Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

stefan

tylko nie Progres

Nu

Slabizna. Nie polecam.

Pjoter

Co tam dobrego słychać w Progresie?

Misiek
@Pjoter

Wszytko super. Rotacja na całego, nawet wśród tz. dyrektorów. Ostatnio patrzę, a odeszła panna, która była dyrektorem odpowiedzialna za projekty rekrutacji stałych itp. :) Niedługo to chyba sami prezesi zostaną :)

nicki
@Misiek

Wcale nie odeszła, została zwolniona.

Misiek

Gdy tam pracowałam - około 2 lat, księgowi zmieniali się jak w przysłowiowym kalejdoskopie :) Jak widze nic się nie zmieniło, każdy kto ma chociaż odrobinę oleju w głowie i świadomości czym grozi praca w Progres - natychmiast stamtąd ucieka.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa telefoniczna wstępna z rekruterką, po zaakceptowaniu rozmowy telefonicznej telefon z zaproszeniem na rozmowę w biurze, spotkanie rekrutacyjne z dwoma paniami , jedna z pań miła , druga z pań zadawała tylko pytania z wiedzy kadr , pytań ok 10 , dodatkowo test zadaniowy z zakresu płac. Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy o godzinach pracy, umowie etc Rozmowa nie podobała mi się i nie ze względu na braki wynikające z zadań płacowych ale ze względu na wyniosły ton , na pokazanie wyższości , na to że jedna z pań uważa, że wszystko wie a z pewnością wszystkich wskaźników nie zna na pamięć , brak wiedzy z zakresu prowadzenia spółek , oceniam negatywnie bardziej atakująco moją osobę niż przyjaźnie

wyliczenie ekwiwalentu, wyliczenie kwoty netto wynagrodzenia , wyliczenie brutto

Łukasz

Januszem biznesu. Przed wysłaniem tam cv doradzamy poczytać komentarze.

O.na

Witam, Czy może się ktoś wypowiedzieć o dziale księgowości? Czytając opinie nawet boję się iść na rozmowę.

K.
@O.na

Księgowość już nie istnieje ????

Blade

Moim zdaniem jedna z najgorszych agencji rekrutacyjnych na polskim rynku, pod względem standardów obsługi klienta, podejścia do pracowników, poziomu zarobków, możliwości zarobków. Zwłaszcza oddział na Piotrkowskiej w Łodzi.

Firma Porażka

Odradzam wszystkim zainteresowanym pracę w centrali. Nie umiem o tej firmie powiedzieć nic dobrego. Kadra zarządzająca porażka... Prezesi porażka... Czemu?: Myślą tylko o własnym portfelu, nie szanują ludzi, są niekompetentni, zajmują się HR a nie wiedzą jak radzić sobie z pracownikami. Mądrzy leaderzy uczą: zatrudniacie mądrzejszych od siebie i się od nich uczcie... No to prezesi zatrudniają mądrzejszych od siebie, bardziej kompetentnych(o to nie trudno) ... I ich zwalniają. Bałagan w kadrach, bałagan w księgowości, bałagan w procesach... Pani (usunięte przez administratora)... Nigdy, przenigdy mam nadzieję na swojej drodze nie spotkam tak pustej osoby. Wielka znawczyni tematów zarządzania, podatkow, finansów, HR... Tak tak zna się na wszystkim. A skończyła studia hotelarskie. Uważajcie na nią. Brak szacunku do ludzi, brak uczciwości, brak jakiejkolwiek samokrytyki, brak wiedzy i kompetencji.

Sicario

Praca w tej agencji to jedno wielkie nieporozumienie. Bazują albo raczej żerują na młodych i niedoświadczonych. Podczas rozmów rekrutacyjnych roztaczają piękną wizję kariery - podnoszenia swoich kompetencji, pracy przy ciekawych projektach czy też atrakcyjnego wynagrodzenia. Nic z tych rzeczy nie jest prawdą - nie ma żadnego szkolenia ani nawet wdrożenia, pracuje się na własnym komputerze, projekty to głównie tymczasówka dla Ukrainców. Bałagan jest olbrzymi ponieważ w kadrach w centrali jest tak gigantyczna rotacja, iż nie ma kto wyliczać wynagrodzeń. Firma zakłada oddziały w nowych miejscach działając na zasadzie: " tutaj jeszcze się nas nie poznali i może uda się nachapać kosztem frajerów" Farsa.

Gonzales

Zastanawiam się w która stronę zmierza ta firma, skoro rotacja nie zwolniła odkad pamiętam, ludzie odchodzą, są zwalniani albo stawiani w sytuacji, że szukaja sobie pracy bo nie znają dnia ani godziny... Bardzo mała stabilność pracy, co chwilę jakieś zmiany, nowe wymagania, obostrzenia, decyzje podejmowane przez osoby nie rozumiejące specyfiki rynku, patrzące jedynie za $$$. Człowiek się nie liczy, jak ten co ma sumienie się buntuje, to kolejny przyjdzie bez sumienia i zrobi. Mówią, że trzeba zakładać działalność albo na zleceniu pracować, a to wszystko ściema. Albo przerzucanie pracownika miedzy spółkami. Ci co maja dobrze i wypowiadają się o tej firmie pozytywnie na forum, pracują w działach, które mają plecy w postaci słynnej Pani Magdy wraz zespolem podporządkowanych jej osób (jak dział HR i kilka innych ). Całość dzialan I decyzji opiera się na układach i powiazaniach którym daleko do normalności i sprawiedliwości. Jesli liczycie na rozwój albo ludzkie traktowanie, radzę zapomnieć. Chyba że traficie na sensownego przełożonego ale takich osób jest mniej niż palców u obu rąk w całej firmie... Moje sugestie dla Grupa Progres Sp. z o.o.: Szanować ludzi, wprowadzić równe stawki dla tych samych stanowisk, jasna ścieżkę awansie i czytelny system premiowy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dbać o ludzi, docenić ich pracę, uczciwie (rynkowo) wynagradzac, a nie myśleć tylko o własnych benefitach a pracowników traktować jak motloch

O.na

Jak wygląda praca w księgowości w grupie Progres w Gdańsku? Jaka jest atmosfera w tym dziale?

Andżela
@O.na

Rozmowa jak rozmowa. Teraz to pewnie przyjmą każdego, ale czy Ty wytrwasz 3 miesiące do końca okresu próbnego to już inna bajka, atmosfera jest w centrali do niczego. Nie ma co ukrywać

KS
@O.na

Rotacja w księgowości i payrollu jest olbrzymia. Co chwila ktoś odchodzi, głównie z powodu zarobków i relacji pomiędzy kierownictwem i pracownikami. Przyjmują prawie każdego, zresztą rekrutują cały czas. Co do organizacji pracy działu to jest to jedna wielka prowizorka i bałagan; pracownicy wewnętrzni i zewnętrzni dzwonią i piszą cały czas , bo ciągle się coś nie zgadza - taki jest bałagan. Zarząd co jakiś czas wysyła "ostrzegawcze" maila, że w przypadku kontroli, pracownicy sami będą płacić mandaty - słowem prawdziwa bajka :)

lucky
@O.na

Ja pracuję w centrali od ponad dwóch lat i jest ok. Ludzie są różni jak wszędzie ale ogólnie spoko. Zawsze znajdzie się ktoś komu się nie dogodzi

lucky
@O.na

Dla mnie git, jestem w centrali ponad dwa lata. Zawsze się znajdzie jakiś malkontent...

unlucky
@O.na

Poczytaj sobie komentarze obecnych i były pracowników na forum. One chyba są najlepszą odpowiedzią na Twoje pytanie. A uwierz mi i tak wielu rzeczach tutaj nikt nie napisał, bo często ludzie się po prostu boją.

mich mich

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie oszukiwac ludzi

sinior

Ja bym raczej doradzał trzymanie się od tej agencji z daleka. Chyba nie bez powodu tyle osób na tym forum wypowiada się o nich krytycznie i nie bez powodu tyle jest na nich skarg.

Lisienko

Rada dla wszystkich którzy mają jakiekolwiek kontakty z PROGRES: Czytajcie proszę dokładnie wszystkie zapisy w umowie. Jeżeli coś jest dla was niejasne zwrócicie się o bezpłatną poradę do Państwowej Inspekcji Pracy. Może również składać tam skargi jeżeli uważacie, że zostaliście niesprawiedliwie potraktowani. Z tą agencją na prawdę trzeba uważać.

Kiedys

Powtórzę to co już wiele osób napisało. Szczerze odradzam pracę w grupie Progres. Wyższa kadra managerska to osoby, które myślą jedynie o grubości swojego portfela. Nie liczą się z pracownikami. Nie mają pojęcia jak ważnym zasobem dla firmy są wykwalifikowani pracownicy. Brak podstawowej wiedzy z zakresu miękkiego HR, zarządzania i planowania strategicznego. Prezes, wiceprezes i najgorsza z całej trójki Pani M. - nie życzę nikomu współpracy z nimi .Brak wiedzy, kompetencji i zwykłej ludzkiej uczciwości.

Roksan

Czy właściciel tej agencji - jakiś prezes czy ktoś w tym stylu wie co się w niej dzieje, czy to jest celowe działanie ? Jak tak można traktować pracowników przecież to skandal. Nie wstyd wam ?

Sylwia
@Roksan

To raczej działanie celowe. Taki pomysł na biznes ma ten pan. Pracownicy traktowani są jak bydło.

Zszokowana

Ta "Firma" jako pracodawca to kompletna porażka...pracowałam w jednym z oddziałów...W centrali: piękny budynek, lans na całego - szkoda tylko, że to pozory. Ludzie tam pracujący totalnie niekompetentni i nie majacy pojęcia o zarządzaniu personelem oraz relacjami biznesowymi aż dziwne, że tyle różnych nagród otrzymuje ta Firma w środowisku agencyjnym oraz HR, ale fakt grać to oni potrafią pięknie. Stosunek do swoich pracownic w ciąży pozostawia wiele do życzenia-w sieci na pokaz co innego niestety w rzeczywistości brutalna rzeczywistość i nie przedłużanie umów. Wynagrodzenia porażka-pracownicy produkcyjni ktorych ma się pod opieką zarabiają więcej:) Sukcesem tej Firmy sa tylko i wyłącznie ludzie z poza centrali, którzy niestety są niedoceniani. Bardzo odradzam jako pracodawcę-jest wiele innych agencji, które rzeczywiście mają pojęcie o tej branży i doceniają pracowników oraz odpowiednio im płacą.

@Zszokowana

Dziękujemy za Twoją opinię. Twoje spostrzeżenia dotyczące atmosfery w naszej organizacji są ważne, jeżeli masz więcej sugestii proszę podziel się z nami, adres e-mail: opinie@grupaprogres.pl

Jack
@Zszokowana

To niestety sama prawda. Podobnie traktowani są pracownicy z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wystarczy, że któremuś z nich kończy się ważność orzeczenia, a od razu znajdywany jest powód do ich zwolnienia. Firmie chodzi tylko o dofinansowanie z PFRON.

Payroll

Ciągle poszukują pracowników na te same stanowiska w payrollu do centrali. To chyba wystarczająco wiele mówi o prezesie Z. i tym jak wspaniale się tam pracuje i zarabia.

Elsa

Takiej nienawiści pomiędzy pracownikami jak tam to jeszcze nie spotkałam

Katarzyna

Tragiczna firma. Mam tu na myśli wszytko: poziom zarobków, stosunek do pracowników. Wiem, że jednym z oddziałów w przeciągu paru miesięcy uciekło 8 osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.