Opinie o NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA w Wrocław

Ojciec Stiflera

Chciałbym wam uświadomić pewną ważną kwestię. Otóż nie zostaliście zatrudnieni dlatego, że byliście najlepsi. Zostaliście zatrudnieni, bo byliście najtańsi ;-)))

Cc
@Ojciec Stiflera

Tam już nawet najtańsze osoby nie chcą pracować. Firma jedna wielka (usunięte przez administratora) kary za wszystko, kolesiostwo itp byle wyszarpać chociaż złotowe od podwykonawcy. Braki aut braki kompetentnych osób braki magazynierów a towaru coraz więcej chciaz cześć firma naprawia swój błąd i rezygnuje z usług u tej (usunięte przez administratora) firmy

Firma nie wypłaca pieniędzy na czas. Czasami nie wiesz, czy w danym miesiącu dostaniesz pieniądze, czy będziesz musiał się martwić o przeżycie i paliwo na kolejny miesiąc żeby za coś im rozwieźć paczki

Konrad transportowiec

Nic się nie zmieniło. Są problemy z płatnością faktur. Brakuje na paliwo

Została mi chwila żeby aplikować na stanowisko Specjalisty ds. transportu. Poruszacie temat premii i wynagrodzeń, przybliżycie ile tego i tego mógłbym się spodziewać na tym stanowisku, czy się opłaca?

Tomasz

Employer napisał, że w 2019 r. można było lekką ręką zarobić 5000 zł netto, a wszystkie negatywne komentarze to robota konkurencji. Ile jest w tym prawdy?

Były driver Nowy wpis
@Tomasz

Stawki się zatrzymały z 2019 lub nawet są gorsze.

Cieszą mnie słowa, zamieszczone w ofercie zatrudnienia dla Analityka transportu i logistyki. Mam na myśli słowa, o misięcznej premii i atrakcyjnym wynagrodzeniu. Skąd jednak mam mieć pewność, że nie jest to pustosłowie? Przecież są tu ostatnio komentarze, że pojawiają się opóźnienia w płaceniu za wykonaną robotę. A w ogłoszeniu nie ma nawet zakresu przewidzianej stawki.

Ona Nowy wpis

Jak dobrze pamiętam to przez pierwsze 3 miesiące nie ma premii, potem może 10% dadzą lecz nigdy się nie doliczysz

Były przewoźnik

Panowie przewoźnicy, Ostrzegam przed współpracą z tą firmą. Nie płacą na czas. Organizacja pracy to tragedia. Już dla nich nie pracuję ale z tego co wiem jest coraz gorzej.

@Były przewoźnik

Nie płacą w ogóle czy są w tym temacie opóźnienia? Jeśli się spóźniają to jak długo to trwa? O co chodzi z tą organizacją, ludzie nie wiedzą jakie mają obowiązki czy nie ma osoby decyzyjnej?

Kierowca

Są opóźnienia z płatnościami. Jakieś chore kary za nie dostarczony towar a rejon na jedno auto to 500 km. Nie ma osoby decyzyjnej. Manager (usunięte przez administratora)nie odbiera telefonów nie oddzwania, tylko wali karami.

Aplikowałeś na stanowisko Grafik oferowane przez firmę Nettle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dietetyk
SMART-HR
Ojciec Stiflera

Danuta
@Ojciec Stiflera

No cóż, a czy chociaż aktualne warunki pracy tę taniość rekompensują? ;p

Dko
@Danuta

Chyba żartujesz. Jesteś na dole to robisz najwięcej za najmniej. Proste, a najlepiej jak po prostu robisz i o nic nie pytasz

@Dko

Najmniej, czyli masz na myśli najniższą krajową? Są chociaż jakieś premie dla tych, co właśnie najwięcej robią i się wykazują? Albo jakieś benefity?

Dko

A jaka to różnica? Zobacz jak rośnie minimalna. Jeśli nawet nie zaczniesz od minimalnej tylko wyżej to zaraz cię dogoni.

Marcel
@Ojciec Stiflera

Jeżeli chodzi o przewoźników czyli podwykonawców to zatrudniają tyko najtańszych. Jakość usługi się nie liczy.

Cc

Kontrahent

Witam, firma nettle nie płaci swoim kontrahentom w terminie, opóźnia wypłaty i to z dużym opóźnieniem, (usunięte przez administratora) cały czas, ciężko doprosić się o wypłatę i to prawda że czasem nie wiadomo, czy pieniądze wogole będą

Błażej Pobożny
@Kontrahent

Dokładnie tak jest. Firma nie płaci na czas. Prawdopodobnie ma problemy finansowe.

Weronika
@Błażej Pobożny

Ciekawa jestem czy problem dotyczy wyłącznie kontrahentów czy pracowników również. Jestem zainteresowana ich ofertą pracy dla analityka transportu i logistyki. Ktoś powie czy wspominane tutaj opóźnienia w wypłatach dotyczą również osób zatrudnionych na umowę o pracę?

Ktoś
@Weronika

Tak, dla ludzi zatrudnionych na UOP też są spóźnienia

Apteka

Paranoja dostawę leku apteka otrzymała o godz.19-30 czekaliśmy na pilny lek pod klienta cały dzień nie polecam

Firma transportowa

Miałem propozycję współpracy z tą firmą. Proponują stawki na takim poziomie że nie warto marnować czasu. Małe auto do 2 palet - 1,20 zł/km netto. Auto od 7 do 8 palet - 1,65 zł/km netto. Ciągnik siodłowy z naczepą - 3,10 zł/km netto. Sami oceńcie czy to atrakcyjne stawki.

@Firma transportowa

To są stawki dla wszystkich, niezależnie czy ktoś ma doświadczenie czy nie? Bo może jak ktoś dłużej siedzi w branży to może liczyć na coś więcej? Firma płaci jakiś dodatek wyliczany na podstawie małego spalania?

Bożena

Duże są te opóźnienia w wypłatach? Ile czekacie na przelew? Piszesz o paliwie do rozwożenia paczek - ono jest po stronie pracownika? Firma zwraca za to czy jest to uwzględnione w wynagrodzeniu już?

Asd

Ale wstyd. Nie płacić swoim kontrahentom. Ciekawe jak z pracownikami, dobrze że ja już tam nie pracuję.

@Bożena

Duże są opóźnienia, trzeba się upominać o wypłatę. Jeśli jesteś przewoźnikiem to po Twojej stronie jest paliwo.

Konrad transportowiec

Nic się nie zmieniło. Są problemy z płatnością faktur. Brakuje na paliwo

Dowiem się czegoś od kogoś o tym, jak wygląda stanowisko ekspedytor?? Wiem, że pracuje się na zmiany i wygląda to tak: 5.00-13.00, 13.00-21.00, 21.00-5.00. Na te poranną zmianę firma zapewnia jakiś transport do pracy? Albo po zmianie nocnej firma oferuje odwiezienie do domu, jak ktoś nie dojeżdża swoim autem?

Chyba żartujesz. Oferują pracę, a nie dowożenie do pracy, to nie amazon. Dojazd jest w twoim zakresie.

@ja

Czy jest tak, że jak ktoś nie ma swojego auta, to po tej zmianie nocnej albo jadąc na tę poranną zmianę, to nie ma jak dojechać? Czy tam o takich porach nietypowych dojeżdża jakiś autobus? Bus? Może pracownicy, którzy mają auto pomagają tym, co nie mają?

Ilona

Gdzieś w necie widziałam od firmy dawniejsza oferte na posadę Key Account Manager ds. dystrybucji. Pracował ktoś? I może wiecie, czy jest tu możliwość pracy zdalnej? Albo tryb hybrydowy? I jak jest taka szansa, to czy narzędzia do pracy mp. komputer firma daje, czy trzeba na swoim pracować?

qwerty

Opowiecie coś o spotkaniach integracyjnych, jakie firma organizuje? To małe spotkania, czy większe imprezy też dla rodzin pracowników? Teraz jest otwarta rekrutacja na posadę Manager ds. Sprzedaży Usług Dystrybucyjnych. I tam napisali właśnie, że są te spotkania. Wiecie coś?

Nettle Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik IT. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Ewelina

A to ogloszenie gdzieś jeszcze wisi, bo nie znalazłam? Ile czasu minęło od aplikacji ? Może po prostu jeszcze się na zakończyła rekrutacja. Ktoś powie z ilu etapów się składa w ogóle tutaj ten proces? Jakich pytań można się spodziewać?

Ama

Nettle pakowanie leków na annopol Warszawa porażka jak nie wiem co przez agencje masz 14 złotych na godzinę i więcej nie dostaniesz bo musisz zarobić na te pizzy co siedzą w biurze na Rudnickiego, praca może i lekka ale jak na dzień jest zaplanowane żeby wszystko zrobić to trzrba siedzieć i 12 godzin żeby wszystko wyszło przerwa do 25 min chore Pani z agencji chyba nie wie ze powyżej 6 godzin pracy jest pół godziny przerwy za 14 zl netto to palcem nie opłaca się kiwnac albo przychodzi (usunięte przez administratora)żeby tylko na drsgi zarobić

Zbigniew

Jak wygląda obecnie w firmie sprawa z wynagrodzeniem dla handlowców? Bo zdania co do wypłaty były różne. Można dobrze zarobić? Wyciągnie się ze 4 tysi na rękę?

SRT V8 Hemi
@Zbigniew

4 tysi na rękę to wyciągnie kierowca paleciaka w dobrej firmie, jak weźmie dwa razy nadgodziny. Bez żadnej łaski, cotygodniowych spotkań "a czemu tak mało" i myślenia o robocie w domu.

Re: Zbigniew
@Zbigniew

4000 to nawet brutto jest raczej nieosiągalne. Tym bardziej na rękę. Jest za to aromatyczna kawa.

Strata czasu

Nie dość że szukają franciszkanina który z 5letnim doświadczeniem przyjdzie pracować, najlepiej za 3 tys. zł , do ich centrum biznesowego na terenie zdezelowanego browaru(skacząc po drodze nad strzykawkami, legowiskami kloszardów i całą resztą okolicznej fauny),to jeszcze miesiąc czasu im zajmuje łaskawe poinformowanie o tym fakcie.

Zbigniew

Firma Nettle prowadzi obecnie rekrutacje na stanowiska programista PHP, product owner, księgowa. Oferuje elastyczną formę współpracy. Czy oznacza to że można wybrać rodzaj umowy? Jakie konkretnie kontrakty proponuje pracodawca? Na jak długo?

szejk z Dubaju

Byłoby bardzo miło, gdyby prezesi płacili handlowcom przynajmniej tyle, co wydają na raty leasingowe swoich Infiniti i Jaguara. Chyba, że spróbują nauczyć gadać przez telefon swoje auta, może wtedy SUVy będą im same jeździć i załatwiać nowe umowy, skoro puszki na kółkach cenią bardziej niż ludzi, dzięki którym firma się kręci...

człowiek z Polski
@szejk z Dubaju

Rata leasingowa Jaruara to ok 2000. Pozdrawiam.

Employer

5 tysi można śmiało zarobić. Lekka ręką. A wpisy negatywne to i chyba konkurencja

@Employer

Jesteś zadowolony z wynagrodzenia. Fajnie byłby gdybyś dodał czy w Netlle obowiązują premie lub dodatkowe bonusy, które mogą podnieść podstawę pensji? Dla wielu osób prócz zarobków ważne są szkolenia, które podnoszą kwalifikacje zawodowe. Przybliż proszę ten temat.

Mokebe z Senegalu
@Employer

Na jakim stanowisku niby te 5K?

Krzysztof
@Employer

@Employer na jakim stanowisku zarobki tak się kształtują? Brzmi naprawdę interesująco. Czy oprócz wynagrodzenia pracownikom przysługują jakieś benefity. Słyszałem tez o przyznaniu nagrody EUROPEAN BUSINESS AWARDS, co czyni tego pracodawcę bardzo interesującym

Jakie są zalety pracodawcy Nettle Sp. z o.o.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Plain Jane

Zalety są niewątpliwe. Nikt nie obieca pracownikom tyle, co szefowie Nettle. W OBIECYWANIU są naprawdę bezkonkurencyjni, piszę to z całą powagą.

Zofia
@Plain Jane

Czy możesz doprecyzować swój wpis? O jakich obietnicach mówisz? Może szefostwo zaproponowało podwyżki lub możliwość awansu i o tym piszesz w swojej wypowiedzi? Jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Nettle? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA - Wrocław

• Jak się pracuje w NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA?

NETTLE SPÓŁKA AKCYJNA
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Hubska 44
    50-502 Wrocław