Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

Dobry bank

@Dan, wynagrodzenie to kwestia często bardzo indywidualna. Wiesz zapewne, że może zależeć od wielu czynników. Często też objęte jest tajemnicą handlową i nie można o tym mówić otwarcie, a w szczególności już w takich miejscach jak publiczne forum. @svt, niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie, bo nie jestem w żaden sposób związana z firmą mBank. Może jednak któryś z użytkowników forum Ci odpowie?

@svt, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w mBanku, tak? Masz już doświadczenie w pracy w bankowości? Przypominam, że wątek dotyczy pracy w Warszawie. Warto dodać na forum swoje opinie - zarówno te pozytywne, jak i negatywne, bo każda z nich rzuca nowe światło na pracę w danej firmie.

svt
@Karolina

tak, dlatego pytam. chodzi mi o pracę w oddziale. czy ponosi się jakieś koszta za zerwanie umowy ?

@Xyz, a na jakie stanowisko aplikowałeś w mBanku? Może stawka, która została Ci podana, miała obowiązywać przez jakiś okres próbny. Zdecydujesz się podjąć pracę w tym miejscu? Czy ktoś z Was pracuje obecnie w mBanku w Warszawie? Co możecie powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do dyskusji!

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Xyz

Przeczytałem opinie i zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie na rozmowie była mowa o umowie zleceniu i stawce niższej od „nakazującej” przez prawo, a mianowicie niecałe 10zl/h. Widzę, ze niżej piszecie o normalnych podstawach wiec dlaczego to sie tak różni? Dlaczego nie została mi zaproponowana normalna podstawa?

Klient z Torunia

W M Banku pracują krętacze, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wyłudzający siłą kredyty, karty, lokaty, wszystko żeby okradać, póżniej szyderczo śmieją się przez telefon. Osoby niekompetentne z zaburzeniami osobowosci. Dysocjacyjny sadyzm, czerpiący głęboką przyjemność z oszukiwania i zadawania upokorzeń własnym klientom dzięki którym co dziennie mogą egzystować będąc nakarmionym. Niekonwencjonalne myślenie, problemy z koncentracją uwagi o podłożu dysocjacyjnym, oraz zniekształcenia w zapamiętywania. Chciałbym złożyć dyspozycję zamknięcia konta - może limit zwiększymy - ma Pan możliwość kredytu do 80.000 Czy możemy złożyć wniosek? nie umiejętne obsługiwane się programem komputerowym, błędne wykonywanie przelewów. Kierowanie się wrogością i głębokim sadyzmem. Podejmowanie decyzji, bez zgody klienta Sięgające natrętnej dychotomi, oraz patologiczne zaprzeczanie faktom. Ocena Ogólna 0

@Klient z Torunia

fundacjakarta.org

Papuga
@Klient z Torunia

To nie konsultanci są winni takiemu zachowaniu. Muszą tak robić bo to rozkaz odgórny. Przeczytaj sobie powyżej o tym co napisała czarna. To wygląda na mobbing.

@Lancet, czy jest możliwość negocjacji formy zatrudnienia? Czy w przypadku współpracy na zasadzie b2b mBank oferuje pomoc na przykład w kwestiach księgowych? @LordWiader, na jakie stanowisko aplikowałeś w mBank? Będziesz jeszcze próbował zdobyć pracę w tej firmie? @Czarna, a długo już pracujesz w mBank?

Gosc 1406

Ma ktos doswiadczenie jesli chodzi o doradce w mfinanse to jest podwykonanwca mbanku do sprzedazy produktow bankowych tego i innych bankow wspolpracujacych. Chodzi mi o oddzial na zeligowskoego w lodzi. Zastanawiam sie czy tam.jest tak pieknie jak slyszalem tylko trzeba zalozyc dzial gosp. Podpowie ktos

Lancet
@Gosc 1406

Sam sobie odpowiedziałeś: "Założyć działalność gospodarczą" pierwszy stopień kombinacji i będą następne.

LordWiader

Aplikując tam dwukrotnie za każdym razem zostałem odrzucony, trochę się zmartwiłem że moje cv jest za cienkie aż do momentu przeczytania opinii na work.pl. Wygląda na to że nikt mojego cv nie czytał po prostu lądowało w "koszu" bo moje oczekiwania finansowe wcale nie kosmiczne nie były akceptowalne.

Pisarz

Szczerze i otwarcie po ostatnich zmianach i smaczkach nie mam chęci przychodzić do pracy. Plany sprzedażowe nierealne do wykonania, premia kwartalna śmieszna, godziny pracy koszmarne (różne godziny w tygodniu, pracujące weekendy). Pracujące święta i dni wolne. Na początku roku obiecali złote góry bo miał być audyt na temat pracodawcy. Kadra menadżerska to kpina. Omijjcjcie szerokim łukiem.

Rambo 9
@Pisarz

Jeszcze się pisarz nie nauczyłeś, że najważniejsze są INICJATYWY? Egzystencja dobrobytu polega na INICJOWANIU w każdej rozmowie. Patologiczne myślenie kadry menadżerskiej polega na tym, że jak KLIENT zgłasza blokadę pieniędzy na 14 dni z winy awarii Visy lub MC to masz doskonałą okazję na INICJATYWĘ karty kredytowej, kredytu gotówkowego, odnawialnego lub firmowego. Masz nie być człowiekiem który pomoże zdjąć blokadę tylko masz sprzedać. INICJATYWA bowiem to STAN UMYSŁU.

Olkaa

Pracuje ktos z Was może jako Tester oprogramowania w m banku ? jaka atmosfera, jakich pytań można się spodziewać na rozmowie ? Jakie pytania po angielsku ?

Witam Witam ktoś wie jak wygląda szkolenie w Łodzi?

Gola
@anonymous

3× 1 tyg + 1× 2 dni. (Zależy też w jakiej sieci jestes. Stacjonarni i mobili mają trochę inaczej niz siec consumer) Szkolenia które za bardzo nic nie wnoszą. Strata czasu, pieniędzy itp itd. Chyba ze masz 18-19 lat i jedziesz do Łodzi na imprezę, zamast na szkolenie. Hotel slaby, trzeba mieszkać z kims w pokoju. Jedzenia tyle co kot naplakal.

robbo
@Gola

Ja TRAFIŁEM NA PIERDZĄCEGO OSZOŁOMA W POKOJU i to był koszmar z takim siedzieć 24g/h moim zdaniem od początku daja do zrozumienia kim jestyeś dla banku i potem jest tylko gorzej

Gilotyna

Pracowałem w 4 bankach , ale takiej złej atmosfery jak w mBanku nie było nigdzie . Czułem, że muszę cały czas wyrażać wdzięczność za to , że zostałem zatrudniony . Praca jak w XIX wiecznej fabryce u Grohmana . Ludzie siedzą zastraszeni , boją się odezwać, połowa to donosiciele . Nie wspomnę już o menedżerach , chociaż nie wiem czy tak powinno się ich nazywać , to raczej administratorzy , którzy nie mają żadnych swoich pomysłów na zmiany , nie orientują się w sytuacji i stosują psychotechniki z epoki Edwarda G. Postawcie wreszcie na ludzi , ale żeby to zrobić trzeba przewietrzyć statek przy kole sterującym .

@Gilotyna

A w jakim mieście pracowałeś w mbank ? jak było z ciśnieniem sprzedażowym ? raporty i te sprawy ? dało się robić premie ? czy odszedłeś bo nie było na to szans bo np. produkty niekonkurencyjne.

@Andrzej

Premie? Hahahahahaha. Śmiech. Jak sie dostanie 500zl za 3 miesiące w mobbingu to jest sukces. Co śmieszniejsze- nie mozna na początku obsługiwać nowych klientów a masz plany na nowe konta, chyba ze zrobisz rodzinie i znajomym ale to tez sie szybko wyczerpuje.

Aurola

Jakie województwo ?

on
@Piorun

A jak ten mobbing wygląda? Chodzi mi mniej więcej czego doświadczyłeś tam. Co konkretnie Ci robiono?

celine1990

Witam! Otrzymałam propozycje pracy jako doradca klienta indywidualnego ( miasto do 350 tys) , stawka 3500 zł brutto, praca w galerii handlowej w placówce. Mam pytanie do osób, które pracują/ pracowały w placówce mbanku w jakie wysokości jest kwartalna premia? Podczas rozmowy dowiedziałam się ile wynosi maksymalna kwota prowizji,ale nie wiem ile realnie doradcy wyrabiają.

ADELAJDA
@celine1990

Jakie miasto??

Greg

Czy na ktoś informację jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. leasingu - segment korporacyjny?

brak etyki

brak etyki pracy, sprzedawanie produktów niedostosowanych do potrzeb klientów, tylko aby realizować nierealne cele sprzedażowe, np. dyrektor regionalny nie pozwala bez jego zgody na otwarcie rachunku firmowego bez jednoczesnego otwarcia rachunku osobistego

Były_pracownik

Plusy: - elastyczność godzin pracy - rewelacyjni ludzie - wynagrodzenia (w IT) - benefity - bardzo fachowi specjaliści - możliwość nauczenia się ciekawych, nowych technologii Minusy: - brak możliwości awansu pionowego - zbyt duża ilość niekompetentnych, wręcz przypadkowych osób wśród kadry menadżerskiej - brak jakichkolwiek departamentalnych eventów integracyjnych - zbyt dużo obowiązków na 1 człowieku (trzeba z konieczności wszystko robić po łebkach, zamiast porządnie) - straszny beton wśród dużej części kardy menadżerskiej (brak otwartości na jakiekolwiek zmiany) Ogólnie nie jest źle, ale przydałoby się odświeżyć trochę kardę menadżerską - wywalić tych niekompetentnych i solidnie przyspawanych do swoich siedzeń, uniemożliwiających jakiekolwiek zmiany, a w zamian za to stworzyć szanse awansu tym, którzy rzeczywiście na to zasługują (bo oni i tak docelowo awansują, tylko co najwyżej w innej firmie ... a dużo wartościowych ludzi ostatnio z tego powodu odeszło do konkurencji). Przydałoby się zainwestować trochę w integrację pracowników, bo to kompletnie leży. HR'y zajmują się tylko formalnościami - kompletnie brak jest myślenia o rozwoju pracownika, o budowaniu przywiązania do firmy itp. Bez sensu jest też przydzielanie pracownikowi zbyt dużych rzeczy na raz, bo cierpi na tym jakość rozwiązań, a dodatkowo mocno rośnie frustracja ludzi. Lepiej zrobić mniej ale dokładniej!

pracownikbanku
@Były_pracownik

niestety potwierdzam wszystko opisane wcześniej, to jest gigantyczny problem, kadra menedżerska, która absolutnie nie nadaje się do takiej pracy przez brak kompetencji i odpowiedniej wiedzy i co gorsza nierzadko ma skłonności do mobbingu bo skoro nie mają wiedzy o zarządzaniu ludźmi to nawet nie umieją z nimi rozmawiać tak jak powinni jako menedżerzy, przykre i smutne i to się nie zmieni bo nikt tego nie widzi

ela
@Były_pracownik

Zgadzam sie

Iza

Czy bank prowadzi rekrutację?

@Iza

Nie idź tam, będziesz żałowała.

andrzej

Tylko nie tam

Poznań

Straszne warunki pracy, długoletni pracownicy nie są docenieni, a nowy po którymi czasie odchodzą. Nie ma żadnych szans na rozwój i godne zarobki. Nie polecam pracy.

xyz
@Poznań

Na jakim stanowisku piszesz?

Poznań
@xyz

obsługującym klientów kluczowych

Tom
@Poznań

Jaka podstawa na doradcy poznań powiedz proszę.

Michu
@Tom

3500 brutto - pracowałem kilka miesięcy. Dla ludzi z doświadczeniem w bankowości nie polecam, praca dla studentów lub świeżo po studiach. Atmosfera fatalna w pracy, przynajmniej w LB.

sss
@Michu

4500 brutto jako doradca zamożny

Dochodzący pracownik
@Tom

Budżetem na stanowisko obsługi klienta zamożnego jest 5000 brutto, jeżeli pracownik oczekuje więcej to nie jest brany pod uwagę.

Tomik
@Dochodzący pracownik

Ok, a Budżet na Doradcę Klienta w placówce jaki jest?

Piorun

Jak oceniam prace? Dramat. Niesamowita odpowiedzialnosc, prowizje groszowe, mobbing i fatalna atmosfera. Jak ktoś chce sie nauczyć to tez nie warto. Szkolenia nic nie wnoszą. A kto normalny bedzie chciał siedzieć za podstawę skoro i tak go zaraz wywala jak planów nie bedzie robił. Potwierdzam, ze długoletni pracownicy odchodzą. To była najgorsza praca w moim życiu a juz trochę tego doświadczenia mam. Z reszta ich ciagle ogłoszenia o prace tez o czymś świadczą i to do tego wyróżnione...

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.