na forum. Może chciałbyś ją rozwinąć i napisać jak Ty oceniasz Cyfrowy Polsat jako pracodawcę? Czy jesteś obecnie w niej zatrudniony? Jeśli tak, to na jakim stanowisku i umowie?

hehe
@Weronika

A co Cię to ? Książkę piszesz?

hehe

Niezła beka te komentarze, ale co wda to da, kierownictwo wielcy Państwo a na gówniana umowę heheh

Weronika

@Papaj, jesteś byłym czy obecnym pracownikiem Cyfrowy Polsat? Jakie zostały zaoferowane Tobie warunki zatrudnienia? Zachęcam również inne osoby zatrudnione w firmie do aktywności na forum i do dzielenia się swoim doświadczeniem z nią związanym.

Papaj

Taka prawa że do polsatu zatrudnili by trynkiewicza po 25 latach więzienia, kiedyś byłem w wc męskim to kierownikowi troszkę białego proszku się wysypało , tragedia ta firma

Weronika

Czy ktoś z obecnych na forum brał udział w programie stażowym oferowanym przez Cyfrowy Polsat o nazwie: Cyfrowa Kariera? Jak wyglądał ich przebieg? Jak je oceniacie? Czy po zakończeniu stażu istniała szansa na otrzymanie zatrudnienia? Zachęcam do odpowiedzi na te pytania, gdyż będą cenną wskazówką dla osób na początku kariery zawodowej.

konsultamt

korposyf gdzie pieniadz dobry ale o atmosferze mozesz zapomniec, nikt z kadry nue ma kwalifikacji tylko biora dupolizow co na sluchawkach byli grzeczni i Ci kontrolerzy na terenie CP wielcy PAN SWIATA a poza praca nikt im prawie reki by nie podal, donoszenie to ich specjalnosc a jak zapytasz o cos technicznego te sie jąkają specjalisci za 2 zl. A Darek Harmata ma zaniki pamieci co miesiac jak ide zapytac o fakture

Hans

Witam Nie polecam chodzenie od drzwi do drzwi i nagabywanie starszych osób na internet i telewizje. Oraz bajki o sczeszcz kariery że za 4 mieszaczce... :( Gorąco nie polecam.

Alvaro
@Hans

...żeby coś komentować wypada najpierw przejść kurs wysławiania się.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi w dalszym ciągu praktyki?

Kodi

Praca na Łubinowej to jakaś masakra normalnie.Na śmieciówce oczywiście,można traktować jako dorywczą.Praca z jakimiś dzieciakami po gimnazjum z okolicznych wiosek, biorą chyba każego jak leci,aby umiał czytać i pisać.

Haha
@Kodi

Przedstaw sie jak taki odważny jesteś

Alvaro
@Kodi

Właśnie, popieram wniosek. młodych cwaniaczków, którzy tylko czatują na łatwy zarobek nie dając nic od siebie tu nie brakuje.

Jak się pracuje w dziale IT? Czy warto ?

MISIA

Jak pracuje się w księgowości? Zarobki, atmosfera, inne uwagi?

Weronika

@Maciek, napisałeś, że pracowałeś na własną działalność gospodarczą. Czy były inne formy zatrudnienia w Cyfrowy Polsat? Co dokładnie masz na myśli, że było mało przerwy oraz pisząc odnośnie kadry? @SKY, napisałeś/aś, że są prowizje oprócz pensji podstawowej. Czy oprócz tego są również benefity pozapłacowe? Jeśli tak, to jakie?

SKY

Mój post dotyczy oddziału Łubinowa.

SKY

Widzę wiele opinii negatywnych, natomiast ja pracuję w CP już 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze na czas, dobre prowizje za każdą sprzedaną umowę no i teraz jeszcze podwyżka z 16 na 18zł, a dla dłużej pracujących jeszcze więcej :):):) Większość postów wyssana z palca. W każdej firmie jest dużo plusów i minusów i nigdy nie znajdzie się pracy idealnej, ale z własnego doświadczenia polecam CP.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowy Polsat S.A.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowy Polsat S.A.