Opinie o tatuum.com - KAN Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kan Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kan Sp. z o.o. w Łódź

Jolanta

Pieniądze psie a wymagania niczym w LV lub innym Armanim. W kadrach siedzą zakompleksione, sfrustrowane panie - te same od powstania firmy, które żywią się każdym najmniejszym błędem a jeśli same takowy popełnia - zrobią wszystko aby zwalić to na Ciebie. Dział marketingu rodem ze średniowiecza. Ogólnie cyrk na kółkach.

TakaJedna

A ja pracowałam 2 miesiące dla Kan w Łodzi i mam dobrą opinię. Bardzo fajni ludzie, i to na większości stanowisk, co prawda pensja typowo studencka (1400-1700), w zależności od akordu wyrobionego; ale źle nie było. Jedyne co, to kurz. Od niego dostałam 3 razy zapalenia ucha i gardła przez roztocza roznoszone na magazynie (wiadomo, praca biurowa to nie jest). No i nieżyt nosa. Polecam.

salma

Praca za najniższą, trzeba się o (usunięte przez administratora) premie to iluzja. Niby sklep z trochę wyższej półki, a traktowanie pracownika jak "murzyna" Nie warto dziewczyny

Hanna

@anonimowa § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę uważasz, że takie sytuacje mają miejsce w firmie?

Firma Kan Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Konsultant - Sprzedawca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hanna

@karolina90 mówisz, że nie ma żadnych premii?

karolina90

Zdecydowanie odradzam prace w tym sklepie...nowi pracownicy nie mają lekko, są wykorzystywani do najgorszej pracy podczas gdy te które znają lepiej kierowniczkę nie robią nic... Grafik niby elastyczny.. A praca często zdarza się po 10-12 godzin dziennie od rana do nocy. Do każdego klienta trzeba konieczne podejść nawet gdy widać że ktoś nie chce naszej pomocy trzeba próbować kilka razy a to klientów bardzo zniechęca , atmosfera w pracy też nie zachwyca..pracownice ciągle tylko obgadują się nawzajem. A premie ?? Można o nich zapomnieć..

Monia

Jezeli zaczniecie prace w Tatuum to gwarantuje Wam ze od razu poczujecie, które miejsce w szeregu zajmujecie ;) Za minimalna krajowa wymogi pracodawcy sa po prostu smieszne - pełny makijaż-koniecznie pomalowane usta, zwiazane wlosy, neutralne paznokcie, raportowanie wskaznikow co 4h plus tlumaczenie sie dlaczego tak slabo(bo zawsze slabo), nie odpuszczanie zadnemu klientowi- część juz od wejscia to widzi i się wycofuje, znajomosc materialow, technik sprzedaży, praca w przymierzalniach i nachalne wciskanie milionow alternatyw- czasami klienci robia wrazenie jakby szybko chcieli uciec i nigdy nie wrocic. Pracodawca nie daje zadnego ekwiwalentu na utrzymanie w czystości stroju pracowniczego, a na koniec pracy podpisujesz protokol jego zdania, żenujące i kompromitujace zachowanie, jak cala firma. Gdyby nie super dziewczyny w sklepach, nie dalo by sie tam pracowac.

wawa karo

popularni???? hello???? chyba już nie wiesz co piszesz, wow wypłata terminowa!!! super prawie jak w lidlu gdzie sprzedawca zarabia już blisko 2 x tyle co za ciężko charówke w tatuum bez żadnej presji, bez idiotycznych telefonów kierowników regionalnych awansowanych z czapy... Kto te posty pisze??? Tej firmie brak jakiegokolwiek profesjonalizmu nie mówiąc o regionalnych bądź dyrektorach, gdzie ludzie w sklepach odwalają za nich największą pracę, a w ogóle nie doceniając pracowników szeregowych... smutne...

gall anonim

Pracuje w Tatuum w Warszawie już jakiś czas, ogólnie lubie tą prace ale gdyby nie dziewczyny z którymi tam pracuje już dawno bym sie zwolniła. Często trzeba pracować po 12h, to nie jest problem jeśli ma się dobrą ekipe z którą czujesz się na luzie. Twoim ŚWIĘTYM OBOWIĄZKIEM jest obsłużyć KAŻDEGO klienta. Nawet jeśli w chamski sposób da Ci do zrozumienia że nie chce Twojej pomocy to i tak musisz podjeść drugi raz. Niektórzy klienci są naprawde przemili ale zdarzy się raz na jakiś czas zołza która zdołuje Cie do końca dnia... Ogólnie praca nie jest zła i byłoby naprawde super (bo wiadomo że nigdzie nie jest idealnie) gdyby nie obecna kierowniczka regionalna Agnieszka która znęca sie psychicznie nad kazdym pracownikiem i prowadzi do tego że już wiele naprawde fajnych dziewczyn sie zwolniło. W naszym sklepie już chyba każda przez nią płakała... Jest strasznie dwulicowa a firma i hajs są dla niej o wiele ważniejsze niż rodzina i życie prywatne. Potrafi dzwonić kilka razy dziennie żeby nas opieprzyć dlaczego tak słabo nam idzie ale jak idzie nam dobrze to nie odezwie sie słowem (ewentualnie wyśle maila o treści ":)" ) WOGÓLE nie szanuje pracowników a żeby osiągnąć swój cel próbuje wpływać na ich psychike. Zmyśla sobie różne historie żeby w ten sposób wzbudzić w kimś wyrzuty sumienia. Nie nadaje sie z żadnej strony na kierownika regionalnego bo nie potrafi być liderem który wspiera i motywuje swoich pracowników tylko dąży po trupach do celu żeby podlizać sie szefostwu. Poza tym pensja jest strasznie niska... za to co musimy robić i znosić dostajemy najniższą krajową.. Oczywiście im wyższe stanowisko tym więcej sie zarabia ale to są groszowe sprawy... za taki zakres obowiązków powinno sie zarabiać o wiele więcej. Ogólnie jesli chcesz poznać wiele fajnych osób i ważna jest dla Cb dobra atmosfera w pracy ze swoją ekipą to polecam, ale jeśli chcesz sie rozwijać i dobrze zarobić to omijaj TATUUM szerokim łukiem. Dziękuję.

Izka1978
@gall anonim

To co piszesz jest okropne i musisz być mocno sfrustrowaną babą skoro publicznie i ( niestety) po imieniu oceniasz tak ludzi, którzy wykonywali swoją pracę tak jak kazały im osoby stanowiskiem wyżej !!! Ale niestety z jednym masz rację tą FIRMĘ NALEŻY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonimowa
@gall anonim

Potwierdzam że w tatuum stosowany jest mobbing. Regionalna z Krakowa też psychiczna i wymyśla coraz to nowsze historyjki chcąc wpłynąć na pracowników. Zapomina tylko, że raporty też do nas przychodzą i widzimy jak innym sklepom idzie, więc po co opowiadać, że wszędzie w jej regionie jest zaje... a u nas chu.... Dzwoni co 3h i biadoli i tłumaczyć się każe,a jak dobrze to cisza - nawet głupiego maila nie napisze. Co ja zrobię, że wchodzi mi 3 klikentów a tylko jeden kupi? mało paragonów! mało wejśc! jak mamy dużo wejść, ale pomimo skakania koło klienta, on nic nie kupi to też źle dużo wejść mało paragonów konerwsja zla! wy sprzedawać nie umiecie. Jak przyjedzie, to zamiast pokazać jak sprzedać to wychodzi i jej nie ma godzinami, albo jak już jej się trafi klientka, która i tak od niej nic nie kupi to mówi " tak bywa". Szkoda tylko, że kiedy Nam się to zdarza to grozi zwolnieniem. ODRADZAM!

Kahha
@anonimowa

Do tego co napisałaś odnosnie regionalnej to mogę jedynie napisać jeden tekst dobrze znany :) " nie pamięta wół jak cielęciem był " i chyba wszystkie wiemy o co chodzi ;) nic nie osiągając wymaga nieosiągalnego ...

Ona

Brak szacunku do ludzi, przez Panią regionalną w Warszawie.

Zainteresowana

a gdzie mieści się biuro i dział marketingu?

kamil

zgadzam sie w 100% pracowalem tam przez wiele lat...zero docenienia pracownika malo tego... rządzi tam cala rodzinka... brat brata kumpel itd itp szkoda slow... nie polecam jak najdalej od tej firmy... ja nie pracuje tam juz wiele lat a w tym czasie zmienilem juz 2-3 firmy gdzie mam o niebo lepsze warunki pracy jak i wynagrodzenie...natomiast moi znajomi co do tej pory tam pracuja maja marne grosze za niezly zapiernicz :( masakra

@kamil

na jakim dziale pracowałeś wiele lat ?

Adm

Skoro szukają kierowników, w dużej ilości miast to raczej słabo człowieku o nich świadczy, bo nowych sklepów otwierają jak na lekarstwo. Przemysl to co piszesz człowieku z tatuum. Jeżeli zatrudniają takich ludzi jak Ty to nie dziwie się , ze odchodzą... Słodko na papierze i w teorii, praktyka weryfikuje całość

gaga2

Nieładnie tak niszczyć dorobek firmy i usuwać wszystko co nie pasuje nowemu zarządowi, który jest zadufany w swoich poczynaniach. Usuwanie komentarzy to żywcem z PRL wzięte poczynania, bo prawda w oczy kole. Nowi pracownicy widząc takie poczynania sami sobie mogą odpowiedziec co firma sobą reprezentuje zatykajac usta każdemu co ma coś do powiedzenia. Powodzenia dla wszystkich nowych ja już dziękuję za (usunięte przez administratora) za śmieszne grosze po obnizkach pensji. Bye tatuum , omomijać szerokim łukiem firmę wizjonerowi pseudo milionerów

Szanowni Państwo Część Państwa opinii została usunięta przez administratora, ponieważ były niezgodne z regulaminem forum. Jeśli chcecie Państwo wypowiadać się na forum, proszę przestrzegać regulaminu.

Agnieszka

Jaki Nowy regionalny? Tu wszyscy są nowi, bo albo pozwalniali starych, albo sami poodchodzili widząc ten "dobrobyt" który serwują nowi właściciele...

zygmunt

a jak nowy regionalny sie sprawdza,moze sie ktos wypowiedziec????

dorotka24

potwierdzam to co napisała aga. Firma chce zatrudnic wszystkich nowych pracowników, starych ma za nic, aby nowi byli ich żołnierzami za grosze. Ich podwyżki to mit dla kierowników, a widzę, że moj Pan regionalny dzielnie działa na forum broniąc firmy. Człowieku porobisz chwilę i pójdziesz papa, bo słabo coś Ci idzie, a ludzi z doświadczeniem totalnie nie szanują, ale mówią żyj chwilą.

bloks

przez rok pracy tam mogę powiedzieć Kan jako Kan naprawde nie jest zla firmą. żalezy do czego sie porownuje. wszedzie sa jakies niedociagniecia, ale towar byl raz w tygodniu. Nie bylo problmu z VM czasami zdjecia wysylalo sie dopiero w sobotę...nie ma audytow ktore sprawdzaja dosłownie wszytstko i przepytują jaki mam plan dzieisjszy do zrealizowania ile w tej chwili mam kasie itp. przeciez nikt nie stoi ciagle przy kasie i sprawdza ile juz jest! nikt z firmy nie wysyla po 10 razy w ciagu dnia zmian np plakatow. i nikt nie kaze za kazdym razem robic zdjec. jesli atmosfera w pracy jest ok to da sie tam pracowac. moze to nie jest najlepsza firma ale jest przynajmniej w miare zorganizowana. pracuję teraz w innej sieciowce i jest to najgorsza praca. Firma potrafi co 2 godziny zmieniac promocje. czasami w ciagu dnia jest rownolegle 3 promocje i trzeba kazdego o nich informowac. towar jest codziennie a przyjmujemy go przy kasie bo mamy tak maly magazyn...ale jest wielki problem jak trafi sie audyt i odejmuja nam punkty...czepiaja sie o wszystko. za wszystko chca rozwiazywac umowe. nie wolno sie z niczym spoznic a rozwiazywanie problemow przez firme jest tragiczne...jesli mialabym odradzac prace to w top secret a nie w tatuum.

iza

A ktoś pracował we Wrocku i może napisać jak wspołpraca z regionalnym?

malami21
@iza

Przeżyłam dwóch regio we Wrocku. Szczęśliwie zmieniłam branżę. ostatnia regio co przyszła rok temu to jedyna normalna osoba w kanie. Wymagająca ale normalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Kan Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kan Sp. z o.o.