opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 109
    • 110
    • 111
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zygi

    21.04.2015 14:14

    Inne

    a byles juz z issp na jakims projekcie
    ReviewUserIcon
    zygi

    21.04.2015 13:56

    Inne

    nie pytałem, bo ta oferta mnie nie interesuje
    ReviewUserIcon
    do zygi

    21.04.2015 11:33

    Inne

    a mowila kiedy strajk sie zacznie
    ReviewUserIcon
    zygi

    21.04.2015 10:42

    Inne

    pytałem*
    ReviewUserIcon
    zygi

    21.04.2015 10:42

    Inne

    nie zatrudniają, dzwoniłem i pytałam, nie ma teraz żadnej pracy (oprócz strajku)
    ReviewUserIcon
    do xxxx

    20.04.2015 22:32

    Inne

    a ty ile juz tam pracujesz? i co szykuja sie kolejne zwolnienia?
    ReviewUserIcon
    XXXX

    20.04.2015 22:29

    Inne

    No to pytanie do Pań z biura, z tego co słysze firma dłużej niż 3 miesiace nie trzyma.
    ReviewUserIcon
    do sławek

    20.04.2015 22:17

    Inne

    do slawek na strajk? jaka miejscowosc? o postojowym tez ci opowiadala
    ReviewUserIcon
    slawek

    20.04.2015 22:15

    Inne

    siemka wszystkim dostalem telefon i jestem umowiony do wroclawia w poniedzialek do podpisania umowy.praca w edece.wyjazd podobno koniec miesiaca
    ReviewUserIcon
    do xxx

    20.04.2015 22:10

    Inne

    to po co dalej zatrudniaja?
    ReviewUserIcon
    XXXX

    20.04.2015 21:29

    Inne

    Jestem na tym projekcie, w piatek poleciało 9 osób dzis 6, tydzien temu 9.....
    ReviewUserIcon
    do XXXXX

    20.04.2015 16:30

    Inne

    jaka redukcja jak zatrudniaja dalej:D
    ReviewUserIcon
    XXXX

    20.04.2015 16:04

    Inne

    Projekt Hammer redukcja etatów. No cóż prawda wychodzi małymi krokami....
    ReviewUserIcon
    raaa

    20.04.2015 15:09

    Inne

    oni nie wiedzą sami nawet się nie oriętują co trochę dziwne bo mogli by chociaż oriętacyjnie podać date tak aby można już spakować np ciuchy,dokumenty,mydło czy szampon i mieć conajmnie połowę pakowania się już z głowy już nie mówie o jedzeniu napojach bo to akurat można dość szybko ogarnąć a gdzie dojazd bilety itp.Ludzie tam są na wyjazd do edeki ze Szecina,Katowic,Gdańska no nie wierzę aby im się udało ogarnąć wszystko w 10h i stawić się we Wrocławi jeśli masz chociaż przybliżoną date wyjazdu to ogarnież godziny wyjazdu tak aby być na czas ale jeśli oni zadzwonią o 8 rano i powiedzą ludzią że mają być na 18 we Wrocławiu no to życzę powodzenia każdemu kto mieszka 400-500km dalej
    ReviewUserIcon
    do raaa

    20.04.2015 14:17

    Inne

    a powiedzieli kiedy cos bedzie wiadomo?
    ReviewUserIcon
    raaa

    20.04.2015 13:42

    Inne

    dziś znowu sms i dalej nic nie wiadomo ale dowiedziałem się że na Edeke jak zacznie się strajk to mamy max 10h na stawienictwo także Panie i Panowie nie pić za dużo!!!a i że napewno jedziemy w te same miejsca zakwaterowania.
    ReviewUserIcon
    bolo

    19.04.2015 21:46

    Inne

    z tego co wiem to nie wszędzie
    ReviewUserIcon
    gość

    19.04.2015 21:25

    Inne

    Czy na kwaterach oferowanych przez issp jest dostęp do internetu - wifi?
    ReviewUserIcon
    bolo

    19.04.2015 20:14

    Inne

    a ktoś może pamięta ile czasu dała issp dwa lata aby się spakować i wyjechać na strajk do edeki
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    19.04.2015 13:17

    Inne

    Na moje pytania w biurze o stawkę netto nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi.Umowy o pracę to ja widziałam różne.Pracownik podpisując takową powinien mieć napisane ile będzie otrzymywał na rękę i na co będą potrącenia.W tych umowach firma może dowolnie potrącać pieniądze z pensji na cele,które uzna za stosowne.W związku z tym mam obawy.
    ReviewUserIcon
    xxx

    19.04.2015 19:07

    Inne

    wszystkie potrącenia muszą być na umowie, nie mogą Ci potrącić za coś czego nie podpisałeś. dwa lata temu dostaliśmy normalnie pieniądze, odpadały składki, bo to umowa uzusowiona, Pani podawała ile wychodzi netto 50,56, a niemieckiego Ci nikt nie poda bo tam są różne strefy podatkowe i od całej kwoty liczą podatek, ale tak zazwyczaj 2-2,5 euro od stawki odchodzi. na rękę za miesiąc oczekiwania wyjdzie Ci ok 1500 zł, a Ci co byli tydzień w Niemczech to zgarną za kwiecień ok 1900
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2015 08:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    19.04.2015 19:09

    Inne

    za obijanie się z tego co mi wiadomo
    ReviewUserIcon
    olo

    18.04.2015 12:24

    Inne

    czy moze ma ktos jakies info kiedy ten strajk moze sie zaczac?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.04.2015 20:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ***

    19.04.2015 10:22

    Inne

    To dlatego że masz podaną kwote brutto to znaczy, że przekret? Zawsze na każdej umowie masz podaną kwote brutto czy w Polsce czy gdzie indziej. To Twoja pierwsza umowa czy jak? Oczywiście, że od tej kwoty są odciągane wszystkie 'niezbędne' składki.
    ReviewUserIcon
    mat

    19.04.2015 19:12

    Inne

    Nie dostałeś jeszcze wypłaty, a mówisz, że się nie zgadza??? i jak tu patrzeć na takie opinie. W umowie zawsze jest do 20-ego, ja już miałem wypłatę w piątek i wszystko się zgadza.
    ReviewUserIcon
    wojtek

    17.04.2015 12:44

    Inne

    jak jest w kiku?
    ReviewUserIcon
    Krystyna z gazowni

    17.04.2015 12:30

    Inne

    Zgadza się z przedmówcą...
    ReviewUserIcon
    lolil

    17.04.2015 12:19

    Inne

    Dostajesz kasę za miesiąc oczekiwania czyli jak podpisales 15 to za okres do 30 dostaniesz 20 maja, jak wypowiesz umowę przed końcem miesiąca to za dany miesiąc masz 0. Ludzie czytajcie umowy i jak macie pytania to ich pytajcie myślenie nie boli a czytając wasze wpisy to jakbyście się z choinki zerwali, jak nie byliście za granicą i boicie się jechać to nie zglaszajcie. Kasę na życie musicie mieć przynajmniej do 1 wypłaty jak was zwolnią wracacie na własną rękę. Nikt was ma siłę nie zmusza do wyjazdu i nikt za was pracować nie będzie to nie Polska 6 stoi a jeden kopie
    ReviewUserIcon
    ***

    17.04.2015 18:14

    Inne

    Owszem, w firmie w ktorej pracowałam w Niemczech były ulgi na obiady dla pracowników i diety za każdy przeracowany dzień, ale mam wrażenie, że niektórzy myślą ze jak wyjada za granice to firma ma obowiązek im wszystko zapewnić, a oni najlepiej to ani złotówki do kieszeni nie wezmą, nie mówiąc już o ewentualnym powrocie jakby ktoś chciałby ich wyh***ać lub wziąć na handel. Nic nie dają za darmo, tak samo jak w każdym kraju jeśli zaczynasz od zera musisz czasem coś zainwestować a przynajmniej zabezpieczyć.
    ReviewUserIcon
    Antek

    18.04.2015 07:56

    Inne

    dokladnie pracowalem na takiej zasadzie obiadek za symbolicznego euracza dawali
    ReviewUserIcon
    gonzales

    17.04.2015 11:36

    Inne

    Powiem Ci szczerze ze raczej nie z tym całym miesiacem ale ta umowa jest tak zrobiona ze nie zdziwił bym sie ze jest tak jak piszesz gdy dojdzie do rozlicznien wiesz ale mam nadzieje ze nie bedzie tak heh
    ReviewUserIcon
    Trgft

    17.04.2015 11:21

    Inne

    W sprawie dyspozycji, czy 5 podpunkt z załącznika 2 można rozumieć, że zapłata za okres dyspozycji będzie wypłacona dopiero po całym miesiącu w którym się czekało? Czyli podpisując umowę 15.04 nie dostanie się pieniędzy 21.05 za te pół miesiąca w oczekiwaniu?
    ReviewUserIcon
    antos

    18.04.2015 07:52

    Inne

    7 kwietnia podpisalem
    ReviewUserIcon
    do puklu 123

    17.04.2015 10:57

    Inne

    tak firmowe busy a kiedy podpisales umowe?
    ReviewUserIcon
    ??

    17.04.2015 09:53

    Inne

    rozumiem jedzenie w wlasnym zakresie tak a dojazdy do pracy to firmowe busy worza?
    ReviewUserIcon
    maka

    16.04.2015 14:50

    Inne

    umowe mam od 01,04 a więc byłem już na wakacjach tygodniowych no i mam nieco wyższą stawkie na umowie bo 12,46 euro
    ReviewUserIcon
    ***

    16.04.2015 15:13

    Inne

    Czyli byles juz w Niemczech? Ja umowe mam od 9go i narazie siedze tu :)
    ReviewUserIcon
    maka

    16.04.2015 11:42

    Inne

    dostałem sms i napisali mi ze do dnia wczorajszego moje konto to 1900 brutto i ze mam czekać i sie nie denerwować ;-) pełen luz moge tak czekać do 15,07 spoko
    ReviewUserIcon
    ***

    16.04.2015 12:50

    Inne

    a od kiedy masz umowe jesli mozesz napisac?
    ReviewUserIcon
    bolo

    16.04.2015 11:29

    Inne

    no co ty raz na dwa tygodnie to chyba żart zjechać można raz na 3 m-ce albo na 6 m-cy a nie co dwa tygodnie jedzesz tam do pracy a nie na urlop a na własny koszt to jasne nikt ci nie broni możesz nawet nocować w chacie dzień za dniem przecież firma nie będzie tobie sponsorować co dwa tygodnie wyjazd do polski takie jest tu na zachodzie życie i nie ma że boli albo jesteś w polsce i jesteś z rodziną i razem klepiecie biede albo zasówasz na zachodzie i twoja kibieta ma zaco zapłacić rachunki a twoje dzieci nie chodzą głodne i matka może im kupić fajny prezent pod choinkie , nie ma przebacz coś za coś typowe życie emigranta.
    ReviewUserIcon
    damian

    16.04.2015 07:46

    Inne

    Jeśli Ty nie słuchasz na rozmowie to juz Twoja sprawa.Tak się składa że mam maila od tej pani jak akurat o tych dwóch kwestiach mi odpisała.Tobie szkoda kasy ale ci co maja rodziny i decyduja sie na wyjazd z powodów finansowych bo maja nóż na gardle na pewno chciały by wiedzieć czy beda w domu raz na miesiac lub raz na dwa tyg.A będe wdzieczna jak już komentujesz czyjąś wypowiedź to mniej hamsko.
    ReviewUserIcon
    bolo

    14.04.2015 21:03

    Inne

    Stawka fajna tylko żeby straj trwał co najmiej dwa miechy bo jak dwa tygodnie to lipa z takim wyjazdem
    ReviewUserIcon
    kamil

    14.04.2015 18:20

    Inne

    Jutro mam jechac na rozmowe wlasnie w sprawie tego projektu DHL i po opini cyca sam teraz nie wiem, Napiszcie cos wiecej jak tam jest
    ReviewUserIcon
    cycu

    14.04.2015 18:03

    Inne

    Piszemy z projektu DHL pod Berlinem.Warunki mieszkaniowe tragiczne!(4-8 osób na pokoju!) (usunięte przez administratora)praca po 4-6 godzin dziennie.
    ReviewUserIcon
    emil

    14.04.2015 20:10

    Inne

    Po co takie głupoty piszesz???? Przelewy na kontach są zawsze 20-ego więc dziwne żeby były już teraz. Masz to jak byk na umowie napisane! I było też mówione.tak samo z tymi godzinami, że 4h, jakoś ja pracuje minimum 6 dziwne? Pracujemy 6 dni w tygodniu, mieszkania są średnie, ale nie ma co narzekać.
    ReviewUserIcon
    bolo

    14.04.2015 18:03

    Inne

    Ja nie rozumię tych związkowców przecież skoro oni mają taką silną pozycje w Niemczech to na ich miejscu ja bym utrzymywał taki stan jak jest aż szefostwo by się ugieło i co dwa tygodnie robił strajk ostrzegawczy na dzień i tak w kółko przecież Edeka nie była by wstanie utrzymywać zastępczej załogi czyli nas przez pół roku a może i więcej skoro oni pewnie wiedzą że mamy do 15.07 być w gotowości to powinni właśnie wtedy zaplanować strajk.
    ReviewUserIcon
    gogo1098

    14.04.2015 17:40

    Inne

    Witam, orientuje sie ktos jak wyglada praca w dortmundzie na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Beegos

    14.04.2015 16:13

    Inne

    2 lata temu czekalem 2tygodnie, a niemcy strajkowali prawie 2 miesiace. Wszystkie pieniadze na czas. Bylem przez issp na 4 zleceniach i warunki mieszkaniowe bywają różne. I wiadomo, lepiej mieć znajomych za współlokatorów. Dzwonili do mnie czy jestem zainsteresowany, ale odmówiłem. P.S. Internet mówi że nie zanosi sie na strajk ;)
    ReviewUserIcon
    gość

    14.04.2015 20:15

    Inne

    od wielu lat co dwa lata się powtarza, więc nie wierze żeby tym razem nie było. Myślę, że się zacznie.Na stronie piszą, że 27.04 zobaczymy czy tak będzie, bo wtedy mają negocjacje. A póki co siedzę i czekam, więcej na tym czekaniu zarobię niż na poczcie jak pracowałem więc wole czekac, a jak wyjazd dojdzie do skutku to będzie super, bo fajna stawka.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.