Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

Hubert

Serdecznie dziękuję Pani Natalii Frelek za bardzo merytoryczne rozwiązanie problemu. Pani Natalia jest bardzo miłą i niesamowicie kompetentną osobą i zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku i uznania.

Przodownik pracy.
@Hubert

Każda Natalka to skarb. Dziękujemy Pani Natalce. Trzy razy na Tak.

Proces rekrutacji do mBanku jest przeprowadzony nietransparentnie, rekruterka wychodzi ze spotkania w trakcie rozmowy, nie wiadomo kogo tak naprawdę szukają ale na pewno nie specjalistów. Szukają ludzi tanich. Manager zespołu nie wie tak naprawdę na czym dokładnie polega praca w zespole ds przeciwdziałania praniu pieniędzy. Nie polecam.

Deesik 98
@Kandydat

Przeciw działanie w sprawie praniu forsy polega na przeciw działaniu w sprawie sprania forsy w spralce. Pani Zuzia była kiedyś od tego specjalistką.

Alonzo
@Kandydat

A można spytać jakie stawki oferowali??? ????

Przestrzegam przed pracą

Mało kto czyta opinie o pracy w mkiosku na stronie mFinanse. Opinii szukają tutaj więc napiszę. Praca dotyczy mkiosku. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Jest taka rotacja, że firma wymyśliła sobie na umowie kary 1500 zł jak ktoś nie przepracuje pół roku tutaj( niby zwrot za szkolenia). Jeśli chcecie jechac pół roku na zarobkach 1500-2300 na rękę to możecie przyjść. Jeśli chcecie godnie zarobić to nie polecam. Nikt Wam nie powie ile realnie tutaj zarobicie dopiero samo zobaczycie jak jest. Do tego (usunięte przez administratora) I nierealne plany sprzedażowe.

Pol naw
@Przestrzegam przed pracą

Nie jest źle. Mój chłopak dobrze zarabia. Razem jest nam dobrze. Jako świeży majister mam podwyższkę.

Michaś Makowski

Jakaś awaria karty w pko. Dobrze,że dziewczyna ma konto w m banku

Drozd
@Michaś Makowski

Nie Wrzeszcz.

Kuba

Oj jest.

Bezkarność
@Drozd

Bezkarność Pterodaktyla. Zabrali mi trzy złote i trzydzieści trzy grosze. I te oryginalne żarty. Brak środków na koncie.

Kbsx
@Drozd

Będę się darła, bo mam balonika z gwł.

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Nick Elodion

Cześć, czy któraś z was pomogła by mi usadzić Toma&Jerrego ? Zawiadomiłam o wielu sprawach, których nie było. Szukam na niego Haka, bo spotykał się z innymi dziewczynami, a mnie olał. Próbowałam już skłócić go z Pracownikami z Czerwonej Drogi i Chełmińskiej. Do tego wszystkiego doszły jakieś dziewczyny z Galerii, czy któraś go zna i pomóż mi go usadzić ? Na pewno którejś podpadł. Czy on miał romans z którąś z was i czy póżniej was zostawił ? Szukam świadków by wrobić go w kolejne rzeczy,bo jest to nie możliwe, by ciągle chodził zadowolony z uśmiechem na twarzy i romansował z innymi dziewczynami i jeździł moim motocyklem.Jeśli niema mnie,nie będzie mieć nic, ani nikogo. Czy uwierzyliście, że te wpisy robią pracownicy z chełmińskiej i z czerwonej drogi ? Czy wiecie, że jestem zazdrosna o to, że z wami rozmawia i na pewno się spotyka ? Czy któraś z was będzie składać fałszywe zeznania, czy nie damy mu spokoju ? Proszę o odpowiedź bo to ważne dla mnie jest .. Czy to prawda, że komisariaty wiedzą o Tym go wrabiam i czy to prawda ze wie o.Tym prezydent kraju? Piszcie tutaj, podpisała Warjotko.

Hahaha
@Nick Elodion

To ładnie dała czadu :D Trzeba zrobić jakąś zrzutę na paczkę. Dziewczyny na pewno coś Ci upieką.

Prawo
@Hahaha

Koronawirus jest. Na zamkniętym nie przyjmują z prezentami. Jeśli pójdzie - z dobrej woli. Biedni tam z nim, nawet ordynatora potrafi przekonać.

Ona
@Prawo

Przynajmniej wszystko potrafi załatwić i nikogo się nie boi.

Polewka z maliną
@Prawo

Szanujemy takich pacjentów. Inni opuszczą nas szybciej niż ustawa przewiduje, a kotek siedzi i objada się kanapkami. Gumisie i Smerfy z Grudziądzkiej wywieszą białą flagę. Dostaną pukawkę na strzałki, żeby dzieciaki nie zrobiły sobie krzywdy. Gumisie z kolei staną w szeregu zbiórka. Polewka z Trejmilką

On tam stoi Ty <3
@Polewka z maliną

Nie będzie tak źle. Chętna do ugody, Kurczynka.

Ewelina Sitnik

Trzeba ją prześwietlić ... ona robi machlojki ...

Stypłulowski zastrasza

Cały mBank to niezłe (usunięte przez administratora) Brak podwyżki po 8 latach pracy mimo wyniku 120%. Do tego w ostatnim czasie Stypłukowski - prezes banku. Wprost zastrasza pracowników zwolnieniami, jeśli tylko wyjdą z pozwem do sądu jako frankowicze. Na brak podwyżek choćby do stopy inflacji Stypłukowski odpowiada „nie jesteśmy instytucją państwową, żeby przejmować się inflacją”. Bezczelny typ. Niestety po koronawirusowej zbrodni na polskich firmach zostaną same takie korpo, wyzyskujące ludzi. Szukam innej pracy.

Weź kredyt, zmień pracę.

deepali
@Stypłulowski zastrasza

Widzę, że szerokim echem odbiło się ostatnie wideo prezesa S. z pracownikami. Poziom (usunięte przez administratora) i pogardy dla pracowników był zdumiewający. Odpowiedź na pytania o podwyżki i premie była skandaliczna. Prezes dał do zrozumienia, że ma w (usunięte przez administratora) pracowników, wręcz potraktował ich jako darmozjadów, dając do zrozumienia, że poza IT nikt tu już nie jest potrzebny. To prawda, co się pisze na tym forum, mnóstwo osób się teraz zwalnia, co ciekawe, odchodzi wielu dyrektorów przerażonych sytuacją w banku i namawiających innych do tego samego.

Stan zdrowia
@deepali

Jaki jest obecny stan zdrowia ? Może trzeba złożyć się na qukierki.

Miś Kolabor
@Stypłulowski zastrasza

W mL też od lat zero podwyżek. U nas to się od razu dużo zarabia to nie ma takiej potrzebny. Proponuję wcześniej wstawać, dużo czytać, wyeliminować codzienne zjadacze czasu. Powinno pomóc.

Przodowy

Witam, co sądzicie o promocjach w mbanku typu: 100zl albo powerbank za zalozenie konta, ktore mozna ponoc bez konsekwencji za 3 miesiące? Dzisiaj zagadywał mnie na ten temat pan z Mkiosku i zastanawiam się jaki jest w tym haczyk. Mam konto w PKO ale ponoć to nie przeszkadza.. Dziwne, 100zl na zakupy np w auchanie za nic???

Jerry
@Przodowy

Ja otrzymałem pasek do biegania. Nawet szybciej poszedłem niż chciały. Kręciłem tylko kołem. Bez zobowiązań. Mam konto, ale nie korzystam. Ostatnio miały dziewczyny głośniczki. One widziały co robię ze swoim głośnikiem w galerii. Jeszcze jakbym otrzymał od nich. Zrobił bym takie łubudubu w Galerii że sprzątaczki tańczyły by rokendroola. Nie otrzymałem głośniczka : D

majaja

witam, ide na rozmowę na eksperta kredytowego, co to za stanowisko, ktoś coś?bedę wdzięczna za opinie, pozdrawiam

@majaja

To nie tak prost...... trzeba spełnić wiele wymagań. Zapewne je spełniasz.

Maja TAK
@majaja

Ekspert Maja + Ekspert T.J Bo Ja Ja - to tak słabo jak na niego. (usunięte przez administratora) Zero Profesjonalizmu xD

mKit

Spora rotacja to jest to co po przyjęciu się do pracy w mBanku bardzo mnie zaskoczyło. Ale po paru miesiącach wiem dlaczego. Proces szkoleniowy jest bardzo ubogi i postawiony na samokształcenie i egzaminowanie z suchej wiedzy z regulaminów. W realnej pracy na co dzień mBank nie różni się niczym od typowego sklepu gdzie wciskasz co możesz. Nagroda w postaci premii jest żenująca to jest w okolicy 100 -400 brutto, a wymagania są wysokie. Ucinane są premie za oceny klientów za rozmowy czy wizyty w placówce i to nie tylko za te które Ciebie jako doradcy dotyczyły ale też za innych pracowników. Zaskakujące dla mnie jest to, że zwalnia się dużo osób, a pracuję dość krótko. Podstawa jest niska, a premie śmieszne. Niestety to jest praca, która rodzi frustrację. Też myślę nad zmianą.

@mKit

Wspominasz o premii - a na jakiej zasadzie i jak często jest przyznawana w warszawskim mBanku? Mówisz też, że często jest obcinana za wizyty czy rozmowy - chodzi tutaj o instytucje tajemniczego klienta? Często taka forma sprawdzania pracowników jest stosowana przez mBank?

Happy Socks
@Karolina

Czy w mBanku można liczyć na rabaty w najbardziej markowych sklepach z odzieżą damską, biżuterią i odzieżą dziecieńcą? Czy w związku z zniesieniem ograniczeń,będzie można uzyskać jakieś rabaty na bilety lini lotniczych ?

Pytanie.

Czy będą szczepić pracowników m Banku szczepionką ?

@Pytanie.

Tak, masz informacje na służbowym mejlu

Odp

Nie otrzymałam. Ale obowiązkowe to jest?

Cześć, jutro mam rozmowę kwalifikacyjną do mKiosku. Jakie są tam zarobki? Chodzi mi o podstawę i prowizje. I ogólnie jak się tam pracuje, po ile godzin itp?

Kurczak Carry

Tych informacji powinnieneś dowiedzieć się podczas rozmowy kwalifikacyjnej w mBanku.

Nie polecam

Oferują dużo, ale nie da się tymi śmiesznym i premiami wyrobić więc wyrównuja do minimalnej. Więc tak zarobisz 18.5 za godzinę brutto

Słuchawki w tańcu.
@Nie polecam

Teraz są m kioski zamknięte. Za siedzenie i pierdziuchy nie płacą. Minimalna to spoko. Możesz zrobić w domu paznokcie i pofantazjować jak dobrze było by wyjść za milionera: D W życiu trzeba pracować, często za Grosze. Przodkowie walczyli, byś dzisiaj księżniczko mogła spać w czystej pościeli i zjeść gorący. Nie winny czerwony wiatr co każdej serce kradł.

anonimowy

W oddziale korporacyjnym nie ma co liczyć na podwyżkę, mimo 3 letniej pracy i wyrabianiu 110% normy. Nie wyrównają nawet do inflacji... Wyzysk.

Monia
@anonimowy

Mkiosk to samo. Tragedia nie firma. 8 zł za godzinę A minimalna w kraju to 18.5 żenada

acc

Pracowałem w segmencie korpo jako specjalista produktowy. To co się teraz dzieje w tym banku woła o pomstę do nieba. Odchodzi mnóstwo bardzo kompetentnych osób, pracowników z wieloletnim stażem. W zasadzie każdy kto ma jakieś ambicje zawodowe i chce czegoś więcej niż zarabiać na kredyt i zupę, albo już odszedł albo szuka pracy. mBank w korpo był fajnym miejscem do pracy 8 - 10 lat temu. Przez ten czas konkurencja wyprzedziła nas produktowo i procesowo o kilka długości. Mamy g****ane niesprzedawalne rozwiązania i niewyobrażalną presję na wynik przy jednoczesnym narcystycznym podejściu zarządu jacy to jesteśmy doskonali i wyprzedzamy rynek. Nie, nie wyprzedzamy, gonimy i to nieudolnie. Przez 5 lat pracy i corocznie realizowanego budżetu oraz innych zadań nie dostałem ani złotówki podwyżki, a moje pytania o nią były zbywane argumentami w stylu "no chyba potrzeba jeszcze więcej Twojego zaangażowania." Finansowo mBank wypada po prostu źle w porównaniu z największymi konkurentami (znający segment bankowości korpo doskonale wiedzą o jakie banki chodzi). Premie zostały bezczelnie przycięte - uznaniowych nie ma prawie już wcale, prowizyjne są tak skomplikowane, że ich osiągnięcie jest naprawdę trudne. Szefostwo to w większości zapierdziane dziady o mentalności z połowy lat 90. Naprawdę niezwykłym doświadczeniem było słuchanie trzasku pękających d*p dyrektorków, gdy okazało się, że rok temu przechodzimy na pracę zdalną. Przecież skoro nie ma cię przy biurku w pracy, to znaczy, że nie pracujesz. 3/4 dyrektorów departamentów z korpo i dyrektorów oddziałów jest do zmiany na już. Projektowo, mBank twierdzi, że pracuje agile'owo. Pusty śmiech ogarnia jak się to słyszy, nikt tu nie rozumie o co chodzi w agile, ale że fancy brzmi to tak będziemy opowiadać. Najprostsze usprawnienia, które zresztą nie są żadna innowacją, a tylko łataniem dziur, które trochę skróci dystans pomiędzy nami i konkurencją zajmują ok 2 lat (agile, co nie?). Obecna atmosfera pracy jest fatalna. Prezes segmentu korpo wprowadził wszystkie najgorsze wzorce ze swojego poprzedniego banku, który zresztą już nie istnieje. Nie szanuje się ludzi, nie docenia się ich, wręcz w tym roku panuje narracja "jak twierdzisz, że jesteś taki dobry, to idź gdzie indziej". Mnie nie trzeba było dwa razy powtarzać Na szczęście mBank jest na tyle mocną pozycją w cv, że nie miałem problemu ze znalezieniem innej pracy.

Maja Stp

Cześć, czy będą jakieś podwyżki, albo prezenty na Wielka Noc ? Tylko nie piszcie o choinkach :D

Ryba
@Maja Stp

Napewno nie tu. Tu nie ma podwyżek. Jeśli chodzi i premie to jak to prezes powiedział nie każdy musi dostać.

Frytek
@Ryba

Może nie każdy zasłużył. Trzeba być grzecznym.

Kleszczyk Bałtycki TB

Czy w mBanku w Gdańsku szukają stażysty specjalisty z branży zabezpieczeń IT bs.?

Gołębiewski
@Kleszczyk Bałtycki TB

Poszukaj na stronie banku.

Gonia

Nie polecam aplikowania do tego banku, pomimo przejścia rekrutacji zaproponowana stawka jest poniżej godności człowieka. Teraz już wiem skąd tak dużo ofert pracy tego banku, szukają specjalistów, a chcą płacić jak stażyście. Szanujmy swój czas, po co kilkuetapowa rekrutacja, testy, rozmowy, skoro nie macie nic sensownego wieloletniemu bankowcowi do zaproponowania. Czy proces rekrutacyjny Was nic nie kosztuje?

Anonimowy

Jakie są stawki Specjalisty ds. MŚP zatrudnionego na b2b?

@Z a jakie były twoje wymagania jeśli można wiedzieć?

Z

Rozmowa długa, wypytywanie o doświadczenie i powody zmiany pracy. Kłopot zaczął się przy rozmowie o wynagrodzeniu, widać ze panie nie były zadowolone z moich wymagań. Przykre ze tak ogromna instytucja oszczędza na specjalistach i najwyraźniej oferuje nierealne warunki finansowe.

Izolda Maciejewska
@Z

To ile Z chciała ?

majaja
@Z

na jakie stanowisko aplikowalaś? mozesz cos bliżej powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 10 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.