Esoleo Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Esoleo Sp. z o.o.

Cieszymy się, że jesteś!

Świat się zmienia, energetyka się zmienia, a my jesteśmy firmą z nieskończonymi możliwościami.

Miło nam, że interesujesz się ESOLEO i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, ponieważ zależy nam na opinii naszych obecnych i byłych pracowników.

Na wstępie chcielibyśmy zaprosić Ciebie do ewentualnego kontaktu pod adresem rekrutacja@esoleo.pl.
Zawsze postaramy się udzielić szczegółowych odpowiedzi na interesujące Ciebie pytania lub wszelkie uwagi.

Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej organizacji.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą.
W każdym dostrzegamy potencjał i dokładamy wszelkich starań by stworzyć przestrzeń oraz możliwość na rozwój zawodowy i osobisty.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!
Zespół nieskończonej energii
@nowyprzyszłypracownik

Cześć, pracuję już ponad rok i też czytałam te komentarze, większość to niezadowoleni doradcy klienta, tak jak widzę. Z tego co się orientuję to tylko procent niezadowolonych pisze komentarze. Dla mnie atmosfera odpowiada, w moim dziale jest ok i jestem zadowolona z pracy. Dużo pracy, wiadomo, a ostatnio nawet dodatki świąteczne i premie.

Wiktor
@Beny

Polecam. Dają samochód dostosowany PV, cały sprzęt, elektronarzędzia, roboty było i jest bardzo dużo. Miesięczne wynagrodzenia stała podstawa + premia od mocy instalacji.

@jarosław

Jarosławie, zatrudniałem się w Esoleo już ponad pół roku temu i chwalę sobie tę współpracę. Kiedy zatrudniał mnie kierownik regionalny otrzymywałem jasny i klarowny system prowizyjny w oparciu o B2B, który zaakceptowałem, dla mnie jest on atrakcyjny. Dostałem nową Kia Ceed z kartą paliwową, nikt dotychczas nie zwrócił mi uwagi w jaki sposób jego wykorzystuję i w jakiej ilości kilometrów a wykorzystuję go do celów służbowych. W przeciągu tego czasu tylko raz zdarzyła krótka obsuwa przy wypłacie. Wykonuję audyty, które są później weryfikowane i do tego biuro podchodzi dość restrykcyjnie. Trudno też oczekiwać żeby firma wypłacała zaliczki w okresie kiedy klient ma jeszcze prawo do odstąpienia od umowy lub bez wpłaty zaliczki. Instalację są realizowane dość szybko i sprawnie, dobre ekipy monterskie. Każdy może mieć swoje zdanie, ale ważne żeby podchodzić do swojej pracy rzetelnie a nie tylko narzekać, że są jakieś zasady; tak gdzie one są sprawa jest jasna i klarowna.

Ania

Akurat nie mogę powiedzieć złego słowa na Esoleo. Zawsze pisze komentarz ten kto chce wyrazić swoje niezadowolenie a ja właśnie piszę pochwałę dla tej firmy. Mam bardzo fajną ekipę w swoim biurze, spotykamy się popołudniami, atmosfera jest przyjazna i życzliwa. Pracodawca po okresie próbnym wręcza fajne benefity, Firma bardzo prężnie się rozwija i kibicuje jej jak tylko mogę. Stawia bardzo mocno na szkolenia i wdrożenie pracowników. Jest naprawdę ok. Ania

Nowy wpis

Farma fotowoltaiczna w Brudzewie

Największa farma fotowoltaiczna w Polsce o mocy 70 MWp znajduje się w Brudzewie. Została wybudowana dla grupy ZE PAK przez ESOLEO. Składa się ze 155 554 modułów fotowoltaicznych o mocy 455 Wp każdy i zajmuje teren ok. 100 ha. Została wybudowana w rekordowym czasie, w ciągu 8 miesięcy.

- Zielona energia z Brudzewa popłynęła dwa dni przed rozpoczęciem Szczytu Klimatycznego COP 26, zwanego „szczytem ostatniej szansy” dla świata na porozumienie w sprawie zatrzymania globalnego ocieplenia. – Takie inwestycje pokazują, że przy porozumieniu wszystkich: biznesu, mieszkańców i samorządu, możemy ten wyścig na rzecz ochrony klimatu wygrać

– mówi Mariusz Klimczak, Prezes ESOLEO Sp. z o.o.

„To jedna z największych w Polsce inwestycja w zieloną energię zrealizowana przez prywatny kapitał. Nasza nowoczesna i obecnie największa w Polsce elektrownia słoneczna to kolejny milowy krok w transformacji energetycznej zarówno ZE PAK, jak i całego regionu Wielkopolski. Chcemy, aby do 2030 roku PAK wytwarzał energię wyłącznie z odnawialnych źródeł – w tym m.in. ze słońca, wiatru i biomasy. Wkrótce uruchamiamy także w Koninie produkcję zielonego wodoru, który jest paliwem przyszłości”

– mówi Piotr Woźny, prezes ZE PAK SA.

Karol Nowy wpis

Pracowałem, pracuje i jestem zadowolony. Jest Ok.

Sławomir Nowy wpis
@Karol

Od jak dawna tu pracujesz? Coś o zarobkach powiesz? Ile może zgarnąć nowy pracownik?

Nowy wpis

Aktualność
Zastanawiasz się, czy masz szansę rozwoju w ESOLEO?

Zobacz, jak kariera naszych pracowników nabiera rozpędu!

W tej publikacji masz szanse poznać 3 naszych wspaniałych pracowników:

Wojciech Kowalczyk - karierę w naszej firmie rozpoczął już kilka lat temu na stanowisku Regionalnego Dyrektora Sprzedaży, a od kilku miesięcy pełni funkcję Dyrektora Rozwoju Rynku Biznesowego. Inwestycje biznesowe nie są dla niego tajemnicą.

Łukasz Osiński - rozpoczął z nami współpracę w 2020 r. na stanowisku Młodszego specjalisty ds. fotowoltaiki. Dzięki swojemu zaangażowaniu i sumienności w przeciągu roku awansował na Starszego Specjalistę ds. fotowoltaiki. Jako jedna z pierwszych osób współtworzył zespół weryfikacji mikroinstalacji.

Paula Kołos - jej kariera to świetny modelowy przykład ścieżki kariery w naszym zespole. Rozpoczęła pracę w ESOLEO na stanowisku Młodszego specjalisty ds. fotowoltaiki. Na początku 2021r. awansowała na Starszego specjalistę ds. fotowoltaiki. Jeszcze w tym samym roku postanowiła poszerzyć swoje horyzonty i rozwinąć w kierunku technicznym, co umożliwiło jej zaproponowane przez nas stanowisko Asystentki Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej. Dziś Paula jest Koordynatorem Projektów.

Takich historii w ESOLEO jest znacznie więcej!

Staramy się wspierać rozwój naszych pracowników.
Stale pomagamy pracownikom w osiąganiu ich osobistych celów, jak i  w zapewnieniu im odpowiednich warunków do rozwoju.

Masz pytania? Z chęcią odpowiemy na każde z nich.

Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@esoleo.pl

Dołącz do naszego Zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Obecny pracownik

Dla mnie jest ok. Zespół fajny, wypłaty, dobre, na czas. Praca stabilna. Firma z wizją. Nie mam na co narzekać.

Sławomir
@Obecny pracownik

Dobre to znaczy jakie? Ile na rękę wpada? Nadgodziny się zdarzają też?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Esoleo Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Sprzedaży Aktywnej? Podziel się swoimi wrażeniami!
ByłaP

Atmosfera w firmie jest świetna! Zawsze można było liczyć na pomoc kolegów i koleżanek oraz kierownictwa. Wynagrodzenie również adekwatne do wykonywanej pracy. Pracowałam przez trzy miesiące na okresie próbnym - wtedy kiedy było najwięcej roboty, bo klienci chcieli być jeszcze na "starych" zasadach rozliczania. Ogólnie bardzo ciepło i miło wspominam ten czas. Szkoda, że nasza współpraca zakończyła się w dosyć nieprzyjemny sposób. Dzień przed zakończeniem umowy na czas próbny dostałam informację, że umowa nie zostanie ze mną przedłużona i zostałam dosłownie na lodzie. A można było podejść do sprawy "po ludzku" i poinformować, że potrzebny był pracownik kiedy był największy "kocioł" i chociaz tydzień przed dać znać, że nie będzie dalszej współpracy. Po za tym było naprawdę wszytko ok. Miałam możliwość pracy zdalnej, kiedy byłam np. chora. Zdobyłam doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu OZE. Firma daje możliwość rozwoju i zdobycia nowych znajomości. Także podsumowując, zarobki naprawdę ok i atmosfera w pracy świetna! A to chyba najważniejsze, skoro większą część życia spędzamy na pracy.

@ByłaP

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i za czas wspólnie spędzony w naszym biurze. Dziękujemy za dotychczasową pracę. Co do zasady zawsze jak tylko mamy decyzję o przedłużeniu lub nie umowy niezwłocznie informujemy o tym naszego pracownika. Zapewne w tym przypadku nie mieliśmy ostatecznej decyzji o przedłużeniu umowy, bardzo przepraszamy za ten dyskomfort. Trzymamy mocno kciuki w poszukiwaniu nowej pracy.

Czy zarobki oferowane przez Esoleo Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

nowyprzyszłypracownik
@Administrator

Też chce o to samo zapytać? dodatkowo czy może się ktoś wypowiedzieć z działu logistyki jaka jest atmosfera? Dostałem się do pracy do Esoleo, ale teraz jak czytam te wszystkie komentarze to się zastanawiam czy angażować się w tą firmę czy dać sobie spokój. Proszę o szczere i obiektywne opinie

@nowyprzyszłypracownik

XYZ
@Pracownik

Jak słusznie zauważyłeś tylko procent niezadowolonych pisze komentarze. Ile zatem jest tych niezadowolonych w rzeczywistości.

@XYZ

XYZ mamy nadzieję, że jak najmniej. Każdy ma prawo do swojej opinii i jest ona dla nas bardzo ważna. Patrząc na badania opinii publicznej jesteśmy bardzo wysoko oceniani.

jarosław

Firma przez prawie 2 lata nie potrafi się zorganizować. Na ten moment więcej dyrektorów niż fabryka przewiduje. Większość z nich ma podstawione słupy ,żeby oprócz pensji brać kasę z boku. Firma założona z cudzych pieniędzy i dlatego rozmywa się odpowiedzialność. Od Zarządu po dyrektorów każdy gra na swój portfel, wynik jest taki że: - handlowiec nigdy nie wie czy i kiedy dostanie wynagrodzenie , bywa że za podstawowym wynagrodzeniem czeka prawie miesiąc. Zawsze jakieś wytłumaczenie: a to że księgowa miała hemoroidy, a to że kogoś palec bolał i nie mógł zrobić przelewu. Co miesiąc było to samo - obiecanki Zarządu o nagrodach za wynik sprzedażowy to jak wygranie w totka - słowa bez pokrycia ( mają parcie na szkło bo występują w programie "nasz nowy dom" a przyziemne sprawy jak wynagrodzenia to jakaś baśń z tysiąca i jednej nocy... Oni kasę maja co do dnia i godziny.... a że hołota taka jak ja nie ma to mamy w (usunięte przez administratora) taka jest postawa Zarządu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - wymagania jak przy zatrudnieniu o pracę ale oczywiście jesteś na samozatrudnieniu i ponosisz koszty zus i us ( nie każdy ma szansę być na małym zusie ) więc zazwyczaj masz na przeżycie raptem 1800 zł - zazwyczaj masz wyrobić normę czyli 20 audytów w miesiącu co oznacza że otrzymasz ( nie wiadomo kiedy) wypracowane 4 tys zł , które zostaną Ci odebrane przy sprzedaży instalacji czyli jakieś 22 kw - codziennie raportujesz do przełożonego: z kim się spotkałeś , jakie audyty umówiłeś- pełna kontrola - masz służbowe auto to nie możesz jechać 500 metrów na rynek po zakupy bo to czas prywatny więc musisz wybrać wariant z jazdą prywatną wokół komina co oznacza ,że z tej pseudo pensji potrącą Ci 400 zł + koszt na 1 km - i mógłbym to zrozumieć gdyby nie to ,że dla wyrobienia sztuki dla szruki musiałem dzień w dzień jeździć po 100 km do klienta gdzie z góry było wiadomo ,że nic z tego nie będzie. Ale w tej firmie inwigilacja jest na pierwszym miejscu! - leady ,które rzekomo oferuje firma to taki sam sen z nocy letniej jak wypłata wynagrodzenia za pracę w niewiadomym terminie !!!!!!!!!!!!!!! - handlowiec to zasadniczo śmieć w tej firmie bo "góra" robi swoje interesy więc ten śmieć niech nie zabiera czasu - w centrali od tematów podpisanych umów pozatrudniali dzieci, dla których logika i czytanie ze zrozumieniem jest archaizmem ( są od tego wyjątki ale na palcach jednej ręki policzyć ) - firma jest hojna dla zewnętrznych podmiotów ( czytaj: leasingów) bo kasę za instalację woła od nich dopiero po montażu więc handlowiec zobaczy prowizję najwcześniej za około 3 miesiące jak nie dalej. - firma nie wypłaca zaliczek za podpisane przez klienta umowy oraz przyjęte wpłaty. Kasa handlowcowi należy się dopiero po montażu i protokole odbioru co w praktyce oznacza dla handlowca perspektywę zarobku za kilka miesięcy bo na termin montażu wpływu nie ma ( firma dostaje 50% wpłaty od klienta i obraca kasą a ty człowieku czekaj) W pierwszej kolejności montują małe instalacje na dachach kowalskich ( bo tematy Polkomtela, który ponoć miał udostępnić bazy ) a instalacje rzekomo priorytetowe bo biznesowe maja termin jak stad księżyca. Zapytaj się sam siebie : kiedy prowizja ? i czy w ogóle skoro w terminie nie mogą wypłacić wynagrodzenia podstawowego Jak chcesz się zatrudnić to droga wolna. Ja NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) !!!

Buholz
@Witek

Nie no błagam jak już ktoś z HRów chce podszywać się pod innego pracownika i pisać tego typu komentarze-autolaurki to niech robi to chociaż w mniej oczywisty sposób

@Buholz

Buholz nie pracowałem nigdy w kadrach. Pracuję w Esoleo, dlatego też czytając powyższą opinię uważałem, że muszę się do niej odnieść, i tyle.

EnergyMan
@Witek

Obsuwa z wynagrodzeniem rzeczywiście zdążyła się raz. Raz w miesiącu i co miesiąc.

Zahior
@jarosław

Jak z tyłu spotkań pisałeś 20 kw to szukaj innej roboty . Jestem agentem i takie cyfry wyrabiam 5-7 spotkaniami w miesiącu ???? Kasę dają , leady dają , pensja na czas .

Grzes
@Witek

Dzień dobry, Czy mógłby Pan coś więcej opowiedzieć o pracy i obowiązkach swoich? Rozumiem, że pracuje Pan jako inspektor ds foto. Pozdrawiam

Iwona
@jarosław

Pracuję już ponad rok jako handlowiec i jestem bardzo zadowolona.

Zainteresowana
Kandydat

Chciałabym dowiedzieć się na temat warunków pracy w Esoleo w działach związanych z logistyką i zakupami. Jakie pieniądze? Jak atmosfera i kadra zarządzająca?

Dziewczyna
@Zainteresowana

Zespół jest fajny i zgrany. Jest dwóch kierowników od zakupów i logistyki a nad nimi p. dyrektor. Osobiście polecam.

Paula

Od ponad dwóch lat firma Esoleo pozwala mi się rozwijać i szerzej rozkładać „skrzydła zawodowe” - zachęcam do skorzystania z możliwości rozwoju jakie daje działanie w tej Spółce ???????????????? osoby, które są chętne do pracy i nie boją się wyzwań na pewno nie będą czuły się zawiedzione. Atmosfera i ludzie są tak pozytywni ze napędzają do działania każdego dnia. Polecam.

@Paula

No to super, że masz możliwości rozwoju. A jakbyś je miała opisać to jakie dokładnie tutaj są?

Ania

Pracuje w Esoleo od 4 miesięcy i nie mam na co narzekać. Jest ok, atmosfera przyjazna, zarobki dobre na czas.

@Ania

Zarobki dobre czyli ile konkretnie one wynoszą?

@Ania

Pani Aniu, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Wojtek

Praca w Esoleo jest super, atmosfera TOP, zarobki ok, młody dynamiczny zespół no i owocowe poniedziałki.

Krzysztof
@Wojtek

Owocowe poniedziałki są super, no i atmosfera też jest TOP, aż miło się przychodzi do pracy.

@Wojtek

Panie Wojciechu, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Maria

Kochani, dlaczego kasujecie negatywne komentarze? Bardzo ciekawa praktyka. Byli pracownicy i klienci mają do Was potężny żal.

@Maria

Pani Mario, Nie mamy w praktyce kasowania komentarzy. Wiemy, że usuwane są komentarze przez administrację serwisu, m.in. które są nie merytoryczne, fałszywe, zawierają nazwiska lub wulgaryzyzmy. Każdy komentarz traktujemy jako konstruktywną opinię, który chcemy zawsze dogłębnie wyjaśnić. Czasami trudno jest poprowadzić i wyjaśnić daną sytuację kiedy ktoś korzysta z pseudonimu lub wymyślonego nicku. Pozdrawiamy, Zespół Esoleo

Osa
Klient

Monter nie ma pojęcia ofotowoltaice i instalacji

@Osa

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, ale zbyt mało danych, żebyśmy mogli jakkolwiek odnieść się do tego. Posiadamy liczne, wyspecjalizowane ekipy trzy osobowe oraz naszych podwykonawców. Bardzo prosimy o kontakt pod nr tel. 22-299-16-16 w celu wyjaśnienia sytuacji i z należytą starannością zweryfikujemy podane dane. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Joanna

Pracuję w ESOLEO od ok. 8 mies. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest bardzo miła i tryb pracy również. Nie ma jakiegoś chorego pracowania w x nadgodzinach. Przełożony bardziej dba o Twór urlop (brak pracy podczas urlopu), niż człowiek sam. Nie ma odwiecznych telefonów po pracy ani podczas urlopu. Myślę, że wiele firm mogłoby się uczyć takiej kultury pracy od ESOLEO. Miło przychodzić codziennie do pracy z uśmiechem na twarzy.

Sławomir
@Joanna

Jak wygląda opcja awansu w firmie? Jest to możliwe bez "pleców" że tak powiem? :D

Jestem zadowolony.

Czy rotacja pracowników w Esoleo Sp. z o.o. na Kierownik Budowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 30 marca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

@Pytanie

Już spieszymy z odpowiedzią... W przypadku rekrutacji na stanowisko Kierownika Budowy to współpracujemy obecnie z najlepszymi kierownikami i nadal współpracujemy, jeszcze nikt nie odszedł ani my nie zakończyliśmy współpracy na tym stanowisku. Nowa rekrutacja to kolejne nasze projekty do poprowadzenia.

Konkurencja
Klient

Od 2 tygodni prowadzę rekrutację na handlowców. Mam na skrzynce kilkaset CV. Z tego jakieś 10% to ludzie po lub w trakcie Esoleo. Rozmawiałem z kilkoma kandydatami od Was tzn. po lub w trakcie Esoleo. I......niższego poziomu znajomości tematu PV, znajomości podstaw konfigurowania instalacji, znajomości podstawowych pojęć technicznych i handlowej obsługi Klienta, reprezentować już chyba nie można. Nawet jako Wasza konkurencja nie czuję satysfakcji. Pozdrawiam

@Konkurencja

Szanowna Konkurencjo, czytając powyższy post to nie dziwimy się, że takie CV spływają do Państwa, bo osoby, które z nami współpracują traktują Esoleo jako stabilnego pracodawcę, wobec powyższego nie czują potrzeby poszukiwania innego pracodawcy. Poszukują pracy ci, którym podziękowaliśmy za pracę z różnych względów (m.in. właśnie za brak najwyższej jakości wiedzy i doświadczenia) lub są w okresie wypowiedzenia umowy. Nie możemy też odpowiadać za to co ktoś wpisuje w swoje CV i czy z nami współpracuje bezpośrednio czy za pomocą naszych Partnerów. Zapewniamy, że obecnie współpracujący z nami długofalowo doradcy klienta to na najwyższym poziomie półka handlowców w Polsce w zakresie fotowoltaiki. Życzymy owocnych poszukiwań i rozwoju Państwa firmy. ESOLEO

Krzysztof
@Konkurencja

To fakt od dłuższego czasu obserwuje dużo Cv z Esoleo i przyznam że poziom wiedzy handlowców jest różny ale kto ma ich szkolić jak dyrektorzy i RKS (nie wszyscy) pojęcia nie mają o branży w której pracują bo w większości to spadochroniarze z Polkomtela. Poza tym oferta kiepska to i zarobki marne.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, dziękujemy za Pana subiektywną refleksję, ma Pan do tego prawo, jednakże fakty i rynek wskazuje na coś innego. Każdy z naszych Doradców Klienta przechodzi gruntowne szkolenie prowadzone przez klika dni przez nasz wewnętrzy Dział Szkoleń. Oczywiście zdajemy z tego sprawę, że zawsze można coś poprawić i udoskonalić, ilość naszych Doradców Klienta opiewa w trzycyfrowe liczby. Jeżeli chodzi o osoby z Polkomtela to jest ich mniejszość, ale cieszymy się, że współpracują z nami. Co do naszej oferty to liczba naszych Klientów w porównaniu do konkurencji świadczy o świadomym wyborze dostawcy jakim jest ESOLEO. Życzymy miłego dnia. Zespół ESOLEO

Aktualność
Dołącz do naszego Zespołu - zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania operacyjnego Menadżerów Sprzedaży :)

Ania

Pracuję ponad 6 miesięcy i jest ok.

True
Kandydat

Z opinii które otrzymałem miałem dostać odpowiedz odnośnie rekrutacji maxymalnie do końca miesiąca ( października ), z dniem dzisiejszym żadnej, ale to żadnej odpowiedzi zwrotnej … to pokazuje kulturę osób zarządzających…. Z poprzednich opinii wynika, ze jest w firmie główny hr manager, czy wie jakie praktyki odwalają szalone panie rekruterki ? Z mojej opinii powiem tak, mając do wyboru najlepsza kosztowo ofertę przedstawiona przez firmie esoleo wolałbym wziąć dużo droższa, byle by nie mieć NIC wspólnego z taka firma która zaprasza na spotkania a potem wielka cisza. Miejsce pracy, warunki stanowią ludzie… na prawdę żenujące praktyki, abyście pięknego któregoś dnia tak samo zostali potraktowani, większość hr do zwolnienia

@True

Szanowny Panie, bardzo prosimy o przesłanie na adres rekrutacja@esoleo.pl informacji na jakie stanowisko Pan aplikował oraz swoje imię i nazwisko w celu przekazania Panu informacji o statusie danego procesu rekrutacyjnego. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która została zaproszona na rozmowę rekrutacyjną otrzymała informację zwrotną. Prawdopodobnie ten proces rekrutacyjny, w którym Pan bierze udział nie został zakończony. Oczywiście przekażemy Panu wszelkie niezbędne informacje po otrzymaniu maila. Pozdrawiamy, HR Esoleo

Zostaw merytoryczną opinię o Esoleo Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Esoleo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Esoleo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Esoleo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Esoleo Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Esoleo Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Esoleo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Esoleo Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Esoleo Sp. z o.o.