Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Zadowolona

Aż przykro się czyta opinie sfrustrowanych osób, którym już chyba dawno z Progresem nie po drodze ;-( W firmie funkcjonuje nowoczesny system kafeterii benefitów, bez względu na poziom stanowiska, każdy pracownik posiada swoje konto, które systematycznie jest doładowywane przez Pracodawcę ;-) Każdy z pracowników sam decyduje na jakie benefity przeznacza zgromadzone punkty. Nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnej firmy. A co do atmosfery to my ją tworzymy sami. W moim oddziale jest super, takiej ekipy życzę Wszystkim...

myślę więc jestem
@Zadowolona

Dział PR firmy się włączył do dyskusji.

Heinz
@Zadowolona

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego progresu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Dział Marketingu .

Yaj

Niezłe bagienko :)

INOL

Потвирдзам. Тржеба на ніч чарівна

Mia

Я попереджу вас про це агентство з набору персоналу. Дуже багато працівників скаржаться на неї.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa telefoniczna wstępna z rekruterką, po zaakceptowaniu rozmowy telefonicznej telefon z zaproszeniem na rozmowę w biurze, spotkanie rekrutacyjne z dwoma paniami , jedna z pań miła , druga z pań zadawała tylko pytania z wiedzy kadr , pytań ok 10 , dodatkowo test zadaniowy z zakresu płac. Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy o godzinach pracy, umowie etc Rozmowa nie podobała mi się i nie ze względu na braki wynikające z zadań płacowych ale ze względu na wyniosły ton , na pokazanie wyższości , na to że jedna z pań uważa, że wszystko wie a z pewnością wszystkich wskaźników nie zna na pamięć , brak wiedzy z zakresu prowadzenia spółek , oceniam negatywnie bardziej atakująco moją osobę niż przyjaźnie

wyliczenie ekwiwalentu, wyliczenie kwoty netto wynagrodzenia , wyliczenie brutto

Lalaland

Pracownicy traktowani są jak śmiecie, a zarząd ma to gdzieś. Szczególnie współczuję osobom niepełnosprawnym, które są tam zatrudniane po to aby agencja miała zniżki z PFRON.

exgraf

Firma która ma taką rotację pracowników nie zasługuje na szacunek. Ludzie odchodzą na bezrobocie. Tego nigdzie jeszcze nie widziałem. Zresztą fakt że Wyborcza wystawia tej firmie laurki jest wystarczającą podstawą do braku zaufania.

Jakiś czas temu pojawił się tutaj wpis byłego pracownika opisujący relacje pomiędzy pracownikami, a kierownictwem. Niestety został wykasowany, a szkoda ponieważ był bardzo prawdziwy. To skandal, że agencje rekrutacyjne tak traktujące swoich pracowników i stosujące takie praktyki wciąż bezkarnie działają na rynku

Magda

Fatalna atmosfera, pracodawca w ogóle nie dba o pracowników centrali, coraz większa rotacja. Ludzie przychodzą widzą co się dzieje i odchodzą. Po prostu strata czasu i nerwów.

Jordan
@Magda

Potwierdzam w 100%. Firma działa na rynku od 15 lat i o czymś świadczy fakt, że nie ma ani jednego pracownika który byłby od początku związany z firmą, poza Zarządem oczywiście... Nie polecam

Echo

Gdzie są posty byłych pracowników, którzy opisywali sytuację w Progres, i to co się tam dzieje ? Nie wstyd wam usuwać niekorzystne komentarze ???

To progress stosuje pisowską cenzurę, zniknęło stąd bardzo dużo postów. Pomału gowork staje się mało wiarygodny...

Dziękujemy za Wasze opinie dotyczące Grupy Progres. Jesteśmy otwarci na inne spojrzenie dotyczące pracy w naszej firmie, dzięki temu możemy rozwijać procesy wewnętrze. Rozumiemy, że nie każdy musi mieć pozytywną opinie nasz temat, ale prosimy, żeby wpisy zawierały wartość merytoryczną. Prosimy również pamiętać, iż administrator portalu ma prawo do usunięcia, bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem i Polityką Prywatności GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin. Przypominamy, że swoje opinie można kierować na adres: opinie@grupaprogres.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Grupy Progres

Były Konsultant

To nieprawdopodobne jaki jest tam chaos i bałagan. Ludzie pracują tam po dwa, trzy tygodnie i odchodzą. Każdy kto nie jest zdesperowany ma dość panującej tam atmosfery zastraszania i ciągłych poniżeń. Najbardziej współczuję osobom niepełnosprawnym, które tam pracują, one są najbardziej bezbronne.

Natalia

Czytajcie dobrze i przede wszystkim do końca umowy z tego progresu (nawet jeśli pani w biurze mówi, że tylko pierwsze dwa punkty umowy są istotne ;) ). Przytrzymują wypłaty do 21 dnia następnego miesiąca, jeśli nie przyjdziesz jeden dzień do pracy bez lekarskiego musisz zapłacić im 100zł za każdy dzień w którym Cię nie było (PRACUJĄC NA ZLECENIE). Nie polecam!! Omijać szerokim łukiem ten progres.

To może w takim razie jako pracownik dodam coś od siebie: 1) System premiowy: jest jak Yeti, wszyscy o nim słyszeli, ale jakoś mało kto go widział :) Gdy przekraczasz target nagle się okazuje, że twoje biuro ma jakieś zobowiązania wobec centrali i niestety z premii nici. Bardzo częsta praktyka. W innych agencjach niedopuszczalna, ale nie w progres 2) Umowy: głównie tymczasówka lub zlecenia, odnawiane co miesiąc, także w każdej chwili można zostać zwolnionym, zwłaszcza gdy ktoś zaczyna domagać się umowy o pracę, która mu obiecano. 3) Benefity: mało kto z nich korzysta,dofinansowanie jest tak niskie, że zwyczajnie się to nie opłaca, no chyba, że mówimy o "managerach" oni maja niezłe dofinasowanie. 4) Atmosfera: beznadzieja - liczne przypadki mobbingu i poniżań ( niektóre zgłaszane do sądu ). 5)Rotacja: bardzo wysoka ( pracowałem w wielu firmach, a jeszcze z taką rotacja się nie spotkałem ). Nie ma co się przyzwyczajać do kolegów i koleżanek bo w następnym miesiącu i tak już ich nie będzie

nickodem

Co do atmosfery w pracy to jest fatalna. Nic dziwnego, że firma ma coraz więcej problemów ze znalezieniem kolejnych desperatów/ek nie tylko do centrali, ale i poszczególnych biur regionalnych. Jednak opinia robi swoje

@nickodem

Dziękujemy za Twoją opinię. W naszej firmie pracuje grono osób z doświadczeniem ponad 5-cio letnim. Nasza firma posiada 15 letnie doświadczenie na polskim rynku, w związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy nowych osób do naszych zespołów. Prowadzimy również wiele projektów dla naszych pracowników, tj. dofinansowanie do opieki medycznej, pakiety sportowe czy pakiet kafeteryjny. Twoje spostrzeżenia dotyczące atmosfery w naszej organizacji są ważne, jeżeli masz więcej sugestii proszę podziel się z nami, adres e-mail: opinie@grupaprogres.pl

Były pracownik oddziału
@Grupa Progres Sp. z o.o.

Żałosne. Jakie niby pakiety medyczne lub karty sportowe ? Dofinansowanie jest tak małe, że mało który pracownik decydował się na te "benefity". Grono osób z doświadczeniem ponad 5 letnik to głównie kierownicy oddziałów, bojący się, ze ich też zaraz wytną.

@Były pracownik oddziału

Od ponad roku jestem pracownikiem Grupy Progres i uważam, że Twój komentarz to przesada. Od dłuższego czasu firma stara się zadowolić pracowników pod tym kątem, ale jak widać każdemu nie dogodzisz. Ja jestem osobiście zadowolona z benefitów, jak i z pracy w tej firmie.

Były pracownik oddziału
@anonymous

To bardzo ciekawe...bo z tego co wiem sytuacja się wiele nie zmieniła. A sam pamiętam, że mało kto korzystał z benefitów no chyba, że kierownicy bo mieli dużą zniżkę. Zresztą zarobki rekruterów i konsultantów były tak marne, że ludzi nie było stać po prostu na te pesudo befity. Albo więc kłamiesz albo ma za zadanie wybielićprogres w sieci, co w sumie na jedno wychodzi.

Rekruterka

Jedna z osób opisała tutaj historię jak to progres podkręca wyniki swoich pracowników aby zgarnąć nagrody z branży. Można byłoby wiele opowiadać.

Byli pracownicy

Firma fatalna. I nie tylko mam tu na myśli wysokość zarobków, ale przede wszystkim własnie podejście do pracowników i atmosferę. Zarząd i managerowie celowo okłamujący podwładnych, nieustanne zastraszanie zwolnieniem i poniżanie. To co się tam dzieje nadaje się na wizytę prokuratora.

Wondou

Nie polecam. Co prawda wypłacali mi wynagrodzenie na czas ale nie chcieli mi zapłacić za nadgodziny i trzeba było się upomnieć. Na szczęście łaskawie zapłacili ale i tak niesmak pozostał. Umowy dają na miesiąc i tak co miesiąc żyje się w niepewności czy się jeszcze będzie dalej pracować. I w ogóle to są cwaniaki, lubią oszukiwać ludzi

@Wondou

Witam, Dziękujemy za Twój komentarz. Ludzie są najistotniejszym elementem w naszej organizacji. Wiemy jak duży wpływ mają rozwój i sukces firmy . Niemniej jednak zdarzają się sytuacje i błędy w procesie. Każda opinia jest dla nas ważna, dzięki temu możemy doskonalić procesy wewnętrzne oraz poprawiać to co nie działa. Prosimy również, aby swoje uwagi i sugestie zgłaszać pod adresem opinie@grupaprogres.pl, postaramy się rozwiązywać wszystkie wątpliwości. Jeżeli ma Pan jakieś sugestie, co moglibyśmy zrobić, aby zmienił Pan o nas zdanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę.

van

Dlaczego posty nie łamiące regulaminu, a mówiące prawdę o nieprawidłowościach i przekrętach w pogres są kasowane przez administratora ?

Nie polecam

Jak przychodzi do wypłaty to albo Cię okradna albo zapłacą (usunięte przez administratora) wie kiedy. (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Heinz, skąd taka pewność, że tak właśnie było? Czy pracowałeś w Grupa Progres i wiesz coś na ten temat? @Ona, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tym miejscu. Co możesz jeszcze powiedzieć o tym pracodawcy? @nnnnnma, a Ty pracowałeś w Grupa Progres? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, jakie oferuje?

Ona
@Agnieszka

Agnieszka tak pracuje tutaj. I uwazam, ze atmosfera jest naprawde dobra. Firma dba o pracownika, oferuje szkolenia, dodatkowe programy I wiele wiecej. Na pewno trzeba tez dawac cos od siebie, bo w zadbej firmie nikt nie bedzie placil za nic nie robienie. Ja polecam Grupe Progres!

Heinz
@Agnieszka

Znam 2 osoby, które pracowały niegdyś w Progres i, które dokładnie opisały mi ten proceder. Nie mam powodów aby im nie wierzyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.