Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Oliwia

Werbują do pracy w Nivea Poznań stawka godzinowa masakra 12zł brutto/ g praca 3 zmianowa na 3/4 etatu , premia po przepracowani 3 miesięcy żal!!!

@Oliwia

tak za najniższa krajowa plus premia po 3 miesiąca wychodzi na rękę tak ok 1500 zł na 3 zmiany ogólnie niezła porażka

...
@Oliwia

Premia ? obiecują po trzech miesiącach. Są tacy co po pięciu jeszcze jej nie widzieli. Żenada.

Natalia

Państwo przedstawiacie się jako profesjonaliści. Niestety rekruterzy pozostawiają wiele do życzenia ! Po pierwsze pani z którą miałam spotkanie nie przedstawiła siebie ani firmy ! Pod czas rozmowy była znudzona i zmęczona co chwilę zerkała na zegarek co skierowała że zaraz ma następną rozmowę. Z moim CV zapoznała się chyba dopiero podczas wywiadu. Każde stwierdzenie kwitując słowem "dobra". Aplikowała mam na stanowisko wewnątrz firmy była to najgorsza rozmowa w moim życiu. Jestem przekonana, że pracy nie dostanę co odczułam już po wejściu do sali przesłuchań.

nick2

Nie nalezy takich rzeczy pisac? Niezbyt to konstruktywne i miłe

antyprogres
@nick2

Ta przepraszam.Swoją poprzednią wypowiedź odwołuję. Wycieczki osobiste były niepotrzebne i nieuprzejme

****

Nie polecam współpracy z tą firma. Pieniądze nie są wypłacane na czas. Stawka zaniżona a koordynator nie odbiera telefonu albo go wyłącza.

@****

Firma progres to wielkie (usunięte przez administratora) i zlodzieje

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa telefoniczna wstępna z rekruterką, po zaakceptowaniu rozmowy telefonicznej telefon z zaproszeniem na rozmowę w biurze, spotkanie rekrutacyjne z dwoma paniami , jedna z pań miła , druga z pań zadawała tylko pytania z wiedzy kadr , pytań ok 10 , dodatkowo test zadaniowy z zakresu płac. Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy o godzinach pracy, umowie etc Rozmowa nie podobała mi się i nie ze względu na braki wynikające z zadań płacowych ale ze względu na wyniosły ton , na pokazanie wyższości , na to że jedna z pań uważa, że wszystko wie a z pewnością wszystkich wskaźników nie zna na pamięć , brak wiedzy z zakresu prowadzenia spółek , oceniam negatywnie bardziej atakująco moją osobę niż przyjaźnie

wyliczenie ekwiwalentu, wyliczenie kwoty netto wynagrodzenia , wyliczenie brutto

Zaproszona

Dostałam zaproszenie na spotkanie do Poznania na stanowisko Kierownika Oddziału. Słyszałam, że były tam ostatnio jakieś czystki. Ktoś z Was wie może, co się wydarzyło i na jakie warunki na tym stanowisku mogę liczyć (podstawa, premie - jakie i od czego zależne). Mam ponad 5 letnie doświadczenie w innej Agencji na takim samym stanowisku i wracam 6 miesiącach macierzyńskiego do pracy.

były
@Zaproszona

Sprawa wygląda tak, że tam co jakiś czas dochodzi do takich czystek . W różnych oddziałach, na terenie całego kraju. Gdy ja tam pracowałem to wyrzucili paru kierowników z różnych oddziałów. Powody były różne , ale nie licz na żadną taryfę ulgową:) o tym, że cię nmie ma dowiesz się ostatnia, gdy zablokują ci wszystkie dostępy i zabronią wrócić do biurka. Ogólnie ta agencja to niezły syf. Co do stawek to różnie bywa - ale nie licz na premie, centrala robi wszystko aby ich nie wypłacić, co chwila zmieniają zasady, a pracownicy tylko chodzą wkurzeni i złorzeczą.

Zaproszona
@były

A możesz chociaż napisać, jakie są widełki podstawy? I czy jest auto również po godzinach pracy? Bo nie wiem, czy w tej sytuacji jest sens tam się wybierać. Z góry dziękuję.

ubawiony
@Zaproszona

Ha ha ha dobre. Facet właśnie ostrzegł cię abyś nie nie wiązała się w progres ,a dla ciebie najważniejsze jest aby był samochodzik za darmo po pracy. A z głową wszystko dobrze ? Niektórym inteligentnym inaczej wystarczy dać ochłapy jak multisport czy auto i zgodzą się na wszytko

Hej . Ja tez tam pracowałam. Zupełne bagno - w okresie kiedy tam pracowałam z 12 osobowego działu odeszło 9 osób w ciągu pół roku. Ludzie mieli dość najniższej krajowej, tam nawet komputerów nie ma dla wszystkich trzeba z domu własny przynosić.

Zainteresowana

Ktoś pracuje tu w grupie progres czy tylko za ich pośrednictwem ? Interesuje mnie praca bezpośrednio w grupie progres.

@Zainteresowana

Cześć. Szczerze odradzam. Pracowałem tam. Śmiało moge napisać, że firma oszukuje swoich pracowników: nieprawidłowo wyliczone pensje, ciągłe zmiany regulaminów wypłacania premii to tam norma. Nawet jeśli spełniasz wszystkie wymogi by otrzymac premię i tak znajdą sposób aby Ci jej nie wypłacić. To tam nagminne. Ponadto mobbing to tam codzienność - chciaz oczywiście jego skala zależy od oddziału. Ale ludzie masowo stamtąd odchodzą bo nie wytrzymują atmosfery pomówień, strachu i poniżania.

cała prawda

Ja też ostrzegam przed Progresem. Opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń lub zaniżone pensje to jest tam standard. Nie bez powodu co chwila dostają mandaty od PIP. Byle dalej od tej lipnej firmy

Pozytywne opinie piszą tutaj chyba tylko pracownicy Działu Marketingu. Ta firma jak mało, która agencja znana jest z różnych nieprawidłowości i przewałek : np. - celowe nie wypłacanie pracownikom ekwiwalentów za niewykorzystany urlop, licząc na to, że sami się nie upomną - wykorzystywaniem pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności ( jak tracą orzeczenie są z miejsca zwalniani bo firma nie dostaje dotacji PFRON, oczywiście także nie wypłaca się im ekwiwalentu, bo przecież oni się o to nie upomną ) - nie wypłacanie należnych premii po byle pretekstem I te ciągłe promowanie się wice-prezesika w mediach. Nie polecam pracy w Progres ani poprzez Progres. Pracownicy tymczasowi co chwila przychodzili z pretensjami o braki w wynagrodzeniach

nieznajoma/y

Witam, pracowałam kiedyś przez tą agencję, wypłaty na czas, ale tak troche przeciągają pieniądze, zamiast pobierać tyle ile jest na umowie, to pobieraja złotówke więcej..........

Justyna

Każda osoba, która podpiszę umowę z Agencją Pracy PROGRES musi się liczyć z tym, że na wypłatę wynagrodzenia musi ,, trochę poczekać", cierpliwość jest tu cnotą największą. Przyznaję na początku miałam pewne obawy bo po raz pierwszy podpisałam umowę z Agencją Pracy. Dopiero rozmowa z kierownikiem Netto rozwiała moje obawy. Dostałam moje wynagrodzenie na czas dlatego bez obaw mogę polecić Agencję Pracy PROGRES. Od dziś PROGRES znaczy dla mnie solidna i uczciwa firma.

bee
@Justyna

Ha ha ha niezła laurka. Dział promocji w progres działa na całego

mar

Co prawda pracowałem z nimi w poprzednie wakacje - tylko przez tydzień, więc nei wiem czy moja opinia komuś pomoże, ale ze mną problemów nie było. Było to krótkie zlecenie, musiałem podac tylko nr tel, zadzwonili do mnie szybko, 2 minuty i byliśmy dogadani. Wysłali umowe na maila. Pieniądze były dopiero po prawie miesiącu, ale to w związku z tym, że oni wtedy przynajmniej wypłacali kase koło połowy miesiąca, a ja zlecenie dostałem koło 20-go. Kasa na czas, pita tez dostalem szybko. Takze polecam

maja

Agnieszko Na początku będą mamić Cię umową o pracę, a potem okaże się, że jednak tylko umowa cywilnoprawna,a ja się cos nie podoba to mówią, że jak się nie podoba to na Twoje miejsce już czekają następni. No chyba, że się coś zmieniło, ale wątpię....Ogólnie tam zarabiają tylko Kierownicy Biur, którzy zgarniają niezłą premię co miesiąc kosztem pracowników.

Chris

Pacuje w progres już dwa lata. jest ok. Wypłaty są zawsze na czas. Nie ma na co narzekać .

Agnieszka

Czy dla osób podejmujących zatrudnienie w Grupa Progres Sp. z o.o. mogą liczyć na określoną ścieżkę kariery i rozwoju w firmie? Dla wielu osób możliwość podnoszenia swoich kompetencji jest niezbędnym warunkiem przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

prawda. dla progresu zmieniłam pracę. ale na szczęście bardzo szybko odeszłam z progresu. niesmak pozostanie. to przykre że osoba rekrutująca, dla osiągnięcia własnego celu - kłamie w oczy obiecując rozwój i awans, namawia do zmiany pracy obiecując kolejne korzyści przejścia do progresu. To co zastałam w progresie to chaos, bałagan, brak właściwej organizacji pracy i kompetencji a przede wszystkim brak możliwości wprowadzania zmian na lepsze. bo nie to ma znaczenie niestety w progresie. nawet fakt, że z dnia na dzień ludzie odchodzą hurtem nie wpłynie na zarządzanie.

Zigis

Witam.Odradzam współpracy z tą grupą to jak mnie potraktowali jest nie od opisania. Przedstawie wam moją historie z tą agencją. Otóż pochodzę z Małopolski i ubiegałem się o pracę nad morzem drugi koniec Polski.Na cv odpowiedzieli w momencie i wydzwaniali czy na pewno chcę tą pracę i jestem dyspozycyjny oczywiście byłem dyspozycyjny.W dniu w którym miałem jechać zakupiłem bilet zadzwoniłem i chciałem się tylko dopytać czy na miejscu zakwaterowania wiedzą,że mam się pojawić i,że bilet już zakupiłem Szanowna Pani odpowiedziała,że tak informacja została przekazana podziękowałem za rozmowę i się rozłączyłem.Jakieś 30 minut po tym Pani oddzwoniła z "gorącą" informacją z ostatniej chwili,że jednak nie ma pracy bo mają już komplet... W chwili gdy miałem 2 godziny do odjazdu autobusu którego bilet kosztował 100zł byłem już spakowany i gotowy do podróży i zostałem zapewniony,że mam dotrzeć na miejsce pracy dostałem telefon,że jednak praca została odwołana.Takie zachowanie jest na prawdę bezczelne i nieludzkie szczęścia miałem o tyle,że babcia mojej dziewczyny którą poznałem przez internet uratowała mnie i załatwiła mi pracę z zakwaterowaniem tak to bym spał na bruku gdzieś w Mielnie także, bardzo bardzo odradzam współpracy z tą agencją i mam nadzieję,że po przeczytaniu tego podejmie właściwą decyzje o podjęciu współpracy z tą agencją bo nie życzę nikomu by znalazł się w takiej sytuacji jak ja.Pozdrawiam współpracy odmawiam dziękuje za uwagę

aga

Czy pracował ktoś w magazynach H&M?? warto czy nie?

Progres codziennie obiecuje, że wynagrodzenie będzie w dniu następnym.

Agnieszka

Zapoznaliście się z wywiadem udzielonym przez Grupa Progres Sp. z o.o. dla portalu GoWork.pl? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,66967,wywiad-bozena-rycharska Jakie macie wrażenia?

&&&
@Agnieszka

Chyba takie jak oczekiwanie na wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.