opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 108
    • 109
    • 110
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ela

    23.04.2015 12:17

    Inne

    nie teraz nam za mieszkanie nie odciagaja dopiero jak zaczniemy pracowac to 6 euro za dzien beda pobierać, kiedy umowe podpisałes
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    23.04.2015 12:30

    Inne

    Ja to tydzień temu 14 kwietnia i napisali mi że od następnego dnia płacą za postojowe. Wiesz coś kiedy jedziemy ??? Idę na rower nudy
    ReviewUserIcon
    SWietokrzyskie

    23.04.2015 11:44

    Inne

    Dzis dostalem sms ze ci co jada w parach musza sie im przypomniec bo pomieszaja was A ktos z Kielc leci ??? lub kolo gdzies to sie bysmy razem zabrali Czekam na wyjazd ladna pogoda ale za jeden dzien malo kasy ja nie umiem siedziec na (usunięte przez administratora) musze cos robic ratunku ktastrofa :D
    ReviewUserIcon
    Malutla

    23.04.2015 09:49

    Inne

    Witam czy ktoś może był na takim projekcie i był w pracy w Niemczech w czasie tych strajków? Mam podpisać umowę i chciała bym się dowiedzieć czegoś więcej. Proszę piszcie na [email protected]
    ReviewUserIcon
    smutna

    23.04.2015 09:45

    Inne

    Witam,muszę zapytać czy osoby oczekujące na wyjazd ,czy wy też dostajecie z firmy codziennie lub co drugi dzien esemesy zeby potwierdzić swoją dyspozycyjnosc do wyjazdu?dajcie znać jak ktoś wie coś więcej na temat tych tajemniczych strajków,moim zdaniem to jest jakies dziwne,strajki może będą,a może nie i tak czekaj do końca umowy,żeby nie płacić kary za wczesniejsze jej zerwanie.Pozdrawiam i miłego dnia życzę
    ReviewUserIcon
    Bees

    22.04.2015 23:43

    Inne

    Nie będzie żadnych strajków :)
    ReviewUserIcon
    ***

    23.04.2015 11:54

    Inne

    skąd ta informacja? pewnie info potwierdzone, co? :P
    ReviewUserIcon
    slawek

    22.04.2015 22:01

    Inne

    piszcie do mnie jakby ktos bedzie w poniedzialek i bedzie podpisywac umowe [email protected]
    ReviewUserIcon
    slawek

    22.04.2015 21:58

    Inne

    tak ten
    ReviewUserIcon
    do slawek

    22.04.2015 21:38

    Inne

    w ten poniedzialek co bedzie?
    ReviewUserIcon
    slawek

    22.04.2015 21:37

    Inne

    kto podpisue umowe w poniedzialek we wroclawiu chetnie sie spotkam i porozmawiam
    ReviewUserIcon
    nelo

    22.04.2015 21:14

    Inne

    Ja tez moge olu napisac , zrobić wczesniejsza integracje :p
    ReviewUserIcon
    wtf

    22.04.2015 21:23

    Inne

    jak czytam niektore komentarze to sie zastanawiam czy chce gdziekolwiek jechac (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    oleg

    22.04.2015 21:29

    Inne

    ty nie i jeszcze długo długo nie
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    22.04.2015 21:06

    Inne

    Ola napisalam @
    ReviewUserIcon
    do sylwia

    22.04.2015 20:55

    Inne

    sylwia napisz do mnie to ci troche napisze co i jak ([email protected])
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    22.04.2015 20:41

    Inne

    Witam wszytskich :) Mam na imie Sylwia I jestem z okolic Szczecina.Dostalam telefon w sprawie pracy na magazyn ale troche sie obawiam I mysle czy wypelnic ten kwestionariusz I odeslac tak naprawde nie wiadomo kiedy bedzie ten wyjazd boje sie tak zaufac opinie sa rozne...Widze,ze co nie ktore osoby tez czekaja na wyjazd do Niemiec po komentarzach
    ReviewUserIcon
    zyga

    23.04.2015 09:11

    Inne

    Witaj.Też jestem ze Szczecina.Byłem już tydzień w Czechach i teraz siedzę i czekam spokojnie w domu.A kasa leci dzień za dniem.Wiec jakie masz problemy i nie wiadome żeby nie podpisywać.Usiądź tylko i na spokojnie przeczytaj umowę jak dostaniesz.Tam jest wszystko napisane czarno na białym.Tylko trzeba przeczytać a nie jak większość nawet do takiego wysiłku nie jest zdolna.A potem tylko głupie komentarze piszą.Jak masz niejasności to mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    zyga

    23.04.2015 09:12

    Inne

    Witaj.Też jestem ze Szczecina.Byłem już tydzień w Czechach i teraz siedzę i czekam spokojnie w domu.A kasa leci dzień za dniem.Wiec jakie masz problemy i nie wiadome żeby nie podpisywać.Usiądź tylko i na spokojnie przeczytaj umowę jak dostaniesz.Tam jest wszystko napisane czarno na białym.Tylko trzeba przeczytać a nie jak większość nawet do takiego wysiłku nie jest zdolna.A potem tylko głupie komentarze piszą. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nelo

    22.04.2015 19:00

    Inne

    Masz racje płacą za siedzenie , ale coraz bardziej sie boje ze tyle czekam na wyjazd a strajk bd trwał 2 tygodnie. I jestem spakowany juz od 7 kwietnia. Kase całą wymienilem na euro. Wiec tak troche lipnie.
    ReviewUserIcon
    ***

    22.04.2015 19:58

    Inne

    dlatego ja nie mam nic spakowane, kupione itd., zyje z dnia na dzien na telefonie, ale nie spinam sie. Jak bedzie telefon wezme najpotrzebniejsze ciuchy, jakies wygodne dresy, pieniadze wyplace i wymienie po drodze i tyle, nie ma co brac jakis wartosciowych rzeczy lub wszystkiego 'co moze się przydać' bo jak bym wziela a okazałoby sie ze bedziemy tam tydzien czy dwa to wtedy dopiero by mnie szlak trafil.
    ReviewUserIcon
    nelo

    22.04.2015 19:42

    Inne

    20 każdego następnego msc np za prsce w kiwetniu fostajesz 20 maja
    ReviewUserIcon
    lilka

    22.04.2015 19:21

    Inne

    może mi ktoś powiedzieć jak tm jest z wypłatami kiedy sa wypłącane pieniadze
    ReviewUserIcon
    nelo

    22.04.2015 18:11

    Inne

    Nie będzie tak źle , bo widze komunikatywne dziewczyny są haha :p ale tak szczerze mam juz dosyć czekania.
    ReviewUserIcon
    B

    22.04.2015 18:04

    Inne

    Ja jestem z lubelskiego dokładnie z Biłgoraja więc mamy do siebie daleko. Czeka nas tu na wyjazd trzech chłopa hehe :) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Olka

    22.04.2015 17:47

    Inne

    napisz do mnie : [email protected] to sie moze ugadamy na wyjazd
    ReviewUserIcon
    nelo

    22.04.2015 17:19

    Inne

    Fajnie ze jakieś dziewczyny jada ;) będzie z kim gadać hehe :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    alitask

    22.04.2015 16:49

    Inne

    Witam, jak jedzie ktoś z woj. lubelskiego,to proszę napisać.Ja też czekam na wyjazd.Jestem z Annopola,powiat Kraśnik.Tadeusz.
    ReviewUserIcon
    do smutna

    22.04.2015 15:56

    Inne

    jedziesz sama daj namiary
    ReviewUserIcon
    do ***

    22.04.2015 11:48

    Inne

    byłas z lpsu na projekcie?
    ReviewUserIcon
    ***

    22.04.2015 18:54

    Inne

    nie byłam na żadnym projekcie, byłam tylko w Pearl w Buggingen ;) mnie tam szlak nie trafia, że płacą za siedzenie w domu :P wiadomo, że chciałoby sie zarobić więcej kasy, ale jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)
    ReviewUserIcon
    Syla

    22.04.2015 10:18

    Inne

    Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi, ale nie jedziemy bo wczoraj wieczorem dostałam telefon od znajomego i załatwia nam pracę bez pośrednika najprawdopodobniej jedziemy z mężem 10 maja to jest pewne. Pozdrawiam Wszystkich i Powodzonka.
    ReviewUserIcon
    Dobrewiemcojem

    22.04.2015 09:31

    Inne

    Ja pierwszy raz z ta firma pojechal an inwentaryzacje i bylo dobrze Teraz odezwali sie po 2 miesicach jak aplikowalem na Edeke podpisalem umowe tydzien temu i czekam az cos sie ruszy Jak nie w tej firmie jest wyjazd do Angli na magazyny Jak by ktos byl zainteresowany pisac podam namiar.
    ReviewUserIcon
    slask

    22.04.2015 09:56

    Inne

    Hej. A do UK do jakiej firmy masz namiar a i z językiem czy bez ?
    ReviewUserIcon
    abcde

    23.04.2015 12:12

    Inne

    Chlopie 70 funtow za tydzien to juz jest gora.Za 100 to chyba apartament,albo facet na tym zarabia po prostu.Zarobisz 1100 moze 1200 oddasz 400 utrzymanie 300-400 to policz ile zostaje na przyjemnosci.Pracowalem w UK przez rok czasu.Nie ma miodu tam.
    ReviewUserIcon
    do ***

    21.04.2015 22:58

    Inne

    ooo kiedy bylas w pearlu?
    ReviewUserIcon
    ***

    22.04.2015 11:38

    Inne

    w Pearl byłam listopad-grudzien 2014, tak wiec w tym najwiekszym nawale pracy gdzie byly 2 zmiany ;) nie wspominam tego zle, ale zrezygnowalismy ze wzgledu na agencje i koszty mieszkania, pisalam wyzej ze placilam 400e od głowy, razem z narzeczonym 800e nam odchodzilo za mieszkanie z obcymi ludzmi
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    23.04.2015 12:13

    Inne

    Napiszcie mi bo mówicie o kosztach za nocleg. Jadąc na projekt do Edeki ile oni zabierają z wypłaty za mieszkanie i z tego wynika że nam odciągają ale chyba nie wtedy co siedzimy w PL tylko jak pracujemy. Jestem ciekaw bo byłem z nimi na inwentaryzacji w Listopadzie i Grudniu i nie poczułem bym wtedy coś płacił za nocleg.
    ReviewUserIcon
    do agata

    21.04.2015 22:36

    Inne

    a dostalas propozycje ? gdzie? kiedy?
    ReviewUserIcon
    agata

    21.04.2015 22:13

    Inne

    nie wiecie czy bez znajosci niemieckiegoi systemu pack by voice idzie sobie poradzic
    ReviewUserIcon
    do XXXX

    21.04.2015 15:10

    Inne

    oj chyba ktoś wyleciał, bo się do pracy nie nadawał. na tym forum narzekają tylko desperaci, którzy sobie nie poradzili, bo mieli tempo żółwia po joincie (usunięte przez administratora) którzy coś (usunięte przez administratora) ochlejmordy, które zostały zwolnione, bo jak wpadły w cug to do środy się w pracy nie stawiali :) kasa może nie zachwyca, ale chociaż płacą, mieszkania ok i praca niewymagająca, trzeba tylko trochę myśleć i trzymać tempo. pozdro.
    ReviewUserIcon
    gość

    21.04.2015 20:50

    Inne

    Nie liżę tylko pracuję, a jak Ci tak chłopczyku niedobrze to po co tam siedzisz??? Nie rozumiem narzekać na firmę, pisać nie potwierdzone głupoty i pracować tam nadal. Ogarnij się chłopie albo siedź cicho i nie marudź albo spadaj do domu. Jak się dowiem kto takie głupoty pisze to pogadamy na żywo na hali.
    ReviewUserIcon
    XXXX

    21.04.2015 22:12

    Inne

    A poza tym jest wolność słowa i jak coś sie dzieje mam prawo napisac. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    do marta

    21.04.2015 21:45

    Inne

    a ty sama czy ze znajomymi jedziesz? strasznie pomocna z z Ciebie osoba malo takich tutaj
    ReviewUserIcon
    esepe

    23.04.2015 06:08

    Inne

    A np gg - 177298 :)
    ReviewUserIcon
    verbena

    23.04.2015 19:38

    Inne

    My mamy umowę także od 07.04 i będziemy jechać z Katowic własnym autem. Dzisiaj dostaliśmy smsa by napisać z kim chcemy jechać itd by nas nie rodzielono
    ReviewUserIcon
    marta

    21.04.2015 21:39

    Inne

    Byłam na Pearl Buggingen, super rejony, super projekt, ale musiałam zjechać ze względów zdrowotnych mamy. Podobno od kilku już lat zawsze był co dwa lata, w 2013 wyjątkowo długi był, tak mówili kierownicy Edeki. mam nadzieję, że teraz też ta będzie :-) Ja już czekam od 01.04, byliśmy tydzień w Niemczech za stawkę 150, darmowy nocleg, było super. Mieszkaliśmy w domkach 3 pokojowych z salonem, kuchnią, kominkiem, wyjściem na taras gdzie wszyscy grillowali. Na prawdę polecam, na górce ruiny zamku do zwiedzania i nie tylko, ech już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu.
    ReviewUserIcon
    ***

    21.04.2015 22:51

    Inne

    też byłam w Pearl, tyle ze krotko, a teraz czekam na tej projekt :) z myślą zaczepienia się może gdzieś na dłużej
    ReviewUserIcon
    do marta

    21.04.2015 21:12

    Inne

    a na jakim projekcie bylas rok? Myslisz ze en strajk wypali?
    ReviewUserIcon
    do paula

    21.04.2015 20:48

    Inne

    a na jakim projekcie jest? w jakim miescie
    ReviewUserIcon
    paula

    21.04.2015 20:35

    Inne

    no nie jest tak jak mowili, poza tym krecą z kasą pracuje od 27 marca a wypłatę dostanie dopiero 20 maja i z tego połowe odciągną na mieszkanie i ciuchy, nie wiem już co zrobic
    ReviewUserIcon
    mat

    21.04.2015 20:47

    Inne

    To za te parę dni marca powinien dostać wpłatę wczoraj, za dni kwietniowe dostanie w maju. Wszystko jest mówione przy podpisaniu i oraz widoczne na umowie, a kary jest 500 zl. Mnie ciekawi czy w ogóle słuchacie co mówią przy podpisaniu umowy i czy czytacie umowę? Bo ja tu nie widzę kręcenia ze strony firmy tylko brak myślenia u ludzi. Na początku jak się zaczyna to zarabiasz ok 1000 euro jak Ci odciągną mieszkanie to masz ok 800, ludzie nie wymyślajcie takich bzdur, bo nie wiem po co to? Jestem 3 miesiąc w Hammerze i jakoś jest ok! Wczoraj były wypłaty za marzec dla tych co mają polskie konta Ci co mieli niemieckie dostali już w piątek, A może mąż Cię w konia robi hehe
    ReviewUserIcon
    slawek

    21.04.2015 20:16

    Inne

    a co az tak mu tam zle
    ReviewUserIcon
    ddd

    21.04.2015 16:50

    Inne

    A skąd pani z agencji ma wiedzieć kiedy zacznie się strajk. Przecież to zależy od Niemców :)
    ReviewUserIcon
    Syla

    21.04.2015 16:45

    Inne

    dziś też dzwoniono do mnie w sprawie wyjazdu na strajk i mówiono o dniach płatnych postojowych trochę za pięknie nie wiem co robić bo to razem z mężem mieliśmy jechać a czytając opinie trochę mnie to przeraża wiem że nie jest kolorowo bo byłam w Anglii (nie z tą firmą) i wiem jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    bolo

    21.04.2015 18:17

    Inne

    To jest piękne ja jestem na postojowym od 01.04 na koniec miesiąca wyjdzie mi 3200 bruto a nie przepracowałem ani jednego dnia już że nie wspomne o tym że zasponsorowali mi tygodniowe wakacje w Niemczech z darmowym pobytem(sorry płatnym pobytem 180zł/dzień ale to oni mi płacą) i przejazdem.
    ReviewUserIcon
    marta

    21.04.2015 21:07

    Inne

    Mogę Ci tylko powiedzieć, że to nie pierwszy mój projekt z tą firmą. Nie mogę powiedzieć nic złego. Niektóre projekty super, niektóre troszkę gorsze- to zależy na jakich ludzi trafisz. Na strajku byłam dwa lata temu w Gochsheim, czekaliśmy od połowy kwietnia, ok 15 maja chyba był wyjazd dopiero, 17.05 mieliśmy już na koncie za czekanie za kwiecień, wyszły wcześniej niż w umowie, bo tam masz do 21-ego. Jak wyjechaliśmy to dostaliśmy niemieckie umowy, ale dwa lata temu była stawka chyba 7,50 euro, a teraz 11,64 :-) Super staweczka. Pracowaliśmy jakoś do lipca już dokładnie nie wiem. Z wypłatami było wszystko ok za każdym razem w czerwcy była wypłata za maj za to oczekiwanie z biura ISSP i z P3 druga z NIemiec za pracę. Godzin pracy było po 10-12 dziennie. Miło wspominam ten czas. Potem po dwóch tygodniach pojechałam na inny projekt, byłam tam ponad rok.
    ReviewUserIcon
    029

    21.04.2015 15:02

    Inne

    Na razie w Edekach nic o strajkach nie słychać. U mnie Niemcy robią swoje. Ja byłem w 2013 w Marktredwitz na strajku przez ISSP i faktycznie po 3 mies. wszyscy wylecieliśmy z pracy. Nie ma co nastawiać się na długofalową współpracę, ale to dobry start i możliwość zarobienia paru €...
    ReviewUserIcon
    do xx

    21.04.2015 14:49

    Inne

    a o krzysku to sie akurat zgodze... do XXX czyli w maju ma byc redukcja?
    ReviewUserIcon
    XXXX

    21.04.2015 15:12

    Inne

    Niemiec powiedział że mają umowe z Issp do końca maja i nie beda przedłużać. Więc nie sadze aby Issp coś innego znalazł dla ludzi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.04.2015 14:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    21.04.2015 14:37

    Inne

    ale głupoty pleciesz. Na każdym zakładzie są normy liczone, a tutaj nie raz nam drukowali i pokazywali na Hammerze. Pracujemy tutaj od zeszłego roku i dopiero teraz jest redukcja najsłabszych i wcale się nie dziwię i nikt nic nie mowił, że projekt się w maju kończy! Ja nie wiem po co ludzie takie głupoty piszą. Pewnie żal mu .... ściska, bo się do pracy nie nadawał.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.