Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Doradca poczatkowy

Czy jeżeli nie zrobię planu w pierwszym kwartale to jest możliwość zwolnienia?

@Doradca poczatkowy

Nie bo nie bardzo ma kto praxować.. ale będziesz wrogiem dla wszystkich w Oddziale jako ten czy ta która nie potrafi nawet zrobić planów w pierwszym kwartale pracy..

@Doradca poczatkowy

Nie bój się..w tym s y f i e nikt nie chce pracować, więc nikt nie zwalnia nowych pracowników. Ale na pewno po krótkim czasie zwolnisz się sam

Dyrektor
@Doradca poczatkowy

Nie. Niestety będzie rozmowa / rozmowy o przyczynach ,,porażki". ,,To przecież tylko połowa planu" itd. Nadrabiaj ilością telefonów i spotkań, pisz w opisie kontaktu dużo prawdziwych informacji itd. Nadrabiaj drobnicą by pokazać ilość - dsd, iko, karta debetowa itd.

NowyPracownik

To prawda, że samemu chce się zwolnić jak się widzi co tam się dzieje.

Nowa2

Czy wiecie coś o podwyżkach „inflacyjnych” ? Można się spodziewać czegoś na przełomie kwietnia/ maja

Dyrektor
@Nowa2

Jeśli pracownicy nie będą się domagać to nic nie dostaną. W poprzednim roku barometrem niezadowolenia było forum na Intrze. Dziś wszyscy tam zadowoleni, no trochę jęczą na dochodowość i tyle. Na dodatek badania z zadowolenia z pracy wypadną znakomicie ponieważ zbyt wielu dało się spacyfikować.

Ktoś

Dzień dobry, może jest ktoś tutaj kto mógłby napisać jakie są wytyczne działania dla pracowników infolinii banku PKO jeśli klient dzwoni i informuje że mógł paść ofiarą (usunięte przez administratora)

doradca_kp

ktoś już jest po ocenie rocznej?

@doradca_kp

A dlaczego pytasz ?? Czy ocena roczna na coś wpływa?? Z czymś się wiąże?? Otwórz oczy .

Róda
@doradca_kp

To po pierwsze już nie jest ocena

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
aaa1

Niezle odjechaliście w tym banku. Proponować jako ofertę pracy umowę zlecenie w dziale zajęć egzekucyjnych przy takiej odpowiedzialności dla klienta no i pracownika to są jakieś jaja. Prezesie po Gruza zmniejsz swoje pobory albo zwolnij którego z setek managerów czy kierowniczek jaki jak nie masz pomysłu skąd wziąć kasę na zwykłą umowę o pracę do Sosnowca.. Podpowiem gdzie gdzie jest przerost kadry kierowniczej: CRW...

Wiadomo co z punktami na benefit? Będą jakieś w najbliższym czasie?

doradca_kp

wątpię, sprawdzałam pocztę i rok temu nie mieliśmy nic na zajączka ????

Zmęczony

20.03.2023 i jeszcze nie ma premii za 4 kwartał... Co to ma być???

Brzydula

Witam czy ktoś coś słyszał o podwyżkach koło maj jak co roku

Xxx
@Brzydula

Nie sądzę, żeby były jakiekolwiek podwyżki. Ostatnio dali wszystkim i przez najbliższe 10 lat nic nie będzie.

Paweł Ko

Nie rozumiem, czemu (usunięte przez administratora) mój wpis o możliwościach zakupu zużytego wyposażenia placówek bankowych przez pracowników PKO BP SA? Regał, biurko, wieszak. Inny pracodawca wyrzuci, a tu sprzedaje się potrzebującym. Nie dotuj (usunięte przez administratora), wspieraj PKO skoro nie stać cię na (usunięte przez administratora).

No co?

Potencjalny pracownik

Czy warto aplikować na stanowisko doradcy klienta indywidualnego? Jakie są zarobki na tym stanowisku bez premii? Czy ciężko zrobić premie?

kiziulek88
@Potencjalny pracownik

Zacznijmy od tego że w tej pracy premia to jest konieczność a nie możliwość. Spróbuj tylko jej nie zrobić to sam/sama sobie odpowiesz na pytanie czy warto dalej pracować jako doradca klienta jak już oczywiście się zdecydujesz spróbować.

@Potencjalny pracownik

Ile zarabia doradca klienta w banku PKO 2022? Doradca klienta detalicznego to stanowisko będące pierwszym stopniem w hierarchii pracowników obsługi klienta w bankowości. Jak wynika z „Raportu Płacowego 2022” zarobki średnio wynoszą od 4 do 6 tys. Premię jest bardzo łatwo wyrobić ???? Do zobaczenia. Pozdrawiam.

Nela
@Paweł Ko

A jaką podstawę może mieć kierownik oraz dyrektor Oddziału?

@Nela

Średnia arytmetyczna to około 17 000 brutto.

Wiks

Łódzkie call center PKO BP to już od dawna żywa legenda. Słynie z braku choćby odrobiny szacunku do pracowników, ze śmiesznych zarobków, z absolutnie beznadziejnych "trenerów" i koszmarnych szkoleń, które nieudolnie prowadzą, z dwulicowych i przesyconych kompleksami oraz nienawiścią kierowników. Jeśli rozważacie popracowanie tam jako konsultant, to zastanówcie się kilka razy. Szkoda zdrowia i czasu na takiego pracodawcę.

Jakich zarobków może się spodziewać osoba z doświadczeniem bankowym, doświadczeniem w zarządzaniu oraz po studiach w Warszawie na stanowisku doradcy indywidualnego ? Jak wyglądają premie?

@Kandydat

W jakim trybie studia i na jakiej uczelni i JAKI kierunek?

Kandydat backoffice

Na jakie wynagrodzenie w Warszawie może liczyć pracownik ryzyka z doświadczeniem w zależności od stanowiska (analityk, specjalista, starszy specjalista, ekspert). Jaka jest atmosfera pracy i chęć pomocy przez współpracowników?

Czy ktoś na dzień dzisiejszy 08.03 dostał już premie za q4?

Ina

Tak,ja dostałam 28.02

Paweł Ko

Zabraniam podszywać się pod moją osobę! Bank może Cię (usunięte przez administratora) pozwać!

Premia

Czy dostał dziś ktoś premie za Q4?

Xl
@Premia

Oczywiscie rano juz byla konto PKO

@Xl

Premia za 4q jak co roku wpływa później a powinna do końca lutego. 10 marca jest raport więc będzie po 10 najpóźniej 20( taka informacja krąży u kadry)

Lepiej się zastanów

Jeśli dostaniesz dobry lub w miarę dobry portfel to pół biedy, ale jak twoi koledzy z dłuższym stażem postarają się żeby najlepsi klienci trafili do nich, a do ciebie same "spady" to rzeźbisz w niczym. Praca w sprzedaży polega na dzwonieniu po klientach przez większą część dnia i oferowaniu tego czego tak na prawdę nie potrzebują, uśmiechaniu się jak nie powiem kto i uczestniczeniu w szkoleniach. Prawda jest taka, że jeśli ktoś potrzebuje jakiś produkt bankowy to sam przyjdzie lub zadzwoni. Generalnie typowy pracownik banku przynajmniej w oddziale jakim ja byłem to zakredytowany często po rozwodzie smutny człowiek, który czeka aż tylko spłaci hipotekę lub dotrwa do emerytury - może taka była charakterystyka tego konkretnego oddziału. Dzieci pracowników banku ze szkoły lub przedszkola najczęściej odbiera teściowa lub sąsiadka, bo godziny pracy są tragiczne i nie ma czasu na życie ani na zadbanie o siebie. Najbardziej rozśmieszyła mnie idea sprzedaży oraz planów sprzedażowych dotycząca polis OC oraz ubezpieczeń mieszkaniowych. Nie rozumiem jak pracownik np. działu MSP ma sprzedawać ubezpieczenia nieruchomości oraz OC, które jest dedykowane tylko do klientów indywidualnych a nie firmowych. Śmiech na sali. W moim oddziale wszystko było wyliczane przez dyrektora od długopisów po teczki dla klientów. Oczekiwano, że będzie się przychodzić do pracy 15-20 minut przed czasem i wychodzić również najlepiej po czasie. Był problem z wyjściem do lekarza. Osoba, która dostawała klucze na otwarcie lub zamknięcie oddziału nie mogła odebrać tych 15-20 minut, które trzeba było wcześniej przyjść lub wyjść. Czasem siedziało się 30 minut, a nawet godzinę dłużej bo KP miało problem z rozliczeniem. Tak samo nie można było odebrać tych godzin, których sumarycznie potrafiło się sporo uzbierać. Jak spadało się na czerwone pole to byłeś już złym człowiekiem - do niczego. Masakra. Wytrzymałem pół roku i podziękowałem. Pranie mózgu i uśmiechanie się na siłę, a prawda jest taka, że każdy za plecami gada. A no właśnie. W moim oddziale odniosłem wrażenie, że dyrektor nie chce żeby zespół był zgrany. Wyglądało to jakby zależało im na podzieleniu zespołu może wtedy łatwiej zrobić wszystko żeby zrealizować plan? Na pewno nie jest to miejsce dla młodych ludzi, bardziej dla starych wyjadaczy, którzy najczęściej nie są tam szczęśliwi i są przyzwyczajeni do takiego stylu życia, którego ja sobie nie wyobrażam. Być może po prostu trafiłem na taki oddział, ale w oczach pracowników innych oddziałów widziałem również smutek. Pozdrawiam

Paweł Ko

W ciągu najbliższych kilku miesięcy PKO Bank Polski zatrudni w swoich placówkach kolejne osoby niepełnosprawne, początkowo będzie to 25 miejsc pracy.

Paweł Ko

W PKO Banku Polskim sami kreujemy, budujemy, wdrażamy i zabezpieczamy nasze produkty, systemy oraz procesy! Dlatego poszukujemy ludzi o różnorodnym doświadczeniu i wykształceniu. Skala i zakres naszej działalności pozwala rozwijać się pracownikom o zróżnicowanych kompetencjach, a środowisko pracy sprzyja współpracy na dłużej. Jeżeli jesteś stażystą, specjalistą, ekspertem z dziedziny bankowości, finansów, IT, ryzyka, analizy danych, produktów, prawa, marketingu, to z pewnością znajdziesz ofertę dla siebie.

Paweł Ko

PKO Bank Polski kontynuuje podnoszenie płac pracownikom banku. Decyzją Zarządu, od listopada 2022 roku, wszystkim pracownikom zatrudnionym przed 1 października br., zostały przyznane podwyżki wynagrodzeń zasadniczych, a ich wysokość będzie uwzględniać staż pracy. To kolejna podwyżka płac realizowana w tym roku w PKO Banku Polskim – pierwsza weszła w życie w maju. Obecnie Zarząd Banku zdecydował również o przyznaniu jednorazowego bonusu dla osób, zatrudnionych przed 4 stycznia 2022 roku. Kwestie płacowe były także przedmiotem dialogu z partnerami społecznymi (Krajowym Związkiem Zawodowym Pracowników PKO BP SA i NSZZ Solidarność Pracowników PKO BP SA), a wypracowana propozycja spotkała się z ich aprobatą. – Siłą PKO Banku Polskiego są pracownicy. Chciałbym, aby oprócz satysfakcji zawodowej czuli się doceniani również pod względem finansowym. Dlatego wspólnie z Zarządem PKO Banku Polskiego podjąłem decyzję o wzroście wynagrodzeń oraz jednorazowej nagrodzie pieniężnej dla każdego pracownika banku. Wierzę, że przyznane podwyżki, powiązane ze stażem pracy w PKO Banku Polskim będą dodatkową zachętą do budowania i rozwoju kariery zawodowej w naszym banku – mówi Paweł Gruza, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego, kierujący pracami Zarządu. Podwyżki mają na celu docenienie pracowników, którzy związali swoje życie zawodowe z bankiem i z każdym rokiem przyczyniają się do wzmacniania jego pozycji na rynku. Są również zachętą do budowania długofalowej kariery w Banku.

Alojzy
@Paweł Ko

To po to zwolniono sporo osób w listopadzie br a nie np w grudniu br żeby była kasa na bonus. I jeszcze zz to klepnęły. Dziwne czasy

@Alojzy

PKO BP zgłosił w maju 2022 r. do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zamiar przeprowadzenia zwolnień grupowych. Mogą one objąć do 500 osób do grudnia 2022 r. Zamiar przeprowadzenia zwolnień grupowych nie jest tożsamy z liczbą zwalnianych pracowników. Wynika on z obowiązujących przepisów prawa – pracodawca jest zobowiązany zgłosić taki zamiar do Urzędu Pracy. Później rozpoczynają się rozmowy ze związkami zawodowymi i wypracowywany jest ostateczny kształt porozumień. Niemniej w skrajnym scenariuszu może zostać zwolnione do 500 osób. Pracodawcy zgłaszają też czasami zwolnienia grupowe w sytuacji, gdy chcą renegocjować z pracownikami warunki umów.

Alojzy
@Paweł Ko

I co w związku z powyższym pekaowski wynajęty trollu? Chyba żeś na tyle durny że zasuwasz jako pracownik HR..

Go go go go
@Paweł Ko

Co za brednie. 13stka jak dla emerytów i ankieta pracownicza jak wybory. Analogia na maxa

@Go go go go

Ankieta jest po to, aby sprawdzić poziom zadowolenia pracowników. Jeśli wypadnie źle w konkretnym oddziale, będzie trzeba zastanowić się nad zmianą kierownictwa i kadry zarządzającej.

@Paweł Ko

Podwyżki są fajne ale z drugiej strony kiedy ostatnio były Podwyżki?? Premia roczna.. 2000 brutto w tamtym roku było 2500 .. a czy w takiej firmie gdzie co roku są miliardowe zyski to dużo?? Zysk za ostatni rok 4,5 mld złotych..to jaki to % zysku przeznaczony jest na premie?? Łatwo policzyć... mam nadzieję że to początek zmian bo najlepszą reklamą są pracownicy firmy... Pozdrawiam

@Rafał

Za kilka lat będzie doskonale. Dajcie trochę czasu nowemu Prezesowi. Musi posprzątać bałagan jaki zastał po Zbigniewie Jagiełło, który był Prezesem Banku przez wiele lat. https://www.money.pl/banki/sledztwo-w-sprawie-bylego-prezesa-pko-bp-rmf-fm-zbigniew-jagiello-na-celowniku-prokuratury-6681362028841952a.html

@Paweł Ko

Pracuję kilka lat w PKO BP - 8 lat...I jak piszesz ze za kilka lat będzie dobrze to brzuch mnie boli od śmiechu ???? pozdrawiam

@Rafał

Za kilka miesięcy będzie już fajnie :) a za kilka lat super zarobki. Pozdrawiam :)

Emeryt Pkobp
@Paweł Ko

Pracowałam wiele lat w Pkobp, cały czas słyszałam o planach ,sprzedaży i satysfakcji zawodowej i podwyżkach które miały być, ale jakoś nie doczekałam mimo, że mój bezpośredni przełożony wnioskował bo uważał, że zasługuję, niestety odeszłam na emeryturę z nędznym wynagrodzeniem. Moja ścieżka zawodowa zatoczyła koło ,pracownik w PKO jest pionkiem na szachownicy ,ma prawo tylko robić plan i milczeć. W regionie siedzą ludzie którzy przestawiają te pionki. Zawsze słyszałam, że pracuję w korporacji ,ale z tego co wiem to korporacje dbają o swoich emerytów , mają wczasy pod gruszą,bonusy na święta, a nam nawet odbierają pakiet Luxmedu .Drodzy pracownicy wycisną z Was wszystkie soki ,doprowadzą do nerwicy a później o Was szybko zapomną. Czy warto tu pracować ?

Emerytka
@Emeryt Pkobp

To prawda niczego nie ma dla emerytów a może by tak chociaż dofinansowanie do sanatorium bo po 34 latach pracy w banku trzeba podreperować utracone zdrowie

Emeryt Pkobp

Racja ,dlatego radzę się dobrze zastanowić czy warto w takiej firmie pracować?

Róda
@Emeryt Pkobp

A która firma oprócz górnictwa itp daje coś emerytom? Może jeszcze się przeniosę ;))))) Wy macie 13 tki i 14 ki a my nie.

dotadca_kp
@Róda

szkoły państwowe dają różne zapomogi swoim emerytom, dodatki przed świętami itd.

Iska
@Róda

13 to z moich podatków , place 6 tys. Podatku a dostaje 1000 zł niby 13.

EMERYT
@Emeryt Pkobp

podzielam opinię,wstyd aby taki prestizowy bank z tradycjami i ogromnymi zyskami zapomnial o swoich emerytach.Przepracowałam 40 lat w tym banku i jednym oddziale,nie usłyszalam nawet słowa "dziekuje" na pożegnanie

@EMERYT

Z której strony ten bank jest prestiżowy....Chyba dla Prezesa jak widzi swoją pensje na koncie. Takiego nagromadzenia (usunięte przez administratora) w relacjach międzyludzkich, chamstwa, obłudy i ludzi z zaburzeniami na stołkach kierowniczych plus zwyczajnie słabych produktów dla klientów to trudno znaleźć.. Wstyd powiedzieć wśród znajomych że się pracuje czy pracowało w tym banku. Dalej ma opinię banku dla emeryta którego zresztą bank nie szanuje bo wszytko chce przenieść do obsługi elektronicznej i przez cc...

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 906.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 739, z czego 78 to opinie pozytywne, 264 to opinie negatywne, a 397 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 623 ocen.

PKO Bank Polski