INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Gregor

Czy więcej szczegółów w temacie "Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca w Niemczech" dowiem sie na tym forum? Jakie warunki mieszkaniowe, ogólnie gdzie jest praca, jakie są koszty utrzymania na miejscu? W jakim stopniu trzeba znać język niemiecki?

elcia22

Czy ktoś wie kiedy śą nastepne wyjazdy?

Hanna

@Szek, możesz powiedzieć, dlaczego tak uważasz?

Tomasz

Witam. Mógłby ktoś opisać prace kierowcy? Chodzi mi ile godz jazdy i jakie zarobki. Pozdrawiam

agata

Pracuje się 12-15 godzin dziennie ? A piszą, że 8-10 godzin. Czy wtedy dodatkowo się zarabia, czy tyle samo co przy 8-10 godzinach ?

@agata

dzis wrocilam z turnusu i powiem wam bylo super trafilam na zajebiacie fajny tim pracowaliamy normalnie dwa razy tylko skonczylismy o 3 w nocy w ostanie dwa dni tak to miedzy 24 a 1 bylo finito od miedzy 16 lub 18 a wiem ze inni nawet koncza prace rano takze sie ciesze ze bylo super i dalo sie przezyc w takim super zespole bo i kierownik i koordynator the best :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Szek

(usunięte przez administratora) nie polecam.

nowy25

Mam pytanie,pod jakim adresem mailowym otrzymam info. o rozlicz. podatk. z inwentu za rok 2016. dzięki.

Hanna

@ciekawa niestety nie mam takich informacji. Może ktoś inny pomoże?

Hanna

@Ola może najlepiej będzie jak skontaktujesz się z firmą w tej sprawie. Z pewnością otrzymasz rzetelne informacje na ten temat. Tutaj znajdziesz dane kontaktowe: http://invent.ag/kontakt/

ciekawa
@Hanna

Czy zdarzają się wyjazdy z Krakowa do Niemiec lub do Czech ?

Ola

Inwentaryzacje odbywają się w dzień, czy w nocy? Niektórzy mówią, że w nocy a na stronie jest napisane, że w dzień

????

A jakie są stawki, bo piszesz, że nie zachwycają ? Poza tym ile trzeba mieć pieniędzy ze sobą na 2,3 tygodniowy turnus ?

@????

Stawka wynosi 175zl za dzien czyli za jedna wypracowana inwentaryzacje w tym masz 40zl na wyzywienie bo go nie zapewniaja dlatego ludzie marudza ze to sa kpiny a nie pieniadze ja uwazam Co innego lepszy rydz niz nic pisza ze trzeba miec minim 100euro zesoba i tyle mialam zesoba ale za dwa tyg i 3dni wydalam niecale 20euro na jedzenie bo duzo jedzenia mialam zesoba z polski no i czajnik to podstawa niektorzy mieli zesoba nawet kuchenki i tostery natomiast z tego Co zauwazylam inni ludzie potrafili na jedzenie Co 3dni wydawac po 60euro (a o tym ile szlo na jaranie to szkoda slow ) generalnie albo zyjez oszczednie i chcesz cos zarobic albo wydajesz na lewo i prawo ot cala filozofia zycia na walizkach dla mnie zle nie bylo i pojade jeszcze

????
@POlaa

Pola dziękuję za odpowiedzi, a mogłabyś mi jeszcze napisać : 1. Ile jest tych inwentaryzacji na turnusie 2. W jakich warunkach mieszkacie tzn. iluosobowe pokoje 3. Jak to jest z osobami, które są pierwszy raz - można się szybko wdrożyć?

@????

A to zalezy ile trwa turnus a to jest podane zawsze jesli trwa 2tyg czyli 14dni to oznacza ze inwentaryzacji bedzie okolo 11 pierwszy dzien wykazdowy nie jest platny chyba ze jedziesz i przyjezdzasz prosto na nocna zmiane ja tak mialam w czechach no jechalismy z 10godz przyjechalam przed 22 rzucialam walizke i sru prosto do pracy od 22 a skonczylam o 7 rano to bylo z piatku na sobote z soboty na niedziele bylam od 18 do 2 w nocy ale to byl fuks bo reszta ludzi wrocila o 12 w poludnie w niedziele :) w czechach spalismy w hotelu wiec warunki byly ok pokoj dwuosobowy z lazienka natomiast potem jechalismy na niemcy tam spalismy w jugendach schroniskach mlodziezowych w pokojach byly lozka pietrowe ja mialam 6osobowy ale spalo nas 4 a w ostatnim dniu 6 w pokoju obok mieli tez 6 a spali w 3 w kolejnym pokoju mieli 4 spali w 3 w jugendach trzeba samu sobie posciel owlekac i a na koniec sciagac i zanosic do prania mielismy sniadania w cenie noclegu takze to byl plus bo nie daja juz jedzenia od tego roku takze sie udalo byl to bulki do bulek wendlina ser dzem pasztet lub platki z mlekiem lub serkiem lub jogurten no i byla kawa herbata lub sok hmm Co do pracy to praca lacznie z sobotami dojazdy do pracy u nas najblizej to bylo 700metrow najdalej 120km takzr wyjazdy byly miedzy 15 a 16 powroty miedzy 01 a 04 rano do do skanerow to ja zakapowalam po 2dniach natomiast zakapowanie kontroli szlo mi juz znacznie dluzej gdzies do 5dni bo za bardzo skaplilowane to bylo genralnie trzeba szybko szybko bo wydajnosc licza i nie mylic sie bo wtedy jest ostro

wiedzący
@POlaa

.....bzdury piszesz .... Też byłem.....

@wiedzący

jakie bzdury? konkretnie Co Ci nie pasuje?

?
@wiedzący

To może napisz coś więcej.

Hanna

@Piga2.76 wspaniale to słyszeć! W takim razie trzymam kciuki za kolejne wyjazdy ;)

Hanna

@Piga2.76 to był Twój pierwszy wyjazd przez Agencję?

Piga2.76
@Hanna

Nie. Byłam 3 lata temu w Nidegen ( czy jakoś tak). Też Niemcy. I wtedy też byłam zadowolona. Wtedy wyruszałam z Gorzowa.

Piga2.76

Byłam z firmą Invent na liczeniu Rossmannów w Hamburgu. Polecam tę firmę każdemu, kto chce oderwać się na moment od domu i przy okazji zarobić i pozwiedzać. Praca nie jest ani ciężka ani skomplikowana. Wystarczy umieć liczyć. Nocowałam w schronisku młodzieżowym, gdzie mięliśmy zapewnione posiłki. Bardzo smaczne. Trafiłam też do fajnej ekipy. Polecam.

Grzewawa
@Piga2.76

Witaj Chcialbym abys powiedziala mi po ile.godzine.dziennie.jest.praca.i na.jaki okres bylas tam. Jak.wyglada wynagrodzenie godzinowe.i cala organizacja. Bede wdzieczny za.informacje. Pozdrawiam

@Grzewawa

175zl (za dzien inwentaryzacji) wraz z dodatkiem na wyzywienie (40zl) jestem obecnie drugi raz ciezko powiedziec ile godzin bo jak bylam pierwszy raz to liczac wyjazd z schroniska o godz 15 przewaznie wracalismy kolo 2 lub 3 natomiast obecnie caly ten tydzien liczac wyjazdy miedzy 15 a 15:30 wracamy kilo 5 lub 6 rano takze latwo idzie przeliczyc te 175zl przez ilosc godzin. Wszystko zalezy do jakiej grupy sie trafi jak i szybko ludzie licza towar na polkach

seba

Jakaś masakra,przysyłają dwa zaproszenia ,każde na inny termin parę godzin przed wyjazdem...

Hanna

@Matylda97, a może dobrze byłoby porozmawiać z kimś ze swojego teamu i poprosić o to, czy nie mógłby się zamienić z Twoją koleżanką miejscem :) Firmie nie powinno to chyba zrobić większego problemu, ponieważ nadal byłaby taka sama liczba osób w teamach.

Hanna

@Matylda97, trochę szkoda, może porozmawiasz z pracodawcą na ten temat? Może uda się coś jeszcze zmienić?

Matylda97
@Hanna

Dzwoniłam ale dostałam odpowiedź na maila że niestety ale pomimo notatki z informacja ze chcemy być razem rozdzielili nas.. Zrozumiałabym. Gdyby osobne team ale jedno miasto a tu do innych miast nas przydzielili a my mamy pieniadze razem oraz jedzenie i nie wiem co teraz zrobić .

Matylda97

Hej :) już dostałam maila z zaproszeniem na 5.03.ale też mam jechać 3.05 do tych czech. Nie wiem dlaczego ale mnie i przyjaciółkę rozdzielili do innych teamów i do innych miast. Wie ktoś może dlaczego tak jest? Pozdrawiam

@Matylda97

Czesc w ktorym timie jestes do niemiec ja w 7 - do czech jeszcze nie dostalam potwierdzenia mowili ze dopiero beda wysylac a przeciez to juz jutro

Hanna

@POla gratuluję! Trzymam kciuki za Twój udany wyjazd ;)

Hanna

W zakładce 'zespół' przy wątku firmy można poczytać trochę o pracownikach :) - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,3027,0,0,zespol Przydatne?

Karola

Hej, powiedzcie mi czy wiecie co w sytuacji gdy odmówi się pracy nie dotrzymując terminu 14 dni mimo, że nie zostało się powiadomionym o wyjeździe z dotrzymaniem tego terminu? Zapisałam się na inwentaryzację w Czechach 03-05.03, dzisiaj jest 01.03, a ja dalej nie mam informacji co z wyjazdem. Dostałam inną propozycję pracy na ten weekend i nie wiem co zrobić.

Hanna

@Aga, z pewnością wszystkie niezbędne informacje możesz otrzymać kontaktując się bezpośrednio z firmą. Kontakt do INVENT Sp. z o.o. można znaleźć w specjalnej zakładce - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,3027,0,0,kontakt :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.