Promedica24

Opinie o Promedica24

gość

Nigdy z promedicą

Gracha

Dobrze się czuję w tej pracy, ja z niej nie zrezygnuję, mam nadzieję że firma ze mnie też nie!!!!!!!!!!!

otvarta

Ten kurs niemieckiego jest przydatny. Duże ułatwienie, żeby po nim pracować i żyć. Cieszę się że miałam możliwość skorzystać

Katarzyna

Mam same pozytywne doświadczenia .Praca nie lekka ale i wypłata też nie mała

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

Halina

Trafiłam w dobre środowisko i na miłego podopiecznego więc ja mam zdanie pozytywne. Nie znam dobrze języka a i tak się świetnie da dogadać, jak się chce to można wszystko!

A.K.

Legalna praca za granicą z duża pomocą w firmy w aklimatyzacji i przejęciu obowiązków.

super

super warunki pozdrawiam

VVPP

Ze znajomością podstaw języka jest o wiele łatwiej i przyjemniej. Polecam robić kurs, mniej stresu, wtedy wszystko jest jasne.

iz69

Życzę powodzenia i proszę się nie stresować, to praca, tylko praca. Trzeba zrobić swoje i korzystać z życia a wypłata w tym pomaga :)

Lidzia

Zadowolenie na 100% Mam zamiar pracować jak długo zdrowie pozwoli. Praca daje mi wielką satysfakcję. Nie sądziłam że będę az tak zadowolona

Gabriela

Dobre warunki pracy i zarobki lepsze niż w Polsce

Jadwiga

CI którzy tu narzekają to się chyba spodziewają nie wiadomo czego po tej pracy. A firma jak dla mnie zapewnia stabilne zatrudnienie i to jest ok.

Jaga
@Jadwiga

Nie kyorym opiekunom wydaje sie ze jada na urlop a nie do pracy.Przyjezdzajac na kontrakt nie interesuje ich jakiej opieki wymaga podopieczny tylko pierwsze pytanie ile ma pieniedzy na zakupy,moim zdaniem jest to istotna sprawa ala drugo rzedna moglabym jeszcze duzo przykladow przytoczyc ale sami wiecie jak to wyglada

ania
@Jaga

Droga koleżanko o pacjencie wiadomo ,kiedy został przedstawiony profil podopiecznego.A sprawy organizacyjne typu ile pieniędzy jest na tydzień ,kto robi zakupy i jak wygląda wolny czas to kwestia dogadania się z rodziną ,a to robi się od razu po przyjeździe,a nie po kilku tygodniach...Tego nie ma w opisie podopiecznego.

Mm
@Jaga

Masz racje ja spotkalam sie z pierwszym pytaniem czy jest rower i ile polek pracuje na tej wsiZero pytania o pacjeta

Gosc
@Jadwiga

Każda zapewnią stabilne zatrudnienie jeśli spełniasz dwa warunki ; Będziesz zasuwac na nich bez zbędnych pytań. Będziesz pracować za grosze . No i oczywiście powinnaś być " cyborgiem" ktory nie musi spać, jeść i tak w ogóle dopóki nie padniesz na pysk z wycieczenia . To ci zagwarantuje każda z firm miłym tonem przedstawianej oferty . Pozdrawiam

Aleksandra

Mnie tu brakuje jednego - piszą same opiekunki, a przecież ktoś je koordynuje, ktoś robi nabory i przeprowadza rekrutację. Dlaczego w ogóle nie wypowiadają się stałe pracownice agencji?

moje zdanie

W pracy można poznać bardzo życzliwych ludzi, którzy we wszystkim pomogą szczególnie na początku

tereska

Różnie się trafia, ja widocznie miałam szczęście, bo moja babcia jest super. Panie z biura pomocne i życzliwe.

opiekunka

Wyjechałam na kontrakt do Niemiec w ciągu 2 tygodni od zgłoszenia się do firmy. Było ok.

Gienia

nie narzekam

obi

Dużo ogłoszeń i ofert pracy. Jest w czym wybierać.

Wanda

Nie mogę złego zdania powiedzieć o firmie promedica24 – wiele znajomych jeździ i potwierdza moje słowa – bezpiecznie, dobrze płatne, życzliwa atmosfera

Jolanta

Lubię swoją panią koordynatorkę jest dobra w tym co robi i bardzo pomocna

ania
@Jolanta

a cos więcej z jakiego oddziału .. i cóz takiego ta pani robi ponad to za co jej płacą....

Jaga
@Jolanta

Bo naprawde sa bardzo pomocne jak jezdze 5 lat nie spotkalam sie zeby koordynator zignorowal mnie zawsze uzyskalam pomoc i naleza sie glebokie uklony za wykonywana prace

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 338, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24