Esoleo Sp. z o.o.

Opinie o Esoleo Sp. z o.o.

Iwona

Przeczytałam tę ofertę na doradcę klienta i coś mi się rzuciło w oczy w wymaganiach. Co to znaczy, że mile widziany proekologiczny styl życia? I jak to sprawdzają?

@Iwona

Pani Iwono, cieszymy się, że zainteresowała się Pani naszym ogłoszeniem na Doradcę Klienta. Jako organizacja, która przyczynia się dzięki swoim działaniom i zamontowanymi instalacjami OZE do zmniejszenia CO2 w naszym powietrzu pragniemy, aby każdy z naszych pracowników i współpracowników również przyczyniał się do tego swoim działaniem, czy to na terenie naszego biura czy w swoim życiu prywatnym. Chcemy, aby idea, która nam przyświeca była również odzwierciedlana przez naszych pracowników. Kryterium, które jest w ogłoszeniu jest dodatkowym kryterium, ale nie jest obligatoryjne. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Justyna
@Esoleo Sp. z o.o.

Czyli rozumiem, że ceni się pracowników, którzy nie dojeżdżają do pracy samochodami. Ale w przypadku, kiedy już są zmuszeni do tego to czy dysponują Państwo parkingiem dla pracowników?

@Justyna

Pani Justyno, każdy kto przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla jest warty pochwały. Nikt do niczego nie jest zmuszany a wręcz przeciwnie zachęcamy do postaw proekologicznych. W przy naszej centrali jest parking ogólnodostępny. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Julia

Dla mnie to solidny pracodawca. Polecam.

opoznienie

tylko u mnie taka wpadka z terminowością czy to u was standard, hmmm

@opoznienie

Dzień dobry, o jakim opóźnieniu jest tutaj mowa? Standardem u nas jest trzymanie się terminów, które ustalamy z Klientem. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem 222991616. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Joanna

Pracuję w ESOLEO od ok. 8 mies. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest bardzo miła i tryb pracy również. Nie ma jakiegoś chorego pracowania w x nadgodzinach. Przełożony bardziej dba o Twór urlop (brak pracy podczas urlopu), niż człowiek sam. Nie ma odwiecznych telefonów po pracy ani podczas urlopu. Myślę, że wiele firm mogłoby się uczyć takiej kultury pracy od ESOLEO. Miło przychodzić codziennie do pracy z uśmiechem na twarzy.

@Joanna

Jak wygląda opcja awansu w firmie? Jest to możliwe bez "pleców" że tak powiem? :D

Joanna
@Sławomir

Sławomir, to zależy od stanowiska. Moje stanowisko akurat jest takie, ze nie mam, jak awansować - ponieważ pod menadżerem jestem ja. :-) natomiast w działach, które są bardziej rozbudowane, jak najbardziej są duże możliwości awansu bez tzw. pleców. :) W tym momencie pracuje już ponad rok w firmie i nadal podtrzymuje swoją opinie, ze warto dołączyć do ESOLEO. Na każdej rozmowie rekrutacyjnej otrzymasz odpowiedz, jak wyglada ścieżka awansu na danym stanowisku. (warto pytac) :) Pozdrawiam!

@Joanna

Asiu, fajnie, że jesteś z nami. Twoja opinia pokazuje jakimi zasadami kierujemy się w naszej organizacji. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

@Joanna

A czy promujecie bardziej rekrutacje wewnętrzne czy zewnętrzne? To też dla mnie istotne, bo nie pracuję w firmie, a zastanawiam się, czy jest możliwość "wskoczenia" na dobre stanowisko, czy raczej należy zacząć od najniższego i piąć się w górę

@Iwona

Dzień dobry Pani Iwono, dla nas zawsze każda rekrutacja jest bardzo ważna. W zależności od stanowiska dostosowujemy pod to cały proces. Zawsze prowadzimy rozeznanie wewnętrzne do stanowisko wyższego szczebla w ramach prowadzonych ścieżek kariery. Odpowiadając na pytanie nie trzeba zaczynać od początku, aby objąć wyższe stanowisko. Wszystko zależy od danej osoby, jakie ma kompetencje, doświadczenie i predyspozycje do danego stanowiska. Zawsze aktualne procesy rekrutacyjne są zamieszczone na naszej stronie internetowej: https://www.esoleo.pl/kariera/ Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Przedstawiciel Handlowy

Jak z płatka

Dlaczego u nas

Beny

Wypowie się ktoś z pracowników jak wygląda praca instalatora? Widziałem niżej opinie o szefie, ktoś wie o co chodzi? Wisi ogłoszenie na instalatora i nie wiem czy się zgłaszać, ktoś powie coś więcej o szefostwie?

Wiktor
@Beny

Polecam. Dają samochód dostosowany PV, cały sprzęt, elektronarzędzia, roboty było i jest bardzo dużo. Miesięczne wynagrodzenia stała podstawa + premia od mocy instalacji.

Beny
@Wiktor

A co z szefostwem? Dlaczego o dyrektorze i zarządzie piszą tak źle? Jak już się zatrudnie to chce popracować dłużej a nie po miesiącu szukać innej roboty, bo kierownictwo patrzy tylko na swoje kieszenie A jak z wynagrodzeniem? Jakiś Jarosław niżej napisał, że nie jest tak kolorowo z pensjami, nie chce robić caly miesiąc za 1800zł a jak mają mi dać więcej i ucinać za coś z pensji to dziękuję za taką pracę. Wiktor, powiesz coś jeszcze?

Wiktor
@Beny

Cześć Beny, też czytałem to, ale to dotyczy chyba samego biura, według mnie nie dotyczy to instalatorów. Mam stałą podstawę plus premie od mocy instalacji, wypłacane są regularnie co miesiąc. Obecnie wyciągam ładne klika tysięcy i jestem zadowolony. Koordynatorki cisnął, ale jest dobrze, wiadomo, trzeba pracować. Wiadomo praca na dachach, ale to lubię.

@Wiktor

Wiktor, dziękujemy za Twoją opinię. Dobrze, że jesteś znami. Pozdrawiamy gorąco. Zespół ESOLEO

Jakubek

Pracuję jako doradca klienta w Esoleo już rok i dwa miesiące. Warunki jasne i przejrzyste, pełne wyposażenie, pensje na czas. Dla mnie ok.

Krystyna
@Jakubek

i Tobie na start to ile dali? chyba, że każdy ma tak samo?

pracownik 123

Pracuje już prawie rok w Esoleo w obsłudze klienta. Praca Ok, zarobki również. Jestem zadowolony z wyboru pracy.

Krystyna
@pracownik 123

zarobki zależne pewnie od wyniku? czy i tak jesteś w stanie podać widełki? i dasz znać jak w praktyce cała ta obsługa tutaj wygląda? jak rozwiązywane są występujące problemy?

Katarzyna

Jestem już po rekrutacji, podczas której uzyskałam bardzo wiele fachowych informacji na temat firmy i pracy doradcy klienta. Moja kandydatura została zaakceptowana. Zastanawiam się tylko czy audyty, które po jakimś czasie mam sama wykonywać będą weryfikowane przez techników. Ale o to mam zamiar jeszcze zapytać.

Dawid
@Katarzyna

Gratuluje że się dostałaś. Powiesz czego się dowiedziałaś na rekrutacji? Np. jakie są zarobki? Dobry poziom?

@Dawid

@Dawid, dziękuję bardzo.

@Katarzyna

Szanowna Kasiu, Witamy w naszym zespole!!! Gratulujemy. Opowiadamy na pytanie: każdy nasz audyt przechodzi weryfikację przez nasz Biuro ds. weryfikacji i jest szczegółowo sprawdzany. Dopiero po akceptacji naszego biura jest możliwość złożenia dla Klienta naszej oferty. Zachowując taką ścieżkę każdy nasz Klient ma pewność, że audyt jest przeprowadzony kompletnie, rzetelnie, instalacja jest bezpieczna i żadne dodatkowe koszty, które nie są potrzebne nie są naliczanie - m.in. to nas wyróżnia. Życzymy owocnej pracy. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

ex
@Katarzyna

Zapamiętaj. Sporo się nauczysz bo handlowiec w Esoleo robi wszystko. Nie licz na premie. Nawet najlepsi w tej firmie dostają tylkopodstawę. Tak jest to wyliczone i zapomnij o kokosach.

@ex

Szanowny EX, w naszej firmie każdy nauczy się wiele ponieważ liczne szkolenia, nowe produkty, praca z Klientem daje bardzo duże doświadczenie. Czy wykonanie audytu i poprowadzenie sformalizowania umowy - można nazwać wszystkim mając narzędzia i stałą pomoc przełożonych i naszego biura? Najlepsi dostają bardzo dobre wynagrodzenia w zależności od zaangażowania swojej pracy i są one bardzo wysokie. Same podpisanie EX świadczy o tym, że nasza wspólna przygoda jest już przeszłością. Szanujemy niniejszą opinię, ale mija się z rzeczywistością. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

@Esoleo Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Tak, potwierdzam, że tak jest. Zdążyłam się o tym przekonać, że mogę polegać na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu Działu Weryfikacji. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna

Evel

Opinie o logistyce i zakupach? Pojawiły się dwie oferty z zakupów i logistyki

Logistyk
@Evel

Fajny, młody i zgrany zespół. Jest podzielony na zakupy i logistykę. Dużo procedur, systemów, plików. Ciekawa praca przy dużych projektach.

Dominika
@Logistyk

Czyli starsze osoby nie mają szans, skoro jest to młody zespół?

Marconi
@Logistyk

Pracujecie z biura czy domu?

Logistyk
@Dominika

Oczywiście, że mają i mamy w Esoleo osoby w różnym wieku, liczą się kompetencje i doświadczenie.

pracuś

(usunięte przez administratora) Leadów nie ma. (usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy beznadziejna. Nie ma sprzedaży - nie ma pomysłów Centrali na przyszłość. Brak w ofercie produktów, które potrzebują klienci pomimo, że to zgłaszamy. Generalnie odradzam, chyba że chcesz sobie polatać dronem za darmo 3 miesiące i pojeździć służbowym autem. Z tym, że widzą na GPS gdzie jedziesz i jeżdżą za tobą. Generalnie odradzam.

@pracuś

Szanowny Pracusiu, Dziękujemy za opinię, ale nie możemy się z nią zgodzić ponieważ jest nieprawdziwa. Leady przekazujemy, oczywiście nie ma ich tyle jakie są oczekiwania handlowców, ale taka jest tendencja i obecna sytuacja na rynku w branży. Stale rozszerzamy naszą ofertę i oprócz fotowoltaiki mamy w swojej ofercie magazyny energii oraz pompy ciepła a za chwilę pojawią się nowe produkty. Sprzęt jakim wyposażamy naszych Doradców jest profesjonalny i kompleksowy do pracy z naszymi produktami. Jak widać trzy miesiące współpracy nie przyniosły efektów pracy więc najwidoczniej stąd taki post. Każda firma, która ma rozproszone struktury i flotę samochodową wyposaża swoje samochody w GPS, są to też wymogi leasingów. O śledzeniu nie ma mowy, takich praktyk nie robimy; jeżeli jest potrzeba to korzystamy wtedy z GPS. Życzymy miłego dnia. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO.

@pracuś

A jaki to ma wpływ na twoja prace może warto po prostu robić swoje i tyle?

ex
@Iwona

Iwona kiedy zorientowałam się, że zostałam sama w zespole oprócz jeszcze jednej osoby zorientowałam się, że jest coś nie tak. O pracy w Esoleo nie decyduje wkład i zaangażowania tylko to czy robisz bezwzględnie to co nakazuje Ci szef. Po prostu boję się, że mnie zwolnią bo między mną a szefami cytując piosenkę "nie ma fal".

@Iwona

Pani Iwono, mamy pewne standardy obsługi naszych Klientów, których oczekujemy od naszych Doradców. Wykonywanie swoich zadań w rozumieniu "zrobić swoje i tyle" jest jak najbardziej pożądanym nastawieniem, bo wynika z rzetelnego wykonywania swoich obowiązków. Wykonywanie ponad jest in plus, bo to tylko przekłada się na wymierne korzyści finansowe. Są osoby, które często się wypowiadają a wychodzą z założenia, że warto zaczepić się, zapłacą i zobaczymy co będzie później, jak zwolnią to trudno...", a później wielkie rozczarowanie. Nam zależy na fachowych, solidnych pracownikach, którzy w sposób kompetentny reprezentują naszą firmę i w sposób rzetelny przekazują naszą ofertę a to już sami Klienci podejmują racjonalną decyzję, ku naszej radości wybierając ESOLEO. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

@ex

Szanowna Pani EX, odnosząc się do ilości osób w zespole, czyli w danym momencie były dwie osoby - tak też bywa, być może był to czas zmian; są zespoły sprzedażowe, podzielone na regiony gdzie jest kilkanaście osób, wszystko zależy od regionu, zapotrzebowania, zmiennych jest wiele. Na pewno nie można patrzeć wybiórczo. Dla lepszego funkcjonowania zespołów sprzedażowych cała Polska podzielona jest na Regionalnych Kierowników Sprzedaży, którzy koordynują działania w regionie. Uważamy, że wzajemna współpraca jest obustronna i każda ze stron powinna być przekonana, że jest w dobrym miejscu, spełnia się, jest zadowolona ze swoich osiągnięć i "czuć" całą organizację - na tym polega współpraca. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Anka

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej ależ byłą dziwna. Miałam nadzieję na spotkanie kompetentnych osób, a bardzo się rozczarowałam. Przestarzałe spojrzenie, nietypowe wymagania.

@Anka

Szanowna Pani Anno, dziękujemy za Pani opinię jest ona dla nas cenna. Każdy ma prawo do swojego osądu i odczuć o danym spotkaniu. Dążymy cały czas do doskonałości, dlatego też prosimy o przekazanie swoich odrzuć drogą mailową rekrutacja@esoleo.pl a na pewno się do nich odniesiemy a co będzie można poprawimy. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Edyta Jawicka

Adres: Aleja Wyścigowa

Ciekawy

Warto aplikować do Esoleo? Jak oceniana jest praca u tego pracodawcy?

Patryk

Jestem zainteresowany pracą w strukturach Państwa firmy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego gdzie można się kierować ?

@Patryk

Panie Patryku, zapraszamy do aplikowania za pomocą naszej strony internetowej, gdzie są zamieszczone aktualne projekty rekrutacyjne. Link: https://www.esoleo.pl/kariera/ Życzymy powodzenia. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Patryk
@Esoleo Sp. z o.o.

Aplikacja została wysłana liczę na pozytywne rozpatrzenie oraz informację zwrotną Pozdrawiam

jarosław

Firma przez prawie 2 lata nie potrafi się zorganizować. Na ten moment więcej dyrektorów niż fabryka przewiduje. Większość z nich ma podstawione słupy ,żeby oprócz pensji brać kasę z boku. Firma założona z cudzych pieniędzy i dlatego rozmywa się odpowiedzialność. Od Zarządu po dyrektorów każdy gra na swój portfel, wynik jest taki że: - handlowiec nigdy nie wie czy i kiedy dostanie wynagrodzenie , bywa że za podstawowym wynagrodzeniem czeka prawie miesiąc. Zawsze jakieś wytłumaczenie: a to że księgowa miała hemoroidy, a to że kogoś palec bolał i nie mógł zrobić przelewu. Co miesiąc było to samo - obiecanki Zarządu o nagrodach za wynik sprzedażowy to jak wygranie w totka - słowa bez pokrycia ( mają parcie na szkło bo występują w programie "nasz nowy dom" a przyziemne sprawy jak wynagrodzenia to jakaś baśń z tysiąca i jednej nocy... Oni kasę maja co do dnia i godziny.... a że hołota taka jak ja nie ma to mamy w (usunięte przez administratora) taka jest postawa Zarządu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - wymagania jak przy zatrudnieniu o pracę ale oczywiście jesteś na samozatrudnieniu i ponosisz koszty zus i us ( nie każdy ma szansę być na małym zusie ) więc zazwyczaj masz na przeżycie raptem 1800 zł - zazwyczaj masz wyrobić normę czyli 20 audytów w miesiącu co oznacza że otrzymasz ( nie wiadomo kiedy) wypracowane 4 tys zł , które zostaną Ci odebrane przy sprzedaży instalacji czyli jakieś 22 kw - codziennie raportujesz do przełożonego: z kim się spotkałeś , jakie audyty umówiłeś- pełna kontrola - masz służbowe auto to nie możesz jechać 500 metrów na rynek po zakupy bo to czas prywatny więc musisz wybrać wariant z jazdą prywatną wokół komina co oznacza ,że z tej pseudo pensji potrącą Ci 400 zł + koszt na 1 km - i mógłbym to zrozumieć gdyby nie to ,że dla wyrobienia sztuki dla szruki musiałem dzień w dzień jeździć po 100 km do klienta gdzie z góry było wiadomo ,że nic z tego nie będzie. Ale w tej firmie inwigilacja jest na pierwszym miejscu! - leady ,które rzekomo oferuje firma to taki sam sen z nocy letniej jak wypłata wynagrodzenia za pracę w niewiadomym terminie !!!!!!!!!!!!!!! - handlowiec to zasadniczo śmieć w tej firmie bo "góra" robi swoje interesy więc ten śmieć niech nie zabiera czasu - w centrali od tematów podpisanych umów pozatrudniali dzieci, dla których logika i czytanie ze zrozumieniem jest archaizmem ( są od tego wyjątki ale na palcach jednej ręki policzyć ) - firma jest hojna dla zewnętrznych podmiotów ( czytaj: leasingów) bo kasę za instalację woła od nich dopiero po montażu więc handlowiec zobaczy prowizję najwcześniej za około 3 miesiące jak nie dalej. - firma nie wypłaca zaliczek za podpisane przez klienta umowy oraz przyjęte wpłaty. Kasa handlowcowi należy się dopiero po montażu i protokole odbioru co w praktyce oznacza dla handlowca perspektywę zarobku za kilka miesięcy bo na termin montażu wpływu nie ma ( firma dostaje 50% wpłaty od klienta i obraca kasą a ty człowieku czekaj) W pierwszej kolejności montują małe instalacje na dachach kowalskich ( bo tematy Polkomtela, który ponoć miał udostępnić bazy ) a instalacje rzekomo priorytetowe bo biznesowe maja termin jak stad księżyca. Zapytaj się sam siebie : kiedy prowizja ? i czy w ogóle skoro w terminie nie mogą wypłacić wynagrodzenia podstawowego Jak chcesz się zatrudnić to droga wolna. Ja NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) !!!

Witek
@jarosław

Jarosławie, zatrudniałem się w Esoleo już ponad pół roku temu i chwalę sobie tę współpracę. Kiedy zatrudniał mnie kierownik regionalny otrzymywałem jasny i klarowny system prowizyjny w oparciu o B2B, który zaakceptowałem, dla mnie jest on atrakcyjny. Dostałem nową Kia Ceed z kartą paliwową, nikt dotychczas nie zwrócił mi uwagi w jaki sposób jego wykorzystuję i w jakiej ilości kilometrów a wykorzystuję go do celów służbowych. W przeciągu tego czasu tylko raz zdarzyła krótka obsuwa przy wypłacie. Wykonuję audyty, które są później weryfikowane i do tego biuro podchodzi dość restrykcyjnie. Trudno też oczekiwać żeby firma wypłacała zaliczki w okresie kiedy klient ma jeszcze prawo do odstąpienia od umowy lub bez wpłaty zaliczki. Instalację są realizowane dość szybko i sprawnie, dobre ekipy monterskie. Każdy może mieć swoje zdanie, ale ważne żeby podchodzić do swojej pracy rzetelnie a nie tylko narzekać, że są jakieś zasady; tak gdzie one są sprawa jest jasna i klarowna.

Buholz
@Witek

Nie no błagam jak już ktoś z HRów chce podszywać się pod innego pracownika i pisać tego typu komentarze-autolaurki to niech robi to chociaż w mniej oczywisty sposób

Witek
@Buholz

Buholz nie pracowałem nigdy w kadrach. Pracuję w Esoleo, dlatego też czytając powyższą opinię uważałem, że muszę się do niej odnieść, i tyle.

EnergyMan
@Witek

Obsuwa z wynagrodzeniem rzeczywiście zdążyła się raz. Raz w miesiącu i co miesiąc.

Zahior
@jarosław

Jak z tyłu spotkań pisałeś 20 kw to szukaj innej roboty . Jestem agentem i takie cyfry wyrabiam 5-7 spotkaniami w miesiącu ???? Kasę dają , leady dają , pensja na czas .

Grzes
@Witek

Dzień dobry, Czy mógłby Pan coś więcej opowiedzieć o pracy i obowiązkach swoich? Rozumiem, że pracuje Pan jako inspektor ds foto. Pozdrawiam

@jarosław

Pracuję już ponad rok jako handlowiec i jestem bardzo zadowolona.

Bogdan
@Iwona

Z czego najbardziej? Mam też pytanie, czy można w Esoleo otrzymać UoP lub umowę zlecenie? Nie każdy chce od razu pracować na własnej działalności.

@Bogdan

Cześć, z tego co się orientuję u pracowników biurowych to oczywiście umowa o pracę, są też zlecenia. Na stanowisku doradcy klienta nie ma umów o pracę, bo to innych charakter pracy i nawet nie chcę UoP. Jestem zadowolona ze swojego kierownika, ze sprzętu, który dostałam do audytów i zarobków.

Uszkodziliście Państwo dach podczas instalacji. BOK nie potrafi mi pomóc, a handlowiec już nie pracuje w Waszej firmie. Z kim i w jaki sposób mam się skontaktować? Czuję się powoli bezsilny.

Szanowny Panie Macieju, Oczywiście przyjrzymy się i rozpatrzymy niezwłocznie Pana sprawę i jej zasadność jako reklamację montażu. Bardzo proszę o wysłanie maila na reklamacje@esoleo.pl. Pozdrawiamy, Zespół ESOLEO

Panie Macieju, już ustaliliśmy Pana sprawę. Montaż został prawidłowo wykonany, szkoda nie powstała w wyniku montażu.

Karol

Pracowałem, pracuje i jestem zadowolony. Jest Ok.

@Karol

Od jak dawna tu pracujesz? Coś o zarobkach powiesz? Ile może zgarnąć nowy pracownik?

Obecny pracownik

Dla mnie jest ok. Zespół fajny, wypłaty, dobre, na czas. Praca stabilna. Firma z wizją. Nie mam na co narzekać.

@Obecny pracownik

Dobre to znaczy jakie? Ile na rękę wpada? Nadgodziny się zdarzają też?

ByłaP

Atmosfera w firmie jest świetna! Zawsze można było liczyć na pomoc kolegów i koleżanek oraz kierownictwa. Wynagrodzenie również adekwatne do wykonywanej pracy. Pracowałam przez trzy miesiące na okresie próbnym - wtedy kiedy było najwięcej roboty, bo klienci chcieli być jeszcze na "starych" zasadach rozliczania. Ogólnie bardzo ciepło i miło wspominam ten czas. Szkoda, że nasza współpraca zakończyła się w dosyć nieprzyjemny sposób. Dzień przed zakończeniem umowy na czas próbny dostałam informację, że umowa nie zostanie ze mną przedłużona i zostałam dosłownie na lodzie. A można było podejść do sprawy "po ludzku" i poinformować, że potrzebny był pracownik kiedy był największy "kocioł" i chociaz tydzień przed dać znać, że nie będzie dalszej współpracy. Po za tym było naprawdę wszytko ok. Miałam możliwość pracy zdalnej, kiedy byłam np. chora. Zdobyłam doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu OZE. Firma daje możliwość rozwoju i zdobycia nowych znajomości. Także podsumowując, zarobki naprawdę ok i atmosfera w pracy świetna! A to chyba najważniejsze, skoro większą część życia spędzamy na pracy.

@ByłaP

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i za czas wspólnie spędzony w naszym biurze. Dziękujemy za dotychczasową pracę. Co do zasady zawsze jak tylko mamy decyzję o przedłużeniu lub nie umowy niezwłocznie informujemy o tym naszego pracownika. Zapewne w tym przypadku nie mieliśmy ostatecznej decyzji o przedłużeniu umowy, bardzo przepraszamy za ten dyskomfort. Trzymamy mocno kciuki w poszukiwaniu nowej pracy.

Czy zarobki oferowane przez Esoleo Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

nowyprzyszłypracownik

Też chce o to samo zapytać? dodatkowo czy może się ktoś wypowiedzieć z działu logistyki jaka jest atmosfera? Dostałem się do pracy do Esoleo, ale teraz jak czytam te wszystkie komentarze to się zastanawiam czy angażować się w tą firmę czy dać sobie spokój. Proszę o szczere i obiektywne opinie

@nowyprzyszłypracownik

Cześć, pracuję już ponad rok i też czytałam te komentarze, większość to niezadowoleni doradcy klienta, tak jak widzę. Z tego co się orientuję to tylko procent niezadowolonych pisze komentarze. Dla mnie atmosfera odpowiada, w moim dziale jest ok i jestem zadowolona z pracy. Dużo pracy, wiadomo, a ostatnio nawet dodatki świąteczne i premie.

XYZ

Jak słusznie zauważyłeś tylko procent niezadowolonych pisze komentarze. Ile zatem jest tych niezadowolonych w rzeczywistości.

@XYZ

XYZ mamy nadzieję, że jak najmniej. Każdy ma prawo do swojej opinii i jest ona dla nas bardzo ważna. Patrząc na badania opinii publicznej jesteśmy bardzo wysoko oceniani.

Zostaw merytoryczną opinię o Esoleo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Esoleo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Esoleo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Esoleo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 24 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Esoleo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Esoleo Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Esoleo Sp. z o.o.