opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 112
    • 113
    • 114
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2015 11:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    adi

    07.04.2015 12:25

    Inne

    Pokaż mi chociaż jeden magazyn w Niemczech gdzie norm nie mierzą. Jakby tego nie robili to by wszyscy się opierniczali. Na spotkaniu przy podpisaniu było mówione, że stawka jest godzinowa plus mają wprowadzić za dwa miesiące premię za normę. Trzeba słuchać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2015 11:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    meg

    07.04.2015 12:23

    Inne

    Straszne głupoty piszesz, po co jedziesz. Stawka znana jest przy podpisaniu umowy.Takie stawki są wszędzie. Jak chcesz więcej zarabiać ucz się języka.
    ReviewUserIcon
    Promo

    07.04.2015 10:48

    Inne

    Czy z osób które oczekują w Niemczech na strajk ktoś wraca do Polski, czy wiecie kiedy zaczynacie prace i w ógole czy ktoś wie coś w temacie strajku?
    ReviewUserIcon
    xyz

    08.04.2015 08:39

    Inne

    Juz jestesmy w Polsce.Tydzien pobytu w Drmoul byl mily i nie wyczerpujacy.A strajk raczej sie nie zapowiada.Wiec mysle ze potrzymaja na postojowym kilka dni wszystkich i bedzie bay.
    ReviewUserIcon
    lll

    07.04.2015 10:17

    Inne

    jakie 700 e jak jest duzo godzin po 12,64 na h to jest 2000e
    ReviewUserIcon
    ces

    07.04.2015 09:13

    Inne

    To co bedzie ta praca czy bede mam umowe od dzisiaj na orkes oczekiwania do lipca czyli siedze w polsce i mam kaske za friko na konto ?
    ReviewUserIcon
    gość

    07.04.2015 08:39

    Inne

    żyć nie umierać, płacą za czekanie na pracę.
    ReviewUserIcon
    maly

    06.04.2015 22:20

    Inne

    Ja pracuję dwa tygodnie w dhl w Nalen i nie jest zle nawet kobiety sobie chwałą prace a praca jak praca a spac tez jest gdzie kokosów moze nie ma ale da sie zyc
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.04.2015 21:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ben

    07.04.2015 07:56

    Inne

    Jakoś kobiety sobie radzą i nie narzekają, a trafił się jeden i musi po narzekać. Praca w DHL spoko, ładujesz przesyłki do tira lub na odwrót, co w tym może być ciężkiego???? Nie przyjechaliście tu na wakacje.Warunki mieszkaniowe normalne, internet mamy, kuchnia jest wszystko ok. Trafiliśmy wcześniej lipnie, ale od razu firma nas przeniosła
    ReviewUserIcon
    pablojumper87

    06.04.2015 20:26

    Inne

    Witam! To co nie ma tego strajku i wyjazdu do Edeki?
    ReviewUserIcon
    Romeo1510

    06.04.2015 20:26

    Inne

    Zastanawia mnie dlaczego niektórzy piszą coś a jak się ich o coś zapytać to już cisza...jeśli ktoś coś pisze to może niech udziela odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    eda

    06.04.2015 17:50

    Inne

    ja już zpakowana jutro zjazd do polski bo nie będzie strajku i kończą się darmowe wakacje ale nie było najgorzej
    ReviewUserIcon
    gosc

    06.04.2015 19:01

    Inne

    Hej skad jestes i ze wiesz ze nie bedzie strajku...Gdzie mieszkasz?
    ReviewUserIcon
    do pracownik

    06.04.2015 16:59

    Inne

    to na tym dhl tez tam strajk jest?
    ReviewUserIcon
    ROBCIUL

    06.04.2015 14:49

    Inne

    Witam wszystkich. Jedzie ktoś z Poznania lub okolic i ma umowę od 7.04.Jezeli tak to proszę o kontakt na mojego maila [email protected] Pozdrawiam Robert
    ReviewUserIcon
    Misiek

    06.04.2015 10:50

    Inne

    Witam Wszystkich... Mam pytanie co myślicie o tej firmie?? Bo nie wiem czy jechać do Niemiec przez tą firmę.
    ReviewUserIcon
    pablojumper97

    05.04.2015 22:03

    Inne

    Hejka myślę że 7 to chyba lipa będzie z tym wyjazdem ....:( wogóle dojdzie do tego strajku?
    ReviewUserIcon
    Antos

    05.04.2015 21:18

    Inne

    jak myslicie na 7 odbedzie sie ten wyjazd?
    ReviewUserIcon
    jasiu

    05.04.2015 12:29

    Inne

    jak czytam niektóre opinie to nie wiem czy płakać czy śmiac się.. Zapewne warunki macie srednie, siedzicie i czekacie na robote a ktoś wypisuje tutaj o jakiś przyjemnosciach.. Bajki ładne ktoś wypisuje chyba po pijaku ;)
    ReviewUserIcon
    Klakier

    05.04.2015 21:16

    Inne

    To odloz w Polsza 700 euro na czysto...
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    06.04.2015 22:44

    Inne

    700 ero to zarobisz a odłożysz góra 400 jak będziesz tam na miejscu bardzo oszczędnie żyl.
    ReviewUserIcon
    ania85

    05.04.2015 00:15

    Inne

    dokladnie jak pisze kolega pracujemy dojazd daleko ale jutro wolne i w poniedzialek na 10 godzin do pracy takze oby jak najdluzej :)
    ReviewUserIcon
    hahaha

    04.04.2015 23:48

    Inne

    chyba do polski:D
    ReviewUserIcon
    janek

    04.04.2015 17:09

    Inne

    witam my jestesmy od wtorku w nenershausen i oczekujemy na prace w goshshwein ale nie wiadomo czy ta praca i strajk będzie co o tym sadzicie o wymianie ludzi z druga miejscowością??
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    pablojumper87

    03.04.2015 21:44

    Inne

    Dostaliście do podpisania jakieś umowy odnośnie wyjazdu na strajk do edeki? Ja dziś byłem w biurze w Szczecinie ale wpadłem na ostatnią chwilę i dziewczyny już zamykały przez co dużo się dziś nie dowiedziałem...:( kazała mi zadzwonić we wtorek bo ponoć wtedy ma być wyjazd ale nie jest to pewne gdyż powiedziała mi że zamiast wtorku równie dobrze to może być za tydzień czy 2 tygodnie..... a za czas oczekiwania na wyjazd ma być płacone postojowe 70 zł brutto. Napiszcie coś o umowie dotyczącej tego wyjazdu po ile godzin pracy, na jaki okres, jaki okres wypowiedzenia, czy sa jakieś kary za zrezygnowanie itp
    ReviewUserIcon
    abcde

    03.04.2015 21:31

    Inne

    Dromul jak tam trzymacie sie jakie macie plany napiszcie co robicie zostaly jeszcze trzy dni nie wiadomowego czekania.Napiszcie jak wam sie tam mieszka.U nas nudy spedzamy po malu swoj czas.Byle do wtorku.Trzymajcie sie pozdro z Malowniczego miasta.
    ReviewUserIcon
    ema

    04.04.2015 18:59

    Inne

    u nas super nie ma nudy dzień w dzień impreza piwo leje sie struminiami bo w tesko kosztuje 10 koron jakieś 1,50pln dzisiaj jest plan na kręgle i basen i termy ale wczoraj ostro popili i nie wiadomo czy sie ogarną
    ReviewUserIcon
    Robert z Opola

    04.04.2015 23:35

    Inne

    My pracujemy już od Tygodnia. Nie mamy czasu siedzieć nawet zbytnio na internecie. Pracujemy po około 12h dziennie i mamy super warunki, Wi-Fi we wszystkich domkach a nawet nie mamy czasu żeby z tego przywileju korzystać. Przyszły weekend mamy Wolny i jedziemy na dwa autokary do Munchen na wycieczkę. Pozdrowienia z Nentershausen.
    ReviewUserIcon
    pablojumper87

    03.04.2015 21:31

    Inne

    Siemka To jak w końcu z tą robotą będzie czy nie? co z tym strajkiem?
    ReviewUserIcon
    abcde

    03.04.2015 20:47

    Inne

    Pozdrowienia z Marktdrewitz.Goscheim jak tam u was.Bo my jutro mamy basen,kregle i jak bedzie 10 chetnych to kino "Szybcy i wsciekli 7".Edeka chce nam przedluzyc kontrakty o tydzien.Ale warunek ze Wy we wtorek jedziecie do domu.Pozdrowienia z Drmoul.Buziaki.
    ReviewUserIcon
    bobik

    03.04.2015 19:42

    Inne

    Czyli tam nic nie robisz tylko jedziesz na strajk ? :D bo nic z tego nie rozumiem juz
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2015 19:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nelo

    04.04.2015 08:48

    Inne

    Ja tez z łódzkiego ale jak jedziesz na dhl?bo ja jeszcze nie wiem gdzie jade 07.04
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.04.2015 11:21

    Inne

    Ja tez z lodzkiego
    ReviewUserIcon
    :):)

    03.04.2015 19:32

    Inne

    NIE NIE TO JEST WYJAZD NA STRAJK ALE NIE WIADOMO CZY SIE ZACZNIE
    ReviewUserIcon
    bobik

    03.04.2015 19:28

    Inne

    Czyli to jest normalny wyjazd do pracy a nie na zaden strajk tak? bo cos mowila przez telefon ze wyjazd z firmy edeka cos o strajku ale nie rozumialem dokladnie i tylko wyslala kwestionariusz osobowy
    ReviewUserIcon
    do bobik

    03.04.2015 19:04

    Inne

    strajku ma niebyc bo niemcy nie chca strajkować
    ReviewUserIcon
    bobik

    03.04.2015 18:48

    Inne

    No właśnie moze ktos wytlumaczyc o co chodzi z tym strajkiem ? to jest normalna praca na magazynie czy jak to wyglada prosze o szybką odpowiedz
    ReviewUserIcon
    lódź

    03.04.2015 17:58

    Inne

    7 kwietnia podpisanie umowy i oczekiwanie na telefon. Jak mozesz to wytlumacz mi o co chodzi
    ReviewUserIcon
    mały

    03.04.2015 17:48

    Inne

    ktoś jedzie na DHL???
    ReviewUserIcon
    do lodz

    03.04.2015 17:31

    Inne

    a kiedy bys mial miec wyjazd?
    ReviewUserIcon
    lódź

    03.04.2015 17:13

    Inne

    o co chodzi z tym strajkiem, bo dzwonili do mnie ze praca na magazynie a co z tym strajkiem
    ReviewUserIcon
    qqq

    03.04.2015 16:34

    Inne

    pracy nie bedzie wiec nie liczcie na cuda.. Podobno do strajku nie dojdzie
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.04.2015 16:18

    Inne

    Ja podpisalam.czy sie oplaca?to sie okaze.trzeba zaryzykowac.bez ryzyka nic nie ma
    ReviewUserIcon
    yz

    03.04.2015 16:25

    Inne

    do tego ryzyka sporo dopłacisz :(
    ReviewUserIcon
    roko

    03.04.2015 16:13

    Inne

    witam podpisal ktos juz umowe z issp odnosnie strajku edeka i czekaniu w polsce od 7.04? jak myslicie oplaca sie?
    ReviewUserIcon
    lódź

    03.04.2015 15:12

    Inne

    O co chodzi z tym strajkiem moze ktos wytlumaczyc
    ReviewUserIcon
    pablo

    03.04.2015 14:30

    Inne

    My z małej kuchni pakujmy sie z tego Markenwitz nic nie bedzie.Nie ma co robic a warunki jakie sa takie sa.Cieszcie sie nie dlugo bedziecie w Polsce,albo tez nie na innym projekcie...
    ReviewUserIcon
    Tomek Katowice

    03.04.2015 12:48

    Inne

    hej i co wiadomo juz coś o długości tego strajku

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.