opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 110
    • 111
    • 112
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    CTG

    14.04.2015 13:47

    Inne

    Do Goschein trzeba dojeżdżać z domu w Nentershausen 180 km ale warunki mieszkaniowe są przekozackie, do sklepu ze 2 km, pracy nie podjęliśmy więc się nie wypowiadam, z tym dojazdem lipa ale miejsce naprawdę zajebiste :)
    ReviewUserIcon
    aaa?

    16.04.2015 01:32

    Inne

    powiedz jak z dojazdami na wlasny koszt czy firma wozi?
    ReviewUserIcon
    bolo

    14.04.2015 13:22

    Inne

    dziś znowó dostałem już trzeci raz zapytanie o dyspozycyjność ale zdanie zaczeli od tego że nie wiedzą kiedy wyjazd ;-) a potym żebym im odpowiedział.
    ReviewUserIcon
    alwaro

    14.04.2015 12:46

    Inne

    Siema wie ktoś może czy wgl ten strajk ruszy?
    ReviewUserIcon
    pablojumper87

    13.04.2015 19:13

    Inne

    aha czyli jest kara za zerwanie umowy dzięki :) 700 zł to nie jest mało za zerwanie umowy ale jeżeli trafiło by mi się coś znacznie lepszego to wtedy nie miał bym wyjścia:(((
    ReviewUserIcon
    Lena

    13.04.2015 23:12

    Inne

    A nie jest przypadkiem tak ,że jeśli cały miesiąc byłeś dyspozycyjny to za cały miesiąc muszą zapłacić ja tak to zrozumiałam
    ReviewUserIcon
    ***

    14.04.2015 11:30

    Inne

    Za miniony miesiac dyspozycyjnosci chyba tak, bo jak juz puszcza przelew to wiesz.. ale jesli caly miesiac utrzymywałas ze jestes dyspozycyjna i 30 dnia miesiaca rezygnujesz to za te 30 dni nie dostaniesz nic, bo wedlug umowy zrzekasz sie tych opłat za dany miesiac oczekiwania. Ciekawe czy w ogole zobaczymy te pieniadze jesli nie wyjedziemy za ten czas :P
    ReviewUserIcon
    do pablojumper

    13.04.2015 19:04

    Inne

    ogolnie to jest tak za firma mozna rozwiazac z toba umowe kiedy jej pasuje.. ale ty musisz byc dyspozycyjny tak jak w umowie tj do 15 lipca.. a jesli zerwiesz umowe placisz 700pln kary
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.04.2015 16:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    damian

    16.04.2015 07:37

    Inne

    A może trzeba lepiej słuchać? Mi Pani mówiła, że normy są mierzone na każdym magazynie i nikt nie będzie trzymał osób, którym nie chce się pracować.Na Hammerze były teraz pierwsze zwolnienia od pół roku trwania projektu i się nie dziwie, że tych pare osób zwolnili. Pijaczki, ktore nie docierały po weekendzie do pracy, a jak docierały to pracowac się nie chciało więc dyrektor zwolnił za kiepską pracę. To chyba logiczne??? Zjazd możesz na weekend miec kiedy chcesz jak nie jest sobota pracująca, zamawiasz busika i jedziesz, a jak nie chce Ci się na własną rękę to musisz czekać aż się 9 osób uzbiera do busa firmowego, a to że ludzie nie chca zjeżdżac i grupa zbiera się raz w miesiącu to chyba nie wina Pani rekrutującej. jak chcesz siedzieć w domu to po co jedziesz do Niemiec. Mi szkoda kasy na częste zjazdy.
    ReviewUserIcon
    gość

    17.04.2015 19:35

    Inne

    Nie wiem gdzie robiłeś, ale ja nigdy nie miałem mniej niż 160 h, a są miesiące gdzie dobijamy do 190 kilku godzin. Zawsze jest mówione i wiem to z doświadczenia, że w okresie do czerwca na zakładach jest mniej pracy- dlatego wtedy masz wybór albo przeczekasz ten gorszy okres albo zjeżdżasz na ten czas do domku. Na Edece akurat tak nie ma- bo ciągle mamy dużo roboty, ale byłem kiedyś w Rhenusie i robiliśmy nawet po 220 h w okresie świątecznym, umowa z ISSP na okres minimalny była do 15.01 bo Pani mówiła, że potem jest mniej godzini zostają Ci co chcą i się sprawdzą.Nas przenieśli na Edekę i polecam, bo jesteśmy już na kontarkcie i pieniążki niczego sobie. Co do wypłat, to zawsze się wszystko zgadza.
    ReviewUserIcon
    xyz

    13.04.2015 12:30

    Inne

    Mam pytanie o warunki mieszkaniowe.. Ilu osobowe są pokoje?
    ReviewUserIcon
    xyz

    13.04.2015 12:54

    Inne

    3-4 osobowe.I zmień nick.Byłem pierwszy.
    ReviewUserIcon
    bolo

    13.04.2015 12:17

    Inne

    zarobiłem tyle od 01.04 będąc na wczasach tygodniowych w Czechach a reszte czasu spędzając w fotelu i ciepłych kapciach życie jest piękne.Jeszcze nigdy się z takim czymś nie spodkałem.A na koniec miesiąca będę miał wypłate w wysokości 3100 brytto normalnie kocham tą firme.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.04.2015 11:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    balder1990

    13.04.2015 12:07

    Inne

    zarobiłeś tyle w miesiąc czy jak ? szacunek żadne polak by się nie powstydził takiej zajebistej wypłaty za granicą
    ReviewUserIcon
    bolo

    13.04.2015 11:24

    Inne

    Moim zdaniem się opłaca bo ja mam już zarobione 1820 zł brutto
    ReviewUserIcon
    ***

    13.04.2015 10:37

    Inne

    Własnie dostalam sms o dyspozycyjnosci, czyli o wyjezdzie nic nie wiedza. Dlatego przestancie 'straszyc' ze mamy sie pakowac, bo za 3h wyjazd. Ludzie jestesmy dorosymi ludzmi! Jesli jeden uwaza ze jestesmy naiwni, bo jedziemy tam to jego sprawa. Najwyzej przejedziemy sie na tym i nauczymy ze na nic takiego wiecej sie nie pisac. Ja pierwszy raz o takim projekcie slysze, troche poczytalam, ale jesli nie zaryzykuje to dalej bd siedziec na chacie albo pojde do pracy w galerii czy innym gównie za 1200 i dostane uscisk dyrektora reg. za wyrobiony plan :]
    ReviewUserIcon
    janek

    13.04.2015 11:06

    Inne

    dokladnie brawo za slowa popieram jesli sie sam nie sparzysz to nie przekonasz sie czy bylo warto
    ReviewUserIcon
    nelo

    12.04.2015 18:48

    Inne

    I jak myślicie ze pojdziemy jutro?
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.04.2015 10:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    popp

    12.04.2015 11:18

    Inne

    Pokaż mi jednego Polaka, który pracuje w Niemczech za pięć euro.
    ReviewUserIcon
    abcde

    12.04.2015 13:32

    Inne

    Za taką ortografie zeta byś nie dostał
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.04.2015 10:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    edeka

    12.04.2015 11:11

    Inne

    Nieważne jak się piszę ważne że jak to dla mnie to zrobisz to będę Tobie bardzo wdzięczny
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    12.04.2015 10:02

    Inne

    za tydzien z pon ma sie rozpacza...??
    ReviewUserIcon
    abcde

    12.04.2015 08:52

    Inne

    I jak wszyscy standby.No to jedziemy.
    ReviewUserIcon
    profus

    11.04.2015 19:39

    Inne

    To, że Niemcy coś tam w poniedziałek planują zacząć to jeszcze nie znaczy, że od razu wyjedziecie. Nie róbcie (usunięte przez administratora) z logiki.
    ReviewUserIcon
    emanuela

    11.04.2015 16:19

    Inne

    do mnie nie dzwonili czyli nie jedzemy
    ReviewUserIcon
    Lechia

    11.04.2015 16:49

    Inne

    A ja już jestem gotowy do drogi
    ReviewUserIcon
    Mart

    11.04.2015 14:12

    Inne

    pakować się
    ReviewUserIcon
    dod

    11.04.2015 10:59

    Inne

    Do mnie dzis zadzwnili na robote w edeka. Ile już czekacie na rozpoczęcie strajku? Trzeba zakładać jak już sie pracuje niemieckie konto? I czy mieszka sie w czechach czy w niemczech?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.04.2015 10:42

    Inne

    jesli juz chodzi oponiedziałek to 27 kwietnia wtedy maja skonczyc.sie negocjacje zwiazkow z firma czytajcie uwaznie
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.04.2015 09:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wks

    11.04.2015 13:32

    Inne

    Wita. Tylko mobilizują ludzi do strajku na poniedziałek. Możliwe ze w poniedziałek wyjedziemy
    ReviewUserIcon
    pablojumper87

    11.04.2015 00:11

    Inne

    Jestem ze Szczecina ogólnie i tak się zastanawiam nad wyjazdem z tą agencją do pracy gdzieś na magazyny od maja może koniec kwietnia ale właśnie czy wogóle idzie coś odłożyć z tej pracy? Jak z godzinami pracy? jakie tempo wymogi ?
    ReviewUserIcon
    pablojumper87

    11.04.2015 00:02

    Inne

    Hej wszystkim . Powiedzcie mi oni w swoich ogłoszeniach o pracę piszą często o min okresie pracy na 3 miesiące jak to wygląda na umowie? dostaje się umowę na 3 miesiące i Musimy przepracować minimum te 3 miesiące bo jak nie to nam dowalą karę za wcześniejsze zerwanie umowy? Czy może jest normalnie jakiś okres wypowiedzenia np tygodniowy ?
    ReviewUserIcon
    mila

    11.04.2015 00:06

    Inne

    umowa jest na rok niby, ja przynajmniej tak mam z czego okres wypowiedzenia to 7 dni
    ReviewUserIcon
    do mila

    11.04.2015 00:01

    Inne

    a kiedy bylas umowe podpisywac?
    ReviewUserIcon
    mila

    11.04.2015 00:04

    Inne

    Umowę podpisałam z dniem 30.03 a we Wrocławiu byłam 27.03 od tego czasu otrzymałam już 2 razy smsa z pytaniem czy jestem dyspozycyjna z czego ostatnio wczoraj
    ReviewUserIcon
    do mila

    10.04.2015 23:45

    Inne

    a proponowali ci jakas inna czy tylko te czechy?
    ReviewUserIcon
    mila

    10.04.2015 23:58

    Inne

    Proponowali Gochsheim czy jak to się zwie ale podziękowałam ze względu na dojazd do miejsca pracy (wolę pracować po 12h niż dojeżdżać ponad 2h w 1 stronę)
    ReviewUserIcon
    do mila

    10.04.2015 23:32

    Inne

    a gdzie masz jechać/?do jakiej miejscowosci
    ReviewUserIcon
    mila

    10.04.2015 23:35

    Inne

    Mam jechać do Marktrewitz ale mieszkanie w Czechach z tego co wiem
    ReviewUserIcon
    do marta

    10.04.2015 22:33

    Inne

    i na ja dlugo mamy jechac?
    ReviewUserIcon
    marta

    10.04.2015 22:45

    Inne

    Strajk zaczynaj w poniedzialek na ranej lub popoludniowej zmianie.Dlatego nie ma dokladnej daty wyjazdu.A trwac bedzie az sie dogadaja.Poprzednio trwalo ponad miesiac.
    ReviewUserIcon
    mila

    10.04.2015 22:47

    Inne

    skąd takie info? Dzisiaj rozmawiałam z biurem i nic o niczym nie wiedzieli
    ReviewUserIcon
    Lena

    10.04.2015 22:12

    Inne

    Niewiem czemu nie można własnym autem :/ ale byli tacy co przyjechali ale to tylko 1 auto o ile się nie mylę. Właśnie skąd takie info ? :D Gdzie się te wszystkie grupy pomieszczą to ja niewiem
    ReviewUserIcon
    do marta

    10.04.2015 22:05

    Inne

    dobry zart!!!
    ReviewUserIcon
    marta

    10.04.2015 21:23

    Inne

    Najnowszy news prosto z agencji.Wyjazd w niedziele popoludniu lub w poniedzialek rano 100%.Wszyscy.
    ReviewUserIcon
    aga

    10.04.2015 21:43

    Inne

    a skad masz takie informacje
    ReviewUserIcon
    pytanko

    10.04.2015 21:44

    Inne

    taaa info potwierdzone co? :P ja podpisałam umowe i pierwszy raz bym jechała, ale wiecie może dlaczego własnym autem nie mozna jechac? i czy byli tacy, którym jednak pozwolono?
    ReviewUserIcon
    Lena

    10.04.2015 20:11

    Inne

    Tez sie za czyms innym rozgladam :) ale narazie czekam ale 2 lata temu trwal dluzej niz 2 miesiace mysle ze sie rozpocznie ale pewnie pod koniec kwietnis
    ReviewUserIcon
    bolo

    10.04.2015 20:04

    Inne

    gdyby strajk trwał minimum dwa misiące to by się może i opłacało ale jak ma trwać dwa tygodnie no to lipa
    ReviewUserIcon
    do bolo;D

    10.04.2015 19:52

    Inne

    a ja licze ze sie rozpocznie
    ReviewUserIcon
    bolo

    10.04.2015 19:47

    Inne

    a ja mam nadzieje że się strajk nie rozpocznie bo jadę do roboty do Holandii i podwójna kasa to by było coś może chociaż miesiąc się uda ściemnić ja i codziennie mogę odpisywać na ich śmieszne sms
    ReviewUserIcon
    do Lena

    10.04.2015 19:44

    Inne

    tak zaplaca 2 lata TEMU Tez zaplacili tylko ze nieiwiadomo czy strajku ruszy narazie trwaja rozmowy a co zamierzasz jak nie ruszy?
    ReviewUserIcon
    Lena

    10.04.2015 19:35

    Inne

    350 km daleko :/ no a jesli sie nie rozpocznie do konca miesiaca to i tak nam zaplaca bo trzeba byc miesiac dyspozycyjnym tak z umowy wynika? A jesli reraz wymowienie sie zlozy to nie zaplaca ?
    ReviewUserIcon
    do lena

    10.04.2015 19:30

    Inne

    daleko masz do wrocka albo katowic
    ReviewUserIcon
    do Lena

    10.04.2015 19:27

    Inne

    nie liczylabym ze strajk sie rozpocznie
    ReviewUserIcon
    Lena

    10.04.2015 19:18

    Inne

    Tez mi sie tak zdaje i 13.04 ma nastepna grupa jechac bo jest rekrutacja dziwne to bo gdzie oni pomieszcza tyle osob

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.