Opinie o KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kleszczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kleszczów

Czy w KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Przemo Nowy wpis

Ma ktoś numer do działu kadr istnieje ta firma w ogóle ? Potrzebuje kwit o zarobkach z kanu . Wie ktoś gdzie dzwonić ?

Zenek Nowy wpis

Mam zamiar aplikować i w związku z tym moje pytanie czy są jasiek socjalne dodatki?

Martyna

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje? Może cos więcej dodacie/

nowy Nowy wpis
@Martyna

rekrutuje, ale zależy na jakie stanowisko. Niedawno przyjąłem sie jako pracownik budowlany. Polecam chodź praca w delegacji , ale całkiem dobre zarobki. Wiadomo wywiązywać z obowiązków trzeba się.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Kleszczów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI
Kleszczów
Team Support Sp.z o.o.
deska młotek

a i pilnujcie składek bo znowu cyrki wyszły i przychodzą pisma z zusu że postępowanie jest prowadzone za nie płacenie składek ,a myśleliście że upadłość kanu to taki przypadek był ,nie dajcie się oszukać dzwońcie do zusu i dowiadujcie się o składki bo i was wydymają

Witam, pracuję w przedsiębiorstwie Eurobeton od ok 3 m-cy i moje zdanie jest ok. Bardzo polecam tą firmę - super zarobki ! Ale kontrolowana praca - ja wywiązuję się z pracy i z Prezes jest ok

@pracownik

popracuj jeszcze trochę ,zmienisz zdanie

Tom

Ja nie narzekam . Całkiem dobre pieniądze - jest ok.

jar

Dla mnie to dziadostwo od maja jeszcze nie dostałem wypłat. Po przemianie na eurobeton miało być lepiej ale place dalej na raty

GFKFKV

ZA PRACĘ W DELEGACJI 12 H DZIENNIE NO SUPER.

woda

ogulnie nie polecam moze szef tej firmy doceni pracownikow (slabe zarobki)

Janusz Wesolowski

Przepraszam Koledzy. Wlasnie mi odradzano zatrudnienie w firmie"KANT" Czy to ta sama firma?

wwww

nie ,a same wypłaty szok

...tez pracuje w tej firmie. Nie narzekam, wystarczy ze wywiazuje się z oobowiązkowy kierownika i jest ok. Nie szukam innej pracy. Dla mnie jest ok godna praca i płaca - wszystko rozliczane jest poprawnie.

deska młotek

Firma nie taka zła,fakt czasami przeginja jak wszędzie .Jeden wilki minus to cipek brak organizac,a co najwarzniejsze złe podejscie do pracownika(czasami aż chce sie go opierdolić i jebnąć w łep)niech on lepiej wróci do biura.Tak poza tym firma pomino kilku mankamentów nie jest taka zła.Dobre relacje miedzy pracownikami

????

Co Ty człowieku wypisujesz? Jakaś pomyłka chyba, owszem wypłata jest płacona czasem na raty ale uczciwie za uczciwa pracę. Po co tyle wpisów od jednej osoby? Powodzenia w lepszej pracy, spełniania się w niej i satysfakcji.

@????

Ogólnie powiem tak przyjechało w poniedziałek 5 osób z Ukrainy bo na Polskich pracowników powoli nie ma co liczyć w promieniu 40 km od Kleszczowa wszyscy znaja to firmę i wiedzą jak tam jest .I tu wielkie zaskoczenie do środy po 3 Ukraińcach nie było śladu zostało 2 .Ten przykład powinien do opisania pracy w tej firmie nawet Ukraińcy nie chcą pracować .Co do wypłat system jest następujący stawka podstawowa 6,70 zł plus minus 0,30 gr za godzinę i do tego dodatki premie i inne "bonusy" ,a ma to na celu niemożliwość podliczenia wypłaty w przeliczniku ile zarobie jeśli w firmie są pieniądze dostaniesz troche więcej jeśli niema masz ucięte z tych pseudo dodatków 200 /300 zł i nie próbuj dzwonić i sie dopytywać dlaczego masz mniejszą wypłate niż miesiąc wcześniej bo i tak dostaniesz taka odpowiedź że nie wiesz dalej o co chodzi .Pracownik fizyczny zarobi na delegacji 2200 .2500 zł przy czym jest to wypłata za prace 12 godzin dziennie od 6 do 18 . Jeśli chodzi o operatorów to jest wesoło maszyny nadają sie tylko do muzeum najprościej mówiąc nie ma czym robić wiecznie coś sie psuje i wielkie kombinowanie jak najniższym kosztem zreanimować co by podziałało jeszcze trochę ( jcb przy podoszeniu łyżki gaśnie silnik i trzeba podkręcać obroty co by pompa nie zadusiła silnika heheh ) taki przykład. Ja tu o maszynach a tu nawet dobrego szpadla i taczki nie ma nie mówię już o elektro narzędziach po 3 miesiącach chłopaki doczekali sie szlifierki aku która działa 20 minut i po pracy bo nie na 2 baterii na wymianę hehhe. Jeśli jest przerwa bo nie ma pracy na budowie idziesz na Radomsko gdzie kierownicy traktują cie jak największe zło ( w tamtym roku po takiej pauzie zwolniło sie PRZEZ Radomsko 5 albo 6 osób ) .Może sie zdarzyć praca np przez 16 .24 h bo musicie zostać i nie ma wyjścia a ile zarobisz za taki maraton nawet nie licz bo ci sie nie uda I ŚMIESZE gadanie że macie stawkę godzinową żart do puki nie będzie stawka razy godziny jest to stawka uznaniowa jak ma chęci to zarobisz jak nie to takiego dostaniesz.Co do sobót przykład tamtego roku w Gdańsku 3 soboty robocze w miesiącu więc w domu byliśmy 5 pełnych dni w miesiącu nieźle jak za 2400 zł.Z kierowników nie ma z kim pracować ci którzy nadawali sie na te stanowisko odeszli a ci którzy zostali delikatnie mówiąc nie bardzo nadają sie do tej funkcji . Jeśli chodzi o wypłaty płacone na 2 razy godziny podstawa 10 a nadgodziny idą z umowy zlecenia wiec tu nie ma pełnej składki i trzeba też wspomnieć że ostatnio jest problem z terminowymi wpłatami i trzeba czekać na zarobione pieniądz. Na plus jest odbieranie pracowniak z pod domu w pon i przywiezienie pod dom w piątek ,sobotę i delegacja 30 zł ( ale jeśli nie ma pogody na prace i jedziecie na hotel przed końcem 8 h pracy delegacja sie nie należy ) Tak to miej więcej wygląda praca w kanie polecam szukać gdzie indziej ziemi obiecanej

Xxx
@????

Facet tyś jest chyba chłop pańszczyźniany na kan świat się nie kończy. Trzeba być nie spełnia rozumu żeby pracować za darmo a prezes się bawi a wy macie problemy z rachunkami bo wypłata na raty. Żal żal żal.

CCCC
@Xxx

DLATEGO JUŻ TAM NIE ROBIĘ ;)

Pan Dyrektor
@deska młotek

No właśnie kolego szukaj ziemi obiecanej... a może znajdziesz... Szczególnie gdzie, w innych firmach też na delegacji dostaniesz 9 zł na godzinę i będzie super np. firma MOLEWSKI z Włocławka. Jak to się mówi, zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma.

Pan Dyrektor
@deska młotek

Jaki masz nick, taki i rozum ;) Albo miliard, w rozumie ...

Pan
@deska młotek

Specjalista ... ;) od 40 % ...

Zostaw merytoryczną opinię o KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kleszczów

• Jak się pracuje w KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ