Nettle Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Nettle Sp. z o.o.

Bailey Jay

Co tam słychać u waszego zarządu, daje cokolwiek zarobić, czy nadal szkłem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyciera? :-D

eddy

firma Nettle poszukuje aktualnie pracownika działu zarządzania należnościami @greg. W ogłoszeniu dużo jest o wymaganiach, ale nic o warunkach zatrudnienia może się ktoś wypowie w tym temacie, liczę na waszą pomoc..

szejk z Dubaju

Byłoby bardzo miło, gdyby prezesi płacili handlowcom przynajmniej tyle, co wydają na raty leasingowe swoich Infiniti i Jaguara. Chyba, że spróbują nauczyć gadać przez telefon swoje auta, może wtedy SUVy będą im same jeździć i załatwiać nowe umowy, skoro puszki na kółkach cenią bardziej niż ludzi, dzięki którym firma się kręci...

7900A

Czyżby firma Nettle zamówiła w jakiejś agencji PR usługi marketingu szeptanego?

Joanna

Umowa zlecenie 1500 zł. Wynagrodzenie nie powala ale firma jest w porządku. Trzeba uważać na pewne osoby... ale jak wszędzie!

Krążą różne opowieści ile można zarobić w firmie Nettle Sp. z o.o.. Utnij plotki, napisz na naszym forum ile naprawdę można w niej zarobić.

Zostaw opinię o Nettle Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nettle Sp. z o.o.