Opinie o Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Warszawa
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 36 00-116 Warszawa
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.


Bank Pocztowy S.A.
Biuro Informacji Kredytowej S.A.
Develia S.A.
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.
Hydro NRG Sp. z o.o.
Związek Banków Polskich
Polski Standard Płatności Sp. z o.o.
Nexity Polska 303 S.A.
NP 14 Sp. z o.o.
Pko Bank Hipoteczny S.A.
Cyber_Folks S.A.
Develia Wrocław S.A.
Greatstore Sp. z o.o.
LC Corp Service S.A.
4Resident Sp. z o.o.
23.04.2024 21:52
Były pracownik
22.01.2024 13:58
Pracownik
16.02.2024 15:18
Inne
23.04.2024 13:58
Pracownik
22.04.2024 08:53
Pracownik
18.04.2024 23:37
Inne
17.04.2024 15:02
Inne
13.04.2024 00:32
Kandydat
14.04.2024 22:07
Inne
14.04.2024 22:08
Inne
02.04.2024 20:56
Pracownik
11.04.2024 07:58
Pracownik
14.04.2024 21:15
Inne
11.04.2024 08:11
Kandydat
13.04.2024 22:55
Pracownik
12.04.2024 19:15
Pracownik
13.04.2024 17:52
Pracownik
12.04.2024 19:38
Pracownik
08.04.2024 20:56
Pracownik
12.04.2024 17:20
Pracownik
10.04.2024 08:30
Inne
29.03.2024 17:06
Pracownik
08.04.2024 07:07
Pracownik
05.04.2024 14:15
Inne
25.03.2024 22:50
Kandydat
24.03.2024 11:42
Inne
21.03.2024 13:33
Pracownik
20.03.2024 20:02
Inne
16.03.2024 23:08
Pracownik
16.03.2024 09:38
Pracownik
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
11.03.2024 20:55
Pracownik
13.03.2024 14:35
Pracownik
13.03.2024 12:59
Pracownik
05.02.2024 13:45
Kandydat
06.02.2024 17:19
Inne
13.03.2024 08:49
Kandydat
07.03.2024 17:54
Pracownik
07.03.2024 21:35
Pracownik
12.03.2024 19:03
Pracownik
01.03.2024 08:40
Pracownik
06.03.2024 07:33
Pracownik
06.03.2024 07:29
Pracownik
01.03.2024 21:15
Kandydat
02.03.2024 16:36
Inne
05.03.2024 06:39
Pracownik
04.03.2024 21:28
Pracownik
04.03.2024 21:31
Pracownik
21.02.2024 14:11
Inne
22.02.2024 18:58
Inne
15.02.2024 17:57
Kandydat
16.02.2024 10:54
Inne
16.02.2024 13:32
Inne
11.02.2024 19:05
Pracownik
15.02.2024 17:58
Kandydat
Wywiadu udzielił/aKandydat
14.02.2024 11:49
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało? Napisz, co robiłeś/aś na co dzień w firmie, czym się zajmowałeś/aś?
Pracowałam na stanowisku Doradca Bankowy. Moja praca polegała na codziennym obsługiwaniu klientów kasowych, sprzedaży kredytów i inwestycji, zakładaniu kont.
Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?
Tak, miałam możliwość pracy zdalnej.
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą? Czy z pracy zrezygnowałeś/-aś sam, czy zwolniono Cię? Czy jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na zakończenie Twojej współpracy z firmą?
Powodem rezygnacji z pracy był brak szacunku przełożonej wobec mnie. Częste uwagi na temat mojego wyglądu i mojej pracy, które w 90% były bezpodstawne.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?
W czasie mojego zatrudnienia zarabiałam 3200 zł.
Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?
Pracowałam zaledwie 9 miesięcy.
Jakie dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?
Mogę wymienić takie pozytywy jak kontakt z ludźmi, doradzanie w kwestiach inwestycyjnych.
Jakie dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?
Brak szacunku przełożonego, ubliżanie. Takie komentarze - dotyczące wyglądu - w miejscu pracy nie powinny mieć miejsca.
Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?
Nie było możliwości rozwoju na stanowisku, na jakim zostałam zatrudniona.
Czy firma planowała szkolenia i jak często się odbywały? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczyły.
Nie było szkoleń, nic mi o nich nie wiadomo.
W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?
Wynikało to z niewiedzy przełożonych. Osobiście byłam zainteresowana szkoleniami, ponieważ mogłyby mi pomóc się rozwijać.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?
Pracownicy tego samego szczebla byli bardzo zżyci ze sobą, więc mogę ocenić te relacje pozytywnie.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?
Atmosfera była zła. Każdy się bał bezpośredniej przełożonej, a o moich relacjach z nią napisałam już wyżej.
Czy pracodawca wywiązywał się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie było zgodne z ustaleniami?
Wywiązał się, nie mogę mieć co do tego żadnych uwag.
14.02.2024 06:49
Kandydat
12.02.2024 08:33
Inne
13.02.2024 21:11
Pracownik
01.02.2024 19:08
Pracownik
01.02.2024 22:33
Pracownik
08.02.2024 20:52
Pracownik
08.02.2024 19:47
Pracownik
06.02.2024 17:21
Inne
06.02.2024 15:22
Ania R
Poziom rozmowy:
Rezultat:
Dostałem pracę