opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 113
    • 114
    • 115
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    katu

    03.04.2015 08:36

    Inne

    Tzn. 2 lata temu
    ReviewUserIcon
    katu

    03.04.2015 08:33

    Inne

    Yyy? Wat? Przecież w tamtym roku trwał prawie dwa miechy.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    02.04.2015 23:03

    Inne

    Dobre wiadomości, strajk od 3.04. Niestety tylko kobiety zaczynają.
    ReviewUserIcon
    lukash

    02.04.2015 21:12

    Inne

    podejrzewam, że tego nie wie nikt. zaryzykuj. transport bezpłatny
    ReviewUserIcon
    Michał

    02.04.2015 20:13

    Inne

    Hej Wszystkim Wiadomo jak długo będzie trwać ten strajk ? Bo naprawdę nie chciałbym jechać na parę dni jeśli macie jakieś info piszcie .Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    wwf

    02.04.2015 19:53

    Inne

    możliwe ;) jaka miejscowość ?
    ReviewUserIcon
    ruda

    02.04.2015 19:46

    Inne

    Jedzie ktos z wojewodztwa lodzkiego
    ReviewUserIcon
    lukash

    02.04.2015 21:25

    Inne

    skąd jedziesz i kiedy ?
    ReviewUserIcon
    ruda

    03.04.2015 13:55

    Inne

    Niedaleko Lodzi.a ty.wyjazd z Wroclawia
    ReviewUserIcon
    Bartek

    02.04.2015 19:10

    Inne

    Nie byłem to byłby pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2015 19:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    03.04.2015 13:22

    Inne

    dziwne bo byliśmy na strajku od maja do połowy lipca. Więc coś kiepsko jesteś poinformowana, a potem dostaliśmy z firmy opcję wyjazdu na inny projekt po tygodniowej przerwie.
    ReviewUserIcon
    bartek

    02.04.2015 18:47

    Inne

    dajcie znać jak się pracuje i jak długo trwa ten strajk bo jak parę dni to naprawdę szkoda jechać
    ReviewUserIcon
    bartek

    02.04.2015 18:42

    Inne

    Witam wszystkich Bardzo prosze o opinie na temat pracy warunków tam panujących dostałem umowe jednak nie wiem czy podpisać....
    ReviewUserIcon
    wwf

    02.04.2015 18:46

    Inne

    byłeś już gdzieś z issp ?
    ReviewUserIcon
    bob

    02.04.2015 18:27

    Inne

    każdy ma chyba inaczej, jedni już pojechali, jedni jadą 6 a inni znowu czekają w Polsce.
    ReviewUserIcon
    balbinka

    02.04.2015 18:26

    Inne

    w zeszłym roku strajk trwał 4 dni wiec w tym roku raczej nie potrwa dłuzej jaki jest sens jechac do niemiec na 4 dni no moze 2 tygodnie, poza tym jeszcze przez przypadek mozna dostac jak niemcy zobacza ze polacy za nich idą pracować :)
    ReviewUserIcon
    yyyyy

    02.04.2015 17:37

    Inne

    przeczytaj dobrze umowe a nie pisz ze dojazad jest bezplatny mordeczko :)
    ReviewUserIcon
    Emanuela

    02.04.2015 17:36

    Inne

    Jutro tj 03.04 zaczyna sie strajk. pierwsza zmiana zaczyna prace na godzine 6:00. Osoby, ktore naduzywaly alkoholu do poznych godzin nocnych zostaja wydalone z powodu braku gotowosci do pracy. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    zx

    02.04.2015 18:03

    Inne

    skąd masz takie informacje,że zaczyna się strajk ? jesteś na miejscu ?
    ReviewUserIcon
    Aga

    02.04.2015 17:14

    Inne

    ja się nadal zastanawiam czy jechać...
    ReviewUserIcon
    iza

    02.04.2015 17:14

    Inne

    Dojazd jest bezpłatny. Do wyjazd za czekanie 70, 00 zł brutto, po wyjeździe stawka 11,64 euro brutto h. Spoko oferta
    ReviewUserIcon
    Aga

    02.04.2015 17:16

    Inne

    a jak dojazdy do pracy już w Niemczech? też bezpłatne? czy jedzie ktoś z podlaskiego?
    ReviewUserIcon
    ruda

    02.04.2015 17:09

    Inne

    Dojazd jest bezplatny.kto jedzie 7 kwietnia z Wroclawia?
    ReviewUserIcon
    Aga

    02.04.2015 16:50

    Inne

    czy dojazd z Wrocławia do Niemiec jest płatny? czy płatne są dojazdy do pracy? czy są jakieś koszty poza noclegiem??
    ReviewUserIcon
    czarna

    02.04.2015 16:18

    Inne

    Do mnie zadzwoniła przed chwila kobieta ze by miała 11.64 brutto he
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    czarna

    02.04.2015 16:17

    Inne

    Do mnie zadzwoniła przed chwila kobieta ze by miała 11.64 brutto he
    ReviewUserIcon
    sosorry

    02.04.2015 15:59

    Inne

    Witam, jedzie ktos na stajki ze Szczecina ? Cos wiadomo, gdzie i kiedy ?
    ReviewUserIcon
    antos

    03.04.2015 01:21

    Inne

    tak 7 kwietnia ja tez ze szczecina bede jechac jezeli wyjazd sie odbedzie
    ReviewUserIcon
    siema

    02.04.2015 14:02

    Inne

    W ogole wiecie na czym polega ta praca od 7 kwietnia? Vos wam powiedzialy wiecej?
    ReviewUserIcon
    wacek

    02.04.2015 13:38

    Inne

    znam lepszego pośrednika Ale jest jedno Ale trzeba znać język uczyć się niestety,a bez języka sami widzicie jak jest biorą byle kogo,stawki małe,tną na ludziach kasę ile wlezie.
    ReviewUserIcon
    321

    02.04.2015 13:03

    Inne

    nie
    ReviewUserIcon
    NN

    02.04.2015 13:42

    Inne

    do mnei Pani zadzownila wczoraj i dlatego pewnie czekam w PL na rozpoczecie pracy, mniejmy nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.
    ReviewUserIcon
    ala

    02.04.2015 11:42

    Inne

    to jak szybko pojedziesz tak szybko wrocisz pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    BBBB

    02.04.2015 12:23

    Inne

    ja 7 zaczynam ale czekam w Polsce na prace. z tego co widze to są bardzo złe opinie i juz zaczynam się bac
    ReviewUserIcon
    strzelj

    03.04.2015 09:19

    Inne

    A co miałoby mnie totalnie zaskoczyć, pensja za 152 z tego co czytam wypłacana na czas, warunki mieszkaniowe takie sobie, ale tak jest wszędzie przy tego typu wyjazdach. Czy jesteś w stanie powiedzieć mi coś , czego może jeszcze nie wiem ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2015 11:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    miro0101

    02.04.2015 13:16

    Inne

    A nzasz lepszego posrednika ?????
    ReviewUserIcon
    miro010

    02.04.2015 11:07

    Inne

    Witam mam pytanie odnosnie pracy na projekcie Hammer chodzi mi o to jak tam jestczy koordynatorzy sa wporzadku czy jest internet wifi i wogole chcialbym sie czegos dowiedziec na temat pracy na tym projekcie
    ReviewUserIcon
    miro010

    02.04.2015 23:02

    Inne

    Ja tez w poniedzialek wielkanocny
    ReviewUserIcon
    strzelj

    03.04.2015 09:26

    Inne

    Z Wrocławia ? Pierwszy raz ? ja też ku nowej przygodzie, pierwszy raz w życiu ku takiej . Pytałeś o Wifi, pytałem w agencji to jest z tym problem, tylko podobno na jednym mieszkaniu jest . Mogę Ci zostawić swój namiar jeśli chcesz w razie czego , będzie raźniej : )))
    ReviewUserIcon
    nie to nie

    02.04.2015 11:02

    Inne

    siedzimy tu do 7.04 i spadamy do Polski w Polsce czekamy na rozpoczecie strajku i tak możesz czekać dwa dni i wracać do niemiec już do pracy albo będziesz siedział w polsce do 15.7 zgodnie z umową i dostanież za to kase albo dogadają się i wtedy issp wciągu 7dni zerwie z tobą umowe
    ReviewUserIcon
    xxx

    02.04.2015 10:22

    Inne

    jakiej pracy? pracy nie ma :]
    ReviewUserIcon
    ruda

    02.04.2015 09:19

    Inne

    Witam mam pytanie czy to prawda ze jak sie wysiadzie z busa to od razu idzie sie do pracy?
    ReviewUserIcon
    mela

    02.04.2015 08:33

    Inne

    Pościel jest, naczynia też, ale bierzcie swoje, bo lepiej mieć swoje. Teraz był wyjazd i czekamy na strajk na miejscu, od 07.04 wiemy, że kolejne grupy mają czekać na wyjazd w Polsce jak ruszy, bo będzie więcej placówek do obstawienia
    ReviewUserIcon
    olo

    02.04.2015 07:44

    Inne

    czy wyjazd jest platny ??
    ReviewUserIcon
    Antos

    02.04.2015 07:11

    Inne

    dajcie znac jak sie tam wogole zabierac posciel ze soba brac sztucce talezyki kase na pakmany wiadomo prosze by ktos napisal kto tam byl co naklepiej brac ze soba
    ReviewUserIcon
    edeka

    01.04.2015 22:23

    Inne

    sama tego nie rozumie siedzimy pijemy piwo i podobno mają za to nam zapłacić pracowałam kilka lat w holandi tu w niemczech jestem pierwszy raz i nie wiem o co tu chodzi ale wakacje 7 dniowe za free "no prawie" są super piwo tanie żarcie z polski na siedem dni koszt tylko dojazd do wrocławia jazda na całego
    ReviewUserIcon
    gość

    01.04.2015 15:27

    Inne

    jak dla mnie są warunki spoko. Nie wiem co tutaj ludzie wymyślają. Jesteśmy w trojkę w pokoju. jest kuchnia, wyposażenie. nie wiem kto takie głupoty pisze. Ludzie boją się, ze za nich kogos wyslą. Nie wiem o co kamann. czekamy sobie. Szkoda, że pogody nie ma
    ReviewUserIcon
    gosc

    01.04.2015 20:44

    Inne

    Jak Ci tak źle to po co siedzisz i narzekasz, nikt Cię na siłe tam nie trzyma.
    ReviewUserIcon
    radek

    30.03.2015 18:38

    Inne

    Witam, ja również dziś dostałem telefon odnośnie pracy w Niemczech na strajku Edeka. Póki co wysłano mi kwestionariusz którego jeszcze nie wypełniałem. Czy ktoś może był już na takim wyjeździe i jest w stanie powiedzieć czy nie ma problemów/opóźnień z wypłatą, jak wyglądają warunki mieszkalne? z góry dziękuję za odpowiedź. Praca ma polegąć na pakowaniu/komisjonowaniu artykułów spożywczych.
    ReviewUserIcon
    gośc

    01.04.2015 19:18

    Inne

    Jakbyś się nadawał to byś może zaszedł wyżej. Jestem na projekcie Edeka, pracowałem przez firmę ok pół roku. Dostałem kontrakt od Edeki od stycznia pracujemy już bezpośrednio pod nich na stawce bardzo dużo wyższej. Przeszło nas dużo, ale zaproponowali pracę tylko tym co się starali i dobrze robili. Kumpel za to jest w Rhenusie zatrudniony tez dostał kontrakt i nie narzeka. Co do warunków mieszkaniowych to mieliśmy i mamy super mieszkania. Teraz płacimy więcej bo tak to firma zawsze pokrywała połowę, a teraz 12 euro właściciel za dzień liczy, ale przy takiej stawce jak teraz mamy to jest do przeżycia- szukamy czegoś tańszego, ale ciężko jest. Podsumowując: Przestańcie pitolic, że się nie da, bo prawie na każdym projekcie jest taka opcja, ale trzeba się sprawdzić. jak Ci nie odpowiadają warunki mieszkaniowe to możesz znaleźć sobie nocleg sam i płacić dwa razy tyle i nie narzekać. Ja jestem wdzięczny firmie za pracę i za te warunki, które teraz mam.
    ReviewUserIcon
    meg

    01.04.2015 20:42

    Inne

    dokłada, pogadaj z właścicielami i zobaczysz. Zresztą możesz wejść na strony danego ośrodka i zobaczyć ceny. Niemcy nastawiają się głównie na firmy. Biorą od 10 do 14 euro od osoby. a Ty płacisz połowę.
    ReviewUserIcon
    gość

    01.04.2015 20:21

    Inne

    Ludzie i ludziska jest spoko warunki ok.Chcecie to przyjedzcie do Markenwitz to kest loteria gdzie kto wyladuje.My trafilismy spoko warunki dobre brakuje co nie co ale da sie zyc..
    ReviewUserIcon
    nelo

    01.04.2015 16:46

    Inne

    Witam jadę 7 kwietnia do niemiec do pracy nie wiem jeszcze gdzie. Ale mam pytanie czy jest tam praca czy bedzie tak ze po tygodniu nas odeslą?
    ReviewUserIcon
    marta89

    01.04.2015 20:02

    Inne

    Chcialabym wiedziec jakie warunki mieszkaniowe.? Czy ta firma jest wyplacalna? Ile godzin dziennie praca?
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    01.04.2015 20:49

    Inne

    Firma wypłacalna , warunki mieszkaniowe zależy gdzie trafisz od fajnych po slumsy.
    ReviewUserIcon
    marta89

    01.04.2015 16:22

    Inne

    Moge prosic o kontakt do kogos kto juz tam byl??
    ReviewUserIcon
    gsp

    01.04.2015 17:54

    Inne

    A co chcesz wiedziec ? Ja juz bylem

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.