opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6212 ocen
Opinie(11137)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11137)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 111
    • 112
    • 113
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lena

    10.04.2015 19:06

    Inne

    Tak brunetka ja z samymi chlopakami mieszkalam ,ciekawe kiedy robota sie ruszy
    ReviewUserIcon
    mery

    10.04.2015 18:59

    Inne

    w jakim wieku jest ta ekipa
    ReviewUserIcon
    Lena

    10.04.2015 18:48

    Inne

    W 14 mieszkałam
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.04.2015 19:07

    Inne

    Pisali do Ciebie z agencji wczoraj albo dzisiaj,żebyś potwierdziła swoją dyspozycyjność? Czy tylko w środę dostałaś takiego smsa?
    ReviewUserIcon
    madzia

    10.04.2015 18:46

    Inne

    do lena w ktorym domku mieszkalas
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.04.2015 18:35

    Inne

    biuro jest nieczynne w sobote ale moga zadzwonic nawet w niedziele o 16 :), fajnie jakby zadzwonili z dzirn wcześniej i powiedzieli o wyjezdzie niz 3 godziny bo np dowiadujesz sie 3 godz wcześniej i dojedz sobie np z katowic do wroclawia i spakuj sie :)
    ReviewUserIcon
    Lena

    10.04.2015 17:27

    Inne

    Za cały tydzień płacą
    ReviewUserIcon
    edeka

    10.04.2015 17:24

    Inne

    a czy oni nam płacą za każdy dzień czyli za sobote i niedziele czy tylko od poniedziałku do piątku? wie ktoś
    ReviewUserIcon
    Lena

    10.04.2015 16:06

    Inne

    Jestem ciekawa czy ten strajk się wogóle odbędzie ,a oni ciągle rekrutują nowe osoby dziwne to
    ReviewUserIcon
    jolo

    10.04.2015 13:13

    Inne

    waruki sa normalne, sklep niedaleko w domku jest pelne wyposazenie, kuchnia i lazienka ok, wifi trzeba placic, pranie tez, pokoje do spania dobre, w domkach jest jadalnia , w piecu sie bali brykietem, teren polozny ladnie z widokami, ludzie na wsi mili i uprzejmi, takze trzeba nastawic sie pozytywnie do miejsca nentershausen
    ReviewUserIcon
    xxx

    10.04.2015 12:35

    Inne

    Niby jakie bzdury pisze poprostu chce się dowiedzieć jakie warunki itp.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.04.2015 12:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mańka

    10.04.2015 12:22

    Inne

    a (usunięte przez administratora)piszesz takiee bzdury, nie byleś
    ReviewUserIcon
    gosc

    09.04.2015 23:22

    Inne

    niektorym osoba wyslali sms z informacja o potwierdzenie swojej gotowosci
    ReviewUserIcon
    HHh

    09.04.2015 22:32

    Inne

    Hej.Mam pytanie do osób,które we wtorek zjechaly do Pl z Nentershausen sprawdzali dzisiaj waszą dyspozycyjność?
    ReviewUserIcon
    HHh

    09.04.2015 22:32

    Inne

    Hej.Mam pytanie do osób,które we wtorek zjechaly do Pl z Nentershausen sprawdzali dzisiaj waszą dyspozycyjność?
    ReviewUserIcon
    kurde

    09.04.2015 20:06

    Inne

    weźcie się ogarnijcie darmozjady! co z tego, że oczekiwanie, normalna umowa, normalnie obowiazująca!To oferta dla bezrobotnych potrzebujących kasy, a tu marudzicie, że nie można wyjechać lub znaleźć innej fuchy... no dalibyście spokój, płacą za siedzenie na du... !!!! ale i tak źle!!!
    ReviewUserIcon
    zeegos

    09.04.2015 15:41

    Inne

    Tak sie zastanawiam czy te oczekiwanie za 80zł brutto ma sens. Zadnej innej pracy nie moge w tym czasie zalatwic, nie moge wyjechac z miasta, nie moge piwa wypić ;) Ciekaw jestem czy ten strajk wogle sie odbędzie,no ale widziało sie co sie podpisuje...
    ReviewUserIcon
    lotar

    09.04.2015 15:05

    Inne

    nie wiadomo nic kiedy wyjazd, jestem ciekaw ile ludzu zrezygnowalo po tygodniowym pobycie
    ReviewUserIcon
    mloda

    09.04.2015 12:41

    Inne

    Nie musi byc codziennie.wtedy gdy oni o to poprosza
    ReviewUserIcon
    ROBCIUL

    09.04.2015 15:18

    Inne

    Oki dzieki.Dzisiaj bylo zapytanie ale daty wyjazdu jeszcze nie ma.
    ReviewUserIcon
    Micolo

    09.04.2015 08:23

    Inne

    Słuchajcie mam pytanko, swoją dyspozycyjność musimy dziennie potwierdzać sami? czy dopiero wtedy gdy nas o to poproszą? pozdr
    ReviewUserIcon
    Micolo

    09.04.2015 11:24

    Inne

    Dzięki
    ReviewUserIcon
    ROBCIUL

    09.04.2015 11:44

    Inne

    Tzn ze to nie musi być codziennie. Bo wczoraj nie pytali mnie. Będzie ktoś jechał z Poznania lub okolic. Dajcie jakieś info.
    ReviewUserIcon
    CTG

    09.04.2015 08:19

    Inne

    Domek nr 12 pił jak każdy inny, na miejscu jakoś nikt nie miał problemu, jeden dzień było z muzyką za głośno to ją przyciszyliśmy i tyle. O jakim zachowaniu Ty mówisz człowieku? Były święta ale nie pojechaliśmy się tam modlić, pojechaliśmy do pracy i do niej pojedziemy jeśli będzie trzeba i nie znajdę lepszej opcji na miejscu. Przepraszam za "złe" wychowanie dziadeczku. Bueheheh.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    dziadek

    09.04.2015 07:47

    Inne

    widac ze domek nr 12 przyjechal nie do pracy a zeby popic i pojesc za darmo nie traktujecie powaznie niczego a swoim zachowaniem pokazujecie jak niskie jest wasze wychowanie zenada
    ReviewUserIcon
    ss

    08.04.2015 20:30

    Inne

    warunki przyzwoite, do sklepów, lekarza blisko. pod tym względem ok.
    ReviewUserIcon
    abc

    08.04.2015 19:37

    Inne

    A warunki mieszkaniowe w Dortmundzie?
    ReviewUserIcon
    nenter

    08.04.2015 14:19

    Inne

    Cze, napiszcie jak było w drmoul, standard i co było na pokojach, a co wartalo by zabrać. W Nentershausen (praca w magazynach w Gochsheim) byliśmy w takim ośrodku: http://www.feriendorf-burgensteig.de/index2.php
    ReviewUserIcon
    eda

    08.04.2015 14:40

    Inne

    do drmoul warto zabrać DUŻOOOOOO koron tam gdzie byłem to jakieś 15 sekund drogi do sklepu,serio:) po za tym była pościel kubki,talerze.Standart marny co prawda było czysto ale ludzie upchani na pokojach na maxa.ale najważniejsza jest atmosfera i ja akurat trafiłem na spoko ekipe były co prawda melanże kuchenne ale bez trzody i na wesoło także ogólnie było spoko choć podkreślam bardzo ciasno
    ReviewUserIcon
    wks

    08.04.2015 14:49

    Inne

    Jaki sklep ? Chyba 15km :/
    ReviewUserIcon
    kolazowo

    08.04.2015 14:08

    Inne

    Będę jechać ze Szczecina jak ktoś wybiera się tez to namiar dac jakiś razem zawsze razniej Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kolazowo

    08.04.2015 13:58

    Inne

    Jak ktoś będzie się wybiera z okolic trójmiasta dajcie jakiś namiar do siebie to można razem ruszyć jeśli wogle cos się ruszy jak naradzie czekam na telefon (usunięte przez administratora) mam nadzieję ze nie wrócę za 2-3dni
    ReviewUserIcon
    eda

    08.04.2015 13:54

    Inne

    A ja się jeszcze dobrze nie wyspałem po imprezach w Drmoul a oni już do mnie dziś napisali czy jestem dyspozycyjny haha ;-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.04.2015 12:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ss

    08.04.2015 19:34

    Inne

    jeśli chodzi o dortmund to trzymają się strasznie normy w związku z czym duża rotacja. trzeba ostro zapieprzać, żeby się wyrobić. komisjonowanie jest na wózkach akumulatorowych tzw, niskiego składowania. kompletujesz paletę do określonej wysokości i zrzucasz do foliowania. raczej nie fajnie.
    ReviewUserIcon
    eda

    08.04.2015 11:46

    Inne

    A ja już dziś jestem zarobiony na 80 zeta brutto i oby się dogadali dopiero 15 lipca bo mam prace na miejscu i dwie wypłaty to mi pasuje
    ReviewUserIcon
    DDD

    07.04.2015 23:39

    Inne

    domek nr 3 pozdrawia!! Bronek :D
    ReviewUserIcon
    wks

    07.04.2015 20:18

    Inne

    Tydzień wypoczynku i jeszcze płacą 150 PLN za dzionek ☺. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mela

    08.04.2015 07:40

    Inne

    Było superrrrr, czekamy na kolejny wyjazd. Szkoda, że w Polsce, ale jak byliśmy na miejscu to wyjazd zapowiada się pod koniec kwietnia. Juz sie nie mogę doczekać!!!! Gochsheim górą!!!!!!
    ReviewUserIcon
    wks

    07.04.2015 20:12

    Inne

    Już we wrocku
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2015 19:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marek

    08.04.2015 07:37

    Inne

    Dwa lata temu każdy dostał pieniądze, nie chcecie nie wierzcie, więcej dla innych będzie :-DDD
    ReviewUserIcon
    robciul

    07.04.2015 17:09

    Inne

    ja juz byłem we wrocławiu, i jak co to wyjazd mamy z katowic.
    ReviewUserIcon
    ROBCIUL

    07.04.2015 17:34

    Inne

    Ja nic na ten temat nie wiem.Dzisiaj dostałam wiadomość o gotowości ale niewiadomo kiedy.
    ReviewUserIcon
    ces

    07.04.2015 16:17

    Inne

    jak robota bedzie my z 2 kumpalmi wyjezdzamy ale jak to czytam to sie nie zapowiada, dzisiaj smsa wysłali ze nei ma jeszcze roboty ale prosze potwierdzic gotowosc
    ReviewUserIcon
    promo

    07.04.2015 16:16

    Inne

    jak robota bedzie my z 2 kumpalmi wyjezdzamy ale jak to czytam to sie nie zapowiada, dzisiaj smsa wysłali ze nei ma jeszcze roboty ale prosze potwierdzic gotowosc
    ReviewUserIcon
    mlody

    07.04.2015 16:41

    Inne

    Skad jedziesz
    ReviewUserIcon
    mlodq

    07.04.2015 16:09

    Inne

    Wogole pojechal ktos dzisiaj na ten strajk
    ReviewUserIcon
    Promo

    07.04.2015 16:03

    Inne

    A kiedy?
    ReviewUserIcon
    ces

    07.04.2015 16:02

    Inne

    robciul ja z katowic jade
    ReviewUserIcon
    ROBCIUL

    07.04.2015 16:48

    Inne

    Ja z Poznania muszę dojechać do Wrocławia.
    ReviewUserIcon
    Promo

    07.04.2015 16:02

    Inne

    Ponawiam pytanie: czy ktoś wie coś na temat strajku w edeka i ewentualnych wyjazdów osób oczekujących w polsce?

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.