Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Biedroneczka95

Pracowałam przez agencje pracy w Olsztynie na wykladaniu towaru i polecam agencje szczególnie studentom którzy potrzebują sobie dorobić ???? W firmie miła obsługa na czas wszystkie dokumenty oraz wynagrodzenie.

@Biedroneczka95

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy do kontaktu z oddziałem w Olsztynie w razie gdyby poszukiwała Pani pracy!

Jako kontroler jakości mogę powiedzieć, że warunki na tym stanowisku są dobre , polecam.

Czy Grupa Progres Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

jaaaa

Jak jesteś studentem to na 100% dostaniesz umowe zlecenie.

Ubawiony

To nie prawda, że firma jest w jakichkolwiek kłopotach, a ludzie się masowo zwalniają. Przecież prezes ciągle występuje w radiu Gdańsk jak ekspert i chwali się na fejsie zdjęciami na jachcie. A to, że pracownicy narzekają....cóż..

P.
@Ubawiony

Oby panom prezesom pieniążki się zgadzały. Pracownikom wcale nie muszą.

to

To się nie zmieni i będzie jeszcze gorzej. Firma to (usunięte przez administratora) słabe pieniądze, mają Cię za nic i tylko zarabiają miliony na pracownikach z Ukrainy...

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa telefoniczna wstępna z rekruterką, po zaakceptowaniu rozmowy telefonicznej telefon z zaproszeniem na rozmowę w biurze, spotkanie rekrutacyjne z dwoma paniami , jedna z pań miła , druga z pań zadawała tylko pytania z wiedzy kadr , pytań ok 10 , dodatkowo test zadaniowy z zakresu płac. Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy o godzinach pracy, umowie etc Rozmowa nie podobała mi się i nie ze względu na braki wynikające z zadań płacowych ale ze względu na wyniosły ton , na pokazanie wyższości , na to że jedna z pań uważa, że wszystko wie a z pewnością wszystkich wskaźników nie zna na pamięć , brak wiedzy z zakresu prowadzenia spółek , oceniam negatywnie bardziej atakująco moją osobę niż przyjaźnie

wyliczenie ekwiwalentu, wyliczenie kwoty netto wynagrodzenia , wyliczenie brutto

Uwaga! Firma stosuje nieuczciwe praktyki w stosunku do swoich pracowników. Potrąca niezgodnie z prawem opłaty za mieszkania, transport ...! Jeżeli jesteście poszkodowani w tym zakresie kontaktuj się z Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku ul. Okopowa 7 w Gdańsku. PIP wygrał rozprawę w Sądzie z GP! (usunięte przez administratora)

P.

To prawda ! Potwierdzam jako były pracownik. Kombinatorzy

Marion
@P.

Takie zagrywki to tradycja w tej firmie. Celowe "pomyłki" w naliczaniu wynagrodzeń, jakieś dziwne kary finansowe itp. Zazwyczaj wystarczy ich postraszyć PIP i wówczas nagle się okazuje, że pieniądze się znalazły. Doradzam wszystkim aby dokładnie czytali umowy z nimi i nie dali się zastraszyć.

Romi

Jakiś czas temu w Koszalinie miałem okazję być świadkiem sprzeczki w biurze Progres pomiędzy jak mi się wydaje pracownicą jednej z firm gdzie przetwarza się ryby a pracownicą w biurze. Rozmawiały po rosyjsku lub ukraińsku, Domyśliłem się że chodzi o pieniądze za nadgodziny. Jakieś groźby w postaci jak nie chcesz nie pracuj, jak nie to jedź do domu, ja tu pracuje dłużej, mi uwierzą Tobie nie itp. Ta pani co się domagała tych nadgodzin w końcu wyszła. Ta pracownica chwile później po polsku do innej mówi, że tak z nimi trzeba. Wyszedłem i wracając po drodze widziałem jak ta pani stała na przystanku i płakała. Mówię sobie jaki to system teraz mamy w kraju, że pozwala na takie traktowanie przez agencje pracy. Przecież już miało tak nie być w Polsce chyba, a tu bach i proszę bardzo. I to jeszcze swój swojego z Ukrainy, bo ma trochę lepiej i wydaje się że może. Pisałem do Inspekcji Pracy bez odzewu jeszcze. Proszę, abyśmy reagowali na takie sytuacje.

@Romi

Bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Zależy nam na poprawnej komunikacji między pracownikami, jednak od czasu do czasu zdarzają się nieporozumienia, którym towarzyszą silne emocje. Chcielibyśmy poznać szczegóły zdarzenia, którego byleś świadkiem. Prosimy więc o przesłanie dodatkowych informacji, które pozwolą nam ustalić osoby, biorące udział w sprzeczce i zrozumieć zaistniałą sytuację. Pomocna będzie każda wskazówka. Kontakt: koszalin@grupaprogres.pl

Romi
@Grupa Progres Sp. z o.o.

Szczegóły zdarzenia to tak jak napisałem wcześniej. Personaliów nie znam, ale tam były dwie pracownice od Państwa więc nie trudno to ustalić. Korzystając z okazji, czy jest gdzieś u Państwa na stronie kontakt do pracowników obsługujących ludzi? Chodzi mi o to, pod jaki numer mają zadzwonić moi znajomi, żeby telefon był odebrany bo te osoby z Koszalina niestety odbierają telefon rzadko i są mało uprzejmi\e jeżeli nie dzwoni Polak?

Względnie Zadowolony

Jeżeli się nie podoba w pracy to do widzenia ! Nikt was na siłę nie trzyma. Nie otrzymała jedna z drugą premii ??? Widocznie się nie należało bo nie spełniała kryteriów. Chcesz więcej zarabiać i otrzymywać premię ? To się staraj i rób co do ciebie należy, a nie narzekaj na forum.

typowe
@Względnie Zadowolony

typowa odpowiedź lizodupa w firmie progres. Na szczęście ta firma upada. i wszyscy dziwni I nie kompetentni ludzie pójdą na zieloną trawie. W tej firmie jest zbiór ludzi (usunięte przez administratora) świetny przykład jak nie prowadzić firmy, jak nie zarządzać i w jaki sposób nie komunikować się. jeżeli pani z działu personalnego pisze wiadomość 'konkurs dla pracowników niższego szczebla' to o pracownikach, konsultantach na PT, powinna zdjąć koronę z głowy i wrócić na studia. zero szacunku do ludzi w tej firmie. Nie mówiąc o tych żałosnych premiach - to cechuje Januszy biznesu, którzy pracowników maja sobie za nic i robią wszystko zeby premii nie dostać. Podejście w stylu jak się nie podoba to odejdź, znajdziemy na twoje miejsce nowego naiwnego eeee po prostu zalamujace podejście. Skoro coś się psuje i nie działa to się to zgłasza zeby ktoś na górze to naprawił, a tu proszę psuje się ludzi, którzy siedzą w popsutych oddziałach. I chętnie bym odeszła, ale za dużo pracy włożyłam w miejsce pracy, nakład czasu i w najbliższych współpracowników.

AL PACINO
@typowe

Zgadzam się !!! To firma, w której o zaistniałych problemach się nie rozmawia, aby uniknąć trudnych pytań. Zatrudniają coraz więcej Ukraińców i Białorusinów ledwo dukających po polsku, w tym do centrali i oddziałów regionalnych, bo są tańsi.

KL

Ciężko się pracuje, duże wymagania a mała płaca do tego nie miła atmosfera.

Ktos

Odradzam pracę w centrali. Z całym szacunkiem dla prezesa i wiceprezesa za rozkręcenie firmy od podstaw (podziwiam takich ludzi) to jednak zależy im tylko i wyłącznie na kasie. Krótkowzroczne podejście. Ważne tylko ile im na konto wpłynie, pracownicy są nieważni. Opieka medyczna to nic nadzwyczajnego teraz. Zajmują się kadrami a nie znają podstaw zarządzania pracownikami. To bardzo źle świadczy o firmie o tym profilu. Niesamowity bałagan w procesach, i niestety nie tylko (wolę nie pisać gdzie jeszcze). A pani (usunięte przez administratora) O mój Boże...brak słów. Nie mogę powiedzieć nic dobrego na jej temat. Lepiej uważajcie. Niegodna zaufania, udaje że na czymś się zna. Wszystkich znajomych i nieznajomych uprzedzam przed pracą w progresie.

Były Pracownik
@Ktos

W pełni zgadzam się z wypowiedzią i również odradzam pracę w centrali firmy. Szkoda czasu i nerwów. Chaos i brak spójności między działami jak i oddziałami, co kierownik to inne decyzje a na koniec i tak liczy się tylko kasa. Pracownicy w centrali nic nie znaczą choć wykonują ogrom pracy. Benefity na chwilę obecną to starndard na dzień dobry, tu dopiero po 6 miesiącach. Firma dla początkujących lub zdeterminowanych.

Kamil
@Ktos

Prawda jest tak iż o wiele gorzej jest w regionalnych oddziałach. Pracowałem w różnych firmach, mniejszych i większych , ale z taką atmosferą wzajemnych poniżeń i donoszenia na siebie jeszcze się nie spotkałem jak w Progress. Zupełnie inną sprawą jest, że duża część pracowników zatrudniona jest na umowy zlecenie lub umowy tymczasowe, odnawiane co miesiąc. Wszyscy się boją bo nie wiedzą czy w przyszłym miesiącu będą jeszcze pracować. Mówienie więc o benefitach to ponury żart.

Niezadowolona

Zgadzam sie w pelni

Xxxx
@Były Pracownik

Pracowałeś może w oddziale w Toruniu? Interesuje mnie co tam sie dzieje jak sie kadra managerska zachowuje

pani Madzia!
@Ktos

Mija rok od poniższego posta i nić się nie zmienia! Jest jeszcze gorsza! Praca z nią to dramat! Wielkie zero, od sekretarki po dyrektora CUW buhahaha...

Mariusz
@pani Madzia!

Miałaś okazję w ostatnim czasie pracować w firmie Grupa Progres? Jeżeli tak to chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o tym miejscu pracy. Mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej i tym pomóc wielu osobom, które rozważają pracę w tej firmie.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Grupa Progres Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 15 września.

byly pracownik

Nie polecam. Wszystkie opinie napisane do tej pory są prawdziwe.

MimixM

W 2017 i w 2018 firma godna polecenia teraz w 2019 szkoda gadać , ZUS nie opłacony gdyby nie to że poszłam sprawdzić zapis składek do ZUS nie dowiedziałabym się ze pracuje bez ubezpieczenia NNW , na umowę czekałam ponad tydzień i z wielka łaska i pretensjami ja dostałam . W firmie panowała nerwowa atmosfera która podchodziła pod znęcanie psychiczne nade mną i innymi pracownikami zatrudnionych przez grupę progres .

marvel

Byłam, pracowałam i nie polecam. Cieszę się,że mnie tam nie ma. Żałuję,że tak szybko nie odeszłam. Co by tu wymieniać-brak perspektyw, rozwoju, zarobku, szacunku.

Wojt
@marvel

Co,pracować ci się pewnie niech ciało.

Polecam dobrze przeczytać umowę.

Sławek

Firma prowadzona w typowo buraczano - januszowy sposób. Zarobki bardzo niskie, brak jakichkowiek dodatków i premii, benefity tylko dla wybranych. Atmosfera fatalna - ludzie nawzajem na siebie donoszą, obgadują się , co chwila ktoś rzuca papierami.

Johnydeep

Dno i wodorosty. Firma nie ma zadnej wizji rozwoju, nie ma nowego biznesu. Najlepsi ludzie juz tam pracowali. Zostały tylko lizusy i karierowicze ktorzy nigdzie poza progresem nie pracowali i zyja w zludnym przekonaniu ze beda tam do emerytury. Nie docenia sie zaangażowanych i ambitnych osob. Zdecydowanie NIE polecam

MA

Słaba firma, byłem i nie polecam

smutna prawda

nie polecam, tną na pensjach-trzeba wszystko dokładnie czytać

brzoskwinia

Byłam i nie polecam. Wszystko to prawda. Nie ma rozwoju, duża rotacja i p.magda (specjalnie z małej) jest kiepska i liczy się jak się podlizujesz i kawki pijesz.

Piter

Na e polecam, ucinają kasę z wypłaty ( i to co miesiąc ) problem z przekazem informacji pomiędzy liderami .

stefan

tylko nie Progres

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.